Autor Wątek: Opowiadanie - dodaj 3 słowa :)  (Przeczytany 100159 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ricardo

  • Patrycja
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26650
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2007
Opowiadanie - dodaj 3 słowa :)
« dnia: 29 Sierpnia 2008, 17:12 »
Znalezione na innym forum.

Cała zabawa polega na tym, że każdy dodaje 3 słowa jakie chce. Zdanie musi się trzymać stylu i mieć sens.

Wychodzi potem z tego bardzo ciekawe opowiadanie  ;D

To ja zaczynam:

Dawno, dawno temu



Offline megan

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3559
  • Płeć: Kobieta
  • Miłość jak rewolucja - nie udaje się słabym.
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
Odp: Opowiadanie - dodaj 3 słowa :)
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Sierpnia 2008, 17:44 »
za gorami, za lasami



Offline mario10011

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.05.2008
Odp: Opowiadanie - dodaj 3 słowa :)
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Sierpnia 2008, 17:46 »
w dalekiej krainie


Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
Odp: Opowiadanie - dodaj 3 słowa :)
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Sierpnia 2008, 17:48 »
mieszkała sobie dziewczyna



Offline ricardo

  • Patrycja
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26650
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2007
Odp: Opowiadanie - dodaj 3 słowa :)
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Sierpnia 2008, 17:49 »
która chodowała świnki



Offline redzia

  • Gosia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2586
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.09.2006
Odp: Opowiadanie - dodaj 3 słowa :)
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Sierpnia 2008, 17:56 »
i dwa koniki :)

Offline *Marta*

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06 czerwiec 2009
Odp: Opowiadanie - dodaj 3 słowa :)
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Sierpnia 2008, 15:28 »
Miała też kotka

Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
Odp: Opowiadanie - dodaj 3 słowa :)
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Sierpnia 2008, 15:31 »
i malego pieska



Offline Anjuschka

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 10267
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.05.2010
Odp: Opowiadanie - dodaj 3 słowa :)
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Sierpnia 2008, 15:38 »
czyli cały zwierzyniec :)

Offline HairRaiser
  • niebywały
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opowiadanie - dodaj 3 słowa :)
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Sierpnia 2008, 20:29 »
bowiem była samotna

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Odp: Opowiadanie - dodaj 3 słowa :)
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Sierpnia 2008, 20:32 »
Pewnego sobotniego wieczora
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline HairRaiser
  • niebywały
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opowiadanie - dodaj 3 słowa :)
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Sierpnia 2008, 20:34 »
uciekł jej konik

Offline ricardo

  • Patrycja
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26650
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2007
Odp: Opowiadanie - dodaj 3 słowa :)
« Odpowiedź #12 dnia: 31 Sierpnia 2008, 15:57 »
wzieła zestaw szpiegowski



Offline SaTine

  • ღ KM ღ
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3829
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.06.2008
Odp: Opowiadanie - dodaj 3 słowa :)
« Odpowiedź #13 dnia: 31 Sierpnia 2008, 16:17 »
Dawno, dawno temu za gorami, za lasami w dalekiej krainie mieszkała sobie dziewczyna która chodowała świnki i dwa koniki. Miała tez kotka i małego pieska czyli cały zwierzyniec :) bowiem była samotna. Pewnego samotnego wieczora uciekł jej konik, wzieła zestaw szpiegowski, wynajęła prywatnego detektywa...
____________________________________________________
"...Jeśli wiara czyni cuda... trzeba wierzyć że się uda..." ... :dzidzia:

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Odp: Opowiadanie - dodaj 3 słowa :)
« Odpowiedź #14 dnia: 31 Sierpnia 2008, 17:46 »
z którego jednak zrezygnowała
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline SaTine

  • ღ KM ღ
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3829
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.06.2008
Odp: Opowiadanie - dodaj 3 słowa :)
« Odpowiedź #15 dnia: 31 Sierpnia 2008, 17:50 »
dziewczyny kopiujcie całe opowiadanie (+ wasze 3 słowa) łatwiej później bedzie je czytać i dopisywać reszte :)
____________________________________________________
"...Jeśli wiara czyni cuda... trzeba wierzyć że się uda..." ... :dzidzia:

