e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: brakuje mi tu lipcowych (2009) PM. ;)  (Przeczytany 64349 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mikoala

• Chuck Norris
  • data ślubu:
brakuje mi tu lipcowych (2009) PM. ;)
11 sierpnia 2008, 22:49
cześć My 25.07.2009 ;) To bedzie najszcześliwszy dzień! Czy znajda sie jeszcze lipcowe Panny  Młode ?

Offline Aimee Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 09.07.2009
Zgłasza się lipcowa   ;D

Offline mikoala

• Chuck Norris
  • data ślubu:
No wreszcie bo już samotna się tu czułam!! Jak przygotowania do wesela?
Zapraszam kolejne dziewczyny !

Offline Aimee Kobieta

• bywalec
Przygotowania idą powoli, żeby nie napisać mozolnie. Brak czasu na wszystko i na dodatek pobyt za granicą. Jak na razie wszystko planuje w mojej główce :) a za realizację wezmę się chyba pod koniec roku :(

Offline mikoala

• Chuck Norris
  • data ślubu:
eh ja w Polsce a mimo to przygotowania idą żółwiasto pocieszę Cie !!

Offline asia555 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 18.07.09
hej, hej!!!
tez sie zglaszam:) mikoala super ze zaczelas lipcowy watek. Moja data to 18.07.09 i troche juz mi sie udalo zalatwic. tez siedze za granica i wiem jak ciezko jest cokolwiek zorganizowac.
gdzie robicie wesele? ja mam zaklepanego Norda na Mierzynie.

Offline mikoala

• Chuck Norris
  • data ślubu:
No przykro było patrzeć że śa majowe, czerwcowe, sierpniowe....
a lipcowych brak. Cieszę się że juz w trójkę jesteśmy! Ja mam salę w Sosnowcu to jest Stara Strzecha. Słyszałam o niej i pozytywy i negatywy ale zobaczymy bynajmniej nie zamierzam jej zmieniać!

Offline Aimee Kobieta

• bywalec
Ja rok temu "zaklepałam" Dworek Hetmański  :)

Offline myszkasc Kobieta

• Chuck Norris
Ja również lipcowa :)

Offline Aimee Kobieta

• bywalec
myszkasc witam  :D

Offline myszkasc Kobieta

• Chuck Norris
Widzę, że Ty też Aimee ślubujesz nietypowo tak jak ja :)

Offline JaMajka23 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 25.07.2009
Cześć! Zgłasza się kolejna lipcowa  ;D panna młoda.  Data to 25. 07. 2009  :D i prawdę mówiąc nie mogę się doczekać (a przygotowania stoją w miejscu. . . ) Pozdrówka

Offline mikoala

• Chuck Norris
  • data ślubu:
Data to 25. 07. 2009  :D i prawdę mówiąc nie mogę się doczekać (a przygotowania stoją w miejscu. . . )

To tak jak my 25.07  :brawo: to znaczy co juz zalatwione?? ja niestety tylko sala i zespół. Cięzko mi idzie szukanie kamarzysty i fotografa, a gdzie tam reszta  :Olaboga:

• użytkownik
Jak na razie data w kościele :) i jak dla nas to jest najważniejsze.  Ale jak tradycja nakazuje. . . chcąc nie chcąc. . .  wesele.  Przygotowania jak na razie bardzo wolno ale wreszcie coś się ruszyło.  Szukaliśmy ale wszystko zajęte  ??? i byliśmy trochę w szoku.  Nie dość że najbliższy wolny termin był w październiku(co nie wchodzi w grę) to i każą sobie sporo liczyć.  Tak więc jak na razie jesteśmy na etapie poszukiwań.  A jeśli nic ciekawego się nie znajdzie, to rozważamy możliwość świętowania "pod gołym niebem" na działce.  W końcu to lipiec więc mam nadzieję, że cokolwiek postanowimy, to pogoda będzie sprzyjać.  zaopatrzyliśmy się w zaproszenia, mamy listę gości.  A ja z racji kończących się wakacji oglądam w necie suknie ślubne i dostaję zawrotów głowy  :o każda ma swój urok a tu musisz wybrać jedną. . .  ;D najśmieszniejsze jest to, że zespół mamy w prezencie od przyjaciela :) tylko jeszcze nie wiadomo gdzie się odbędzie cała impreza. 
Eh ja już teraz się denerwuję i trochę panikuję, że o czymś zapomnimy albo nie zdążymy. . . a co to będzie w lipcu???????? chyba taki już los PM  ::)

