Autor Wątek: Ściąganie koloru z włosów!!!!!!!!!!!  (Przeczytany 66963 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kasiek851

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 70
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.08.2009
Ściąganie koloru z włosów!!!!!!!!!!!
« dnia: 27 Czerwca 2008, 06:59 »
Hej chcialabym sie was doradzic mam farbowane wlosy na czarno i chce sie pozbyc tego koloru naturalne mam sredni braz juz mi nawet odrastaja naturalne wlosy bo dawno nie farbowalam ( z 6 m-cy) i chcialabym sobie zrobic kolor jakis jasniutki brazik i musialabym sciagac ten czarny kolor u fryzjera. jak macie jakies sugestie ktore mi pomoga w decyzji to piszcie
pozdrawiam :)


Offline aneta_81

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3666
  • Płeć: Kobieta
  • Szczęśliwa, spełniona..
  • data ślubu: 22.07.2006
Odp: Ściąganie koloru z włosów!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Czerwca 2008, 11:48 »
najlepiej udaj sie do fryzjera.. oceni fachowym okiem co da sie z tym zrobic  ;)

Offline kasiek851

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 70
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.08.2009
Odp: Ściąganie koloru z włosów!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Czerwca 2008, 18:30 »
juz u jednej pani bylam i powiedziala ze sciagnie mi do koloru rudego czy jakos tak i mi zrobi jakis fajny brazik za 100 zl  :o troche bylam w szoku bo wydaje mi sie to malutko
Jezeli kjtoras z was juz ekspertmentowala ze sciaganiem kolopru z czarnych to opiszcie efekty
Pozdrawiam


Offline katy8

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 63
  • Płeć: Kobieta
  • Miłość cierpliwa jest....miłość łaskawa jest...
  • data ślubu: 22.08.2009
Odp: Ściąganie koloru z włosów!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Sierpnia 2008, 11:57 »
Moze to i stary wątek ale podziele sie bo sama to robiła.Musze zaznaczyć jednak ,że mam baardzo gęste i grube włosy więc trzeba do tego podejśc indywidualnie.Fryzjer zdjął mi tą straszna czarny kolor po 5 latach ciągłego farbowania -po ściagnieciu kolor był ostro rudawo-rdzawo żółty-bo przeciez włosy róznie się rozjaśniaja a potem nałożyć ciepły ,delikatny brązik-dziś mam blond pasemka delikatny blond-3 odcienie i jasny braz-i nie jestem sobie w stanie wyobrażić jak mogłam być ta wrona sprzed lat;) A jeśli chodzi o włosy to potem trzeba wiadomo dbać ,odżywiać i przycinac końcówki ale u mnie dało rade....Pozdrawiam

Offline anusiah
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2934
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ściąganie koloru z włosów!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Sierpnia 2008, 22:43 »
Ja schodziłam z czarnego koloru za pomocą blond pasemek.  Na szczęście trafiłam na świetną fryzjerkę  -  pani bez problemu sobie z tym poradziła .  Wystarczyła 1 wizyta. . .

Offline Olcia27
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06-09-2008
Odp: Ściąganie koloru z włosów!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Października 2008, 12:22 »
Anna Juszkiewicz  ile zajeło Ci zejście z czarnego koloru??, sama się zastanawiam nad zmianą na jasny brąz właśnie poprzez zejście pasemkami



Będzie Synek:)

Offline anusiah
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2934
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ściąganie koloru z włosów!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Października 2008, 13:15 »
U mnie w zasadzie po 1 razie było widać znaczną różnicę. A włosy miałam naprawdę czarne ( farbowałam w domu )
Pani wykorzystała kilka odcieni blondu i brązu - teraz co wizytę odcień jest subtelniejszy. Mam nadzieję, że do ślubu będę już blondynką. ( czyli powrót do mojego naturalnego koloru ).

