e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Ja, Izabela...Ja, Łukasz.....30.08.2008...najpiękniejszy dzień tego lata :)  (Przeczytany 8520 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline izulek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.08.2008
Od śłubu minęło już prawie dwa tygodnie, więc wypadałoby podzielić się wrażeniami. Najpierw kilka fotek, przed właściwą relacyjką tak na zachętę. Musze poukładać wspomnienia, posegregować zdjęcia. Ale jednym słowem, to był wspaniały dzień i będzie mi naprawde ciężko ubrać te wszystkie emocje w zdaniach...ale postaram sie :)

Offline marzenieeee Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 14.01.2006 cywilny, 20.09.2008 kościelny
o nareszcie i to bede pierwsza

Offline Zaneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 7.07.2007

Dzieci się nie wychowuje, dzieciom daje się przykład...

Offline evelaz Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.06.2009
ja też jestem i będę podczytywać Twoją relację :)

Offline chodasia Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 25.10.2008:list_milosny:

Offline mystikala Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 16.08.2008

Offline margolka Kobieta

• Chuck Norris
Izulek zaczynaj w końcu bo czekamy  :hopsa: :hopsa:

Offline Sylwina Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27.09.2008
i ja sie wpisuje!
Pisz i opowiadaj ,fotki wklejaj!  :-*sle

Offline izulek Kobieta

• Chuck Norris
Ależ wy niecierpliwe :))
No to może zaczne od czwartu, czyli 1 dnia mojego urlopiku wymarzonego :) Do gorzowa zajechaliscy w srode i plan na dwa dni byl nastepujacy: odebrac sukienke, odebrac kamizelke, ufarowac wlosy, zrobic paznokcie, zrobic winietki zawiesc do lokalu alkohol, zaplacic za zdjecia w muzeum, zaplacic za przystrojenie ksciola siostrze i zamuzyke organiscie, pojsc do spowiedzi, i wysjcie z kolezankami na pogaduchy i zegnanie mojego panienstwa :) pomyslec o prezencie dla taty :)
CZWARTEK:W czwartek do poludnia zalatwilismy kwiaty, organiste, zawiezlismy alkohol do lokalu, zjedlismy obiad i pojechalam farbowac wloski :)) hmm mam jakies urywki w pamieci bo nieamietam co robilam od obiadu do farbowania :P  kolor wyszedl slicznie :)) siostra w kosciele mnie zaskoczyla, bo powiedziala ze specjalnie dla nas wypozyczyla stojaki na swiece, czego nigsy w naszym kosciele niebylo :P A to wszystko dla tego ze mama moja jak byla u niej to powiedziala ze ma byc ladne i siostra ma na sile nieoszczedzac, i ze ona(mama) zaplaci za kwiaty. To siostra wziela sobie to do serca :P Ale musze przyznac ze siostra naprawde sie postarala, oltarz byl w pieknych bialych rozach a swiece przy lawkach wygladaly cudnie :))
PIĄTEK: Na 10 bylam umowiona na pazurki, na 14 pojechalam na przymiarke i odbior sukni, w miedzy czasie Lukasz odebral swoja kamizelke. Okazalo sie ze dobrzeby bylo jeszcze zwezic suknie ( to chyba byl juz 32 rozmiar :P) i do odbioru miala byc na 17. Wyszlismy z salonu o 14.30 i mnie nagle olsnilo, ze do 15 trzeba zaplacic za zjdecia!!!! cudem zdazylismy, tak by przepadlo...masakra. Potem jeszcze pojechalismy po podizekowania i elementy prezentu dla taty. Wieczorem bylo jeszcze wyjscie z dziewczynami, ale o tym zaraz. Po powrocie udalo mi sie nawet obiad zjesc (dobrze ze u tesciow pomieszkujemy jak jestesmy w gorzowie to obiad zawsze gotowy :))
Przed wyjsicem moim jeszcze musielismy zaliczyc spowiedz i owiem wam ze garnial mnie ogrooomy stres, ale niepotrzebnie, bo spowiedz trwala...chyba minute, no i po spowiedzi myk do domu i na spotkanko. Mialo byc skromnie ja i 3 kolezanki, w sumie wyszlo nas 7 z czego tylko ja panienka pozniej doszla jeszcze jedna panna :)) Spotkanie bylo kolo 19 mialysmy posiedziec 2-3 godzinki i do domku ....taaaaaa. W sumie to poszlysmy na piwo, wkrecilysmy sie na balety i w domu bylam o 1 w nocy, hihi. Co najlepsze. Umowilismy sie z lukaszem ze ja nocuje u siebie a on u siebe. A okazalo sie ze on jak ja wyszlam to siedzial u brata (swiadka) na piwku i robil prezent dla taty a ja z bratowa balowalysmy :PP i na koniec spalismy u nich w domu razem
( ale po spowiedzi, grzeczni bylismy) A rano mialam mega stresa bo mnie chrypka zlapala, ale samo przeszlo,hehe. Ale co najwaznijesze obudzilismy sie tego jedynego wspanialego cudownego dnia, spojrzelismy przez okno.. a tam ANI JEDNEJ chmurki, piekne blekitne niebo!!!alez bylismy szczesliwi.
Ogolnie przez te dwa dni mialam tyle na glowie ze niedazylam sie zestresowac, mialam caly czas usmiech na twarzy, jakbym szla do kogos na wesele.
To na razie tyle mojego eseju :P
« Ostatnia zmiana: 12 września 2008, 13:50 wysłana przez izulek »

