e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: gargamelcia serdecznie wita ;-)))))stargard  (Przeczytany 4292 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gargamelcia

• użytkownik
hej, witam wszystkim, juz się was troszku naczytałam, az ślipka bolą  :D ,  przygotowania do ślubu ruszyły, wielki dzień za rok w lecie... witam serdecznie Pomorze  :lol: całą forumkową Polskę również ;-))))..... chyba tak to się pisze.... hihi

Offline demka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
Forumkowa Polska też Cie wita:)
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline asia Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 10.09.2005r.
Witaj Gargamelcio!
Miło,że do nas zawitałaś  :D

Offline Marta

• phpBB Moderator
  • Chuck Norris
Witam serdecznie! :hello:
Napisz coś więcej co macie już załatwione itd.! :)

Offline Julia

• Chuck Norris
Witaj Gargamelciu!

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
witaj gargamelciu....

macie juz ustalony jakiś termin?????

Offline PumoRi Kobieta

• maniak
szczególnie serdecznie witam "czasem Trójmiasto"  :wink:  Dużo macie jeszcze czasu na przygotowania, to dobrze, dłużej będziecie się tym cieszyć  :D miłego forumkowania życzę

Offline ela Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.08.2005
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline Tajusia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 17.09.2005
Witaj!!!
Miłego forumkowania :D
To forum to skarbnica wiedzy o ślubie... i nie tylko!

Offline aniaj

• nowicjusz
Witam serdecznie i gorąco pozdrawiam!!!

Offline olimpx

• użytkownik
Witam serdecznie, chętnie podzielę się  tobą swoimi spostrzeżeniami co do stargadzkich firm :)

Offline obri Kobieta

• Zosia jest już z nami! :-)
  • entuzjasta
Witaj nam witaj! :-)
Zaglądaj do nas jak najczęściej!

Offline gargamelcia

• użytkownik
hej dzięki wam wszystkim za miłe powitanie, mamy juz termin na 15 lipca 2006, pierwszą datą był 5 sierpień 2006 ale nie mogliśmy zgrać sali która ja chciałam z kapelą którą wymarzył sobie pan młody więc jest kompromis  :D mamy więc salę, kapelę, kamerzystę i to narazie tyle, mamy problem z ustaleniem kościoła, bo każde z nas chce inny ale pewnei też dojedziemy do conseusu,  
 dzięki za powitanie także z Trójmiasta, pomieszkuje sobie tam dość często ;-) i dzięki olimpx za  propozycję pomocy, na pewno skorzystam
                            pozdrawiam serdecznie wszystkich  :P

Offline Agnieszka32

• phpBB Moderator
  • uzależniony
Witaj gargamelcia:)) Ja tu jestem jeszcze nowsza od Ciebie:-) Ale bardzo się cieszę, że są ludzie ze Stargardu, może czegoś ciekawego sie dowiem "u źródła"

Offline martulka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 18-06-2005
Witamy Cię Gargamelciu w naszym gronie :bukiet::hello:

PS czyżbyś była fanką smurfów :wink:

Offline gargamelcia

• użytkownik
Hej dzięki za miłe przywitanie  :D   ja fanka smerfów.... kiedyś a jakże a teraz główkowałam jaki nick wymyślić i jakoś tak wpadło... bo mój piękny gargamel mówi ze ja taka zła i nei dobra jestem,, więc nick jak znalazł  :lol:

Offline koralik

• forumowicz
no Gargamelcia, skąd sie znamy?? ciekawość mnie zaczyna powoli zżerać...daj znak, jak wdpepniesz na forum:)
a właśnie gdzie twoja data śłubu?? jakoś nie mogę znależć...wiem że szukacie lokalu, ale chyba datęw kościele macie ustalona??

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Witam  :hello: kolejna stargardziankę, ja jako najstarsza (oczywiście stażem) z was  :wink: chętnie służe swoimi doświadczeniami

Offline koralik

• forumowicz
no już wiem:)
witam cie na forum :skacza:

Offline boni

• nowicjusz
witam :hello:
Powodzenia