Autor Wątek: :)  (Przeczytany 8593 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline koralik

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 241
:)
« dnia: 27 Czerwca 2005, 11:46 »
witam
Zaglądam na to forum i postanowiłam sie zarejestrowaać bo mam kikka pytań,,,,,,ale to w odpowiednich działach:)


Offline Magda Sz.
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 612
:)
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Czerwca 2005, 11:49 »
Witaj  :lol: Super, ze do nas dolaczylas :-)

Offline Magula
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 327
:)
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Czerwca 2005, 12:11 »
:hello:  :hello:  miłego forumkowania!!! :D

Offline martulka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10275
  • Płeć: Kobieta
  • 2+2+2=nasza rodzinka :)
  • data ślubu: 18-06-2005
:)
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Czerwca 2005, 17:00 »
Witamy :bukiet::hello: nową forumkę :)



Offline obri

  • Zosia jest już z nami! :-)
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 606
  • Płeć: Kobieta
:)
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Czerwca 2005, 17:57 »
Witaj Koraliku!  :D

napisz coś więcej o sobie! jak idą przygotowania?

Mój Aniołeczek 19.02.2008 (*)

Offline koralik

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 241
:)
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Czerwca 2005, 18:17 »
mhm...........przygotowania na razie nie idą.........:)
mamy zespół, właśnie zdecydowaliśmy sie na fotografa- młody chłopak, który robi artystyczne zdjęcia, ale ślubne też. stwierdziliśmy, że z nim łatwiej nam sie będzie dogadać, co do naszych wymysłów podczas sesji.
sukienke mam wybraną - wypożyczam, tylko chodzę na przymarki, bo trzeba gorset poprawić:)
zaproszenia robię sama- tylko muszę się w końcu za nie zabrać:)
sala jest - po rodzinie, tylko trza sie zastanowić jakie kolory balonów i innych ozdób. powoli myślimy nad menu.........
no i najwyższy już czas iść do usc i do księdza na zapowiedzi i nauki bezpośrednie przed zawarciem małżeństwa........zobaczymy jak to  będzie,,,,,
na razie tyle:)


Offline Julia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2755
:)
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Czerwca 2005, 18:21 »
Koralik-masz ślub tego samego dnia co i ja :D . Powodzenia w przygotowaniach :!:

Offline koralik

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 241
:)
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Czerwca 2005, 18:36 »
Julia:)
a napisz jak twoje przygotowania, pewnie jesteś gdzieś dalej, a ja daleko w lesie..............


Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
:)
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Czerwca 2005, 19:48 »
Koralik witaj na forum... tutaj napeno znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania...dziewczyny i chłopaki są nieocenieni :!:
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline ela

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
:)
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Czerwca 2005, 19:54 »
:hello:
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline boni
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 49
:)
« Odpowiedź #10 dnia: 27 Czerwca 2005, 20:58 »
Witam   :hello:


Kod z wykorzystaniem BBCode:

Offline gargamelcia
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 79
:)
« Odpowiedź #11 dnia: 27 Czerwca 2005, 21:43 »
Hej Koralik witam Cię serdecznie na forum. Mam pytanko bo zaintrygowała mnie Twoja wzmianka o fotografie?? możesz go jakoś polecić- robi dobrze i od razu w normalnej cenie?? mogłabyś podać mi jakieś namiary na niego?? a gdzie wypożyczałaś suknie.. długo wcześniej trzeba sobie zaklepać?? i ostatnie pytanko gdzie macie salę?? mi sie marzy taka gdzie sama mogę zamówić kucharzy ( bo to taniej i wiem co goście jedzą) sorki za tą bombę z pytaniami.   :oops:  pozdrawiam  :D

Offline asia

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 9607
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2005r.
:)
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Czerwca 2005, 22:06 »
Witaj Koraliku!
Życzę miłych chwil spędzonych na forum  :D

Offline Marta

  • phpBB Moderator
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3868
:)
« Odpowiedź #13 dnia: 27 Czerwca 2005, 23:22 »
Witam serdecznie! :)



Relacja i fotki z naszego pięknego dnia:
https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=4077

Offline koralik

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 241
:)
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Czerwca 2005, 09:36 »
dziekuje za miłe powitanie:)

gargamelcia
 co do twoich pytan to jest tak:

fotograf to młody chłopak, zdjęcia robi co prawda w swojej "mabierze"- czyli są lekko rozmazane, takie bajkowe...jego mail i wiecej szczegółow moge ci wysłać na priv:) zaraz to zrobie:)
złaziłam wszystkie wypożyczalnie w stargardzie, ale nie jestem panna młoą w rozmiarze 38, więc....znalazłam śliczna suknienke, a łaściwie spódnicę i gorset w wypożyczalni na ul. warzywnej. gorset jest właśnie poprwiany, co by był idealny:) właśnie była dostawa nowych sukienek, zajrzyj może coś wybierzesz:)ja w ogole to późno sie za to wzięłąm bo czadu brak!!ale w sumie zaklepałam sukienke jakis miesiąc temu-czyli 3 miesiace przed. w razie popawek jest po prostu czas na nie.
salę mam po rodzinie w Ińsku, właśnie z własnymi kucharkami itp.
jeśli intersuje cie sama sala w przystępnej cenie, gdzie możesz sama sobie wynjąć kucharki to wiem że taka jest w Bilekowie, za małe pieniądze. u strażaków czy jakoś tak. to kawałek od kobylanki, ostatnio tam moi znajomi mieli wesele i bardzo sobie chwalili sale, świeżo remontowana. a dojazd?autobudami:)P0
to chyba tyle narazie, w razie wiecej pyatn= pisz:)


