e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: interesujący film z wesela  (Przeczytany 1438 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Iga_ Kobieta

interesujący film z wesela
22 Sierpnia 2008, 11:53
Witam  :D
Co prawda umowę z kamerzystą mamy juz podpisaną, ale do końca nie wiemy w jakiej formie chcielibyśmy film z wesela. Pan kamera jest osobą otwartą i myślę, ze zgodzi się na nasze pomysły/propozycje, choć sam ma jakiś schemat kręcenia filmu, co chyba nie do końca mnie przekonuje (nie ma nic szczególnego, interesującego, co sprawiłoby ze film oglada się z zaciekawieniem).  :-\
Wiem że czasem spotyka się róznego typu wywiady z goścmi itp, jednak nigdy osobiście czegoś takiego nie wiedziałam. Jak to wyglada, na czym polega? Czy macie moze jakieś pomysły, zeby urozmaicić 2 godziny filmu??

Offline wiśniowa Kobieta

Odp: interesujący film z wesela
23 Sierpnia 2008, 09:44
Wywiady z gośćmi to super pomysł - sama widziałam taki film z wesela kuzynki. Z kamerzystą chodził zaprzyjaźniony (bardzo gadatliwy i charyzmatyczny) przyjaciel Pary Młodej i zaczepiał ludzi (raczej nie na sali tylko na tzw. papierosku gdzie jest ciszej) - cały film z tańcami weselnymi był poprzerywany krótkimi wywiadami i wyszło to naprawdę super - goście pozdrawiali Parę Młodą albo opowiadali zabawne historyjki z ich życia - obejrzałam film dwa razy z wielką przyjemnością - na moim weselu też chcę coś podobnego :))

Offline A3lita Kobieta

Odp: interesujący film z wesela
23 Sierpnia 2008, 21:12
wywiad to naprawdę dobry pomysł :) byle nie za późno by jakiś wujek nie bredził przed kamerą :P

Offline wiśniowa Kobieta

Odp: interesujący film z wesela
23 Sierpnia 2008, 23:56
no ale to bredzenie też było zabawne - na początku to goście spięci i wstydliwi a po paru kolejkach to i opowieści lepsze :))

Odp: interesujący film z wesela
24 Sierpnia 2008, 19:04
Bardzo fajne są te wywiady z tymi najmłodszymi weselnymi gośćmi. Można zadać im pytanie np. "co to jest ślub?", albo "co to jest małżeństwo?", czasem odpowiedzi są naprawdę zaskakujące:-) idziałam taki film nagrany przez ekipę ktora będzie filmować moje wesele i powiem wam że ekstra, a jak zabawnie...