e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Samochód do ślubu - CZARNY JEEP  (Przeczytany 25732 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arkasia

• nowicjusz
Samochód do ślubu - CZARNY JEEP
30 czerwca 2005, 08:31
regulamin! nie wolno zamiszczać kryptoreklamy na forum

Offline ROBERT BADOWSKI

• nowicjusz
13 lipca 2005, 21:54
Czarny jeep do ślubu-super pod wrunkiem że ślub będzie na poligonie drawskim.A może żółta wywrotka z "tranbudu"

Offline asia Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 10.09.2005r.
13 lipca 2005, 21:59
Każdy lubi to co lubi....

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
13 lipca 2005, 23:44
ja tam chętnie... mieliśmy jechać x-traile do ślubu.. a szkoda...

Offline Sylvi Kobieta

• Administrator
  • maniak
14 lipca 2005, 11:56
Moi znajomi, którzy są szczęśliwymi posiadaczami czarnego grand cheeroki, zostali zaproszeni na weselicho i przy okazji zostali poproszeni o "wypożyczenie" autka na ślub i wesele. Jedni wybierają lizumuzynę, innym podoba się jeep. Kwestia gustu.

Offline didi M

• nowicjusz
14 lipca 2005, 12:35
Prosze bez głupich uwag na tym forum :!: . Każdy jedzie tym czym chce i co mu sie podoba mnie osobiscie limuzyny juz obżydły 8) (chociąz sama taka jechałm do  slubu - żadna rewelacja) , kuzynka jechała do slubu radiowozem, przyjaciółka kabrioletem, pozostałe znane mi towarzystwo, bryczkami, syrenką, warszawa, audi, sonatą, a nawet tandemem (do wesele na Mazurach) i było super a w grudniu przejadę się Hamerem bo akurat świadkuje u koleżanki :P

Offline Tusia

• użytkownik
14 lipca 2005, 12:58
Niedawno w trójmieście jedna para jechała do ślubu TIR-em, a dokładnie ciągnikiem sidłowym ale bez naczepy  :D

Offline Agnieszka32

• phpBB Moderator
  • uzależniony
15 lipca 2005, 22:31
Cytat: "ROBERT BADOWSKI"
Czarny jeep do ślubu-super pod wrunkiem że ślub będzie na poligonie drawskim.A może żółta wywrotka z "tranbudu"

Zlośliwość wyłazi butami (o słomie nie wspomne), aż przykro czytać.....mi sie np. limuzyny nie podobaja, pojade sobie do slubu kilkunastoletnim fiatem Tempra kolegi....nawet jeśli do grudnia rdza go zacznie podżerać, to mamy do tego samochodu sentyment.....czy może to nie jest tez w dobrym tonie i "trendy wg. Pana?:

Offline Sophia

• zapaleniec
16 lipca 2005, 19:49
Bo tak naprawdę samochód, którym się jedzie do ślubu to najmniej istotna sprawa. kazdy wybiera co lubi, albo co ma pod ręką i to wszystko. Ja na przykład w szale przygotowań przedślubnych nie widze powodu, zeby jeszcze martwić się autkiem. szczególnie, że w kazdej rodzinie jest dzisiaj przynajmniej kilka ładnych samochodów, które nadają sie do wypożyczenia, bez straty zbędnej gotówki.

Offline Jola

• nowicjusz
16 lipca 2005, 20:09
Cytat: "Tusia"
Niedawno w trójmieście jedna para jechała do ślubu TIR-em, a dokładnie ciągnikiem sidłowym ale bez naczepy  :D

My też mieliśmy jechać TIR-em mąż teściowej jest kierowcą, jeszcze dwa miesiące temu byliśmy przekonani że nim pojedziemy niestety, okazało się że moja sukienka jest za szeroka :cry:  wejście i wyjście z kabiny zajęło by mi całą wieczność, ale pomysł jest super i napewno miło będziecie to wspominać...

Offline ROBERT BADOWSKI

• nowicjusz
17 lipca 2005, 21:59
Każdy jedzie tym czym lubi  a ja lubie prowokować tematy.

Offline Agnieszka32

• phpBB Moderator
  • uzależniony
17 lipca 2005, 22:28
Cytat: "ROBERT BADOWSKI"
Każdy jedzie tym czym lubi  a ja lubie prowokować tematy.

osobliwy sposób prowokacji. No, ale myslę, ze naprawde tak Pan mysli, bo inaczej należałoby sądzić, że ma Pan posturę KING KONG-a, bo czytając Pana wypowiedzi trudno jest nie mieć wrażenia, że tyle jadu w normalnej posturze człowieka się nie mieści. Chyba, że to chwyt marketingowy...różne sa metody

Offline ROBERT BADOWSKI

• nowicjusz
17 lipca 2005, 22:49
Agnieszko o jakim jadzie Piszesz?Nieuważasz ,że zbyt mocnych słów używasz?Chyba jestes przewrażliwiona.Polecam trochę humoru. Niepiszemy tu o pogrzebach i stypach choć czasami mam takie wrażenie

Offline Sophia

• zapaleniec
17 lipca 2005, 22:52
próba darmowej reklamy i niewybredne złośliwości, ot typowy polski pseudobiznesmen. widzę, że nie tylko mnie oberwało się od tego dziwnego pana.