Offline mikoala

• Chuck Norris
  • data ślubu:
JaMajka, nie jesteś sama ja też sie denerwuje, wydaje się ze jeszcze tyle czasu a jak pomyśle ile jeszcze trzeba spraw załatwić  :Olaboga: i tez dreczą mnie pytania czy wszystko dopne na ostatni guzik, czy wszystko sie uda!!
suknie- oglądam allegro i wszystkie niemal sa tak śłiczniusie ze skąd ja mam wiedzieć jaką wybrać!!
Kościół - zostaje mi na styczeń wcześniej nie zapisuja w mojej parafi!!

• użytkownik
To masz szczęście.  My poszliśmy w czerwcu do kancelarii i na tą konkretną datę (bo taką sobie ustaliliśmy) załapaliśmy się na ostatnią wolną mszę o 15  ;D więc możesz sobie wyobrazić naszą minę gdy usłyszeliśmy, że została tylko ta godzina.  Ale Niepokalanów jest ogólnopolskim sanktuarium więc tak naprawdę nie ma się co dziwić.  Dla nas zarezerwowanie kościoła było najważniejsze.  Bo to będzie najpiękniejszy dzień w naszym życiu  ;D chyba zacznę już odliczać  ::) ciepłe pozdrawienia  zzzzzimnej stolicy   :-*

Offline Aimee Kobieta

• bywalec
myszkasc tak troszeczkę nietypowo  :) ale wszyscy przyjęli to ze zrozumieniem, więc nie mamy problemów z gośćmi.
Nawet ksiądz się nie dziwił i mamy też kościół zaklepany na 16  ;)
A dziś przyszły zamówione przeze mnie pudełeczka na prezencik dla gości  :D

Dziewczyny pochwalcie się swoimi typami sukienek, bo mi jakoś trudno coś wybrać  :(

Offline mikoala

• Chuck Norris
  • data ślubu:

Dziewczyny pochwalcie się swoimi typami sukienek, bo mi jakoś trudno coś wybrać  :(

oj żebyś wiedziała że nie tylko Tobie!! Podoba mi się mnóstwo sukienek i na co sie tu zdecydować !!

Offline myszkasc Kobieta

• Chuck Norris
Aimee super pudełeczka a były w innej tonacji kolorystycznej??
Podaj linka na prv

Offline Aimee Kobieta

• bywalec
myszkasc ja niestety zamawiałam je na e bay angielskim. Pamiętam jednak, że na allegro też widziałam podobne.
 Jak znajdę chwilkę czasu to poszukam ich dla Ciebie  :)

• użytkownik
Chyba nie jestem w temacie-o co chodzi z tymi prezencikami dla gości? To jakaś tradycja? Jakoś nigdy się z czymś takim nie spotkałam. Chyba że dla rodziców w podziękowaniu...  ???

