Autor Wątek: dorado sosnowiec  (Przeczytany 16789 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline roksi6

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: jeszcze nie ma daty-planujemy
dorado sosnowiec
« dnia: 10 Sierpnia 2008, 16:03 »
witam:-) to moj pierwszy watek na forum:-)szukalam w roznych portalach. . . nie znalazłam nic o sali weselenej Dorado. . . czy ktos mial wesele lub bedzie mial i moglby sie wypowiedziec. . ?jakie ceny. . . noi najwazniejsze podeslac jakies zdjecia. . . bo w internecie nigdzie nie ma. . . z gory bardzo dziekuje za info. . .  ;Dpozdrawiam serdecznie

Offline szatina

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 243
  • data ślubu: 20.09.2008
Odp: dorado sosnowiec
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Sierpnia 2008, 16:31 »
Ja mam wesele w Dorado 20 września,słyszałam wiele dobrych opinii o tej sali,teraz dwie moje kolezanki były tam na weselu i nie miały zadnych zastrzeżeń.Ja płace 135 zł od osoby,natomiast z poprawinami- 145zł, w tym są ciasta i tort; wódka i napoje na własną rękę. W razie jakichkolwiek pytań służe pomocą. Wyczerpujących informacji bedę mogła udzielic po 20 września:))

Offline roksi6

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: jeszcze nie ma daty-planujemy
Odp: dorado sosnowiec
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Sierpnia 2008, 16:38 »
Szatina czy oni maja swoja stronke internetowa gdzie moglabym zobaczyc zdjecia sali. . . i bardzo prosze cie o namiary na dorado (adres i tel )

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
Odp: dorado sosnowiec
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Sierpnia 2008, 17:00 »
Roksi zanim zalozysz temat uzyj pierw opcji "szukaj" - ulatwi Ci to sprawe a forum uchroni przed kolejnym dublowanym tematem.
W dziale Slask i Zaglebie wiele osob wypowiadalo sie juz na temat tej sali wiec plis poczytaj tam a nie zakladaj kolejnego tematu.

A co do stronki to polecam www.google.pl
« Ostatnia zmiana: 10 Sierpnia 2008, 17:03 wysłana przez Antalis »

Offline elmira1983
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
Odp: dorado sosnowiec
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Listopada 2008, 23:15 »
Witam, chetnie przejme termin wesela w Dorato w Sosnowcu latem 2009 .

Proponuję skontaktować się z właścicielem a nie ogłaszać się na forum w takiej sprawie !
« Ostatnia zmiana: 24 Listopada 2008, 23:18 wysłana przez ela »

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Odp: dorado sosnowiec
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Listopada 2008, 23:20 »
Jeżlei chcesz termin na swoje wesele to chyba najpierw idziesz do włąściciela sali i z nim ustalasz termin . A jezeli nie ma terminu to proszisz go o kontakt w razie W . Ogłoszenie na forum ze szukasz terminu jak ktos zrezygnuje raczej ci nic nie da  ::)
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline Iza464
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 208
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.06.2010
Odp: dorado sosnowiec
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Listopada 2008, 14:18 »
ja mam wesele za dwa lata w dorado  ;D i tam sale rezerwuje się z dwuletnim wyprzedzeniem bo takie mają wzięcie. Wiadomo różnie się w życiu układa i ktoś może zrezygnować więc trzeba najlepiej pogadać z właścicielką. My jak rezerwowaliśmy sale w lipcu to już mieli zapisy na wakacje 2010  ::) a w maju jak byliśmy oglądać to nie było już wolnego terminu na 2009!!!

Ładna, duża sala, cena bardzo przystępna,jedzenie bardzo dobre, obsługa miła, a właścicielka bardzo sympatyczna.  :)

Offline szatina

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 243
  • data ślubu: 20.09.2008
Odp: dorado sosnowiec
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Listopada 2008, 19:31 »
Oj tak zgadzam sie, z terminami w Dorado jest coraz ciężej. Ja miałam wesele w Dorado teraz we wrześniu i jestem baaardzo zadowolona,wszystko idealne, po prostu rewelacja,sala naprawde bardzo godna polecenia.

Offline elmira1983
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
Odp: dorado sosnowiec
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Listopada 2008, 22:35 »
Jak widac moja desperacja siega zenitu, jesli pytam czy ktos ma odstapic termin w Dorado  na 2009;D, kochani nie wszyscy są tak poukladni i zorganizowani i zdecydowani:)zeby rezerwowac sale na 2 lata wczesniej!! poki co mam wstepnie termin na luty09, a
 tak chcialabym wiosną. . . . . . :)pozdrawiam i dzieks za dobre rady
PS moje pytanie, mimo ze tendencyjne dalej aktualne.