Offline Agnieszka32

• phpBB Moderator
  • uzależniony
17 lipca 2005, 22:54
Poczytałam trochę na forum, właściwie to przyznam sie, że przeczytałam wszystkie posty "Robert Badowski" i wydały mi sie jadowite. Nie pisze tego złosliwie, tylko miałam takie wrażenie. Zastanawiałam sie właśnie kim jest człowiek, który takie cos "produkuje"....to takie moje zboczenie zawodowe :wink:
P.S. To, ze uważam, że jest Pan złosliwy i działa na niekorzyśc swojej firmy, nie znaczy, że mam osobiste uprzedzenia.
P.S.nr 2.....nigdy nie byłam na stypie;-)))

Offline Sophia

• zapaleniec
17 lipca 2005, 22:57
ja tego też nie rozumiem, przecież wypisując tutaj takie rzeczy i obrażając każdego jak leci, raczej odstrasza klientów niż przyciąga. ja w każdym razie nigdy w życiu nie zatrudniłabym go, szczególnie że limuzyny kojarzą mi się własnie z pogrzebem :wink:

Offline demka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
17 lipca 2005, 23:19
Cytat: "Sophia"
próba darmowej reklamy i niewybredne złośliwości, ot typowy polski pseudobiznesmen.

brawo  :brawo:  krótko i na temat...

wielka szkoda, ze właśnie takie jadowite komentarze, prowokacje znajdują sie na forum o tematyce slubno-weselnej, ale cóż począć? Wolność słowa ale i wolność wyboru, dlatego, gdy  zobaczę nazwisko to ucieknę w siną dal... :auto:

zastanawia mnie pewien fakt Panie Robercie...czy jest Pan może zgorzkniałym kawalerem, który za wszelką cenę chce utrudnić życie innym?? A jesli nie, czy to jest forma zemsty za nieudane wesele?? No nie wiem nic innego nie przychodzi mi do głowy :czeka:  :drapanie:
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline Sylvi Kobieta

• Administrator
  • maniak
18 lipca 2005, 11:11
Halo,halo, temat przewodni został daleko z tyłu .... :?

Offline Agnieszka32

• phpBB Moderator
  • uzależniony
18 lipca 2005, 13:06
Cytat: "Sylvi"
Halo,halo, temat przewodni został daleko z tyłu .... :?

Racja:-))) pora wracać do czarnego Jeep'a :)

corelia

• Gość
18 lipca 2005, 18:47
My jedziemy samochodem znajomego  :D

Offline demka Kobieta

• Chuck Norris
26 sierpnia 2005, 16:27
wracając do tematu Jeepa- ja tez będę jechała takowym w kolorze srebrnym. Zamieszcze fotkę, ale nie jestem do końca pewna czy to ten model (wiecie wygląda tak samo, ale...)
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline Marta

• phpBB Moderator
  • Chuck Norris
26 sierpnia 2005, 16:33
Rewela! :shock:

Offline ela Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 13.08.2005
27 sierpnia 2005, 15:25
My też jechaliśmy jeepem :D
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 31.07.1999
27 sierpnia 2005, 18:12
hej na fotce jest mercedes nie jeep
Jeep Grancheeroky to rewelacja
Będzie nam Cię brakowało Maju....

Offline agulkaaa Kobieta

• Chuck Norris
27 sierpnia 2005, 18:25
pewnie demce chodzilo o wersje jeepa a mercedes ma taka wersje-> (ML) bodajze to chyba ten na zdjeciu nawet

Offline Julia

• Chuck Norris
28 sierpnia 2005, 09:57
A my pojedziemy taką hondą, tyle, że czarną :D

Offline demka Kobieta

• Chuck Norris
28 sierpnia 2005, 22:03
Cytat: "zibi"
hej na fotce jest mercedes nie jeep

ale jak określicz taki rodzaj samochodu :?: terenowy :?:
Cytat: "agulkaaa"
pewnie demce chodzilo o wersje jeepa a mercedes ma taka wersje

oj tak :D
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline agulkaaa Kobieta

• Chuck Norris
28 sierpnia 2005, 22:09
widzisz demka faceci to by chcieli zebysmy na wszystkim sie znaly nawet na samochodach heheh :?  :?

Offline mariol

• użytkownik
29 sierpnia 2005, 21:18
Może na danych technicznych  markach i typach się nie znamy ale każda z nas potrafi docenic piekno. Dla nas nie są istotne konie mechaniczne  ABS-y i inne drobiazgi ale koło eleganckiej gabloty mało która z nas przejdzie obojętnie.
Ja  z tłumu przejeżdżających samochodów zawsze wyłowię cos nietypowego oryginalnego a jak pokaże to mojemu Miskowi to okazuje sie że chłopaki wcale nie są tacy mocni w tym temacie.
MARIOL