Offline HairRaiser
  • niebywały
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opowiadanie - dodaj 3 słowa :)
« Odpowiedź #16 dnia: 31 Sierpnia 2008, 18:04 »
dziewczyny
  >:(

Dawno, dawno temu za górami, za lasami w dalekiej krainie mieszkała sobie dziewczyna, która hodowała świnki i dwa koniki. Miała też kotka i małego pieska czyli cały zwierzyniec, bowiem była samotna. Pewnego samotnego wieczora uciekł jej konik, wzięła zestaw szpiegowski, wynajęła prywatnego detektywa, z którego jednak zrezygnowała, bo był zbyt gruby.

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Odp: Opowiadanie - dodaj 3 słowa :)
« Odpowiedź #17 dnia: 31 Sierpnia 2008, 18:10 »
i chłopcy :)

Dawno, dawno temu za górami, za lasami w dalekiej krainie mieszkała sobie dziewczyna, która hodowała świnki i dwa koniki. Miała też kotka i małego pieska czyli cały zwierzyniec, bowiem była samotna. Pewnego samotnego wieczora uciekł jej konik, wzięła zestaw szpiegowski, wynajęła prywatnego detektywa, z którego jednak zrezygnowała, bo był zbyt gruby. Ubrała czarną maskę

ps. a może bedziemy oddawać chociaż po zdaniu bo w 3 słowach cieżko uchwycic sens naszej mysli  :P
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline HairRaiser
  • niebywały
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opowiadanie - dodaj 3 słowa :)
« Odpowiedź #18 dnia: 31 Sierpnia 2008, 18:19 »
Może o to chodzi żeby uchwycić lub/i żeby wyszło coś nieoczekiwanego  ;)

Dawno, dawno temu za górami, za lasami w dalekiej krainie mieszkała sobie dziewczyna, która hodowała świnki i dwa koniki. Miała też kotka i małego pieska czyli cały zwierzyniec, bowiem była samotna. Pewnego samotnego wieczora uciekł jej konik, wzięła zestaw szpiegowski, wynajęła prywatnego detektywa, z którego jednak zrezygnowała, bo był zbyt gruby. Ubrała czarną maskę, ostrogi w których przykucnęła,

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Odp: Opowiadanie - dodaj 3 słowa :)
« Odpowiedź #19 dnia: 31 Sierpnia 2008, 18:23 »
Dawno, dawno temu za górami, za lasami w dalekiej krainie mieszkała sobie dziewczyna, która hodowała świnki i dwa koniki. Miała też kotka i małego pieska czyli cały zwierzyniec, bowiem była samotna. Pewnego samotnego wieczora uciekł jej konik, wzięła zestaw szpiegowski, wynajęła prywatnego detektywa, z którego jednak zrezygnowała, bo był zbyt gruby. Ubrała czarną maskę, ostrogi w których przykucnęła, podpierając sie czerwonym
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline HairRaiser
  • niebywały
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opowiadanie - dodaj 3 słowa :)
« Odpowiedź #20 dnia: 31 Sierpnia 2008, 18:32 »
Dawno, dawno temu za górami, za lasami w dalekiej krainie mieszkała sobie dziewczyna, która hodowała świnki i dwa koniki. Miała też kotka i małego pieska czyli cały zwierzyniec, bowiem była samotna. Pewnego samotnego wieczora uciekł jej konik, wzięła zestaw szpiegowski, wynajęła prywatnego detektywa, z którego jednak zrezygnowała, bo był zbyt gruby. Ubrała czarną maskę, ostrogi w których przykucnęła, podpierając sie czerwonym stołkiem do dojenia