Offline Olcia27
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06-09-2008
Odp: Ściąganie koloru z włosów!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Października 2008, 13:17 »
super dzięki za odpowiedź



Będzie Synek:)

Offline agnieleczka13

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
  • co przyniesie nowy dzień:)
  • data ślubu: 04.10.2014
Odp: Ściąganie koloru z włosów!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Grudnia 2014, 08:19 »
W celu skutecznej zmiany dotychczasowego koloru warto zdecydować się na zabieg dekoloryzacji. Jednak i tutaj należy wziąć pod uwagę to, że jest on znacznie bardziej szkodliwy niż samo farbowanie. Trzeba jednak przyznać, że to metoda bardzo skuteczna, ale również kosztowna. Na szczęście istnieje kilka alternatywnych sposobów na usuwanie farby z włosów. Zobacz, jak zmyć farbę do włosów domowymi sposobami.


Istnieje kilka sposobów na to, by usunąć farbę z włosów w domu albo przynajmniej złagodzić jej odcień. Po pierwsze, możemy się wybrać do sklepu po specjalny płyn dekoloryzujący i zastosować go zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi na opakowaniu. Oprócz tego, na zmywanie farby z włosów bardzo dobrze działają składniki zawarte w szamponie przeciwłupieżowym. Jeżeli zastosowałaś szampon koloryzujący do kilkudziesięciu myć, możesz zrobić papkę z wody i rozgniecionej witaminy C. Nakładamy ją na wilgotne włosy na około godzinę, a później zmywamy szamponem. Jeżeli chcesz złagodzić kolor włosów, do szamponu przeciwłupieżowego dodaj trochę sody oczyszczonej, pozostaw taką mieszaninę na włosach na kilka minut, a później zmyj ciepłą wodą.

Najbardziej skuteczną, ale także niszczącą włosy metodą jest ich upranie w proszku do odzieży. Uważaj, ponieważ u nasady twoje włosy mogą zmienić kolor szybciej niż na końcach, więc efekt może być inny od oczekiwanego. Nie ulega wątpliwości, że znacznie lepiej jest dokładnie przemyśleć zabiegi, jakim się poddajemy.
carpe diem

Offline anka768
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.05.2016
Odp: Ściąganie koloru z włosów!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Lutego 2015, 23:45 »
dziewczyny a co polecacie jak chcę zejść z rudego do blondu? też dekoloryzację czy rozjaśnianie? zastanawiam się co jest łagodniejsze dla włosów. . .  próbować w domu czy lepiej u fryzjera? macie jakieś doświadczenia? ktoś poleci dobrego fryzjera we wrocławiu?

Offline Aniewa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21-07-2016
Odp: Ściąganie koloru z włosów!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Lutego 2015, 22:50 »
ja robiłam dekoloryzację to u swojej fryzjerki, nie podobały jej się moje ciemne włosy a i ja już miałam dośc farbowania non stop odrostów, zrobiła mi pasemka zostawiając parę tych ciemnych które miałam i tak powróciłam do swojego naturalnego koloru blond oczko. gif rozjasniajac mi pasemka nie zniszczyła mi włosów a sciagneła tylko kolor, dobry fryzjer napewno wie jakie dobrac proporcje farby z woda utleniona i ile to trzymac żeby nie zrobila się guma do tego zrobiła mi kurację z jedwabiu na ciepło i włosy wyglądały super, lśniąco i zdrowo byłam zadowolona

Offline hazelnutincarmel
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ściąganie koloru z włosów!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Kwietnia 2015, 13:58 »
Dobry fryzjer Ci pomoze :) Zapłacisz nieco pieniążków, ale powinnaś być w pełni zadowolona! Przede wszystkim udaj się do zaufanej i polecanej osoby, nie pierwszej lepszej :)

Offline Monikla
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • data ślubu: 20.09.2017
Odp: Ściąganie koloru z włosów!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Kwietnia 2015, 10:50 »
fakt, pasemka to jest jakaś opcja, żeby schodzić z koloru w miare rownomiernie.  choć ja z czarnego schodziłam sama, walnełam sobie rozjaśniacz i potem dość długo musiałam być ruda, zeby sobie do dna włosów nie spalić :D