Offline izulek Kobieta

• Chuck Norris

tak na poczatek :). Jedno z moich ulubionych, juz po ceremoni zaslubin, na twarzach widac radosc i ulge, a rozyczke lukasz dostal od mojej bratanicy....ale o niej bedzie wiecej, b to byla prawdziwa gwazda tego wieczora :P
« Ostatnia zmiana: 12 września 2008, 14:36 wysłana przez izulek »

Offline chodasia Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 25.10.2008:list_milosny:
Slicznie razem wygladaliscie, tacy usmiechnieci, szczescie od Was bilo.
Odnosnie przygotowan, widze, ze wszystko poszlo jak z platka, z czego bardzo sie ciesze ;D
Kolor wlosow i fryzurka i suknia - wszystko super :ok:

Offline Lara_Croft Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
oooooooooooo jaka ładna Para Młoda :D  ;D
"Gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018

Offline margolka Kobieta

• Chuck Norris
Pięknie wyglądacie na tym zdjęciu  :brawo_2: :brawo_2: :brawo_2:
A Ty jaka jesteś szczuplutka, rozmiar 32 :o
Czekam na więcej  :D

Offline Natienka Kobieta

• ...ubi tu, ibi ego...
  • uzależniony
    • Nasze filmy ślubne
  • data ślubu: 21 czerwca 2008
oooooo już tak od razu takie piękne zdjęcie super!!! Czekam dalej  ;D ;D ;D

Offline izulek Kobieta

• Chuck Norris
Pięknie wyglądacie na tym zdjęciu  :brawo_2: :brawo_2: :brawo_2:
A Ty jaka jesteś szczuplutka, rozmiar 32 :o
Czekam na więcej  :D
hehehe nie no 34/36 niby. ale pani co rusz zwezala i juz mialam wrazenie ze doszla do 32c :P

Offline mag Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 06.06.2009
melduję się i ja :)

wyglądaliście ślicznie :)

Offline Sylwina Kobieta

• Chuck Norris
wygladalas przeslicznie!!!!!!!!!! :-*sle

Offline hany81 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 16.08.2008

Offline marzenieeee Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 14.01.2006 cywilny, 20.09.2008 kościelny

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 31 maj 2008

Offline dorka_9 Kobieta

• uzależniony
    • Zapraszam na relacje!!!
  • data ślubu: 30 sierpnia 2008
Melduje sie i ja!!!Czekamy na wiecej zdjęć.

Offline KashDar Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 14.06.2008r. godz. 17.00
Ja też się przyłączę do relacyjki  :D

Offline milady84 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 24.05.2008
i ja też z miłą chęcią się przyłączę :hello:

śliczna z was para :skacza:

Offline izulek Kobieta

• Chuck Norris
hej dziewczynki :)) super ze wam sie podoba i ze chcecie ogladac (czytac?) dalej. Troche poogarnialam fociaki wiec kilka wkleje, bo juz widze ze zniecierpliwione jestescie. Pozneij dodam relacyjke zeby wszystko mialo rece i nogi.
To po przywitaniu, przed domem :) misiek z lekka zdenerwowany ;-)

a tu w muzeum :)

To tez w muzeum

W ogrodzie

Offline Sylwina Kobieta

• Chuck Norris
Ale piekne zdjecia!
A Pan Mlody jaki usmiech od ucha do ucha!!! No z Taka Pania Mloda -nic dziwnego!!

Offline hebdzia Kobieta

• bywalec
Gratuluje i dołączam się do relacji ;D
Pięknie wyglądaliście  ;D