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Odp: Opowiadanie - dodaj 3 słowa :)
« Odpowiedź #21 dnia: 31 Sierpnia 2008, 18:38 »
Dawno, dawno temu za górami, za lasami w dalekiej krainie mieszkała sobie dziewczyna, która hodowała świnki i dwa koniki. Miała też kotka i małego pieska czyli cały zwierzyniec, bowiem była samotna. Pewnego samotnego wieczora uciekł jej konik, wzięła zestaw szpiegowski, wynajęła prywatnego detektywa, z którego jednak zrezygnowała, bo był zbyt gruby. Ubrała czarną maskę, ostrogi w których przykucnęła, podpierając sie czerwonym stołkiem do dojenia . Nagle Krzysio Kowalski
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline ricardo

  • Patrycja
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26650
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2007
Odp: Opowiadanie - dodaj 3 słowa :)
« Odpowiedź #22 dnia: 31 Sierpnia 2008, 19:42 »
Dawno, dawno temu za górami, za lasami w dalekiej krainie mieszkała sobie dziewczyna, która hodowała świnki i dwa koniki. Miała też kotka i małego pieska czyli cały zwierzyniec, bowiem była samotna. Pewnego samotnego wieczora uciekł jej konik, wzięła zestaw szpiegowski, wynajęła prywatnego detektywa, z którego jednak zrezygnowała, bo był zbyt gruby. Ubrała czarną maskę, ostrogi w których przykucnęła, podpierając sie czerwonym stołkiem do dojenia . Nagle Krzysio Kowalski zaczaił sie za rogiem



Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Odp: Opowiadanie - dodaj 3 słowa :)
« Odpowiedź #23 dnia: 31 Sierpnia 2008, 20:43 »
Dawno, dawno temu za górami, za lasami w dalekiej krainie mieszkała sobie dziewczyna, która hodowała świnki i dwa koniki. Miała też kotka i małego pieska czyli cały zwierzyniec, bowiem była samotna. Pewnego samotnego wieczora uciekł jej konik, wzięła zestaw szpiegowski, wynajęła prywatnego detektywa, z którego jednak zrezygnowała, bo był zbyt gruby. Ubrała czarną maskę, ostrogi w których przykucnęła, podpierając sie czerwonym stołkiem do dojenia . Nagle Krzysio Kowalski zaczaił sie za rogiem ze zdjęciem zaginionego konika
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline HairRaiser
  • niebywały
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opowiadanie - dodaj 3 słowa :)
« Odpowiedź #24 dnia: 31 Sierpnia 2008, 21:09 »
Dawno, dawno temu za górami, za lasami w dalekiej krainie mieszkała sobie dziewczyna, która hodowała świnki i dwa koniki. Miała też kotka i małego pieska czyli cały zwierzyniec, bowiem była samotna. Pewnego samotnego wieczora uciekł jej konik, wzięła zestaw szpiegowski, wynajęła prywatnego detektywa, z którego jednak zrezygnowała, bo był zbyt gruby. Ubrała czarną maskę, ostrogi w których przykucnęła, podpierając sie czerwonym stołkiem do dojenia . Nagle Krzysio Kowalski zaczaił sie za rogiem ze zdjęciem zaginionego konika, przyszedł po następnego

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Odp: Opowiadanie - dodaj 3 słowa :)
« Odpowiedź #25 dnia: 31 Sierpnia 2008, 21:46 »
Dawno, dawno temu za górami, za lasami w dalekiej krainie mieszkała sobie dziewczyna, która hodowała świnki i dwa koniki. Miała też kotka i małego pieska czyli cały zwierzyniec, bowiem była samotna. Pewnego samotnego wieczora uciekł jej konik, wzięła zestaw szpiegowski, wynajęła prywatnego detektywa, z którego jednak zrezygnowała, bo był zbyt gruby. Ubrała czarną maskę, ostrogi w których przykucnęła, podpierając sie czerwonym stołkiem do dojenia . Nagle Krzysio Kowalski zaczaił sie za rogiem ze zdjęciem zaginionego konika, przyszedł po następnego bo swojego miał małego


ps. przepraszam  ;D
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline ricardo

