e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: 100.99.98....,czyli odliczanko czas zacząć :))) zapraszam wszystkich chetnych :)  (Przeczytany 6505 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline msklodowska Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 18 październik 2008
Trzy czwarte z miłości, dwie piąte z rozsądku,
ciut z wyrachowania, trochę dla porządku,
kapkę dla tradycji, tyci dla reklamy,
oświadczamy wszystkim, że się pobieramy!!!

Witam Was Kochane i Kochani :)

Wreszcie i ja się doczekałam swojego odliczanka :) co prawda mogłam wcześniej, ale chciałam koniecznie poczekać do seteczki :D

No to zaczynamy.... :)

Na poczatek to co tygryski (forumowiczki ;) ) lubią najbardziej , pare foteczek :)

To narazie tyle, wiecej o nas i wiecej zdjęc troche później, bo muszę zmykać :)

Pozdrawiam

Offline żonka Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 20.09.2008
witamy, witamy. I czekamy na więcej zdjęć, i opis jak się poznaliście i jak się zaręczyliście i gdzie planujecie ślub i wesele i na zdjęcia sukni... To tak na początek  ;)

Offline marzenieeee Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 14.01.2006 cywilny, 20.09.2008 kościelny

• użytkownik
witamy, witamy. I czekamy na więcej zdjęć, i opis jak się poznaliście i jak się zaręczyliście i gdzie planujecie ślub i wesele i na zdjęcia sukni... To tak na początek  ;)

to ja tez dolanczam  :-* :-* :-*

:hello:

melduje sie i ja  ;)

no to i ja jestem u ciebie ;)

Witam Was bardzo serdecznie  :D

Jak sie poznaliśmy?hmmm...
To było tak:

to, że sie wogóle poznaliśmy zawdzięczam pewnemu księdzu, długo by opowiadać, ale po krótce postaram się napisać  :)

Zaczeło się od tego,że przyszedł do Nas (mieszkam z rodzicami) po kolędzie ksiądz, (tak się złożyło,że zarówno on, jak i my byliśmy nowi), bardzo sympatyczny i zaczął mnie namawiać żebym zaczęła chodzić na OAZĘ (takie spotkania młodzieży przy kosciele), a że nie byłam zagorzałą katoliczką, nie byłam do tego przekonana,ale tak mmnie namawiał, że zgodziłam się przyjść na jedno spotkanie, żeby zobaczyć jak tam jest. No i zaczełam chodzić :) Zbliżały się wakacje, a w wakacje organizowane są rekolekcje (wyjazd na 2 tyg, w jakieś fajne miejsce, tylko codziennie msza, jakieś modlitwy itp) więc też za bardzo mi się to nie uśmiechało. Nie chciałam jechać. No i znowu ksiądz mnie namówił :) więc pojechałam :)

Przepraszam,jeśli Was zanudziłam, ale to wprowadzenie było potrzebne, żeby wszystko było jasne :)

ciag dalszy za chwile :)
jeśli chcecie oczywiście,a jak nie to i tak napiszę ;) (bo miło powpominać)  ;D

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
chcemy chcemy  ;D
ja tez chodizłam na Oaze i jeździłam na wakacyjne rekolekcje  ;)

• użytkownik
chcemy chcemy  ;D
ja tez chodizłam na Oaze i jeździłam na wakacyjne rekolekcje  ;)

No prosze, świat jest mały :)

A więc idziemy dalej  :D

Jechaliśmy do Krynicy Górskiej. Jechaliśmy nocą,więc gdy wstało słoneczko, wyszłam na korytarz poprzeciągać sie troche.Spojrzałam w jedną stronę, w drugą i zobaczyłam Go  :Zakochany:, stał trochę dalej ode mnie,( serduszko zabiło mocniej   :serce:) podeszłam do okna,żeby sobie wyjrzeć i pooddychać, świeżym, porannym, górskim powietrzem i On też podszedł, wyjrzał, spojrzeliśmy się na siebie, uśmiechneliśmy się do siebie i chyba w tym momencie :aniolek:  trafiła mnie strzała amora  :) ale jak to baba poleciałam pzaraz powiedzieć psiapsiółom (które tez wciągnełam i zabrałam ze sobą :) ), ze właśnie zobaczyłam najprzystojniejszego faceta pod słońcem  ;D wyciągnełam je żeby im Go pokazać, tylko, że Jego już nie było, obeszłyśmy pociąg wzdłuż i wszeż, ale po Nim ani sladu  :( więc zaczełam sie modlić, żeby jechał w to samo miejsce co i my ( bo tym pociągiem jechało kilka grup i każda w inne miejsce)  :(

ciąg dalszy jutro bo spać trzeba iść  :ziew: a zreszta jak będzie za długo to nie bedzie Wam się chciało czytać  ;)

