e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Sala w okolicach sosnowca ale wokół zieleni  (Przeczytany 6409 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline justi_sc Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 2010 LIPIEC -SIERPIEŃ
Witam wszystkie forumowiczki .  :) Ślub planuje na rok 2010 ale już teraz chce sie rozeznać gdzie są jakieś sale godne polecenia, a w szczególności które spełniałyby moje wymagania.  ;D
A co do tych wymagań to chciałabym,  żeby sala jadalna i sala do tańczenia były połączone, no a przedewszystkim żeby był jakiś ogródek lub najlepiej miejsce troszeczke dalej od zgiełku miasta.
Wesele z moim A planujemy na około 80 os. Byłam już w paru miejscach takich jak
Różana Dolina , Rafael , Szafranowy Dwór, Anmark w Czeladzi, Prima na Kukułek.  Zastanawiam się nad dwoma ostatnimi, ale że mam jeszcze dużo czasu to chce się jeszcze zorientowac czy są jakieś inne wyjątkowe sale jeżeli jakas sala byłaby naprawde wyjątkowa jestem w stanie zrezygnowac z niektórych wymagań . Pomóżcie! ;)

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
Są jeszcze sale na Pogorii 1 - Shuma, Catamaran, Laguna
a w Sosnowcu - Balaton

Offline justi_sc Kobieta

• nowicjusz
Shuma z tego co wiem jest od 120 os sala piękna według mnie najlepsza ale różne opinie o jedzeniu słyszałam catamaran i laguna nie są w moim typie a sali na balatonie nie widziałam i nie wiem jak tam dokładnie jest.  Jakie są ceny i czy alkohol musi być od nich. Zastanawiam się też nas restauracją turkus w Mysłowicach ale mało o niej wiem jak narazie.

• Chuck Norris
Balaton ma swoja stronę interenetowa więc google napewno znajdzie :D
rózne opinie chodza o tej sali, mi osobiście nie odpowiadała ale mowie o niej bo kazdemu pasuje co innego  ;)

a o tej w Mysłowicach nie słyszałam

o przypomniało mi sie  - Leśna w parku na Kazimierzu  :D tez mają swoja stronke i troche watków o niej jest ;)

Offline justi_sc Kobieta

• nowicjusz
w Leśnej podobno jest oddzielny parkiet do tańczenia ale słyszałam też o Restauracji pod Lwem i może tam też bedzie ciekawie jak narazie dzwoniłam tam o podstawowe info.

• Chuck Norris
Pod Lwem jest przy samej trasie na Siewierz  ;)

Offline justi_sc Kobieta

• nowicjusz
uu czyli byłby hałas spory od ulicy tak?a byłaś tam wiesz coś wiecej o tej sali??bo na zdjęcia wygląda całkiem fajnie

Offline justi_sc Kobieta

• nowicjusz
a Ty gdzie wyprawiasz wesele jeśli można zapytać :)

Offline myszkasc Kobieta

• Chuck Norris
NA Balaton min100z\osób :)

Offline justi_sc Kobieta

• nowicjusz
uu no to widze że jedna już mi odpadła :( kurde to znaczy ze nie ma u nas ciekawych miejsc na ten wyjątkowy dzień oprócz tych sal nad pogorią i dla 80 os :(

• Chuck Norris
a Ty gdzie wyprawiasz wesele jeśli można zapytać :)

ja wyprawiam w Różanej Dolinie  ;D

jesli chodzi o ta Pod Lwem to ona nie jest tak zaraz koło trasy no moze jakies 300 m  :D
ale nie znam żadnych opini na jej temat, wiem poprostu tylko gdzie jest  ;)

Offline Katrinka Kobieta

• My:)
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.08.2007
Ja polecam z własnego doświadczenia Anmark w Czeladzi!jedzenie super, obsługa i goscie byli zachwyceni! Mozna tez wyjsc na zewnątrz są parasole i ogródek!ja miałam ok 70 osób
Moja siostra ma w Różanej włąsnie podpisała umowe na 2010r. i tam też jest pieknie :) :)

Offline justi_sc Kobieta

• nowicjusz
Jak dla mnie w różanej było tak sobie dlatego raczej o tym nie myśle Anamrk jest świetny tylko zastanawiam się bo do |Anmarku bardzo podobna jest sala Prima na kukułek z tym plusem że tu nie ma tych filarów na parkiecie a Tobie te filary nie przeszkadzały?

Offline Katrinka Kobieta

• Chuck Norris
Nie przeszkadzaly filary!Goscie byli oczarowani salą wystrojem, sposobem podania dań! Naprawde polecam!