  • Patrycja
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26650
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2007
Odp: Opowiadanie - dodaj 3 słowa :)
« Odpowiedź #26 dnia: 1 Września 2008, 13:24 »
Dawno, dawno temu za górami, za lasami w dalekiej krainie mieszkała sobie dziewczyna, która hodowała świnki i dwa koniki. Miała też kotka i małego pieska czyli cały zwierzyniec, bowiem była samotna. Pewnego samotnego wieczora uciekł jej konik, wzięła zestaw szpiegowski, wynajęła prywatnego detektywa, z którego jednak zrezygnowała, bo był zbyt gruby. Ubrała czarną maskę, ostrogi w których przykucnęła, podpierając sie czerwonym stołkiem do dojenia . Nagle Krzysio Kowalski zaczaił sie za rogiem ze zdjęciem zaginionego konika, przyszedł po następnego bo swojego miał małego. Chciał sobie dorobić



Ps. hahahaha Ela dobre  ;D ;D ;D



Offline HairRaiser
  • niebywały
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opowiadanie - dodaj 3 słowa :)
« Odpowiedź #27 dnia: 1 Września 2008, 16:38 »
Dawno, dawno temu za górami, za lasami w dalekiej krainie mieszkała sobie dziewczyna, która hodowała świnki i dwa koniki. Miała też kotka i małego pieska czyli cały zwierzyniec, bowiem była samotna. Pewnego samotnego wieczora uciekł jej konik, wzięła zestaw szpiegowski, wynajęła prywatnego detektywa, z którego jednak zrezygnowała, bo był zbyt gruby. Ubrała czarną maskę, ostrogi w których przykucnęła, podpierając sie czerwonym stołkiem do dojenia . Nagle Krzysio Kowalski zaczaił sie za rogiem ze zdjęciem zaginionego konika, przyszedł po następnego bo swojego miał małego. Chciał sobie dorobić klucze do stajni

Offline redzia

  • Gosia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2586
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.09.2006
Odp: Opowiadanie - dodaj 3 słowa :)
« Odpowiedź #28 dnia: 1 Września 2008, 17:05 »
Dawno, dawno temu za górami, za lasami w dalekiej krainie mieszkała sobie dziewczyna, która hodowała świnki i dwa koniki. Miała też kotka i małego pieska czyli cały zwierzyniec, bowiem była samotna. Pewnego samotnego wieczora uciekł jej konik, wzięła zestaw szpiegowski, wynajęła prywatnego detektywa, z którego jednak zrezygnowała, bo był zbyt gruby. Ubrała czarną maskę, ostrogi w których przykucnęła, podpierając sie czerwonym stołkiem do dojenia . Nagle Krzysio Kowalski zaczaił sie za rogiem ze zdjęciem zaginionego konika, przyszedł po następnego bo swojego miał małego. Chciał sobie dorobić klucze do stajni, a potem niespostrzezenie ukrasc

Offline HairRaiser
  • niebywały
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opowiadanie - dodaj 3 słowa :)
« Odpowiedź #29 dnia: 1 Września 2008, 17:23 »
Dawno, dawno temu za górami, za lasami w dalekiej krainie mieszkała sobie dziewczyna, która hodowała świnki i dwa koniki. Miała też kotka i małego pieska czyli cały zwierzyniec, bowiem była samotna. Pewnego samotnego wieczora uciekł jej konik, wzięła zestaw szpiegowski, wynajęła prywatnego detektywa, z którego jednak zrezygnowała, bo był zbyt gruby. Ubrała czarną maskę, ostrogi w których przykucnęła, podpierając sie czerwonym stołkiem do dojenia . Nagle Krzysio Kowalski zaczaił sie za rogiem ze zdjęciem zaginionego konika, przyszedł po następnego bo swojego miał małego. Chciał sobie dorobić klucze do stajni, a potem niespostrzezenie ukrasc potężnego lśniącego konia