e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Koszula, garnitur.. Potrzebuję porady :)  (Przeczytany 4169 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kirka5 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 11.10.2008
Kupiliśmy garnitur ślubny w czarnym kolorze w złotawo-żółte paseczki

Do tego ozdobna kamizelka ecru z krawatką. Pasuje do mojej sukni ecru.

Jaką koszulę wybrać do tego zestawu???
Ecru może się 'zlać' z kamizelką, natomiast biała?? Przy sukni ecru nie będzie wyglądała źle??

Proszę o porady i uwagi :D
« Ostatnia zmiana: 22 maja 2008, 13:05 wysłana przez kirka5 »

Offline hany81 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 16.08.2008
witaj! przepraszam ,że nie pomogę bo właśnie sobie uzmysłowiłam że będziemy mieli taki sam problem. Widziałam na zdjęciach że panowie mieli białe koszule. poszukam zdjęć i wkleję.

Offline hany81 Kobieta

• Chuck Norris
Zuzy mąż miał kamizelkę ecru i do tego białą koszulę. Fajnie wyglądał. Wklejam zdjęcie i mam nadzieje ,ze Zuza nie pogniewa się.

Offline Olcia27 Kobieta

• uzależniony
    • w moim obiektywie
  • data ślubu: 06-09-2008
Zuza miała białą sukienkę i biała koszula pasowała do sukni, a  kirka5 będzie miała suknię ecri i ta biała koszula jak dla mnie to tak torszkę nie za bardzo, takie jest moje zdanie.

Może jaśniejszy odcień ecru bądź delikatry krem??

Offline hany81 Kobieta

• Chuck Norris
niee Zuza nie miała białej sukni ;)

Offline Olcia27 Kobieta

• uzależniony
    • w moim obiektywie
niee Zuza nie miała białej sukni ;)

to ja w takim razie ślepa jestem bo dla mnie to nie jest ecru no chyba że bardzo bardzo jasne ;D

Offline hany81 Kobieta

• Chuck Norris
to chyba był kolor waniliowy  :D ;)

Offline Olcia27 Kobieta

• uzależniony
    • w moim obiektywie
o jeszcze lepiej kiedyś były tylko białe i nie było problemu , a teraz 200 odcieni ecrii, białe, waniliowe , malinowe itp. ;D

Offline hany81 Kobieta

• Chuck Norris
o jeszcze lepiej kiedyś były tylko białe i nie było problemu , a teraz 200 odcieni ecrii, białe, waniliowe , malinowe itp. ;D

no właśnie i kolejny problem do rozwiązania.....nie wiadomo jaki kolor wybrać. A jak już sie zdecydujesz no to masz! Nie można normalnie dobrać dodatków bo odcienie inne. ach my kobiety 10000 problemów na minute ;) ;D

Offline Olcia27 Kobieta

• uzależniony
    • w moim obiektywie
hany81 dokładnie ja już 3 buty wymieniam bo nie pasują

kirka5
a czy koniecznie chcecie jasną koszulę?

Offline hany81 Kobieta

• Chuck Norris
Nawet mnie nie strasz....ja jestem na etapie kupowania butów i aż się boję co to będzie!! A właśnie koszula...hmm może ecru byłaby dobra?

Offline kirka5 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 11.10.2008
Chcemy jasną, starczy, że cały garnitur będzie ciemny, a kamizelki widać tylko niewielką część..

chyba zostaniemy przy ecru, żeby ta biel koszuli nie wyróżniała się..
ale chętnie poczytam jeszcze rad doświadczonych :)

Offline slonk Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 23,08,2008  17.00 parafia Św. Barbary w DG
kirka jak najbardziej koszula ekru pasuje moj T przymierzał taki zestaw koszula, kamizelka i musznik w jednym odcieniu i czekoladowy gang i było super

Offline hany81 Kobieta

• Chuck Norris
kirka jak najbardziej koszula ekru pasuje moj T przymierzał taki zestaw koszula, kamizelka i musznik w jednym odcieniu i czekoladowy gang i było super

A masz może fotke tego zestawu?

Offline slonk Kobieta

• użytkownik
hany niestety... przymierzal ganga i pani dopasowała koszule, kamizelke  i musznik
ja bede miec kiecke ekru wiec nie wyobrazam sobie by moj T. był w białej koszuli wszystko bedziemy miec utrzymane kolorystyce ekru z gorzką czekoladą
wybierz sie do sklepu i podobierajcie (ja miałam kawałek materiału swojej sukienusi i odcień do tego kawałka dobierałam)

Offline hany81 Kobieta

• Chuck Norris
masz rację, trzeba dopasować. ja mam suknie w kolorze jasnego, ciepłego złota więc zastanawiam się nad takim zestawem jak ty ( czekoladowy garnitur i ecru koszula i dodatki)

Offline slonk Kobieta

• użytkownik
baaaardzo dobry wybor ;))

Offline Orwena Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 14/02/2009r
Ja bym poszukała koszuli jak najbardziej podobnej do sukni, ewentualnie ta sama gama kolorów ale inne nasycenie barwy (o ton jaśniejsza). Nie wydaje mi się aby biała koszula pasowała. Pewnie będzie trudno trafić z kolorem ale trzymam kciuki, że się uda :)