Dobranoc Forumki  :)

Offline evelaz Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.06.2009
 :hello: melduję się u Ciebie ;) fajna historia się zapowiada ;D

Offline margolka Kobieta

• Chuck Norris
  :hello: melduję się i ja  :)
strasznie lubię czytać takie historyjki  :D

Offline mag Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 06.06.2009
ja również melduje się w Twoim odliczanku :) chyba mogę ;)

zaczyna tu być bardzo ciekawie :)

Offline ika3w Kobieta

• Ilona
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 23.08.2008r

• Chuck Norris
no to super historia czekamy na ciag dalszy

• użytkownik
Evelaz, Margolka, Mag, ika3w witam Was :)
Mag oczywiście,że możesz, będzie mi bardzo miło :)

A więc lecimy dalej  :D

Gdy wysiedliśmy z pociągu nie myślałam o niczym innym, jak tylko o tym czy On też tu jest  ??? było jednak tyle osób,ze ciężko było kogokolwiek znależć. Dopiero jak dotarliśmy do ośrodka zobaczyłam,że jest, ale byłam szczęśliwa  :jupi: Teraz zostało tylko opracować plan jak Go poznać  ??? a że jestem niezbyt śmiałą osóbką wiedziałam, że nie będzie to łatwe.  Udało mi się dowiedzieć,że ma na imię Piotrek i że nie tylko mi się podoba , co nie bardzo mi sie podobało  ;)
Przez kilka dni jak się mijaliśmy to było tylko cześć, cześć jak ze wszystkimi, aż nadszedł dzień wycieczki  :) 4 dnia od przybycia byla zaplanowana wycieczka,były 3 grupy, jedna szła na najłatwiejszą trase, druga na średnią, a trzecia na najtrudniejszą. Oczywiście wybrałam się z dziewczynami na najtrudniejszą i miałam nadzieję, że On też na Nią idzie i sie nie pomyliłam  ;D
Szliśmy na Jaworzynę. Było ciężko, jedna z koleżanek szła już z ledwością i w tym momencie zjawił się Piotrek i zaproponował swoją pomoc  :) wziął ją za ręke i zaczął wciągać i tak zaczełą się nasza znajomośc. Dalej szliśmy już wspólnie :)
Mijały dni i trzeba było wracać do domu, do rzeczywistości  :( smutno mi było, bo nie wiedziałam czy ta znajomość się wogóle utrzyma.
Po części niestety tak było, nie widzieliśmy się z pół roku,(mimo że mieszkamy w miejscowościach obok siebie) oczywiście między czasie były jakieś telefony (sporadycznie), ja pisałam listy, raz sam napisał :) czułam, że ta znajomośc zmierza ku końcowi, więc postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce :D
Zbliżały się walentynki, więc postanowiłam urządzić impreze (tylko po to żeby przyjechał i żebyśmy mogli się w końcu spotkać :) ).Przyjechał z bratem ciotecznym, siedzieli sobie, pili i nie chcieli tańczyć. Byłam strasznie wściekła  :diabel_3:. Dopiero pod koniec imprezy Piotrek podszedł do mnie i poprosił żebyśmy zatańczyli (i już nie umiałam się gniewać ;) ). Po imprezie coś się ruszyło, zaczęliśmy się trochę częściej spotykać, ale jak to facet nie zauważył, że nie chodzi mi tylko o zwykłe spotkania, więc przyjaźniliśmy się tak przez jakiś rok  :). Dopiero dzień po jego urodzinach, czyli tak po półtorarocznej znajomości , siedzieliśmy sobie na murku i Piotrek mnie pocałował  :calus:, więc od 17 listopada 2001 roku byliśmy RAZEM

