Autor Wątek: JAK DOJECHAC NAD JEZIORO SZMARAGDOWE?  (Przeczytany 7707 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gosiaczekk
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5114
  • Płeć: Kobieta
JAK DOJECHAC NAD JEZIORO SZMARAGDOWE?
« dnia: 7 Czerwca 2008, 12:15 »
Dziewczynki powiedzcie mi  jak dojechać do jeziora Szmaragdowego jadąc ze Stargardu i czy tam można spokojnie sobie spacerować z wózkiem?  Chodzi mi o teren czy jest górzysty czy w miarę równy itp. :) Wstyd sie przyznać, ale jeszcze nie byłam, a chcemy sobie zrobić wycieczkę. :)

Offline :martyna:
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17583
  • Płeć: Kobieta
Odp: JAK DOJECHAC NAD JEZIORO SZMARAGDOWE?
« Odpowiedź #1 dnia: 7 Czerwca 2008, 14:07 »
Dziewczynki powiedzcie mi  jak dojechać do jeziora Szmaragdowego jadąc ze Stargardu i czy tam można spokojnie sobie spacerować z wózkiem?  Chodzi mi o teren czy jest górzysty czy w miarę równy itp. :) Wstyd sie przyznać, ale jeszcze nie byłam, a chcemy sobie zrobić wycieczkę. :)

Gosiaczku, z tego co wiem zrobili dróżkę dookoła jeziora. Nie jestem 100% pewna, czy jest ona dokladnie dookola, bo my jak chodzimy tam to idziemy tylko na widok. A jak dojechac...jadąc prosto ul. Struga, skręca się na skrzyżowaniu na światłach w lewo w ul. Gryfińską (za wiaduktem) niedaleko top shoppingu ), jedziesz dalej prosto (przez rondo)) jak juz bedziesz na ul. Batalionow Chłopskich (ok 2 km) jedziesz prosto i skręcasz w lewo w Kopalnianą i do góry. Po ok 600m jest parking. Mam nadzieje, że trafisz.

Offline gosiaczekk
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5114
  • Płeć: Kobieta
Odp: JAK DOJECHAC NAD JEZIORO SZMARAGDOWE?
« Odpowiedź #2 dnia: 7 Czerwca 2008, 14:26 »
Martynko dziekuję CI bardzo :) Buzialki!!!