Autor Wątek: Restauracja KRYSTAN  (Przeczytany 16901 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maja05

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18 lipca 2009
Restauracja KRYSTAN
« dnia: 11 Września 2008, 19:39 »
Witam,mam pytanie dotyczące restauracji Krystan może ktoś bawił się tam na weselu albo organizował swoje. Interesują mnie informacje dotyczące jedzenia, obsługi, ogólne informacje dotyczace organizacji wesela. I jak myślicie na ile osób maksymalnie można zrobic tam wesele???
Bardzo proszę o informacje, kazda będzie przydatna.
z gory dziękuję pozdrawiam    Maja
« Ostatnia zmiana: 1 Lutego 2009, 15:47 wysłana przez ela »

Offline kobieta_1
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 31.05.2008
Odp: Restauracja KRYSTAN ul. Zientary Malewskiej
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Września 2008, 13:17 »
Co prawda nie miałam tam wesela lecz mogę Ci powiedzieć, że sala mieści osób od 60(to jest dolna granica, którą musisz mieć bo zorganizowano Ci tam wesele) a maksymalna to 120-125 osób.  Nie byłam tam nigdy na weselu jednak byłam tam z innej okazji i jedzenie mają smaczne.  Więcej szczegółów dowiesz się najlepiej udając się tam osobiście. 

Offline edyta9915
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 447
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 lipiec 2009
Odp: Restauracja KRYSTAN ul. Zientary Malewskiej
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Września 2008, 19:14 »
Witam ja byłam tam na weselu i muszę powiedzieć, że restauracja jest super. Jedzenie pyszne wystrój super co do pomieszczenia 125 osób to bym sie trochę zastanowiła według mnie 90 osób to max ile może pomieścić, minusem jest to ze jest mało miejsca do tańca i widok za okna na pociągi ;D. ale ogólnie to plus dla tej restauracji.

Offline mirbella
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
Odp: Restauracja KRYSTAN ul. Zientary Malewskiej
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Września 2008, 10:15 »
Witam, ja zarezerwowałam tam salę i mam nadzieje że wszyscy się pomieścimy bo faktycznie to sala nadaję się na mniej osób niż 100 to już za dużo zależy mi też na tańcu ale u mnie max do 60-70 wystarczy więc nie będzie pewnie problemu.  Właśnie widok na pociągi to jest minus.  Ciężko w Olsztynie znaleźć wolne sale i zarezerwować :) o dziwo już 2 lata temu ludzie pozajmowali te sale ale oszaleli hehe ;)
słyszałam że tu dają pyszne jedzenie i że podobno było tak ze brak jedzenia to obok był dodatkowo stół szwedzki więc było więcej jedzenia.  ale ogólnie sala jest ładna.  tylko krzesełka mogli jakoś na inny kolor a taki ciemny brąz hehe ale toś nikt nie będzie zwracał uwagi. 

Offline Maja05

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18 lipca 2009
Odp: Restauracja KRYSTAN ul. Zientary Malewskiej
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Września 2008, 20:59 »
Witam ponownie, dziękuję za wszystkie odpowiedzi i informacje.  Mam jeszcze pytanie bo mirbelli na kiedy masz zarezerwowany termin na wesele, bo może masz przedemną to podzielisz się ze mną większą ilością informacji. Czy mówisz o KRYSTANIE ,że tam zabrakło jedzenia?Bo jeśli tak to trochę mnie to martwi.  Jak dotąd nie słyszałam nic złego na temat jedzenia w tej restauracji i sama mogę potwierdzic że jest bardzo dobre.
O krzesełka się nie martw, mi jakoś nie przeszkadza ich kolor i myślę, że Twoim gościom też nie będzie, za to są bardzo wygodne.
pozdrawiam

Offline mirbella
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
Odp: Restauracja KRYSTAN ul. Zientary Malewskiej
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Września 2008, 01:01 »
Chodziło mi o to że podobno dają dodatkowy stół szwedzki jak ludziom brakowało jedzenia czyli to moim zdaniem dodatkowy plus Nie to że mieli mało jedzenia tylko po prostu zadbali taki dodatek :) ale teraz aktualnie nie wiem czy to faktycznie jest :) ale pocieszę cie że ja też nie słyszałam żadnych złych opinii tam byli moi znajomi 2-3 razy i zawsze było oka a i jeszcze nie wiem do końca czy wezmę ten lokal czy w gromadzie podobno tam tez jest super przekonam się jutro ma być sala udekorowana bo ktoś będzie miał wesele :) i wtedy się zdecyduję Tylko trochę ludzie przesadzają z rezerwacją 2-1,5 roku a tak wszystko pozajmowali że hej bo widzę że panikują :P
ale mimo to krys stan jest lepszy o niebo niż pirat tam to bym się bała :) 
a mam w sierpniu 2009  pozdrawiam