Mam nadzieję, że Was nie zanudziłam
Bo jest jeszcze co opisywać,ale to może za chwile, a teraz wrzuce Wam kilka foteczek
I to znowu My , razem i osobno:)

Ta mała to moja podopieczna,którą się opiekuje :)

• Chuck Norris
pewnie ze nie czekamy na wiecej

Offline margolka Kobieta

• Chuck Norris
ale faaaajnie się czyta o takich początkach  :D od razu przypominają mi sie nasze  :D pisz jeszcze, pisz  :D

Offline JulkaJ. Kobieta

• entuzjasta
Witam i ja w Twoim odliczanku.. ;)
Fajniutka historia poznania.. :)
Ech, warto było czekać prawda? ;D ;D

Offline milenaw Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 08-09-2007
 :hello: hej jestem i ja i czekam na więcej :D

Offline chodasia Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 25.10.2008:list_milosny:

• użytkownik
Witam i ja w Twoim odliczanku.. ;)
Fajniutka historia poznania.. :)
Ech, warto było czekać prawda? ;D ;D

Witaj Julka  :) oj warto,warto  :D

:hello: hej jestem i ja i czekam na więcej :D

Tez sie chetnie przylacze ;D

Was również witam bardzo serdecznie  :)

to skoro jest takie zainteresowanie pisze dalej  ;D

Byliśmy ze sobą z półtoraroku. Aż pewnego dnia poznałam innego faceta, dla którego chyba straciłam głowę i po 2 miesiącu znajomości zerwałam z Piotrkiem. (aj bolało to rozstanie  :'( ) Byłam z Nim 2 lata, fajnie było,ale czułam,że popełniłam błąd i nie powinnam była zrywać z Piotrkiem.Któregos dnia stwierdziłam,że najwyższy czas to zakończyć i tak też się stało. Postanowiłam spróbować skontaktować się z Piotrkiem i umówić na spotkanie, żeby sprawdzić czy coś jeszcze do Niego czuje  :) Bałam się bo wiedziałam,ze bardzo przeżył nasze rozstanie,ale udało się zgodził się na spotkanie  :D
Na spotkaniu było super, wybraliśmy się na spacer, było cudownie, a ja już wiedziałam, że z żadnym facetem nie bedzie mi tak dobrze jak z Nim  :) Postanowiłam więc działać. Napisałam list co do Niego czuje i takie tam i chyba pomogło, bo zaledwie jakiś miesiąc od ponownego spotkania, a dokładnie od 15 marca 2005 roku znowu jesteśmy razem  ;D

skomplikowana ta moja historia co?bo i taka była  ;)
Na szczęście wszystko skończyło dobrze   :D i zakończy się słowami .... i żyli długo i szczęśliwie  ;D

a jutro zapraszam wszystkich chetnych na odcinek pt: ZARĘCZYNY  ;D

Offline milenaw Kobieta

• Chuck Norris
Bardzo ciekawa historia. Z moimi rodzicami było podobnie ;)

Offline margolka Kobieta

• Chuck Norris
No takiego dalszego ciągu się nie spodziewałam  ;)  No ale najważniejsze, że teraz jesteście szczęśliwi  :D

Offline hany81 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 16.08.2008
i ja się przyłącze jeśli można

• użytkownik
Milenaw, Hany81, Morgan miło mi gościć Was w moim odliczanku :)

No takiego dalszego ciągu się nie spodziewałam  ;)  No ale najważniejsze, że teraz jesteście szczęśliwi  :D

He, he no jak widać umiem zaskakiwać  ;)

Pora zacząć następny odcinek ZARĘCZYNY  :D

Ta chwila była niesamowita,byłam kompletnie zaskoczona,ale zaczijmy od początku  :)