Offline Aimee Kobieta

• bywalec
JaMajka23 te pudełeczka są na jakiś mały drobiazg dla gości. Układa się je na stole przy zastawie dla danej osoby. Można do środka wsadzić np. małą czekoladkę czy migdały w cukrze. Poszukaj na necie o tym np. pod hasłem: "pudełeczka na prezenty dla gości"  :)

Offline Aimee Kobieta

• bywalec
Witam poniedziałkowo  :)
dziewczyny piszcie coś bo watek zamiera  >:( ja zaraz pędzę do pracy. Dziś napisałam e maila do wizażystki, która robi makijaże ślubne, zobaczę co mi odpisze. Używa dobrych kosmetyków, więc się na nią zdecyduje jak będzie miała wolny termin i próbny jej wyjdzie :) Dodatkowo od piątku zaczynamy nauki przedmałżeńskie, więc jak widać powoli ruszam ze sprawami ślubnymi  :D Kompletuje też listę piosenek nadających się na pierwszy taniec, choć ciężko się zdecydować na coś  ::)  Aha od dziś zaczynam dietę. Jutro czeka mnie siłownia. Mój cel to chociaż 6 kilo mniej  :) trzymajcie kciuki  :-* 

• użytkownik
Witam również (poniedziałkowo i śpiąco  8) )
Ja też już myślę o pierwszym tańcu ale jest tyle propozycji, ze nie wiem już co wybrać. Może wszystkie?  ;D na razie o makijażu nie myślę, bo mam zamiar się trochę opalić (ha ha córka młynarza) ale za to rozglądam się za dobrym fryzjerem. Mam problem z włosami bo jakoś nie dają się ułożyć (chociaż fryzjerka uważa co innego. no ale jak nałoży litry lakieru to się nie dziwię, że się poddają  :D) Aimee a co to za dieta? Jakaś specjalna?  ??? Pozdrawiam  :)

Offline mikoala

• Chuck Norris
  • data ślubu:
Mi to dzis zaczął sie dzień paskudnie pokłuciłam się z moim narzeczonym  :klnie: leze w łózku juz od wtorku z zapaleniem płuc. JAkoś całkiem odechciało mi sie dalej planować ślub :( 

• użytkownik
Mikoala!
Tam się przejmujesz  ;) normalka. Gdyby się ludzie nie kłócili to by oznaczało, że im na sobie nie zależy. A jeśli chodzi o Twoją chorobę, to współczuję. Prawie wiem co czujesz bo i mnie grypsko dopadło  >:(  nieśmiało mogę Ci  doradzić jakieś filmidło na poprawę nastroju  ;D No i proszę mi tu zawitać z uśmiechem!!! życzę Ci dużo zdrówka. Pozdrawiam cieplutko  :D

Offline mikoala

• Chuck Norris
  • data ślubu:
dzieki JaMajka23 za dobre słowo, od razu sie usmiechnełam  :) dzieki Tobie!! I przyszedł mój PM z pracy i mysłałam że zrozumiał, i patrze chowa coś za sobą, myslalam że to rózyczka dla mnie albo cos milusiego w ramach przeprosin a tu 5 litrowy keg hainekena  :-[  :Kill:  :glowa_w_mur:

• użytkownik
Minie trochę czasu to zrozumie. Niestety ONI tak są stworzeni. Uwierz mi, bo przestudiowałam tomy książek na te tematy  ::) Nie ma się czym przejmować  ;) może mi łatwo mówić ale tak jest. Zdrowiej szybciutko!!!  ;D ciepłe uśmiechy i pozdrowionka dla Ciebie. Miłego dnia wszystkim!!!

Offline mikoala

• Chuck Norris
  • data ślubu:
Ufff  :skacza: Po dzisiejszej wizycie u lekarza - juz zdrowa jeszcze profilaktycznie zwolnienie do piątku  :jupi: jutro jesteśmy umówienie z kamerzystą oglondaliśmy juz jego nagrania zobaczymy jak bedzie z negocjacją ceny  :mdleje:

Offline mikoala

• Chuck Norris
  • data ślubu:
i jest kamerzysta  :skacza: wreszcie podpisaliśmy umowę!! Bo dzis pozostał o juz 10 miesięcy do ślubu  :tupot:ale ten czas leci. Niebawem trzeba chyba bedzie założyć wątek odliczanka