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Odp: dorado sosnowiec
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Listopada 2008, 23:06 »
A rozmawiałaś z wąłscicielem ?  To powinien byc twój pierwszy krok .,
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline elmira1983
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
Odp: dorado sosnowiec
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Listopada 2008, 10:00 »
Tak rozmawialam, mam wstepnie zarezerwowana ta sale na luty 2009, ale straasznie mi zalezy na miesiącach cieplych, wiec moze inaczje sformuuje pytanie - moze ktos chetny do zamiany terminow? :)

Offline anka2oo4

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 494
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
Odp: dorado sosnowiec
« Odpowiedź #11 dnia: 5 Stycznia 2009, 19:34 »
W dorado byłam w tą sobotę i kobietka powiedziała mi, że na 2o10r w okresie letnim został jeden termin w lipcu i jeden we wrześniu.
Sala bardzo ładna, ślicznie udekorowana.

Offline szatina

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 243
  • data ślubu: 20.09.2008
Odp: dorado sosnowiec
« Odpowiedź #12 dnia: 5 Stycznia 2009, 19:38 »
Wesela tam są super-POLECAM

Offline Iza464
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 208
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.06.2010
Odp: dorado sosnowiec
« Odpowiedź #13 dnia: 6 Stycznia 2009, 08:50 »
ale się wykruszają terminy w Dorado, fajnie że ma wzięcie i ludzie są zadowoleni. Ja też mam nadzieje że będzie super na naszym weselu  :)

Offline slolac1

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.07.2010
Odp: dorado sosnowiec
« Odpowiedź #14 dnia: 7 Stycznia 2009, 12:31 »
Niestety na lipiec juz nie ma bo właśnie zarezerwowałam ten termin:) a ktoś parę dni wcześniej ukradł mi termin 19. 06. 2010.  Na szczeście był l ipiec :p

Offline Iza464
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 208
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.06.2010
Odp: dorado sosnowiec
« Odpowiedź #15 dnia: 7 Stycznia 2009, 13:03 »
no to super, gratuluje slolac1 że się udało zarezerować i już jest głowa spokojna przynajmniej po części :)

Offline donia_2605
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • " miłość nie jest pracą do szybkiego wykonania..."
  • data ślubu: 24.07.2010r.
Odp: dorado sosnowiec
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Stycznia 2009, 15:42 »
Hallo :)
No to i ja się dołącze ;) Dorado zarezerowane na 18 wrzesień 2010 r . :) Przed ostatni termin z tych cieplejszych miesięcy :)
Mam tylko nadzieję,że wszystko będzie ok. . .

Offline szatina

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 243
  • data ślubu: 20.09.2008
Odp: dorado sosnowiec
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Stycznia 2009, 18:39 »
Donia będzie lepiej niż tylko ok ;)

Offline swojak
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 10.07.2010
Odp: dorado sosnowiec
« Odpowiedź #18 dnia: 9 Lutego 2009, 18:55 »
Temat odżył :klotnia:. Proszę więc podac  argumenty abym przekonał się do DORADO. Ja o tej sali już się wypowiadałem negatywnie, bardzo negatywnie i nie będę powtarzac :nie: Nie na temat posiłków czy też obsługi lecz wyłącznie na temat sali. Nadal jestem przekonany, że jest to jedna z najgorszych sal. Już słyszę jak lecą gromy na moją głowę, ale byłem tam kilka razy jako osoba zaproszona i moje wrażenia co do sali są nadal negatywne. Mnie się nie podoba  :nie:

Offline MagdaMa

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 597
  • Płeć: Kobieta
Odp: dorado sosnowiec
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Lutego 2009, 14:41 »
mnie osobiście też się nie podoba; jedzenie jak byłam fatalne - nie smaczne, zimne a do tego wg mnie nieświeże (takie miałam wrażenie); może akurat źle trafiłam...
obsługa też nie bardzo, nie byłam zadowolona;
no niestety;
może coś się zmieniło na lepsze, ale niech się lepiej wypowie ktoś kto był ostatnio - w miarę niedawno;

Offline Iza464
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 208
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.06.2010
Odp: dorado sosnowiec
« Odpowiedź #20 dnia: 12 Lutego 2009, 12:45 »
może to były pojedyńcze wpadki? które się zdarzają nawet na super ekstra salach!

niestety tak już jest że są różne gusta i nikomu się nie dogodzi. Ja już byłam na takim "królewskim weselu" że sala z wyglądu super, a niestety jedzenie niedobre, zimne, mało, suchy chleb i ciasto, ale oczywiście też można powiedzieć że to był pojedyńczy przypadek, nie wiem nie wnikam, ale napewno bym jej niezarezerwowała na swoje wesele.

co się tyczy dorado moim zdaniem sala nie należy do najgorszych sal bo gdyby tak było to by ludzie nie rezerwowali tam terminów z dwuletnim wyprzedzeniem! sprawdziłam jako gość, jestem zadowolona, zarezerwowałam i polecam :)

Offline szatina

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 243
  • data ślubu: 20.09.2008
Odp: dorado sosnowiec
« Odpowiedź #21 dnia: 12 Lutego 2009, 17:04 »
Sala jest super i niech się nie wypowiadają osoby które były tam na weselu 10 lat temu bo zmiany na tej sali są zauwazalne z miesiąca na miesiąc.Ja byłam ze swoje wesela baaaardz zadowolona i to jest najważniejsze,nie spotkałam się z żadnym oszustwem tylko z samą życzliwościę ze strony właścielki. Ale wiadomo osoby z wysokim mniemaniem bedą miec wieksze wymagania i w niczym się im nie dogodzi ale to juz ich sprawa. W każdym bądź razie ja sale bardzo bardzo polecam.

