Autor Wątek: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)  (Przeczytany 43091 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline k_lolus
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.10.2008
dziewczyny czy wiecie cos o  salonie Justyna? jak szyja? czy mozna im zaufac jesli wiem jaki konkretny model sukni mnie interesuje i czy w razie czego cos doradza?
« Ostatnia zmiana: 16 Maja 2009, 21:57 wysłana przez liliann »

Offline hany81

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7960
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.08.2008
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Maja 2008, 19:42 »
ja miałam zamiar szyć w Justynie ale znalazłam moją suknie w innym salonie i zrezygnowałam. Koleżanka w tamtym roku szyła u nich suknie ślubna i była zachwycona. miała swój projekt i uszyły panie dokładnie jak chciała.

Offline k_lolus
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.10.2008
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Maja 2008, 20:40 »
dzięki hany81 :) już troszkę mi jaśniej ;) może ktoś jeszcze coś wie o "Justynie"???

Offline Aimee

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 382
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.07.2009
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Maja 2008, 20:53 »
Ja tez wiem  :) byłam świadkową na ślubie, gdzie panna młoda tam wypożyczała sukienkę. Była bardzo zadowolona. Jej szwagierka też korzystała z usług tej pracowni i sobie chwaliła '' Justynę ". Ja zresztą, jak nie uda mi się mojego modelu sukni kupić taniej, to na pewno tam będę szyła suknie ślubna ze wzoru.  
« Ostatnia zmiana: 16 Maja 2008, 21:07 wysłana przez Aimee »

Offline k_lolus
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.10.2008
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Maja 2008, 21:00 »
może jednak też się skuszę:) choć troszkę się boję. Dzięki piękne dziewczyny.

Offline Gosieńka77

  • Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli.
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.10.2008
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna
« Odpowiedź #5 dnia: 9 Czerwca 2008, 19:30 »
Witam :-)
Z tego co mi wiadomo to Justyna ma renomę-słyszałam nie raz o tym salonie.  Była tam moja przyjaciółka i ja tez będę tam suknię wypożyczała.  Jak chodziłam z przyjaciółką po salonach dla niej po suknię to,to był jedyny salon,który mnie urzekł wraz z paniami i dlatego teraz juZ nigdzie indziej nie szukam.  Malutki przytulny i konkretne zapisy oraz co dla mnie ważne niedrogi. 
Pozdrawiam :-)

Offline manila83

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Kobieta
  • Połóż mnie jak pieczęć na Twoim sercu...
  • data ślubu: 06.09.2008
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Lipca 2008, 20:24 »
ja również będę wypożyczać suknie w Justynie. . . ze względu, że jestm niską osoba miałam spory problem z wypożyczeniem z tam nie, poprawki do zrobienia i wszystko można załatwić i dogadać ,jak poszłam tam pierwszy raz byłam zachwycona. . . Panie miłe znające się na swojej pracy, a przy okazji mają "oko" w dopasowywaniu sukni do figury. . . polecam 

Offline nnniuniek

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 248
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Marca 2009, 16:32 »
dziewczyny a orientujecie się jakie są mniej więcej ceny wypożyczenia sukni i na jak długo wypożyczają?


Offline Aimee

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 382
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.07.2009
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Marca 2009, 11:31 »
Nie pamiętam dokładnie cen. Najlepiej zadzwoń i spytaj. Panie tam są bardzo miłe  :)

Offline manila83

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Kobieta
  • Połóż mnie jak pieczęć na Twoim sercu...
  • data ślubu: 06.09.2008
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Marca 2009, 12:20 »
ja za wypozyczenie sukiemki i bolerka zapłaciłam ok 860 zł nie interesowało mnie czyszczenie i takie tam inne rzeczy, a dodam, że sukienkę oddałam lekko uszkodzoną...pękło mi koło :P

