e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Co powiecie o zespole ERA BAND???  (Przeczytany 1618 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline malgonia ch Kobieta

Co powiecie o zespole ERA BAND???
25 Lipca 2008, 08:38
 ???

Offline zibi Mężczyzna

A skąd ten zespół jest?
napisz cokolwiek więcej

Szczecin/ Police, ale ja jestem z Chojny k. Szczecina i wiem ze grali u nas tez

Offline agaciurka Kobieta

Pozdrawiam Gosie!!!!  ;D
Chętnie bym coś napisała, ale sama wiesz....  ;)

Wiedziałam, że ten agaciurek to Ty, wiedziałam!!!!!!!!!  ;D
« Ostatnia zmiana: 29 Lipca 2008, 08:40 wysłana przez malgonia ch »

Hehehe!!!!Nom przeciesz jest fotka  ;D
Ale wracając do tematu, to nie zbyt chyba znany ten zespół.........nikt się nie wypowiada  ???
Acha i jeszcze jak dałoby rade, to poprosze o namiary  na ich stronke na priv   ;)

Offline MISIEK Mężczyzna

• Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej
  • zapaleniec
  • Total likes: 0
wpisując w wyszukiwarkę nazwę zespołu i miejscowość Szczecin na pewno Dasz radę  ;)
, a co popularności zespołu o ktorym mowa; nie znam osobiście co prawda , ale może być tak , że po prostu zespół ten nie grał na imprezie u żadnego z naszych forumowiczów
pozdrawiam

ktoś mi polecił ten zespol z forum.gazeta.pl i podal stronke www. Jak weszlam na ta stronke i chcialam posluchac demo to za nic nie moglam otworzyc (przez firefoxa).Dlatego otworzylam przegladarke IE nacisnelam demo i.... AVAST zaczal wyć(juz teraz zmienilam na inny antywirus NOD). No i zaczelo sie: wirusy,trojany itp itd.  Zrobilam niedawno ponownie format. Bo akurat przed tym jak weszlam na ta stroneczke E R A band to byl robiony kilka tygodni wczesniej format.... Pech tak chyba chciał. Dlatego nie wchodzcie na ich stronke lepiej,dla bezpieczenstwa komputera.

Z tego co wiem , bo widzialam zdjecie ich na stronce.To jest dwoch panow i pani - czyli mój ulubiony zestaw na zespol weselny. Apel do zespolu E.R.A band --->? zrobcie jakas porzadką stronke i przede wszytskim-bezpieczną!

Właśnie wpisywałam w wyszukiwarce w różny sposób ich nazwe i miejscowość zkąd są i .........nic! Nie wiem czemu ??? Ale z drugiej strony to może lepiej że nie znalazłam tej stronki :Kwasny:

jak chcesz moge podac (na priw) - ale wejdz najlepiej na te strone w jakiejs kawiarence internetowej  ;D albo ubezpiecz sie w jakic bardzo dobry program antivirusowy.

chyba,ze ja poprostu mialam takiego pecha, ze nie mialam dobrego zabezpieczenia antivirusowego...?

Agatko! nie wchodź tam bo ja też mam przez to wirusa!!! Ewela ma płytke ze swojego wesela a oni tam grali więc posłuchamy ich w akcji  :-*

To ja podziękuję za ich stronkę  :drapanie:

Odp: Co powiecie o zespole ERA BAND???
22 Października 2008, 19:50
Witam byłem niedawno na weselu gdzie grał zespół ERA BAND,było naprawdę fantastycznie,mają świetny repertuar,dla każdej grupy wiekowej,super śpiewają,nie  mydlą gością oczu jakimś tandetnym przebieraniem się w dziwne stroje ??? co bardzo mi się podobało że nie ciągają gości co chwila do jakiś beznadziejnych konkursów. Byli do rana trzeźwi!!!Polecam Ich. Byłem na Ich stronce i nie załapałem żadnego wira. . .

23 Października 2008, 09:33
...no widzisz, gdyby może mój komputer nie załapał wira na tej stronce to przesluchałabym spokojnie ich mp3 demo na stronce ...i może bym się nawet zdecydowała??? ;)

nie, no żartuję, przecież mogłam się umówic z zespolem i odluchac demo albo zeby mi cos przesłali. Ale tak jakoś wyszło, że inny zespół mnie ujął i inny wzięłam.

29 Października 2008, 12:27
Super słyszeć, że to fajny zespół bo już podpisałam z nimi umowę! Dzięki wielkie!!! ;D

Offline karolina i piotr Kobieta

18 Sierpnia 2009, 13:55
malgonia ch co powiecie o orkiestrze, bo wiemy ze juz po  waszym weselu, my umowe podpisywaliśmy z ERA BAND w poniedziałek po waszym weselu, własnie Pan Rafał mówił ze byli w Chojnie, wiec pewnie to u was:) jakie wrażenia wszystko w porzadku ?
Życzenia wszystkiego naj naj na waszej nowej drodze zycie :) Pozdrawiamy :)

16 Września 2009, 17:10
Dziękuję za życzenia:)
Zespół REWELACYJNY!!!!!!!!!!! Śpiewają pięknie, prowadzą wesele po mistrzowsku i zachwycili wszystkich!!!! POLECAM  ;D