Offline Maja05

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18 lipca 2009
Odp: Restauracja KRYSTAN ul. Zientary Malewskiej
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Września 2008, 19:50 »
No to ja mam wesele wcześniej bo 18 lipca 2009. Podpisaliśmy już umowę w KRYSTANIE i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej decyzji.
Jak się okazało moja znajoma ze studiów była tam 3 razy na weselu i mówiła że wszystko było bardzo dobrze zorganizowane  i jedzenia było bardzo dużo, co jest napewno plusem. A obsługa jest również symatyczna. Jedno co mnie martwi to trochę mało miejsca do tańczenia bo u nas będzie tak z 80 osób, ale jakoś się pomieścimy.
pozdrawiam

Offline karolinka i marcinek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18 kwietnia 2009
Odp: Restauracja KRYSTAN ul. Zientary Malewskiej
« Odpowiedź #7 dnia: 9 Października 2008, 19:30 »
jeżeli chodzi o wesele w Krys-Stanieto zapewniam wszystkich,ze nie macie sie o co bac:)jedzenie jes przepyszne o czym swiadczy wiele nagrod i dyplomow i statuetek jakie dostaje ta firma biorac udzial w wielu konkursach kulinarnych:)obsluga tez jest super i sala ladna. widzialam mase wesel robionych w tej firmie bo pracowalam tam kilka lat:)a czy ma ktos moze informacje na tema Ziolowej Doliny????

Offline manx
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 149
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21 sierpnia 2010
Odp: Restauracja KRYSTAN ul. Zientary Malewskiej
« Odpowiedź #8 dnia: 1 Lutego 2009, 15:38 »
Ta firma od lat istnieje na rynku Olsztyńskim.  Firma, w której moja mama pracuje, juz długo korzysta z usług Krys-Stana i moja mama będąc na imprezach firmowych wyrobiła sobie zdanie o tej restauracji - BARDZO DOBRE JEDZENIE!!!
Mi osobiście troche się nie podobają krzesełka - ale to jest do przełknięcia :) Większym problemem dla mnie byłby brak miejsc parkingowych. 
No i niestety na moje oko restauracja może pomieścić max 80 osób. . .

Offline Kinga i Czarek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.04.2010
Odp: Restauracja KRYSTAN
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Kwietnia 2010, 12:09 »
WITAM WSZYSTKICH:)
 :) :) :) :)
 24 KWIETNIA 2010 R MIELIŚMY WESELE W RESTAURACJI KRYSTAN NA UL ZIENTARY MALEWSKIEJ W OLSZTYNIE BYLO FANTASTYCZNIE, SUPER JEDZENIE, ZNAKOMITA I PROFESJONALNA OBSŁUGA, 100 % ZADOWOLENIA, ŚWIETNA ORGANIZACJA;
 :) :) :) :) :)
KIEROWNIK RESTAURACJI REWELACYJNIE WYWIĄZAŁ SIĘ ZE SWOICH OBOWIĄZKÓW, JEST OSOBĄ UCZCIWĄ, GODNĄ ZAUFANIA, DBAJĄCĄ O JAK NAJLEPSZĄ ORGANIZACJE IMPREZY;   ;D ;D ;D ;D ;D ;D
POLECAMY KAŻDEMU!!!!!!!!!!!!!!! :-* :-* :-*
NAPRAWDĘ WARTO SKORZYSTAĆ Z ICH USŁUG!!!!  :D :D :D :D :D

POZDRAWIAMY !!!!!!  :-* :-* :-* :-*
DAJEMY 6+
 

Offline MISIEK

  • Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 544
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Restauracja KRYSTAN
« Odpowiedź #10 dnia: 28 Kwietnia 2010, 12:16 »
Bardzo sie cieszymy , że Wasza impreza była udana  :), tylko prośba - nie Używajcie klawisza CAPS LOCK, w nadmiarze, z góry dzięki

Offline Lena28
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • data ślubu: 19.06.2010
Odp: Restauracja KRYSTAN
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Czerwca 2011, 20:45 »
My bylismy tam na weselu rok temu i zostały nam bardzo dobre wspomnienia.  Jedzenie super, obsługa profesjonalna.  Jedynym minusem jest lokalizacja, zbyt blisko drogi ale ogólnie wrażenie po tym miejscu zostało nam bardzo dobre.