Autor Wątek: Coco-boda" sala czy ktoś tam był?  (Przeczytany 7871 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pati_ll

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24 październik 2009
Coco-boda" sala czy ktoś tam był?
« dnia: 12 Sierpnia 2008, 21:54 »
Zastanawiamy się nad weselem w sali w Łazach kolejowych coco-boda.  Był tam może ktoś na weselu? jakie było jedzenie i reszta bo nie ma tutaj na forum nic na temat tej sali.  Prosze o odpowiedz
Pati

Offline ancyk24
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24,04,2004
Odp: Coco-boda" sala czy ktoś tam był?
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Października 2008, 10:36 »
JA TAM MIAłAM WESELE I BYłO BARDZO SUPER.  JEDZONKO WYśMIENITE I NA POZIOMIE HOTELU 5 GWIAZDKOWEGO.  ZAJEFAJNE DEKORACJE I DOMOWA ATMOSFERA.  OGóLNIE LOKAL NA WYSOKIM POZIOMIE, JAKIEGO NAM BRAKOWAłO W łAZACH.

Offline maryska7
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: sierpien za dwa lata;)
Odp: Coco-boda" sala czy ktoś tam był?
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Stycznia 2009, 12:42 »
moja siostra miała tam wesele ja mam zarezerwowany termin za dwa lata.  Z czystym sumieniem moge Ci polecic tę salę.  Wszystko na bardzo wysokim poziomie, przemiła obsługa, pięknie przygotowane potrawy i bardzoooo smaczne ;) pozdrowionka.

Offline mk.mika
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1781
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 6 czerwca 2009
Odp: Coco-boda" sala czy ktoś tam był?
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Stycznia 2009, 15:40 »
Co za zbieg okoliczności, że osoby z jednym postem akurat wypowiadają się na temat jednej konkretnej sali. :drapanie: :brewki: :brewki: :drapanie:


Moje oczy są nadal zielone w moim oknie wciąż kwitnie nadzieja

RELACJA

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Coco-boda" sala czy ktoś tam był?
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Stycznia 2009, 11:56 »
Powiem szczerze, że jak mi ktoś pisze, że jest bbbaaaarrrrddddzzzoooo fajna sala i bbbaaarrrdddzzzoooo na wysokim poziomie, bo prawie 5-cio gwiazdkowym, to od razu nasuwa mi się pytanie czy nie za bbbbaaaarrrrdddzzzoooo powinienem w to wierzyć :drapanie:

Offline pati_ll

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24 październik 2009
Odp: Coco-boda" sala czy ktoś tam był?
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Kwietnia 2009, 12:15 »
ja sie takimi opiniami nie sugeruje :) jedna wiadomość i jeszcze taka pochlebna :/ w tym roku mam tam mieć swoje wesele w październiku więc zdam relacje.....a jak na razie to mam dopiero je od jednej osoby, mojej kumpeli , któa sama tam organizowała wesele w zeszłym roku i była zadowolona. Gdyby ktoś tam był jednak i napisal czego sie wystrzegac albo co jest nie w porzadku chetnie przeczytam. Ale prosze o szczere opinie a nie takie ściemy od samych właścicieli i ich znajomych :(
Pati

Offline koffana86

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2011
Odp: Coco-boda" sala czy ktoś tam był?
« Odpowiedź #6 dnia: 2 Października 2009, 15:32 »
sala jest na prawdę na wysokim poziomie:) jedzenie jest wyśmienite:) sama będę mieć tam wesele za dwa  lata w sierpniu:) gorąco polecam:)
<a href="hxxp: suwaczki.  slub-wesele.  pl/20110813580214.  html" target="_blank">Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele.  pl[/url]

Offline beatrisss

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 139
  • Płeć: Kobieta
  • Oddaję Ci mą duszę a wraz z nią miłość bez granic
  • data ślubu: 08.08.2009
Odp: Coco-boda" sala czy ktoś tam był?
« Odpowiedź #7 dnia: 9 Października 2009, 18:53 »
miałam okazje być tam na weselu i z tym rewelacyjnym jedzeniem to duża przesada :) normalne, tradycyjne,weselne potrawy normalnie podane daleko odbiegające od poziomu 5-cio gwiazdkowego hotelu. Menu w żaden sposób nie zaskakuje. Sala sama w sobie ładna z ładnym holem ale na sali dał się odczuć brak jakiejś dekoracji weselnej a kwiaty na stołach pojawiły się dopiero wówczas gdy młodzi zebrali je od gości ;) stołu ustawione były w podkowę i niefortunnie część gdzie siedzieli młodzi zaczynała się od połowy parkietu i jak się wychodziło na taras miało się wrażenie że za młodymi jest drugi parkiet-tyle przestrzeni a na parkiecie ścisk.

