e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Rocznica ślubu rodziców ??  (Przeczytany 35172 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline demka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
Rocznica ślubu rodziców ??
29 czerwca 2005, 11:30
Moi rodzice i rodzice mojego Grzesia w dniu naszego ślubu obchodzą 26 rocznicę włąsnego ślubu. Chcemy zrobić im niespodziankę i oprócz tradycyjnych podziękowań, kupić dwa torty (takie niezbyt duże) z dedykacją, że to z okazji  26-tej rocznicy ślubu. Torty te wjechałyby jakieś pietnaście minut po naszych z kilkoma fontannami przy specjalnej muzyce, którą grałaby orkiestra i przy zgaszonym świetle. Później specjalnie dla rodziców orkiestra zagra "Srebrne wesele"...

I jak Wam się podoba ten pomysł ?? Może jakaś inna piosenka, bo w sumie ta jest z okazji 25-lecia... ale nie wiem jaka ??

Rodzice spodziewaja się podziękowań, ale na pewno nie tortów...
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline koralik

• forumowicz
29 czerwca 2005, 11:32
pomysł świetny, nie przejmuj sie że piosenka jst na 25 lat- jeden rok nie robi a takiej różnicy:)
ale w ogóle to zabawnie że wy sie pobieacie w drocznicę śłubu twoich i jego rodziców( ale to już jest zabwne że oni maja równocześnie tą rocznicę)
:)

Offline asiek

• Chuck Norris
  • data ślubu: 14.08.2004
29 czerwca 2005, 11:59
Ale świtna sytuacja.Czyżbyście tak przypadkiem trafili w datę czy wybieraliście pod kątem tych rocznic??? Pomysł rewelacyjny.Możecie ich małżeństwa traktować jako wzór dla siebie.
U nas akurat nie rodzice, ale wujek z żoną obchodzili 20 rocznicę ślubu właśnie w dniu naszego ślubu i wesela.Torta im nie dawaliśmy, ale zadedykowaliśmy im życzenia, piosenkę z ich lat i złożyliśmy im życzenia. Było to dla nich dużym zaskoczeniem, ale bardzo miłym i wzruszającym

Offline demka Kobieta

• Chuck Norris
29 czerwca 2005, 12:24
Cytat: "asiek"
Ale świtna sytuacja.Czyżbyście tak przypadkiem trafili w datę czy wybieraliście pod kątem tych rocznic??? Pomysł rewelacyjny.Możecie ich małżeństwa traktować jako wzór dla siebie.
U nas akurat nie rodzice, ale wujek z żoną obchodzili 20 rocznicę ślubu właśnie w dniu naszego ślubu i wesela.Torta im nie dawaliśmy, ale zadedykowaliśmy im życzenia, piosenkę z ich lat i złożyliśmy im życzenia. Było to dla nich dużym zaskoczeniem, ale bardzo miłym i wzruszającym

Z datą to było różnie...chciuelismy czerwiec 2006 ale stwierdzilismy, ze to dla nas zbyt późno...więc zdecydowaliśmy się na marzec 2006, ale wóczas jest post...nie namyślając się długo zadecydowalismy, że weźmiemy slub w ten dzień, w kórym ślubowali sobie nasi rodzice...no i jest 25 grudnia 2005:)
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline demka Kobieta

• Chuck Norris
29 czerwca 2005, 12:25
Zapomniałam napisać, że jeśli chodzi o świetowanie rocznic ślubu, to wówczas swoją trzecią rocznicę ślubu obchodzi równiez brat Grzesia. Dla niego mamy przygotowane życzenia, dobre winko i zastanawiamy się nad piosenką...ale żadna nie przychodzi nam do głowy :(
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline Agnieszka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.08.2005
29 czerwca 2005, 12:59
To wychodzi na to, że to taka rodzinna tradycja  :D

Offline demka Kobieta

• Chuck Norris
29 czerwca 2005, 13:29
Cytat: "Agnieszka"
To wychodzi na to, że to taka rodzinna tradycja  :D

Też się z tego śmiałam... a swoją drogą to brat mojego ukochanego tez w ostatniej chwili zmienił datę ślubu z czerwca na grudzień... ta data chyba przyciąga ;P
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline okruszek

• maniak
29 czerwca 2005, 14:12
i jest z pewnością szczęśliwa.

