e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Przeprowadzam sie do Krakowa  (Przeczytany 5446 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kasiatomusia Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 25.04.2009
Przeprowadzam sie do Krakowa
5 września 2008, 00:06
Witam! Jestem mieszkanką Bydgoszczy ale w najbliższym czasie przeprowadzam się do Krakowa z uwagi na mojego narzeczonego , który dostał tam prace. Mam pytanko, czy mogę liczyć na pomoc ze strony Forumek z Krakowa? Nikogo nie znam w tym mieście , wiem że ciężko będzie bo to drugi koniec Polski ale mam nadzieje, że z Wami uda mi się jakoś odnaleźć się w tym mieście.

Offline AndziaK Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23.06.2007 r.
Odp: Przeprowadzam sie do Krakowa
5 września 2008, 08:23
Jeśli na cokolwiek przyda się ciężarówka na końcówce spod Krakowa to służę pomocą :)  ;D

Offline Madziulka83 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19.09.2009
5 września 2008, 21:59
W sumie ja do Krakowa mam kawałek- czyt. godzinę, ale  jak będę mogła w czymś pomóc to nie ma sprawy :)
Mateuszek

Lenka

Offline KiP Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 13.X.2007
6 września 2008, 07:29
Z Krakowa jest sporo miłych i pomocnych forumek :) Więc sie nie martw na pewno nie będziesz sama :)

• użytkownik
6 września 2008, 23:34
Bardzo dziękuję za wszystkie miłe słowa :* Troszkę się boję bo całe życie mieszkam w Bydgoszczy i ślub też będzie w Bydgoszczy:)  Ten wyjazd był niespodziewany:) Ale mam nadzieje, że jakoś sobie poradzę. Jeszcze raz dziękuję . W razie problemów będę pisać :)

Offline akayu Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 27.06.2009
8 września 2008, 10:46
ja tez skladam pomoc,na pewno pokochasz Krakow ;D

• użytkownik
20 października 2008, 11:28
Od 2 tyg jestem w Krakowie troszke zwiedzliśmy Wieliczke , Wawel itp. Slicznie tu jest:) Niestety w sob juz wyjeżdżam bo urlop mi się konczy:( a na stałę jeśli mojemu narzeczonemu się uda z pracą tzn. jeśli stwierdzi że dłuzej tu bedzie pracował wtedy ja przyjade tu na stałe. Mam pytanko czy któraś z Forumek jest może z dzielnicy Nowy Bieżanów?? Troche mi smutno samej w domu jak przyszły mąż w pracy jest. A nie mamy nikogo znajomego w Krakowie:( Pozdrawiam Wszystkie forumki :)

Offline akayu Kobieta

• maniak
20 października 2008, 14:51
szkoda ze nie mowilas to bym cie po Wieliczce oprowadzila ;D ;D ;Dbo ja przy kopalni w blokach sie remontuje

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 31 maj 2008
20 października 2008, 18:06
to masz bliżej do Wieliczki niż do centrum  :D
ja mieszkam z drugiej strony centrum ale z chęcią spotkam się na kawce np. w Galerii Krakowskiej :)

• użytkownik
20 października 2008, 19:56
Fakt mam bliżej do Wieliczki   :) ale dziękuję za chęci. a zaproszenie na kawę chętnie ale nie wiem czy dam rade w tym tygodniu. Na pewno sie odezwe jak przyjade  na dłużej. Dziękuje :*

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
20 października 2008, 21:36
jak tylko znajdziesz czas to daj znać :)

Offline akayu Kobieta

• maniak
20 października 2008, 22:05
ja na Nowy Bieżanów mam 10 minut :)jakby co to ja tez chetnie na kawke kiedys :P

Offline Madziulka83 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19.09.2009
20 października 2008, 22:08
To ja też na kawkę się pisze- w sumie nie mam tak daleko:P tylko godzina jazdy ;)
Mateuszek

Lenka

Offline akayu Kobieta

• maniak
20 października 2008, 22:09
no to jest nasz juz 4 ;D

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
20 października 2008, 22:15
to może jakieś spotkanko?

Offline akayu Kobieta

• maniak
20 października 2008, 22:58
ja bardzo chetnie :)

• użytkownik
21 października 2008, 10:39
Dziękuje za chęci. JAk pisałam chyba nie dam rady teraz tzn do soboty . Musze przygotować mojego narzeczonego tzn jakies jedzonko, pranie itd a ja wróce mam nadzieje za 2 miesiace. Jeśli z praca wypali. A teraz musze wrócic do Bydgoszczy bo konczy mi sie urlop:( Szkoda ze predzej nie napisałam to pewnie byśmy sie spotkały. Ale oczywiście możecie beze mnie sie spotkac teraz :) a kiedys tam ja sie przyłącze :)   Pozdrawiam gorąco i dziekuje :*

• użytkownik
12 listopada 2008, 23:36
Witam ponownie Wszystkie forumki. Tym razem pisze z Bydgoszczy. od stycznia przeprowadzam sie do Krakowa raczej na stałe. W Bydgoszczy pracuje ale teraz muszę zrezygnować z pracy i szukać innej w Krakowie :( Może któraś z Was wie, gdzie potrzebują do pracy, chciałabym zacząć od stycznia. A juz myslałam ze trafiłam do firmy na dłużej ale los płata różne figle i znowu musze szukać .Pozdrawiam gorąco Wszystkich :*

• użytkownik
12 czerwca 2009, 10:37
No i już jestem po ślubie, który odbył się w Bydgoszczy. Od niedzieli jestem juz w Krakowie. Pierwsze 2 dni było ok. sprzątanie mieszkanka itp. a teraz już nie ma co robić , bo ile można sprzątać w mieszkaniu 1- pokojowym. Szukam pracy na razie przez internet ale niestety nikt nie odpowiada na moje oferty :( Kiedyś proponowałyście spotkanie. Chętnie kiedyś bym sie z Wami spotkała. Pozdrawiam gorąco.

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
12 czerwca 2009, 21:52
ale ja już nie mieszkam w Krk :(

• użytkownik
17 czerwca 2009, 11:02
Szkoda :(  Ja nadal szukam pracy. Cięzko bedzie z tego co zauważyłam. Jeśli jakieś inne forumki chciałyby się spotkać jestem chętna:) Pozdrawiam gorąco.