e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Przyjecie na 25 osób-prosze o rade  (Przeczytany 2052 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Akna74

• użytkownik
Jak juz pisałam robimy na 25 osob przyjecie w lokalu. Czas trwania nieograniczony wiec podejzewam ze zrobi sie z tego dłuzsza impreza (znajac moich rodziców i chrzestnych- lubia biesiadowac)
Mam prosbe do osob ktore miały takie małe przyjecia jak to zorganizowac? tzn ile wodki i jedzenia? moze jakies przykładowe menue?
Obiad-ciasto-tort-przekaski-ciepłe danie? czy inaczej?
Licze na wasze rady;-)
Ania

Offline Marta

• phpBB Moderator
  • Chuck Norris
Aniu ja myślę, że w restauracji na pewno zaproponują Wam jakieś przykładowe menu. Z reguły jest tak, że mają kilka opcji cenowych w zależności od zasobności portfela. I wiadomo, że to menu za niższą cenę ma np.: mniej dań gorących, mniej mięs do wyboru obiadu czy też może mniej przekąsek itd. Musicie sobie ustalić, które najbardziej będzie Wam odpowiadać!
Natomiast, jeżeli chodzi o alkohol to przeważnie wszyscy liczą 0,5 l na osobę (warto mieć jeszcze w kilka w zapasie, żeby czasem nie zabrakło). Odnośnie napojów to ja też sama nie wiem ile trzeba kupić (tak mniej więcej) na osobę, ale myślę, że sporo, bo mając wesele w okresie letnim wiadomo, że soków, napojów i wody mineralnej schodzi najwięcej!

Offline Marta

• phpBB Moderator
  • Chuck Norris
Aniu tutaj jest kilka przykładowych zestawów menu, myślę, że znajdziesz coś co będzie Wam odpowiadać:

http://www.forum.e-wesele.pl/viewtopic.php?t=309&start=0