Offline Gifmitejkmi
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ściąganie koloru z włosów!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #13 dnia: 5 Maja 2015, 15:06 »
Tu jest wszystko opisane  :P

hxxp: wszystkoushill. blogspot. com/2015/04/jak-zeszam-z-czarnego-koloru-wosow-na. html

Offline Circean7
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ściąganie koloru z włosów!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Maja 2015, 16:09 »
Cytat: hazelnutincarmel link=topic=11080. msg2188246#msg2188246 date=1428839886
Dobry fryzjer Ci pomoze :) Zapłacisz nieco pieniążków, ale powinnaś być w pełni zadowolona! Przede wszystkim udaj się do zaufanej i polecanej osoby, nie pierwszej lepszej :)

Hej, a czy możesz mniej więcej przybliżyc przedział cenowy takiej "operacji"? Byłabym bardzo wdzięczna :)
www. luciano. com. pl

Offline Majeczka_Zu
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ściąganie koloru z włosów!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Maja 2015, 21:26 »
Najgorsze jest ściąganie z czarnego na blond. . .  Wiem coś o tym niestety, bo tak pozbyłam się dosyć dużej ilości i długości włosów.  Nie napisałaś jaki masz naturalny kolor i typ urody :)

Offline Monikla
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • data ślubu: 20.09.2017
Odp: Ściąganie koloru z włosów!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #16 dnia: 27 Maja 2015, 10:48 »
cięzko jest, okej. ale zależy jak drastycznie wprowadzasz zmianę. bo jeśli zmieniasz stopniowo to włosy mogą ucierpiec, ale bez przesady ;)

Offline darling
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 70
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 30.08.2014
Odp: Ściąganie koloru z włosów!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #17 dnia: 9 Czerwca 2015, 15:02 »
Myślę, że stopniowo jest najlepiej:)

Offline kmorawka
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 72
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.01.2010
Odp: Ściąganie koloru z włosów!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Sierpnia 2015, 12:35 »
Korzystanie z dziwnych rad nic nie  przyniesie,tylko nie kombinuj sama, dobry fryzjer czyni cuda, ale to niestety kosztuje

Offline didibaby
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 22-02-2017
  • Skąd:: Warszawa
  • Ślub w: Warszawa
Odp: Ściąganie koloru z włosów!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #19 dnia: 8 Sierpnia 2016, 13:15 »
Ściąganie koloru z włosów to chyba tylko u fryzjera. Samemu bardzo trudno zejść - mimo różnych środków stosowanych po nałożeniu jasnej farby mimo wszystko włosy potrafią przyciemnić się :D także skomplikowana sprawa

« Ostatnia zmiana: 8 Sierpnia 2016, 14:13 wysłana przez zibi »

Offline figaczek23

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
  • data ślubu: 13.06.2015
  • Skąd:: Gdańsk
  • Ślub w: Gdańsk
Odp: Ściąganie koloru z włosów!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #20 dnia: 23 Maja 2017, 19:30 »
ja robiłam to u swojej fryzjerki, nie podobały jej się moje ciemne włosy a i ja już miałam dośc farbowania non stop odrostów, zrobiła mi pasemka zostawiając parę tych ciemnych które miałam i tak powróciłam do swojego naturalnego koloru blond, rozjasniajac mi pasemka nie zniszczyła mi włosów a sciagneła tylko kolor, dobry fryzjer napewno wie jakie dobrac proporcje farby z woda utleniona i ile to trzymac żeby nie zrobila się guma do tego zrobiła mi kurację z jedwabiu na ciepło i włosy wyglądały super, lśniąco i zdrowo byłam zadowolona