Offline agniecha111 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 08.08.09
a czy on9i posiadaja jakieś noclegi??

Offline Katrinka Kobieta

• Chuck Norris
Z tego co wiem to ani anmark ani różana nie mają noclegów!
ale siostra bedzie gdzies w Czeladzi wynajmowac pokoje w jakims hotelu! ale nie wiem jakim!
podobno ladnie i niedrogo! Bo maja duzo gosci przyjezdnych! Ja nie mialam przyjezdnych wiec nie potrzebowalam noclegów! Jak cos to pytajcie :)

Offline justi_sc Kobieta

• nowicjusz
dziewczeta ja mam 3 faworytów w poszukiwaniach jest to Anmark Prima na kukułek i jeszcze jedna restauracja wpadła mi w oko jest to Amfora w Mysłowicach z tego co widziałam na internecie spełania wszystkie moje oczekiwania z tym ze do konca nie wiem jak jest rozmieszczona sala do tańczenia w stosunku do jadalnej.  Jak tam sie przejade to myśle że sprawa bedzie rozwiązana, że którąś z tych napewno wybiore - tylko później dylemat którą :)

Offline angel Kobieta

• forumowicz
Proponuje Ci obejrzec sale Lesna w Sosnowcu;
Ja bylam jakis czas temu porozmawiac z wlascicielem i wszystko wydaje sie OK. 
Sala jest nad woda, w okolicy jest park ( sarenki, barany itp.  - frajda dla dzieci jak i doroslych )
Sa noclegi na pietrze, ogladalam pokoje, bardzo ladne:)- wspolna duza lazienka ( chyba 2 prysznice )- mozna sie dogadac co do ceny pokoi
Jedyny minus to kolor sali- jakis rozowawy, no ale wesele ma byc przeciez takie :)
Kolezanka miala tam wesele 3 lub 4 tyg. temu, byla bardzo zadowolona
Sala spokojnie pomiesci 80 osob.  Ja niestety zrezygnowalam z niej, gdyz bedzie u nas ok 100-110 osob, wiec nadal mam problem z sala, ale spokojnie moge Ci polecic Lesna:)
Cena to 150 zl, bez ciast i napoi typu cola- a wiec typowo
Jakby ktos mogl mi doradzic co do sali tez chetnie czekam na odp. 
« Ostatnia zmiana: 11 lipca 2008, 13:25 wysłana przez rybkawiedenka »

Offline angel Kobieta

• forumowicz
zapomnialam napisac jak wyglada sala do tanczenia.  A wiec to jest wszystko jakby w ksztalcie prostokata.  W jednej czesci ( tej od wejscia ) sa stoly, jesli je ustawicie w 2 rzedach to bedzie jeszcze duzo ms do przejscia.  A w dalszej czesci jest sala do tanczenia ( jest tez chyba wydzielone miejsce w rogu dla orkiestry, ale nie pamietam dokladnie) . 
To wyglada w sumie jak dwa pokoje przedzielone drzwiami, ale dzrzwi sa rozsuwane i w ogole ich nie widac.

Z miejsc siedzacych widac CALA sale do tanczenia. 
Tanczacy nie przeszkadzaja tym ktorzy siedza i nikt nie musi sie obawiac ze jakas filizanka bedzie stluczona:) Ja juz bylam na podobnym weselu i uwazam ze taki rozklad sali jest OK. 

Natomiast nie podoba mi sie rozklad w Atenie ( mimo ze wystroj sali i jedzonko sa tam super!!!!)  ludzie tancza na srodku, a goscie porozsadzani sa na 2 koncach sali.  Od razu widac podzial miedzy rodzinami.  Bylam w Atenie na weselu i przyznam, ze bylo to dosc krepujace.  Dodatkowo podium dla orkiestry jest w rogu sali.  Ja niestety siedzialam blisko orkiestry ( przypominam ze ludzie tancza gl.  na srodku i orkiestra nie ma duzego kontaktu z goscmi) i w ogole nie dalo sie rozmawiac z osoba ktora siedziala na przeciwko mnie.  Mozna bylo ogluchnac!
Mam nadzieje ze moje opinie nikogo nie uraza :)

Offline buraczek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27.06.2009
nie polecam Amfory w Mysłowicach, byłam tam bo sama szukałam sali na swoje wesele i byłam rozczarowana: w internecie owszem wszystko wygląda bardzo ładnie ale w rzeczywistości sala jest mała, poza tym jest drogo bo najtansze menu jest ok. 170 zł. oprócz tego jak poszłam sie pytać o sale to byłam niemile przyjęta...

