Autor Wątek: ***IMPERIUM,PAŁAC WIŚNIEWSKI-Piekary Śl."MYŚLIWSKA"-Boguchwałowice*** opinie  (Przeczytany 11234 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mamba_m
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.09.2010r.
Proszę o informacje dotyczące tych sal. Jeśli kiedykolwiek mieliście jakąś styczność lub Wasi znajomi, to proszę o kilka słów.

POZDRAWIAM

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
No to ja sie  wypowiem. Znam wszystkie te sale.
Imperium - niezle.Jedzenie dobre,ceny przystepne.Dla mnie jedynym minusem jest to ze na gorze jest wesele a na dole wciaz otwarty lokal a w nim rozne towarzystwo.

Mysliwska - baardzo balo miejsca.Bawiac sie w "pociag" musielismy sie przeciskac miedzy kolumnami.Cena nie adekwatna do tego co dostajesz.

Pałac Wisniewski - fajnie ale osobioscie nie ufam włascicielowi - studniowke nam zawalil i to dlatego.Al eteraz sie podobno poprawil.A w Apoqeum byłas ? To tez ten wlasciciel. Jak chcesz moge Cie skontaktowac z dziewczyna ktora miala tam wesele 3 maja. Placili 170 za osobe.

Offline mamba_m
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.09.2010r.
A w Apoqeum byłas ? To tez ten wlasciciel. Jak chcesz moge Cie skontaktowac z dziewczyna ktora miala tam wesele 3 maja. Placili 170 za osobe.

Nie byłam tam, ale na stronce - wnętrze niczego sobie, tylko na zewnątrz jakoś nie ciekawie, ale...Oczywiście z niecierpliwością czekam na szczegóły :)

Jeśli masz jakąś salkę jeszcze to również proszę Cię o namiary lub opinie.

Pozdrawiam

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
Na zewnatrz nie jest zle - kamienica dopiero co wyremontowana.Jakbys chciala to 10 m dalej jest kosciol :)
Zewnatrz nie jest potzrebny super ekstra budynek za to fajny ogrodek z "kominkiem " maja :)

No ja mialam wesele w Tarnowskich Gorach wiec nei wiem czy to nie za daleko bo nie wiem skad jestes. A w Swierklancu ?

Offline mamba_m
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.09.2010r.
Jesteśmy z okolic Będzina, więc Tarnowskie Góry, Świerklaniec itp. odpadają. Tutejsze, okoliczne restauracje są albo beznadziejne, albo pozajmowane i tak sobie szukam i szukam i....końca nie widać, aż w końcu finał będzie taki, że będziemy zmuszeni do przełożenia wszystkiego na 2010..a tego nie chcemy :(((

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
To ja bym startowala do pałacu lub imperium ew. Apogeum.
A jaki obszar Was interesuje ?

Offline mamba_m
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.09.2010r.
maksymalnie do 20km od nas. Szukam czegoś do 60 osób max...

Offline mamba_m
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.09.2010r.
Temat nadal aktualny. A może coś nowego otwiera się w naszych okolicach? 

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
Nic nowego sie nei otwiera. Swierklaniec Cie nie interesuje, Radzionkow pewnie tez nie.
A byliscie zobaczyc Palac albo Imperium ?

Offline mutka1
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20-06-2009
Witam. . chcialbym zrobic wesele w Restauracji Imperium W Piekarach Ślaskich na ok 50 osob.  Prosze o jakies opinie. .

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
Malutka zanim zalozysz temat poszukaj czy juz taki nie istnieje.
https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=10851.0

Offline mutka1
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20-06-2009
Prosze o opinie jakie jest jedzenie i czy duzo??

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
Mutka kontynuuj w tamtym temacie !

Adminow prosze o scalenie watkow.

Offline kobietka
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2289
  • Płeć: Kobieta
Ja nie polecam Apogeum- znajomi mieli tam w zeszłym roku wesele i niby wsyztsko ok, ale oczy trzeba miec dookołą głowy- ojciec pana młodego osobiscie przyłapał kelnerów na wynoszeniu wódki i napojów z takiego "zamykanego, tylko na jeden klucz" kamerlika. STrasznie sie awanturowlai, ze tez im sie przeciez nalezy, pracuja na tym weselu itp.
Przy ogólnym rozliczeniu poprosił szefa kelnerów i odliczenie tego, co wynieśli i nie oddali. strasznego miał focha,ale cóż....

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
Coz pierwszy raz slysze o czyms takim.
Mialam tam studniowke. moi rodzice mieli tam 25 lat po slubie , 2 znajome wesele i jedna kolezanka w sierpniu bedzie miala.
Nikt nie mowil ze ktokolwiek wynosil alkohol.

Offline kobietka
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2289
  • Płeć: Kobieta
No widzisz, zdarza się i tak ::)
Najgorsze jest to, ze nie tylko wódka, ale i napoje (coca-cola w 0,5 butelkach, sprite, fanty, soki w kartonach...).
przykre to.

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
A Hubertusa ogladaliscie ?

Offline myshka85
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.09.2010
Imperium polecam, bylam w tamtym roku, duuuuzo jedzenia, sala przepiekna, sama chcialabym tam miec wesele, ale jak dla mnie za malo miejsca:( wesele bede miala na ok 80 osob, kolezanka w imperium miala na 65 i tak w sam raz.  Osobiscie polecam, sama mam problem, bo szukamy jakies restauracji i na nic nie potrafimy sie zdecydowac.  Moze ktos mogłby cos jeszcze polecic w okolicach piekar, radzionkowa, bytomia tarnowskich ? pozdrawiam serdecznie

Offline kobietka
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2289
  • Płeć: Kobieta
myshka85 polecam naszą resturację " u mnicha" w Bytomiu-Stolarzowicach, "Figaro" w radzionkwoie też cieszy sie dobrą opinią; moja sis miałą wesele w "Smakoszu" w Nkale slaskim i tez było super!!
jedzenie, obsługa, przestronnie.
Pozdrawiam