e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: DJna wesele  (Przeczytany 174315 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mimi2612 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 03.IX.2010
Odp: DJna wesele
5 lutego 2010, 23:05
Cytat: olinda link=topic=11332. msg1161076#msg1161076 date=1265393741
wysłałam na priv

Dzieki wielkie Olinda!:)

Offline martula25 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 03.09.2010
10 lutego 2010, 09:53
Ja mogę polecic DJ Romka Cabaja, na naszym ślubie to własnie on zagra.  Widziałam płyte z wesela mojej koleżanki i od tej pory wiedziałam już kogo chce miec, a po spotkaniu sie z nim to juz w ogóle nie mialam watpliwości.  Facet jest fenomenalny, a z tego co widzialam na tej płycie zabawa z nim to czysta frajda.  Zobaczymy czy to się sprawdzi u nas na weselu, ale na tyle na ile mogłam zobaczyc to szczerze go polecam.  :) :)

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
    • RELACYJKA :) ZAPRASZAM :)
  • data ślubu: 04.09.2009
10 lutego 2010, 10:02
ja mimo że go nie miałam to tez mogę go polecić, moja siostra miała go na 100dniówce i tam nie można się było nudzić

Offline martinip Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 16.05.2009
18 września 2001, 02:40
Ja polecam wodzireja Roberta Tworzydło (współpracuje z DJ Jackiem), naprawdę świetne prowadzenie imprezy, dużo fajnych rekwizytów, super zabawa, oraz DJ Marcina Raubo, widziałam go w pracy na dwóch weselach i równiez fajna zabawa :D

Offline OlaSzelag Kobieta

• Już na zawsze razem !!!
  • użytkownik
  • data ślubu: 07.08.2010
17 lutego 2010, 16:27
Również polecam będzie bawił naszych gości !!

Offline elba

• użytkownik
9 kwietnia 2010, 19:27
Ktoś może polecić jakiegoś dobrego Dj'a i przesłać namiary, będę bardzo wdzięczna.   Pozdrawiam

Offline Minojaka Kobieta

• użytkownik
13 kwietnia 2010, 13:27
My zdecydowaliśmy sie na Grupę Wodzirejską Merlin ... z wszystkich prezentacji na których bylismy wypadli najlepiej ... i mam nadzieje, że dokonalismy słusznego wyboru... :)

Offline zygi28 Mężczyzna

• użytkownik
13 kwietnia 2010, 21:28
Minojaka u nas też będzie Merlin. 29 maja idziemy na wesele do znajomych u których również on gra. Dam znać po weselu.

Offline Precelek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2011
29 kwietnia 2010, 00:14
czy mogłybyście mi wysłać orientacyjne CENY na prv na dj starskiego, dj romka cabana i dj zbynka. właśnie wybieramy z moim kochanym Dj'a i nie wiemy ile to jest dużo i ile mało :) bardzo przydałaby mi się Wasza wiedza na ten temat ;)
Od ostatnich kilku dni mam w głowie pytanie ... 'co ja bym zrobiła bez Forum?? " :)

Offline carollaa Kobieta

• Chuck Norris
29 kwietnia 2010, 10:19
U starsky'ego musisz pamiętać, że on ustala ceny w zależności tego, co chcesz mieć na weselu. Ode mnie poszło

• użytkownik
30 kwietnia 2010, 22:36
Ja za wodzireja Roberta płacę 1400 zł

Offline Precelek Kobieta

• Chuck Norris
1 maja 2010, 13:24
Dzia za odpowiedzi ;)
Carollaa nie dostałam od Ciebie nic na prv :( buu

Ja juz mam metlik w głowie jesli chodiz o tych dejotów wszystkich. Podoba mi się Merlin ale ma dość konkretną cene, co prawda prłaci się jakby za dwie osoby, no ale...  boje się, że taki sam Dj nie zadowoli ludzi, nie stanie nawysokosci zadania i pomimo pozytywnych opinii jakos mam taka niepewnośc. Ehh... czemu to wszystko musi byc takie trudne??

Offline MISIEK Mężczyzna

• Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej
  • zapaleniec
1 maja 2010, 14:52
Ale w czym konkretnie jest problem i Twoja niepewność  jeśli chodzi o "dejota" (tak jak Go Nazwałaś) ;), czy chodzi o to , że będzie miał bardziej rozległy repertuar niż zespół, że muzyka będzie dobrej jakości i bez fałszów w wokalu, czy o to że jedna lub dwie osoby potrafią rozbawić i rozkręcić zabawę tak , że niejeden zespół sie chowa, czy w końcu chodzi o to jak Wasi goście zareagują na widok "człowieka-orkiestry"?