Offline demka Kobieta

• Chuck Norris
29 czerwca 2005, 14:48
Cytat: "okruszek"
i jest z pewnością szczęśliwa.

racja okruszku racja...święta racja
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline Marta

• phpBB Moderator
  • Chuck Norris
29 czerwca 2005, 14:56
Ja mam ślub 12 sierpnia i muszę powiedzieć, że mam bardzo dużą rodzinę i dużo osób będzie miało rocznicę ślubu. Moi Rodzice i Rafała Rodzice będą mięli 27 rocznicę ślubu (brali ślub w tym samym roku i tym samym dniu)!
I rocznice będzie mieć 4 moich kuzynów i 2 kuzynki oraz 3 ciocie! Więc pewnie zorganizujemy jakiś wspólny taniec dla nich i odspiewamy 100 lat!

Offline demka Kobieta

• Chuck Norris
29 czerwca 2005, 15:05
Cytat: "Marta"
Ja mam ślub 12 sierpnia i muszę powiedzieć, że mam bardzo dużą rodzinę i dużo osób będzie miało rocznicę ślubu. Moi Rodzice i Rafała Rodzice będą mięli 27 rocznicę ślubu (brali ślub w tym samym roku i tym samym dniu)!
I rocznice będzie mieć 4 moich kuzynów i 2 kuzynki oraz 3 ciocie! Więc pewnie zorganizujemy jakiś wspólny taniec dla nich i odspiewamy 100 lat!

faktycznie nazbierało sie troche tych uroczystości w jednym czasie :D
a swoja droga dla rodziców możecie przygotować inną niespodzianke my tak robiemy dla rodziców moich i Grzesia w 26 rocznice ślubu torcik + piosenka, a dla Grzesia brata winko + piosenka...
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline Marta

• phpBB Moderator
  • Chuck Norris
29 czerwca 2005, 15:08
Demka masz rację Rodzicom musimy zrobić jakąś fajną niespodziankę! :)

Offline demka Kobieta

• Chuck Norris
29 czerwca 2005, 15:30
Cytat: "Marta"
Demka masz rację Rodzicom musimy zrobić jakąś fajną niespodziankę! :)

Napewno sie ucieszą i będą szczerze wzruszeni...bo podziekowań napewno sie spodziewaja a takiej niespodzianki to raczej nie :D
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline demka Kobieta

• Chuck Norris
30 czerwca 2005, 12:20
Cytat: "demka"
Zapomniałam napisać, że jeśli chodzi o świetowanie rocznic ślubu, to wówczas swoją trzecią rocznicę ślubu obchodzi równiez brat Grzesia. Dla niego mamy przygotowane życzenia, dobre winko i zastanawiamy się nad piosenką...ale żadna nie przychodzi nam do głowy :(

Co z ta piosenka dla brata mojego ukochanego?? Pomóżcie...
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline asiek

• Chuck Norris
  • data ślubu: 14.08.2004
30 czerwca 2005, 19:18
ja bym dyplomatycznie podpytała ich o piosenkę z ich lat szaleńczych, ich pierwszą piosenkę, albo najważniejszą.Tak możecie pogadac przy okazji swoich dylematów i wyborów piosenek i wychwycicie to co istotne.

Offline okruszek

• maniak
30 czerwca 2005, 19:23
a może przypomniec bratu i jego zonie ICH piosenkę z pierwszego tanca i niech odtańczą znów. To będzie miły powrót do tamtego dnia :)

Offline demka Kobieta

• Chuck Norris
30 czerwca 2005, 22:05
Wielkie dzieki dziewczyny...wypytam ich dyskretnie o to co oni wzięliby na pierwszy taniec...

okruszku z tych ich pierwszym tancem to raczej nie wypali, bo oni nie robili wesela tylko przyjecie i nie mieli pierwszego tanca...
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka: