e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: KWIATY -Słupsk  (Przeczytany 9747 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pejsj Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 2008-07-19
KWIATY -Słupsk
21 maja 2008, 15:16
Dziewczyny piszcie gdzie w Słupsku - Panie kwiaciarki fachowo doradzą jaki bukiet bedzie pasował do sukni?Gdzie można zakupić piękny i niedrogi bukiet ślubny?

Offline Asia Polk Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 14.06.2008
Odp: KWIATY -Słupsk
21 czerwca 2008, 14:18
Polecam kwiaciarnię przy ul. Murarskiej 3 w Słupsku. Wykonali mi przepiękny bukiet oraz butonierki. Przesłałam kwiaciarni zdjęcie bukieciku znaleźione w internecie, wykonali go piękniej niż myślałam i wszystko na czas.

Offline yolanda Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 6 październik 2007 r.
23 czerwca 2008, 10:10
Ja polecam kwiaciarnię na ul. Kotarbińskiego. Szykując się do wyboru właściwej kwiaciarni obeszłam pół Słupska chyba. Swój wymarzony bukiet znalazłam w necie, więc szukałam kompetentnej osoby, która potrafiłaby zrobić kompozycję ze zdjęcia. Ponieważ mój bukiet składał się z kalii (podobno nie są tanie), więc zależało mi na rozsądnej cenie bukietu. No i po dosyć długich poszukiwaniach zdecydowałam się na kwiaciarnię na ul. kotarbińskiego. Zrobiony bukiet był identyczny z tym ze zdjęcia, cena była niższa niż w innych odwiedzanych przeze mnie kwiaciarniach. Dodatkowo zamówiłam też  bransoletkę z kwiatów dla świadkowej, oczywiście butonierki, a także przystrojenie auta. Dodam, że dla osób niezdecydowanych na jakiś konkretny bukiet czy przystrojenie auta można obejrzeć zdjęcia kompozycji wykonanych przez te dziewczyny (robią zdjęcia wszystkim bukietom i przystrojonym autom). Także według mojej opinii obsługa jest fachowa, a do tego za rozsądną cenę. POLECAM!

Offline KasiaaM Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 26-09-2009
1 sierpnia 2008, 13:34
Ja polecam kwiaciarnię na ulicy Mostnika - kobietka fantastycznie układa kwiaty.  Z byle roślinki potrafi stworzyć cdowny bukiet.

Offline selena Kobieta

• Chuck Norris
    • o nas
  • data ślubu: 10.10.2009r.
14 października 2009, 14:53
Ja polecam kwiaciarnię na Zygmunta Augusta w Słupsku, właścicielka baaardzo miła, pomocna i zna się na rzeczy. Cena nie wzrosła na hasło "ślubne", a kwiaty wyglądały tak jak chciałam. Mój bukiecik już 5 dzień stoi i nie więdnie, miałam go dziś nawet na sesji ślubnej!

Dodatkowo zamawialiśmy z tej kwiaciarni kwiaty do przystrojenia kościoła, wszystko piękne, na czas i w przystępnej cenie :-)

Offline vidia Kobieta

• nowicjusz
18 stycznia 2010, 00:59
a ja polecam 2 kwiaciarnie - jedna na ul.  sienkiewicza "U Oli" - kobieta ma niezły zmysł artystyczny, naprawdę! a druga to w sumie nie  kwiaciarnia tylko szklarnia, zamawiałam tam kwiaty do wystroju kościoła i wiązankę - budynek nie jest zbyt okazały, ale kwiaty i wykonanie mistrzowskie - kobylnica, ul młyńska o ile dobrze pamiętam :)

Offline selena Kobieta

• Chuck Norris
    • o nas
  • data ślubu: 10.10.2009r.
18 stycznia 2010, 08:34
O tak, szklarnia w Kobylnicy mi podała mistrzowską cenę - 1000zł za przystrojenie kościoła... Pani akurat na stałe zajmuje się strojeniem kościoła w Kobylnicy, ale skąd taka cena, to nie wiem.
Ja zamówiłam kwiatów do kościoła za 160zł :-) z zygmunta augusta.