To był nasz pierwszy dłuższy wyjazd razem. Wybralismy się na narty wraz z moją rodzinką ( mój tata, brat, siostra cioteczna z mężem, wujek, ciocia i druga ciocia  ;D ). Piotrek na początku nie chciał jechać, ale wkońcu dał się przekonać  ;D.
Któregoś wieczoru, siedzielismy sobie wszyscy w knajpce, wszyscy byli zajęci rozmową, aż tu kątem oka widze,że Piotrek jakoś tak się zniżył ( bo stał ), spojrzałam na Niego i zaniemówiłam  :szczeka:, klęczał przede mną trzymając w ręku małe pudełeczko. Zatkało mnie poprostu, byłam w takim szoku,że nie wiedziałam co mam robić, spojrzałam na rodzinkę, ale oni zajęci rozmową nawet niczego nie zauważyli  :shock:. Zdołałam tylko wydukać, żeby się nie wygłupiał i wstał i usiadł obok mnie  :oops:, wogóle nie wiedziałam co się dzieje .Dopiero jak usiadł przy mnie, wziełam od Niego pudełeczko, wyjełam pierścionek ( cudny pierścionek  :mrgreen: ) i wstyd się przyznać, ale już nawet nie pamietam czy On mi go założył na palec czy sama to zrobiłam   :oops:. Byłam tak oszołomiona,szczęsliwa, że nie wiedziałam co sie wokól mnie dzieje, spoglądałam to na rodzinke, to na Piotrka i nie wiedziałam co mam robić   :hmmm: z rodzinką się jednak nie podzieliłam tą wiadomością, stwierdziłam, że skoro sami nie zauważyli to jeszcze troche poczekają  ;) Na drugi dzień było troche zabawnie, bo nie wiedziałam czy to mi się przyśniło, czy naprawdę Piotrek mi się oswiadczył, jednak spoglądając na pierścionek nie miałam już watpliwości  ;D. Idąc rano na sniadanie Piotrek się mnie pyta czy wkońcu odpowiem na pytanie, a ja : " na jakie pytanie?", a Piotrek: " no czy zostaniesz moją żoną?", a ja :" a Ty mi wczoraj zadałeś takie pytanie?". Piotrek:"zadałem ci pytanie, ale Ty kazałaś mi wstać, to jak?". no i co ja mogłam odpowiedzieć? oczywiście, ze się zgodziłam  ;D
Więc od 26 lutego 2007 roku jesteśmy ZARĘCZENI  ;D

Przez kilka dni ukrywałam pierscionek, chciałam najpierw powiedzieć rodzicom, a ze mamy z nami nie było, chciałam czekać do powrotu, ale czy myślicie, że wytrzymałam?

Oczywiście, że nie  ;D
Dzień przed wyjazdem, na wieczór gdy byliśmy wszyscy w barze, zamówilismy z Piotrkiem szampana ( zebyście widziały ich miny jak szliśmy tak z tym szampanem i kieliszkami, zupełnie nie mieli pojęcia o co chodzi, a my tu z szampanem wyskoczylismy  :brewki: ) i obwieścilismy wszystkim nowiny  ;D myslałam, że mój tata padnie, był chyba w jeszcze gorszym szoku niż ja  ;D wszyscy się cieszyli, pili szampana i było cudnie  ;D

Po powrocie od razu powiedziałam mamie ( bo zobaczyła butelkę od szampana i chciała wiedzieć po co był szampan, więc nie miałam wyoboru) a inna kwestia, że pewnie i tak bym nie wytrzymała  ;D

• Chuck Norris
no to super zarenczyny ale dziwie sie ze rodzinka tego niezauwazyla

Offline milenaw Kobieta

• Chuck Norris

No ja też :D a tak po za tym to Twojemu narzeczonemu należą się brawa za to, że oświadczył  się w obecności tylu osób.

• użytkownik

hehe...
co do rodzinki to rzeczywiście nie wiem czemu nie zauwazyli, myślałam ze wszyscy się na nas patrzą, ale akurat ktos coś opowiadał i patrzyli w drugą stronę, a my siedzieliśmy na końcu stołu tak w rogu, a z resztą szybko kazałam wstać Piotrkowi, bo jakby dłużej poklęczał to pewnie by wkońcu zauważyli  ;D

No ja też :D a tak po za tym to Twojemu narzeczonemu należą się brawa za to, że oświadczył  się w obecności tylu osób.

Dziękuje w Jego imieniu  :D, ja sama byłam w szoku i pod wielkim wrażeniem, bo wyobrażałam sobie raczej zaręczyny w odosobnionym miejscu, tak tylko my we dwoje, bo nie lubię rzucac sie w oczy ( więc tak sie troche ucieszyłam,że nikt nic nie zauważył  ;) )

a oto mój pierścioneczek  ;D

• użytkownik
bardzo ładny pierścionek  ;D

Dziękuje  :D tez mi się podoba  ;D  ;)