Offline pati_ll

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24 październik 2009
Odp: Coco-boda" sala czy ktoś tam był?
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Października 2009, 10:01 »
ja dam znać jak tam jest po włąsnym weselu. Tutaj niestety ktoś sam sobie robi reklame i po jednej wiadomości daje.........do osoby przede mna : ustawienie stołów jest na każdym weselu odmienne poniewaz młodzi je sobie ustawiaja a to wiec jest ich wina a nie właścicielki.  Co do jedzenia słysze opinie ze jest bardzo dobre dlatego wybrałam ta sale ale napisze prawde po własnym weselu za jakiś czas......ale menu kazdy sobie wybiera jak chcesz tradycyjne to takie jest......
żywe kwiaty sa jak sobie młodzi zażycza a jak nie to nie ma wiec to również była ich decyzja. Jezeli byłam tam w tym tygodniu to ja równiez byłam i widziałam jak to wygladało na to wesele - ustalałam swoje menu. I ustwaienie stołów zgodze sie było beznadziejne i brak żywych kwiatów przed młodymi tylko jakis  sztuczne paskudztwo tez okropne :))
z tym że akurat te minusy zalezały tylko od młodych - ja sobie ustawienie robie inne i daje duzo żywych kwiatów, menu tez nie tak bardzo tradycyjne :)) mam nadzieje że bedzie oki bo juz niedługo :)) napisze po :)
Pati

Offline beatrisss

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 139
  • Płeć: Kobieta
  • Oddaję Ci mą duszę a wraz z nią miłość bez granic
  • data ślubu: 08.08.2009
Odp: Coco-boda" sala czy ktoś tam był?
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Października 2009, 10:30 »
w takim razie wyboru trafnego nie dokonali :) jedynie te stoły, nawet jeśli ustawienie w podkowę wybrali sami to na miejscu obsługi nie ustawiłabym jednak tą stronę z młody bliżej sali, żeby zyskać miejsce do tańca. Przypomniało mi się jeszcze, że obsługa szybko się uwijała i zawsze talerzyk miałam przed sobą czysty :) i nie wiem skąd mieli tort młodzi, czy z sali czy sami załatwiali ale był strasznie słodki. Pokombinujesz z odpowiednią dekorację, inaczej ustawisz stoły, urozmaicisz menu i będziesz pewnie zadowolona. Goście będą mogli odpocząć na holu, będą mieli gdzie wyjść, na tym holu wystawione było tez piwo dla gości z tym,że młodzi chyba sami je kupowali. I miało branie, dużo osób nie piło wódki a właśnie piwko. jedzenie po weselu obsługa pakowała....aaa i młodych goście witali szampanem właśnie w tym holu, wolałabym osobiście chyba na głównej sali bo się straszny ścisk zrobił i nie każdy widział.Więc się nad tym możesz zastanowić gdzie wolałabyś :)

Offline pati_ll

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24 październik 2009
Odp: Coco-boda" sala czy ktoś tam był?
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Października 2009, 12:58 »
Beatrisss dziekuje Ci bardzo za podpowiedzi :))) włąsnie teraz wybieram ustwaienie stołów i na pewno zrobie to inaczej. Co do tortu nie jest on w cenie i mozna zamówić od cukierni doradzonej przez właścicielkę ale mozna też na własna rękę. Ja znalazłam na własna rękę więc mam nadzieję że bedzie dobry :)) dzięki Ci jeszcze raz a ja sie szykuje bo juz duzo czasu nie zostało.
Pati

Offline samosia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 4.08.2012
Odp: Coco-boda" sala czy ktoś tam był?
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Listopada 2009, 19:48 »
Witam jestem z okolic Łaz słyszałam wiele dobrego o tym lokalu ale nikt nawet nie wspomniał o tym jakie są tam ceny? Jaki jest przedział cenowy jeśli chodzi o meny!? Wiecie coś na ten temat? :)

Offline luis888
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Coco-boda" sala czy ktoś tam był?
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Grudnia 2009, 16:52 »
To jest ich stronka:

www. cocoboda. pl