Autor Wątek: wyprzedaże sukien ślubnych  (Przeczytany 7914 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline buraczek
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4406
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.06.2009
wyprzedaże sukien ślubnych
« dnia: 5 Sierpnia 2008, 23:26 »
czy istnieje wogóle coś takiego a jeśli tak to kiedy można zacząć szukać promocji??

Offline milenaw
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3836
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08-09-2007
Odp: wyprzedaże sukien ślubnych
« Odpowiedź #1 dnia: 5 Sierpnia 2008, 23:31 »
Zawsze pod koniec roku w salonach organizowane są wyprzedaże sukien ponieważ robi się miejsce na nowa kolekcję, która zazwyczaj ukazuje się w okolicach stycznia -lutego. Wyprzedaze trwaja tak do końca grudnia a sukienki kosztują nawet do 50% mniej. Spotkałam sie również z tym, że sprzedawane są suknie z wystawy i ich cena też jest odpowiednio niższa. Myślę, ze warto jest się porozglądać za sukniami tak w okolicach listopada/grudnia. Może akurat wypatrzy się tą wymarzoną.



Offline SAbina

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 178
Odp: wyprzedaże sukien ślubnych
« Odpowiedź #2 dnia: 6 Sierpnia 2008, 09:35 »
Słyszałam, ze wyprzedaż sukien z wystawy juz się rozpoczęła. W wielu salonach juz można "zaklepać" sobie suknie. Jeśli chodzi o wyprzedaż nowych sukien ( tzn. z konczącej się własnie kolekcji) nie słyszałam zeby coś takiego było praktykowane. Siostra wychodząc za mąż chciała zamówić suknie z kolekcji zeszłorocznej i cena była wyższa jak w roku poprzednim. Pani z salonu powiedziała nam wtedy że część modeli z danej kolekcji przechodzi na rok następny i wtedy ceny są wyższe, a te które kończą swoją kadencje w danym roku przestają być szyte. Więc nie wiem jak to jest być może część salonów robi takie wyprzedaże

Offline buraczek
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4406
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.06.2009
Odp: wyprzedaże sukien ślubnych
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Sierpnia 2008, 22:54 »
ja nigdy nie słyszałam żeby salony sprzedawały suknie ślubne z roku poprzedniego za wyższą cenę... przecież to absurd! myślałam żeby zacząć się już rozgladać za wyprzedażami we wrześniu ale może faktycznie poczekam do końca roku. choć apetyt na przymierzanie sukni już mam :) nie moge sie doczekać swojej pierwszej przymiarki :)

Offline SAbina

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 178
Odp: wyprzedaże sukien ślubnych
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Sierpnia 2008, 09:47 »
Niestety tak jest. Jesli model sukni przechodzi na nastepny rok to jego cena wzrasta. Jeśli jest to model który nie jest "powtórzony" z poprzedniego roku jest w takie cenie jak był. Potwierdziła mi to nawet Pani z salonu gdzie zamawiałam suknie. Sa modele które są co roku i nie ma to znaczenia kiedy wyszedł "prototyp" jego cena jest równana z ceną wszystkich sukien w danej kolekcji.

Offline monijane

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2197
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.08.2009
Odp: wyprzedaże sukien ślubnych
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Sierpnia 2008, 17:17 »
Hej! Ostatnio obeszłyśmy z koleżanką wszystkie salony (no, poza jednym był niby odbiór sukni :-\) I w salonie Marta na Kościuszki wszystkie suknie, które są na sklepie mają o połowę niższą cenę--> najdroższa kosztowała wtedy 1400 zł. Nie wiem jak ta promocja długo potrwa...
Z kolei w salonie koło sklepu Centrum usłyszałam, żeby przyjść na początku września, bo wtedy będzie...
 nowa kolekcja!!!!! To w końcu kolekcje zmieniają się co rok, czy co sezon??
Moje Szczęścia :-)
On 2011
Ona 2015
On 2017

Offline buraczek
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4406
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.06.2009
Odp: wyprzedaże sukien ślubnych
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Sierpnia 2008, 18:44 »
a w jakim mieście jest ten salon ślubny Marta??? a mają może stronke internetowa?

Offline evelaz

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2991
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: wyprzedaże sukien ślubnych
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Sierpnia 2008, 23:31 »
ten salon "Marta" jest w Dąbrowie Górniczej... niestety nie wiem,czy mają swoją stronę internetową.

Offline monijane

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2197
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.08.2009
Odp: wyprzedaże sukien ślubnych
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Sierpnia 2008, 16:35 »
Ten sklep Marta jest na ul. Kościuszki, a jego właścicielką jest kobieta, ktora ma też salon koło antykwariatu. tylko, że w Marcie jest bardzo sympatyczna ekspedientka:)
Moje Szczęścia :-)
On 2011
Ona 2015
On 2017

Offline buraczek
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4406
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.06.2009
Odp: wyprzedaże sukien ślubnych
« Odpowiedź #9 dnia: 1 Września 2008, 20:48 »
byłam dzisiaj w salonie sukien ślubnych evita w katowicach i natknęłam się na wyprzedaż sukien ślubnych... jedna to kosztowała nawet 900 zł :) i wcale nie była brzydka.... chyba muszę rozejrzeć się po innych salonach ślubnych. może któraś z was była w salonie sukien ślubnych agnes?

Offline anikaa

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 780
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2.08.2008
Odp: wyprzedaże sukien ślubnych
« Odpowiedź #10 dnia: 2 Września 2008, 17:14 »
Istnieje. Wysyłam na priva namiary na salon,  w którym ja kupiłam suknię, i o którym wie, że robi wyprzedaże (informacje znajdziesz właśnie na ich stronie).

Offline buraczek
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4406
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.06.2009
Odp: wyprzedaże sukien ślubnych
« Odpowiedź #11 dnia: 3 Września 2008, 11:31 »
anikaa dziękuje za namiary. niestety przecenione suknie z tego salonu nie są w moim guście... za to bardzo podobają mi się suknie ślubne agnes, mam nadzieje ze do końca września uda mi się odwiedzić ten salon.