Offline koralik

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 241
:)
« Odpowiedź #15 dnia: 1 Lipca 2005, 18:37 »
wiecie co?? wczoraj wpadłam w panikę....naczytałam sie że tyle już macie, a ja 2 miesiace pzred i nie mam...normalnie miałam stresa, łapki mi ise trzęsły....ale dziś jest już oki, trochę popchnęłam do przodu sprawęi przede wszystkim uświadomiłam mojemu misiowi że to już czasu nie ma na leżenie do góry brzuchem i mówienie: gdzie ci sie spiesz??    :lol:  w poniedziąłek idziemy do usc po zaświadczenie- wydają ponoć od ręki...a ppotem od razu do księdza, co by spisac te rózne tam i umówić sie od razu na nuki bezpośrednie i z nim i w poradni...w przyszła niedziel jedziemy obgadać rózne takie związane  z salą- czyli : ile mniej więcej balonów kupc, jak ustawimy stoły( co bym mogła sie zacząć zastanawiać jak posadzić gości), jakie maja wazoniki na kwaitki...musze tez zamówic na allegro samoprzylepne etykiety na wódke, tablice rejestracyjne, księge gości weslnych. uzupełniłam liste gości o nazwiska, czekam na adresy .zaproszenia już zaczełam robić, ale na razie są to propzycje do akceptacji prze mojego przyszłego męża:P
muszę poszukac sobie bucików, a misia wygonić po garnitur+ buty+takie tam męskie inne...
tyle, miłego weekendu dziewczyny, chyba mnie nie bedzie:D
ale wróce tu w poniedziałek rano- prosto z pracy:)))))))))))))


Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
:)
« Odpowiedź #16 dnia: 1 Lipca 2005, 19:09 »
spokojnie.. ustawienie stołów i przybranie sali możesz zostawić sobie na m-c przed ślubem... spokojnie wyrobisz się ze wszystkim...

gajer i takie tam męskie??? pogoń go żebys potem nie jęczała tak jak ja... na tydzień przed ślubem mój maz nie miał butów do slubu i szukał na gwałt.. dobrze,ze pod nosem jest turzyn  :wink:

nauki przedmałżeńskie- szkoda,ze wcześniej nieodbębniliscie tej imprezy... my sprawę załatwiliśmy 4 m-ce przed.. pewnie byłyby dopiero w kwietniu ale na zmiane bombardowałyśmy ksiedza ja i asia.. termin wyznaczono na luty..

czeka was jeszcze poradnia... pierwsze 2 spotkania załatwią w ciągu 2 tygodni .. 3cie jest po miesiącu ( z kalendarzykiem) więc pogoń chłopa i wypad do szkółki  :twisted:
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline koralik

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 241
:)
« Odpowiedź #17 dnia: 2 Lipca 2005, 08:54 »
no toż właśnie go poganiam, dotrało do niego że to już nie przelweki:) w poniediłek mamy bardzo pracowite popołudnie.....damy rade, ksiadz chyba robi spotkania w czwartki, a poradania w srody( czy odwrotnie) i można to "upchnąć" w jednym tygodniu.....
damy rade, mysle. po garniak to go tez musze wypchnac...tylko nie iwem kiedy.....
:)


Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
:)
« Odpowiedź #18 dnia: 2 Lipca 2005, 09:47 »
Koralik świetnie Ci idą te przygotowania...nie martw sie ze wszystkim zdążycie na czas...nie taki diabeł straszny jak go malują...zobaczysz :D
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline koralik

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 241
:)
« Odpowiedź #19 dnia: 4 Lipca 2005, 09:33 »
nie no, dziewzyny, ale jazda!!!!!!!!!!
wobraźcie sobie że nie mogę w tej chwili wziąść zaświadczenia o bierzmowaniu, bo jestem nie- bierzmowana.....moe bierzmowanie zostało zapisane na laske o tym samym imieniu i nazwisku, tyle że to nie ja!!!!!!!!!!!!musiałam księdzu przez telefon udowadaniać że ja to ja!!!!!!dał sie w sumie pzrekonać, bo znam nazwisko świadka, kto mnie bierzmował i takie tam....ale muszę to jeszcze czymś potwierdzić- najlepiej by było ściągnac to dziweczyne do wyjasnienai( nawet ja znam:) ale tak wiecie- dawno i nieprawda) - co jest mało wykonalne , bo nie wiem gdzie mieszka( w ksiazce telefonicznej te znie znajde bo ma telefon wojskowy)...ona w ogóel prawdopodobnie była bierzmowana w innym kościele( bo chrzczone byłyśmy w tym samym). albo drugi sposób na przekonanie do końca że ja to ja  to zdjęcia z uroczystości bierzmowania...tak, posiadam takowe, ale aż an jednym widać jakiegoś księdza...... :D
no cóż, burdel to oni tam mają w papierach , nie powiem, przecież imiona rodziców inne, adresy?!!!  :twisted: a oni moje bierzmowanie jej zapisali!!!!!!!!!
dzis tam ide i nie wyjde z tamtad dopóki nie bede miała tego zaświadczenia w ręku!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :twisted:


Offline Tajusia

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2534
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.09.2005
:)
« Odpowiedź #20 dnia: 4 Lipca 2005, 22:09 »
Witaj Koraliku!
Ale numer z tym bierzmowaniem :D w życiu bym nie pomyśla że z bierzmowaniem mogą być takie numery :) Ale nic się nie martw - napewno da się udowodnić Twoje - jestem pewna że przekonasz księdza  :twisted:
"...Jest na ziemi jedno moje małe miejsce, gdzie poza biciem serca nie liczy się NIC więcej..."

Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
:)
« Odpowiedź #21 dnia: 4 Lipca 2005, 23:14 »
Kurcze ale numer...

A jak Ci poszło?? Załatwiłaś wszystko??
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline koralik

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 241
:)
« Odpowiedź #22 dnia: 5 Lipca 2005, 08:34 »
:D
no wić wszystko ok:) poszłam, nie było tego ksiedza z którym rozmawiałm w sobotę prze ztelefon, był inny. ale szybko wyjaśniłam mu o co chodzi..i okazało sie że tamten ksiądz(gorąco pozdrawiam i ślicznie dziękuję księzu Tomaszowi z Katedry :)) już wpisał wszystko jak należy!!!!!!jednym słwem przekonałam go przez telefon- podając imię, nazwisko świadka i  takie tam:) obyło sie szybko i bezboleśnie!!!!!!!
najpierw w ogóel byliśmy wczoraj w usc, po zaświadczenia. z nimi poszłam wyjaśniać bierzmowanie, a potem poszliśmy do kościoła , gdzie chcemy sie pobrać i spisaliśmy protokół przedmałżeńśki...dostaliśmy książeczki i możemy chodzić na nauki- 4 spotaknia ogólenz księdzem+1 lub indywidualne, 2 spotakania w poradnictwie rodzinnym+ 1 indywidualne.. no i oczywiście 2 spowiedzi..no więc najbliższe środy i czwartki po południu mamy zajęte:)
idę dziś na pzrymiarkę sukni. także postaram sie przesłąć zdjćeia, dzięki uprzejmości Martulki:)


Offline Marta

  • phpBB Moderator
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3868
:)
« Odpowiedź #23 dnia: 5 Lipca 2005, 11:22 »
No to super, że wszystko dobrze się skończyło! :)



Relacja i fotki z naszego pięknego dnia:
https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=4077

Offline Magula
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 327
:)
« Odpowiedź #24 dnia: 5 Lipca 2005, 13:47 »
Tez sie cieszę że wszystko skonczyło sie po twojej myśli :D

Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
:)
« Odpowiedź #25 dnia: 5 Lipca 2005, 13:47 »
Bardzo sie cieszę, że wszystko szczęśliwie sie skończyło :D

I czekam na fotki :D
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline gargamelcia
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 79
:)
« Odpowiedź #26 dnia: 5 Lipca 2005, 22:40 »
witaj koralik i ja trafiłam do Twojego teamtu, no perypetie z księdzami ciekawe, ale najważniejesze ze wszytsko ok, a jak z suknią -  mam nadzieję ze wszytsko ok, i salon się wykazał no i ze bedzie Tobie buźka się  :D , pozdrawiam :id_juz:

Offline koralik

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 241
:)
« Odpowiedź #27 dnia: 6 Lipca 2005, 09:15 »
zaraz wysyłam  maila do martulki ze zdjćeciem sukienki i wybranym bukietem..co prawda w bukiecie wolałabym niebieskie różyczki , jakna sukience( zamiast margarytek), lae zobaczymy co sie da zrobić...
trochę wyszłąm jak beza, w rzeczywistości nie jestem aż taka okrągła, no ale cóz- biel niesety pogrubia... :lol:


Offline Julia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2755
:)
« Odpowiedź #28 dnia: 6 Lipca 2005, 09:28 »
Zobaczymy-ocenimy :D  :!:

Offline koralik

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 241
:)
« Odpowiedź #29 dnia: 6 Lipca 2005, 09:52 »
a ten bukiet to jest z różami, nie z margarytkami...pomieszały mi sie bukiety... tylko chciałabym żeby były jasnoniebieskie, sa takie??

nie bądźcie dla mnie surowe..na zdjęciu wyglądam jak beza...muszę mocniej ścisnąc gorest...tu nie mogąm bo był cały w szpilach:)