Offline wielik

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • data ślubu: 07.10.2017
  • Skąd:: Toruń
  • Ślub w: Toruń
Odp: Ściąganie koloru z włosów!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #21 dnia: 1 Czerwca 2017, 18:49 »
Korzystanie z dziwnych rad nic nie  przyniesie,tylko nie kombinuj sama, dobry fryzjer czyni cuda, ale to niestety kosztuje
DOBRY fryjzer to dwie rozne bajki. ja raz poszlam do fryzjera ktory wygral jakis tam ogolnopolski konkurs fryzjerski, mistrz fryjzerstwa icuda niewidy i co? Spalil mi wlosy !!!! mialam farbonwae na ajsny blond , na to sobie dalam szamponetke mahyoniowa i po kilkunastu myciach kolor byl pomaranczowy i za chiny ta szmponetka sie nie dala zmyc wiec poszla do niego i mi wlosy spalil

Offline Ae_ndżelika

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2020
  • Skąd:: Bydgoszcz
  • Ślub w: Bydgoszcz
Odp: Ściąganie koloru z włosów!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #22 dnia: 23 Sierpnia 2017, 12:55 »
Jakiś czas tego schodziłam z czarnego u fryzjerki. Koszt rozjaśniania, farbowania, cięcia i modelowania (jakaś ampułka z witaminami) wynosił chyba ok. 230-250 złotych. Efekt był naprawdę zadowalający, średni brąz + odżywione włosy, zdrowsze, ładniejsze :)

Offline alinka2
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.08.2018
  • Skąd:: Bydgoszcz
  • Ślub w: Bydgoszcz
Odp: Ściąganie koloru z włosów!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #23 dnia: 6 Września 2017, 14:07 »
Wydawać by się miało, że z ciemnych włosów ciężko jest zejść z koloru, jednakże zapewniam Was drogie Panie, że dobry fryzjer z dobrymi produktami może to uczynić podczas 1-2 koloryzacji. Tak było u mnie.. a schodziłam z czarnego położonego na swoim naturalnym ciemnym brązie i się udało. Piękne pasemka blond a nie jakieś żółtka  :P Powodzenia :)

Offline Albinoska
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Ściąganie koloru z włosów!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #24 dnia: 15 Września 2017, 07:26 »
Mnie ściąganie koloru bardzo zniszczyło włosy, a byłam u profesjonalisty.

Offline alinka2
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.08.2018
  • Skąd:: Bydgoszcz
  • Ślub w: Bydgoszcz
Odp: Ściąganie koloru z włosów!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Września 2017, 08:23 »
Całe włosy czy tylko na końcach? A czy po zabiegu wypadały bardziej niż zwykle?

Offline PromiennaMery
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • data ślubu: 28.04.2018
  • Skąd:: Lublin
  • Ślub w: Wola Ossowińska
Odp: Ściąganie koloru z włosów!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #26 dnia: 18 Września 2017, 15:57 »
Miałam sytuację podobną do Twojej :P Schodziłam z bardzo, ale to bardzo ciemnego brązu i po dekoloryzacji pojawiły się biało-rudawe włosy. Ja ściągalam pigment z całych włosów. Potem zrobiłam się na rudą marchewkę (nie pytajcie co mnie podkusiło), teraz jestem brunetką (po wielu perypetiach). Jeśli już jesteś gotowa na ściągnie koloru, a uwierz że to bardzo niszczy włosy, to niech nowym kolorem będzie zbliżony do Twojego. Czyli jakiś brąz. Zawsze to wygląda naturalnie i nie będziesz już musiała w przyszłości stawać przed podobnym dylematem :D Pozdrawiam :)

Offline mizuki

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.06.2020
  • Skąd:: Łomża
  • Ślub w: Łomża
Odp: Ściąganie koloru z włosów!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #27 dnia: 27 Sierpnia 2020, 10:42 »
Zawsze można ściągać lekko kolor domowymi sposobami czyli szampon przeciwłupieżowy i trzymanie włosów długo w ręczniku, ale to też dość mocno niszczy.