Offline evelaz Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.06.2009
my byliśmy oglądać salę na Kukułek - owszem ładna, ale jak porównaliśmy menu z innymi lokalami, to za tą cenę ,co oni proponowali, to w innych miejscach była dużo fajniejsza oferta...

Offline Honey Kobieta

• bywalec
Anmark polecam byłam na weselu i nie widzialam zadnych minusow narazie zreszta sama mam tam wesele i moja kolezanka również, w Różanej też jest ładnie i przyjemnie nawet toalet im przybyło co jest plusem a i Primie nic nie wiem choc mieszkam na Wawelu to przyznam ze pierwsze słysze ze tam maja jakas sale :) A co do Mysłowic to moja znajoma co tam mieszka i pracuje kiedys mi powiedziala, że u nich to nie ma za bardzo fajnych sal ktore nadaway by sie na wesele, aa powiem cos o sali na Balatownie moj brat ze 2 lata taemu byl tam na weselu i mowił, ze calkiem niefajnie bylo jesli chodzi o obsluge itd. choc widok na jeziorko i las jest fajny a Leśna ma osobna sale do tanczenia ale jest na przedluzeniem sali do jedzenia wiec nie ejst zle :)a jeziorka i lasek jest w okolicy sa swietne

Offline Delilah Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 16.05.2009
 Jeżeli szukasz zieleni dookoła, to może Belvedere? My sie zdecydowaliśmy między innymi ze względu na otoczenie, spory ładny park na zewnątrz pałacu.  Urocze, bardzo romantyczne miejsce i przy okazji naprawdę niezły plener do zdjęć

Offline angel Kobieta

• forumowicz
jesli moge cos powiedzic o Primie...
sala bardzo ladna, jednak przy podpisywaniu umowy zwroccie uwage na menu, niestety w tzw. zimnej plycie znajduja sie wedliny, takie jakie codziennie kazdy z nas moze kupic w sklepie. W menu jest tez zaznaczone:
 np. - jajka - owoce - i uwaga: salatka w l.poj!
Mam nadzieje ze jest to zwykle niedomowienie, no ale jedna salatka to dosc malo (chodzi o jeden rodzaj, nie ilosc) . My zrezygnowalismu z tej sali ze wzgledu na przykladowe menu, ktore otrzymalismy. Przeanalizowalismy je dokladnie i porownalismy do innych, i niestety ale wedline sopocka mozna jesc w kazdy dzien, na uroczystosc moznaby sie postarac o lepsze jedzonko:)
Przykladowo - bylam na weselu w Rozanej Dolinie, i jedzenie tam bylo pycha! Mieso do obiadu podano w ksztalcie kuli wielkosci damskiej dloni. Super wrazenie, w srodku byly chyba pieczarki. Wszystko takie nietypowe.
Jednak do kazdej sali mozna sie doczepic. Jednak zwroccie uwage na menu w Primie, mnie ono bardzo zrazilo, mimo ze sala mi sie podobala.
Pozdrawiam

• Chuck Norris
angel dziekuje za taka opinie o jedzonku w Różanej  ;D więc coraz bardziej skłaniam sie ku temu ze o to sie bac nie musze  ;)

Offline Honey Kobieta

• bywalec
justys napewno bedzie dobrze moja koleżanka wlaśnie zarezerwowała 10,07,2010  na tej sali

Offline angel Kobieta

• forumowicz
Justys851 - w Różanej byłam na weselu brata, jedzenie bardzo mi smakowało, ładnie podane. Właśnie obejrzałam jeszcze raz zdjęcia z wesela :)  ...
Zastawa bardzo ładna ( widziałam zastawę w Jedenastce w Dąbrowie, na każdym talerzu i filiżance napis Consensus z logo firmy, w ogóle nie podobało mi się to ). W Różanej zimna płyta podana była na takich tacach - lustrach, wszystko estetycznie wyglądało. Jeśli o to chodzi, to nie musisz się obawiać  ;)
Niestety, wiem, że właścicielka stwarza problemy, gł. chodzi o kasę. Uważaj na to!

• Chuck Norris
angel a moesz mi powiedziec na co mam uwazac dokładniej  ???  ;)

Offline angel Kobieta

• forumowicz
Justys851 Wyslalam Ci informacje na priv  ;)

Offline evelaz Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.06.2009
Angel -czy i ja mogę poprosić o taką informację o Różanej ? ja tam będę miała wesele w czerwcu 2009.