e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ZAKOPANE  (Przeczytany 2592 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mckr Kobieta

• Małgosia ;-)
  • bywalec
  • data ślubu: 28.06.2008
ZAKOPANE
31 lipca 2008, 12:04
Pomóżcie mi proszę.
Chciałabym jechać we wrzesniu do Zakopca. Szukam jakiegoś ciekawego miejsca na nocleg, ale jest mi trudno coś ciekawego wychwycić. Może mozecie polecić jakieś sprawdzone miejsca, hotele, pensjonaty. Chciałabym, zeby oddawało klimat góralski  ;D Oraz udzielić rad, co zabrać w taką "wyprawę" co interesującego mozna zwiedzić, gdzie warto iść itp... ???

Offline mckr Kobieta

• Małgosia ;-)
  • bywalec
Odp: ZAKOPANE
31 lipca 2008, 14:15
no jasne zuza bedę wdzieczna :-*

Offline Olaa Kobieta

• Chuck Norris
31 lipca 2008, 14:16
Ja byłam w Zakopcu w podróży poślubnej po cywilnym. Mieszkaliśmy w Pensjonacie na Gubałówce. Klimat górski - jak najbardziej, zresztą z okna mieliśmy widok na Zakopane i Tatry. Stosunkowo niedrogo nawet. Namiary wyślę na priv.
There is no such thing as an ending. Just a new beginning...

Offline mckr Kobieta

• Małgosia ;-)
  • bywalec
31 lipca 2008, 14:41
dzieki lady-yes  :uscisk:

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2.06.2007
31 lipca 2008, 16:02
ja szczerze polecam pensjonat" u chramca"w Białce-wpisz w google-niewiem czy moge adres strony Tobie dac...
"-To wódka?- słabym głosem zapytała Małgorzata. Kot poczuł się dotknięty i aż podskoczył na krześle. -Na litość boską, królowo- zachrypiał- czy ośmieliłbym się nalać damie wódki ? To czysty spirytus. "

Offline mckr Kobieta

• Małgosia ;-)
  • bywalec
1 sierpnia 2008, 12:20
dzięki dziewuszki ;D przejżałam wsztstkie wasze namiary i każa inna ale wszystkie ciekawe. No i już sie nie moge doczekać wyjazdu :P

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
16 sierpnia 2008, 10:35
Tete, Lady_yes, Zuza, prześlijcie mi proszę namiary na te Wasze pensjonaty. chcemy jechać na tydzien w zimę i już bym się chciała powoli rozejrzeć.

A moze w jakiejś innej miejscowości możecie coś polecić? Myśleliśmy własnie o Zakopanem, Szklarskiej Porębie.

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
16 sierpnia 2008, 12:41
Aniu a chcecie pojeździc czy tylko tak pourlopować ?

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
17 sierpnia 2008, 19:43
Raczej pourlopować się, bo z Szymkiem jedziemy więc za wiele pewnie z Nim się nie nachodzimy :)

Offline Madzior23 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 26 wrzesień 2009
20 września 2008, 12:07
w Zakopanym polecam pensjonat "Krystyna" przy wjeździe kolejką przy Polanie Szymoszkowej jakby ktoś chciał namiar mogę wysłać na priva:) okolica jest spokojna 15 minut od centrum, pokoje bardzo ładne bez łazienki i z łazienkami i ceny też normalne, ogólnie właścicielka jest bardzo sympatyczna i odkąd tam jeżdzę od paru lat nigdy nie miałam tam z niczym problemu ;D

a co do zwiedzania to będąc w tym roku w Dolinie Kościeliskiej powiem Wam, że widziałam więcej małżeństw z wózkami i z dziećmi niż innych turystów także ta dolina na wyprawę z dzidziusiem nadaje się jak najbardziej:) a poza tym tradycyjnie Krupówki, Gubałówka, skocznia. . .  :) pozdrawiam:)