Offline laurka_s
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.05.2008
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna
« Odpowiedź #10 dnia: 6 Kwietnia 2009, 10:00 »
bardzo byłam zadowolona z obsługi w saloniku pani Justyny :) przemiłe panie, wysłuchały wszystkich moich uwag i dostosowały się do nich :) mimo że sukienkę wypożyczałam, a nie kupowałam, to suknia została "odrobinę" zmodyfikowana względem pierwotnego mkodelu-panie doszyły mi więcej koronkowych aplikacji oraz uwzględniły moją prośbę by suknia miała jakiś niebieski motyw(mój ulubiony kolor).  panie doszyły mi kilka niebieskich małych różyczek, dzięki czemu suknia się ożywiła a i naszyte aplikacje zyskały wyrazu :)
suknię oddałam trochę uszkodzoną (w trakcie tańców ktoś mi za mocno nadepnął i się naderwała na dole), ale pani Justyna nie robiła z tego kwestii i przyjęłą ją ode mnie nie obciążająć mnie za naprawę i czyszczenie żadnymi dodatkowymi kosztami :)
podczas mierzenia sukni mogłam zrobić sobie kilka fotek -  mile zaskoczyło mnie to że panie same mi to zaproponowały po to bym mogła się w domku na spokojnie zastanowić  nad ewentualnym wyborem :)
polecam z całego serca :)
wyjazd do Karpacza, który z mężem otrzymaliśmy w prezencie (tzn.  opłacony tygodniowy nocleg w Karpaczu), rónież miło wspominamy :)

Offline franekkimono
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 264
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Kwietnia 2009, 20:03 »
a w jakim hotelu ten nocleg? i kiedy wybiera sie termin wyjazdu?

Offline Izunia_22

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.08.2009
Suknie z salonu < Justyna>
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Maja 2009, 21:02 »
Witam, mam pytanko, czy miała może któras z was suknie z tego salonu, dokładnie taka która jest ich reklamą w gazetkach Pięknego Ślubu ?

Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
Odp: Suknie z salonu < Justyna>
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Maja 2009, 21:46 »
Chyba trochę pomyliłaś działy z tym wątkiem  ::)



Offline Agnieszka_J

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 858
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16-17.08.2008 :)
Odp: Suknie z salonu < Justyna>
« Odpowiedź #14 dnia: 10 Maja 2009, 22:48 »
a jak wyglada ta suknia, bo jeśli to ta o któej myśle to chyba moja kolezanka ją miała i chyba ma ją do odsprzedania

Offline Izunia_22

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.08.2009
Odp: Suknie z salonu < Justyna>
« Odpowiedź #15 dnia: 11 Maja 2009, 08:24 »
Nie, nie  :) ja mam ją już uszytą, w piątek mam pierwszą przymiarkę ale chciałam wiedzieć jakiej długości powinien byc tren  aby w miarę dobrze się go nosiło i przy tym efektownie wyglądał.   :)

Offline Izunia_22

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.08.2009
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Maja 2009, 19:32 »
Własnie dzisiaj zobaczyłam pierwszy raz moją suknie po uszyciu, jest cudna, dokładnie taka jaką sobie wymażyłam, pani która prowadzi salon doskonale zna się na rzeczy, bardzo dobrze doradzi i dopasuje dodatki.
Naprawdę polecam ten salon, pełen profesjonalizm.

Offline Green Apple

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.07.2009
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna
« Odpowiedź #17 dnia: 16 Maja 2009, 07:27 »
ja również wypożyczam sukienkę w Justynie  ;D koszt mojego modelu to 1160złotych - więc cena świetna, obsługa cudowna - mojemu maruderstwu nie było końca, a pani cierpliwie to wszystko znosiła.
można robić zdjęcia, nawet w gigantycznych ilościach.

Offline ka-milka

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.05.2010
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Lipca 2009, 08:27 »
J też mam uszytą tam suknie!! Była śliczna!! Bardzo trudno było mi się z nią rozstać, ale nie miałam jej gdzie dać, wiec wystawiłam na zgodnie z Regulaminem nie podajemy stron www i powiem, że poszła już w drugi dzień!!!!!!
« Ostatnia zmiana: 10 Lipca 2009, 10:32 wysłana przez Maja »

Offline olenka83
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 289
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Lipca 2009, 12:44 »
ka-milka... A ty jeszcze przed ślubem jesteś a już suknię slubna sprzedałas? Trochę krypciochą poleciało....

Offline anula0909
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #20 dnia: 10 Lipca 2009, 21:56 »
Cytat: ka-milka link=topic=10711. msg964563#msg964563 date=1247207247
J też mam uszytą tam suknie!! Była śliczna!! Bardzo trudno było mi się z nią rozstać, ale nie miałam jej gdzie dać, wiec wystawiłam na zgodnie z Regulaminem nie podajemy stron www i powiem, że poszła już w drugi dzień!!!!!!
DZiewczyny czy ta pracownia znajduje się na ulicy Długosza 22?bo ja jestem zeŚwinoujścia i właśnie wybieram się do Szczecina po suknię ,więc chciałabym się upewnić,czy mowa o tej prazowni. . . pozdrawiam

