Autor Wątek: Świadkowa wysoko w ciąży!!  (Przeczytany 3866 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline k_lolus
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.10.2008
Świadkowa wysoko w ciąży!!
« dnia: 27 Maja 2008, 12:27 »
CZy to wypada żeby świadkowa na ślubie była w prawie 8 mies.ciazy? Moja przyjaciółka będzie moją świadkową, odkąd pamiętam zawsze obiecywałyśmy sobie, że będziemy sobie na wzajem świadkować, ja już byłam u niej świadkową parę lat temu, teraz ja też chcę dotrzymać słowa, ale ona będzie wysoko w ciązy. Co o tym sądzicie? Z jednej strony chcę żeby to była ona, ale nie wiem czy to wypada, a jeśli nie to jak jej o tym powiedzieć?

rybkawiedenka
  • Gość
Odp: Świadkowa wysoko w ciąży!!
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Maja 2008, 12:35 »
Czy wypada to już od was zależy, kwestia włąsnego rozsądku. Jeśli uznasz że nie to mysle że najrozsądniej powiedzieć prawde. Ewentualnie możesz jeszcze użyć metody - świadkowa ma sporo obowiązków a ona w zaawansowanej ciąży szybciej się męczy itd i nie chcesz jej narażać.

Ja bym jednak postawiła na przyjaciółke i jej świadkowanie.

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Odp: Świadkowa wysoko w ciąży!!
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Maja 2008, 12:40 »
Według mnie, jeśli to jest Przyjaciołka to powinnyście porozmawiać, być może ona wolałaby jednak zrezygnować z tej zaszczytnej funkcji a nie chce Ciebie ranić, a może czuje się świetnie i uważa, że podoła obowązkom - nie pozostaje nic innego, jak szczera rozmowa ;)


Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Odp: Świadkowa wysoko w ciąży!!
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Maja 2008, 15:23 »
Wydaje mi się, ze Tobie przeszkadza ta wysoka ciąża???

Dla mnie nie było by to istotne - mogłaby by być nawet w bliźniaczej....najważniejsze ze to moja psiapsiółka...
Chyba żeby mi wyraźnie powiedziała, że nie da rady bo jej brzucho przeszkadza....
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline k_lolus
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.10.2008
Odp: Świadkowa wysoko w ciąży!!
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Maja 2008, 21:23 »
rozmawiałam dziś z przyjaciółką, obie chcemy żeby to ona była świadkową, ale doszłyśmy do wnisku że to czas pokaże czy samopoczucie jej pozwoli na to żeby pełnić tą funkcję. Dzięki dziewczyny nie ma to jak szczera rozmowa:)