e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Gdzie ci mężczyźni..... forumowi???  (Przeczytany 2294 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline asia Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 10.09.2005r.
Zauważyłyście dziewczyny, że od jakiegoś już czasu nie pojawiają się na forum nasi znajomi - panowie forumowicze????
Gdzie Pioteras, Piotrek.... nie wspominając już o Dawidzie!!!???  :shock:
Jedynie Zibi jest z nami - nasz niezastąpiony  :wink:
Gdzież ONI SĄ???

Offline demka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
Czyżbyście się panowie nas przestraszyli ???

Wracajcie na forum bez Was jest nam smutno...
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
są są... zaglądają wieczorami... widuję ich późno w wieczorem jak sama z pracy wracam....

reszta ukrywa się jako goście... ktoś mi się do tego przyznał  :wink:

Offline pioteras Mężczyzna

• uzależniony
    • ZDJĘCIA KUBUSIA TUTAJ !!
  • data ślubu: 15.07.2006
Hehe
Ja jestem  :D właśnie wróciłem z urlopu, zwiedzałem kawałek Europy :) , ale na forum pokazuję się codziennie, może rzadziej piszę bo do szewskiej pasji doprowadzają mnie tematy w stylu "moje XX dni do ..." w miejsce XX wstawić dowolną liczbę  :twisted:
No ale nie potępiam, po prostu się nie wypowiadam, jak jest coś ciekawego to możecie na mnie liczyć  :wink:
Pozdrawiam

Offline asia Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 10.09.2005r.
Witamy, witamy  :D
Zwiedzałeś Europę powiadasz.... suuuuper! A w jakich krajach byłeś? Pochwal się troszkę!  :wink:

Offline ela Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.08.2005
Podziel się z nami  :D , wycieczkami  :D
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline pioteras Mężczyzna

• uzależniony
    • ZDJĘCIA KUBUSIA TUTAJ !!
  • data ślubu: 15.07.2006
Hehe - fajowo było.
Zwiedziliśmy Anglię i Szkocję z dużym naciskiem na tę drugą. Powiem Wam, szczególnie tym którzy tam nie byli jeszcze, że to co widać na filmach to najprawdziwsza prawda. Szkocja jest piękna, zielona, górzysta, pełno jezior, oprócz tego spokój i cisza, zyczliwi ludzie.
Szukaliśmy nawet potwora w jeziorze Loch Ness :) niestety, dobrze się schował. Wycieczka była autokarowa więc była męcząca ale warto było bo jest tam naprawde pięknie. Odwiedziliśmy Edynburg, Glasgow, Stirling, Iverness, Glencoe, Falkirk. W Anglii zaczepiliśmy o Londyn, Oxford, Windsor, York a wracając przez Europę zatrzymaliśmy się jeszcze na cały dzień w Brukseli. Naprawdę było super. Polecam Szkocję jako alternatywę dla gorącego basenu Morza Śródziemnego :D

Offline Julia

• Chuck Norris
Zazdroszczę wycieczki......