Offline szatina

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 243
  • data ślubu: 20.09.2008
Odp: dorado sosnowiec
« Odpowiedź #22 dnia: 12 Lutego 2009, 17:10 »
Swojak nikt Cie nie bedzie przekonywał bo nie do tego to forum służy.To jest twoja opinia i niech juz tak pozostanie.

Offline swojak
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 10.07.2010
Odp: dorado sosnowiec
« Odpowiedź #23 dnia: 12 Lutego 2009, 19:57 »
Tak pozostanie do czasu wymiany stołków i stołów, a przede wszystkim posadzki. Szatina, 10 lat temu to jeszcze nie było tam sali weselnej ;D

Offline MagdaMa

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 597
  • Płeć: Kobieta
Odp: dorado sosnowiec
« Odpowiedź #24 dnia: 12 Lutego 2009, 22:13 »
Sala jest super i niech się nie wypowiadają osoby które były tam na weselu 10 lat temu bo zmiany na tej sali są zauwazalne z miesiąca na miesiąc.Ja byłam ze swoje wesela baaaardz zadowolona i to jest najważniejsze,nie spotkałam się z żadnym oszustwem tylko z samą życzliwościę ze strony właścielki. Ale wiadomo osoby z wysokim mniemaniem bedą miec wieksze wymagania i w niczym się im nie dogodzi ale to juz ich sprawa. W każdym bądź razie ja sale bardzo bardzo polecam.

to już nie można mieć swojego zdania?
nie ładnie, no i chyba zbyt uczuciowo :-)

Offline epata

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 152
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.07.2010
Odp: dorado sosnowiec
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Lutego 2009, 21:26 »
Hej chciałam poinformować, że wczoraj zrezygnowałam z rezerwacji sali 29.V.2010 jeśli ktoś jest zainteresowany to radzę się spieszyć. Wiem że został wolny chyba jeszcze koniec października. :)

Offline Befi

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 84
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.11.2009 godz.16
Odp: dorado sosnowiec
« Odpowiedź #26 dnia: 6 Marca 2009, 22:16 »
Tak pozostanie do czasu wymiany stołków i stołów, a przede wszystkim posadzki. Szatina, 10 lat temu to jeszcze nie było tam sali weselnej ;D

Osobiscie byłam 10 lat temu tam na weselu wiec masz ze złych zródeł infomacje :)
Ogólnie gosciłam trzykrotnie na tej sali i za kazdym razem było super nic dodac nic ujac :)
Sama bede miała tam swoje wesele :)
Pozdrawiam


Offline Michalina_Kl
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
Odp: dorado sosnowiec
« Odpowiedź #27 dnia: 26 Marca 2009, 09:35 »
Witam

Jeśli jest to ta "sala" na ul. Kosynierów (w byłym budynku kopalni) to byłam tam 2 lata temu na weselu i poza dużą ilością miejsca do tańca co jest niewątpliwą zaletą, reszta była nieco dramatyczna.
Nie byliśmy nastawieni na żadne cuda, zresztą poszliśmy się bawić a nie marudzić jednak:
- obsługa ewidentnie przypadkowa (jak zobaczyłam jak miłe panie zbierają talerze układając jeden na drugim w piekny stos a następnie z całej siły, a właściwie cała masą ciała, naciskając z góry żeby się wszystkie resztki "uklepały" i żeby mogła zabrać na raz 10 talerzy to myslałam że padnę zwłaszcza że za każdym razem kończyło się to resztkami jedzenia na podłodze,
- jedzenie hmm, no pojeść to nie pojadłam i raczej nie dlatego że było go mało ;),
- niestety o czyste nakrycie, szklankę czy uzupełnienie kawy lub herbaty trzeba było się prosić,
- generalnie sala jeśli chodzi o wystrój taka sobie (choć oczywiście w ciągu tych 2 lat mogło się wiele zmienić)

Pozdrawiam

Offline szatina

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 243
  • data ślubu: 20.09.2008
Odp: dorado sosnowiec
« Odpowiedź #28 dnia: 26 Marca 2009, 18:50 »
Michalina 2 lata do tyłu to dość długi odstęp w czasie, teraz tam się baaaardzo dużo pozmieniało i nie ma co porównywać co było kiedyś a co jest teraz. Ta sala na dzień dzisiejszy jest jedną z najlepszych sal na Zagłebiu na wesele powyżej 100 osób.

Offline AnekPiekarek

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1161
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.09.2010
Odp: dorado sosnowiec
« Odpowiedź #29 dnia: 1 Kwietnia 2009, 20:44 »
salę polecam z czystym sercem:) byłam tam na weselu i było REWELACYJNIE ;) miejsca do tańca dużo, jedzenie bardzo dobre i dużo:) dla bardzo zmęczonych jest gdzie wyjść przewietrzyć się, usiąść:) jednym słowem POlecam ;)