Grałem kilka ładnych lat w różnych zespołach , obecnie jestem dj-em , znam jedna i drugą fuchę od kuchni i powiem Tobie jedno: jedna i druga potrafi być fantastyczna i dać bardzo wiele satysfakcji. Bardzo szanuję zespoły grające na żywo (ale naprawdę na żywo , a nie z dyskietek czy plików mp3) , i nie podlega dyskusji , iż taka właśnie muza w zestawieniu z dj-em nawet najlepszym , jest bezkonkurencyja - wygrywa bezapelacyjnie.

Jeden warunek: muzycy musza wiedzieć co mają robić ze swoimi instrumentami i jak na nich grać , a dla Was  - spory wydatek ponieważ za dobry 5-6 osobowy zespół trzeba słono zapłacić
jeśli natomiast ma to być skład 2-3 osobowy tzw. dyskietkowców, powiem szczerze wolałbym wziąć osobiście dejota, kóry przynajmniej nie musi udawać (w wielu przypadkach bardzo nieudolnie) , że gra "na żywo" , ma spory repertuar i weźmie pewnie połowę tego co zespół .

Wybór należy do Was ........

Offline Precelek Kobieta

• Chuck Norris
1 maja 2010, 17:31
hmm, chyba nie do końca mnie zrozumiałeś.
W ogóle nie zastanawiamy sie nad zespołem. Na pewno chcemy dj'a, teraz tylko pojawia sie pytanie czy wziac jednego czlowieka, ktory jest i dj'em i wodzirejem, czy wziac dwóch, którzy tworza zgrabny duet, jeden zajmuje sie muzyka, a drugi zbawianiem gości. Obawy moje dotyczą wałasciewie tego, czy wziac jedna osobę i zoabczyc czy poradzi sobie i z puszczaniem muzyki i z zabawianiem gosci czy wziac duet, ktry poradzi sobie na pewno, bo juz widzialam ich "w akcji", ale zaplacic tysiac zlotych więcej....  i tu jest pytanie troche takie typu 'być albo nie być" ;P

Mimo wszytsko dziekuję bardzo za odpowiedz :)

Offline MISIEK Mężczyzna

• Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej
  • zapaleniec
1 maja 2010, 17:35
no sorki , faktycznie zrozumiałem to tak , jakbyś Miała wątpliwości czy zespół czy dj? , ale informacji nigdy za wiele ;)
Jesli Widziałaś duet o którym Piszesz i Twierdzisz że sie sprawdził  - to nie ma co myśleć tylko rezerwować termin .
Już zmykam , powodzenia  :)
pozdrawiam

• użytkownik
3 maja 2010, 10:56
Dla sprostowania Pan Robert współpracuje z drugim Panem nie zapamiętałam imienia i tamten obsługuje muzykę a on prowadzi wesele więc w sumie to jest ich dwóch.

Offline Precelek Kobieta

• Chuck Norris
5 maja 2010, 00:24
Jutro obdzwonie jeszcze dwoch albo trzech Dejotków i mam nadzieję, ze temat zakończę :)
Dziewczyny i chłopaki, jeszcze pytanie i prośba. Jak cenowo wygląda Dj Roman Cabaj i Dj Marcin Raubo??? i czy 1 400 za wodzireja Tworzydło to cena razem z dj'em czy bez??

Offline martika131 Kobieta

• nowicjusz
5 maja 2010, 21:55
byłam na imprezie z Jackiem Starskim, serdecznie polecam, podobno najlepszy DJ w bydzi

Offline Precelek Kobieta

• Chuck Norris
6 maja 2010, 01:18
ale ma już zajęty termin.

jestem po kolejnym spotkaniu, ale póki co mój pierwszy wybór wygrywa, jeszcze daję innym dwie szanse :P

• użytkownik
6 maja 2010, 09:52
1400 zł to cena za Że się tak wyrażę komplet!! Dj i Wodzirej ale formalności załatwia się z Panem Robertem.

Offline Moniskaa Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 15.05.2010
6 maja 2010, 10:07
ale ma już zajęty termin.

jestem po kolejnym spotkaniu, ale póki co mój pierwszy wybór wygrywa, jeszcze daję innym dwie szanse :P

My też chcieliśmy Jacka i niestety miał zajęty termin. Polecił nam Michała Starzeckiego - bardzo konkretny, myślę, że świetnie zna się na tym co robi i wkłada w to dużo serca. We wtorek byliśmy już na "ostatecznej" rozmowie czyli omówieniu całej uroczystości jak mniej więcej będzie wyglądać i jestem spokojna, będzie super :) (oby tylko nie zapeszyć ;))

Offline Minojaka Kobieta

• użytkownik
6 maja 2010, 10:53
hmm, chyba nie do końca mnie zrozumiałeś.
W ogóle nie zastanawiamy sie nad zespołem. Na pewno chcemy dj'a, teraz tylko pojawia sie pytanie czy wziac jednego czlowieka, ktory jest i dj'em i wodzirejem, czy wziac dwóch, którzy tworza zgrabny duet, jeden zajmuje sie muzyka, a drugi zbawianiem gości. Obawy moje dotyczą wałasciewie tego, czy wziac jedna osobę i zoabczyc czy poradzi sobie i z puszczaniem muzyki i z zabawianiem gosci czy wziac duet, ktry poradzi sobie na pewno, bo juz widzialam ich "w akcji", ale zaplacic tysiac zlotych więcej....  i tu jest pytanie troche takie typu 'być albo nie być" ;P

Mimo wszytsko dziekuję bardzo za odpowiedz :)

No mi jakos ciezko sobie wyobrazic zeby jedna osoba poprowadzila wesele na takim poziomie jak dwie. Kiedys bylam na weselu gdzie byl DJ ktory  nie wychodzil zza konsoli...

