Autor Wątek: Co z goscmi po weselu?  (Przeczytany 2473 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Stellusia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Co z goscmi po weselu?
« dnia: 4 Września 2008, 23:18 »
Witam

Wiele wesel odbywa sie w miejscach gdzie znajduje sie tylko restauracja nie ma natomiast zaplecza w postaci pokoi dla gosci.  Mam wlasnie pytanie do osob ktore organizuaj swoje wesela w takich miejscach gdzie jest tylko restauracja.  W dobrym tonie jest zapewnienie gosciom miejsca gdzie mogli by sie przespac, bo wiadomo wiekszosc osob przyjezdza autami, ale pozniej cos wypija wiec o powrocie wlasnym autem nie ma mowy.  Czy w takim przypadku fundujecie gosciom powrot do domu taksowka (ale co w wtedy z autami ktorymi przyjechali), a moze gosci przewozi sie do pobliskiego hotelu? Prosze bardzo o odpowiedz.

Offline Olaa
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9501
  • Płeć: Kobieta
Odp: Co z goscmi po weselu?
« Odpowiedź #1 dnia: 4 Września 2008, 23:26 »
Hm, pytanie conajmniej dziwne  ::)
My wynajęliśmy hotel oddalony o kilkanaście km i zapewniliśmy dojazd z i do.

Zawsze możesz zasugerować, żeby zrobili sobie spacerek nad ranem ...
There is no such thing as an ending. Just a new beginning...

Offline mikoala

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3534
Odp: Co z goscmi po weselu?
« Odpowiedź #2 dnia: 5 Września 2008, 11:44 »
Ja dlatego szukałam sali z zapleczem noclegowym, ale wszystko okaże sie po weselu czy to dobry pomysł

Offline Stellusia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Co z goscmi po weselu?
« Odpowiedź #3 dnia: 5 Września 2008, 16:22 »
No wlasnie jesli ma sie sale z zapleczem noclegowym to nie ma problemu, ale jest wiele ladnych restauracji ktore nie posiadaja pokoji do gosci i chyba trzeba wtedy przetransportowac ich do pobliskiego hotelu tak jak napisala poprzedniczka.

Offline mikoala

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3534
Odp: Co z goscmi po weselu?
« Odpowiedź #4 dnia: 5 Września 2008, 16:36 »
Jeśli wesele jest w wakacje polecam również akademiki, które są wolne w tym czasie tak miała moja koleżanka wynajeła na awf, napewno rozsądny wybór jeśli ktoś nie moze pozwolić sobie na zbyt duże ceny w hotelach.

Offline ikusia
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 31-05-2008
Odp: Co z goscmi po weselu?
« Odpowiedź #5 dnia: 5 Września 2008, 17:37 »
A my skorzystaliśmy z pomocy naszych znajomych kolegów, którzy nie byli zaproszeni na wesele, ale zjechali się po otrzepinach i odwozili gości do domu. W sumie było ich 5. Z tym, ze u nas prawie nikt z gości nie był swoim samochodem, ponieważ gwarantowaliśmy również transport na ślub.
Ikusia

Offline aga8207

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.06. 2009 Catamaran :)
Odp: Co z goscmi po weselu?
« Odpowiedź #6 dnia: 6 Września 2008, 13:30 »
My wynajmujemy domki przy sali. Poprawin nie robimy ale śniadanie rano. Potem goscie grzecznie pojadą do domu. Jeszcze nie wiem jak będzie z przyjazdem gości bo część nie ma samochodów. Być może że zorganizujemy im transport



Morgan
  • Gość
Odp: Co z goscmi po weselu?
« Odpowiedź #7 dnia: 6 Września 2008, 20:35 »
U Nas goście przyjeżdzaja busami, Ci z gór wynajętym przez siebie (kierowca będzie na weselu), a Ci z okolic wynajetym przez Nas, wszyscy spakowani w jeden busik, który po weselu rozwiezie ich do domów. Także u Nas nie ma problemów z noclegiem dla gości i wszyscy moga pic bo nikt nie będzie swoim samochodem.

Offline mesitini

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.05.2010
Odp: Co z goscmi po weselu?
« Odpowiedź #8 dnia: 8 Września 2008, 12:10 »
U mnie większość gości będzie musiało przebyć co najmniej 80 km w jędną stronę. Połowę gości będziemy mieć z gór, połowę z północnej części Jury. Ci z gór mają być przywiezieni i odwiezieni busem lub miniautobusem zaraz po imprezie, goście z Jury przyjadą zapewne własnymi samochodami, więc im trzeba bedzie zapewnic jakis nocleg - bedzie to jakis hotel, do którego zamierzamy również dać możliwość dojazdu (tym którzy będą chcieli), z tym ze nie busem ale juz samochodem osobowym (weselny kierowca). Na drugi dzien przewidujemy tylko obiad (dla tych, ktorzy pozostana). Nie wiem jeszcze czy w domu, czy w lokalu - to ok. 30-40 osób. Taka opcja na razie.
   

Morgan
  • Gość
Odp: Co z goscmi po weselu?
« Odpowiedź #9 dnia: 8 Września 2008, 19:03 »
Mestini u mnie tylką są przyjezdni goście - z gór ponad 100km , druga częsc rodziny z Niemiec (Frankfurt, Kolonia), mówiłam własnie o tych busach :))