Offline Green Apple

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.07.2009
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #21 dnia: 11 Lipca 2009, 07:29 »
dokładnie....Długosza....na rogu :)

Offline anula0909
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #22 dnia: 11 Lipca 2009, 09:59 »
Cytat: Green Apple link=topic=10711. msg965416#msg965416 date=1247290188
dokładnie. . . . Długosza. . . . na rogu :)
Dziękuję pięknie za odpowiedz:)powiem szczerze ,ze mam już niezłego stresika,bo moje wesele 12. 09. 2009,czyli za równe 8 tygodni,a ja jeszcze nie mam sukni :((((i tak naprawdę jestem do końca niezdecydowana,czy lepiej wypożyczyć,czy kupić,nie mówiąc o tym,ze model sukni też nie do końca wybrany,bo niby już się zdecydowałąm na suknię lisy ferrery z kolekcji demetrios,ale nowa jest okrutnie droga,a kupując używana przez internet,nie am pewności,czy będzie pasowała:(((i takie mam właśnie dylematy,więc chyba zdecyduję się na wypożyczenie i już,ale znając moje zdecydowanie to jeszcze 5 razy zmienię zdanie hehehe,muszę skoczyć do tej Justyny i popatrzeć na ceny nowych sukni,moze wybiorę coś ijednak kupię,eeehhhhh sama nie wiem co robić,a ślub zbliża się wielkimi krokami!
pozdrawiam forumowiczki
Anna

Offline olenka83
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 289
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #23 dnia: 11 Lipca 2009, 10:45 »
anula0909 - jak nie wiesz czy kupić czy wpożyczyć to "uszyj pod wypożyczenie"- szyja ci nową kiecke, jaka chcesz na twoje wymiary i ci ja wypozyczaja! niektore salony tak robią i to fajna opcja. cenowo posrednia a tez sie o nic nie martwisz!! pozdrawiam

Offline anula0909
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #24 dnia: 11 Lipca 2009, 10:52 »
Cytat: olenka83 link=topic=10711. msg965462#msg965462 date=1247301944
anula0909 - jak nie wiesz czy kupić czy wpożyczyć to "uszyj pod wypożyczenie"- szyja ci nową kiecke, jaka chcesz na twoje wymiary i ci ja wypozyczaja! niektore salony tak robią i to fajna opcja.  cenowo posrednia a tez sie o nic nie martwisz!! pozdrawiam
Oleńko dzięki za Twoją podpowiedz,nawet niewiedziałam,że istnieje taka opcja:) pozdrawiam

Offline olenka83
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 289
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #25 dnia: 11 Lipca 2009, 11:00 »
Nie ma problemu ! Opcja wypróbowana więc wiem co polecać... Kuzynka uszyła sobie suknię i ja własnie wypozyczyla, w cenie z wszystkimi dodatkami i potem to oddala, ale ona szyła w Pilchowie a nie justynie, justyna nawet nie wiem czy ma taka opcje. pzdr

Offline stokrota86

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1491
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #26 dnia: 6 Września 2009, 17:36 »
olenko, moze orientujesz sie ile Twoja kuzynka zaplacila za uszycie i wypozyczenie sukni w pilchowie?



Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #27 dnia: 6 Września 2009, 20:35 »
dokładnie taką sama opcje ma  salon CMŚ..
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline olenka83
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 289
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #28 dnia: 6 Września 2009, 21:15 »
daisy  - nie wiedziałam ale jak zobaczyłam twoje zapytanie to sie dowiedzialam- za uszycie sukienki pod wypozyczenie zaplacila 1800zł. w cenie był welon i halka. byla tez jakas kaucja ale juz nie wiem ile.

Offline monisia1978
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.04.2001
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #29 dnia: 17 Września 2009, 22:26 »
hej dziewczyny,moja suknia była rowniez wypozyczona w salonie Justyna,Pani która tam pracuje  potrafi swietnie doradzic,dodam ze nie mialam upatrzonego specjalnego kroju sukni,przymierzylam tylko 2 ,nie moglam  sie zdecydowac,wybralam  styl country ,wiem pewnie  niektorym z was  taki fason jest nie do pomyslenia,ale suknia rewelacja,dodam ,ze mój slub odbyl sie  w 2001 r,cena sukienki 350 zl :):):)jak na tamte czasy byla w rozsadnej cenie:)
na miejscu Pani podala mi namaiary na makijaz,ktory  był powalajacy (warto było :),malowała mnie Pani Kostańska Szcecin