Offline carollaa Kobieta

• Chuck Norris
6 maja 2010, 14:35
Carollaa nie dostałam od Ciebie nic na prv :( buu

a teraz??

Offline zyta8383 Kobieta

• nowicjusz
7 maja 2010, 12:45
Narazie szukamy sali, ale powoli rozmyślamy już o DJ, słyszałam że Wodzirej Robert razem z Jackiem prowadzą świetne imprezy, widziałam zdjęcia u znajomych gdzie mają taką wielką kolorową chustę, podobno fajna atrakcja . . . . .  Inni znajomi mieli z kolei Romka Cabaja - też jest podobno świetny.  Jak tylko się zdecydujemy na salę to umówimy się na spotkanie z tymi panami i zobaczymy co zaproponują. 

Offline Precelek Kobieta

• Chuck Norris
7 maja 2010, 20:45
carola teraz taaak :D dziekować :*

Offline Moniskaa Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 15.05.2010
19 maja 2010, 22:55
My już jesteśmy po naszym wesele. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić jako DJ'a Michała Starzeckiego. Podpisując umowę z Michałem, byliśmy pewni, że o oprawę muzyczną na naszym weselu nie musimy sie martwić. Potwierdziło się to w 100%. Michał wie, co robi i wkłada w to całe serce. Przez całe wesele parkiet był pełen. Bawili się zarówno młodzi jak i starsi. Megaimpreza poprowadzona z wielką kulturą i wyczuciem. POLECAMY! Możecie być pewni, że to co zobaczycie u Michała na demie, to tylko niewielka część z tego, co będzie się działo u Was na weselu.

Offline beautiful01

• nowicjusz
  • data ślubu: 26.06.2020
31 maja 2010, 17:55
Witam!

Czy ktoś z Was podpowie jak wypada na imprezach dj Mako??

Offline gumi2005

• nowicjusz
  • data ślubu: 19.06.2010
30 czerwca 2010, 23:25
Jesteśmy tydzień po weselu na którym grał Michał Starzecki i trzeba przyznać żę jest to "debeściak":)Już od pierwszego spotkania nie mogliśmy się doczekać naszego wesela bo wiedzieliśmy, że będzie mega impreza i nie myliliśmy się!! Bawiliśmy się do 5 rano i nie chcieliśmy schodzić z parkietu, tak że mówi to samo za siebie.  Wielkie dzięki Michał za tak wspaniałą współpracę!!Pozdrawiamy i mamy nadzieję że spotkamy się na niejednym weselu :D

Offline incognito Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: czerwiec 2010r. :)
25 lipca 2010, 16:07
Jesteśmy tydzień po weselu na którym grał Michał Starzecki i trzeba przyznać żę jest to "debeściak":)Już od pierwszego spotkania nie mogliśmy się doczekać naszego wesela bo wiedzieliśmy, że będzie mega impreza i nie myliliśmy się!! Bawiliśmy się do 5 rano i nie chcieliśmy schodzić z parkietu, tak że mówi to samo za siebie.  Wielkie dzięki Michał za tak wspaniałą współpracę!!Pozdrawiamy i mamy nadzieję że spotkamy się na niejednym weselu :D

Ok, za wszystkie autoreklamy już dziękowaliśmy!!!!!

Offline jacekPlacek

• nowicjusz
26 lipca 2010, 18:28
My możemy w pełni polecić Dj Zbynka.  Jeśli chcecie żeby wasi gości i staży i młodzi wyszli (a właściwie nie chcieli w ogóle wychodzić) z wesela wybawieni z niezapomnianymi wspomnieniami nawet się nie zastanawiajcie!! Zbyniu to strzał w dziesiątkę :) Bardzo energiczny i pozytywny człowiek, a jednocześnie pełny profesjonalista.  Przygotowany na każdą okazję (jak pocieszyć 2,5 letnie dziecko, któremu pękł balon? bańkami mydlanymi!) :D  Zbyniu jest zwolennikiem tradycyjnego weselnego repertuaru, ale wszystko można z nim ustalić, tak aby i goście i para młoda była szczęśliwa.  Tak wiemy że brzmi to jak folder reklamowy ale nie ma co ludzi oszukiwać tylko pisać prawdę :) Na weselu się naprawdę wybawiliśmy a goście byli zachwyceni. . . czego chcieć więcej?! :)