Autor Wątek: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)  (Przeczytany 43093 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vienna
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #30 dnia: 28 Września 2009, 15:06 »
Cytat: ka-milka link=topic=10711.  msg964563#msg964563 date=1247207247
J też mam uszytą tam suknie!! Była śliczna!! Bardzo trudno było mi się z nią rozstać, ale nie miałam jej gdzie dać, wiec wystawiłam na zgodnie z Regulaminem nie podajemy stron www i powiem, że poszła już w drugi dzień!!!!!!


czytam że data twojego ślubu to maj 2010 roku,a ty już sprzedałaś sukienkę?Hm

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #31 dnia: 28 Września 2009, 17:32 »
Vienna   trafne spostrzezenie :D
Dodam że w tym poscie była podana strona www wiec była to pewnie ewidentna reklama :)
Zresztą na wsyztskie posty połowa to podanie tej strony www !
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline fasolka832
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.08.2009
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #32 dnia: 3 Lutego 2010, 18:53 »
Ja także szyłam suknie ślubna w tym salonie.  Niestety teraz  wisi w szafie i zajmuje miejsce.  Jeśli ktoś jest chętny odsprzedam suknie szyta na wzór farage galaxy 4000.  Z tymi kosztami to nie przesadzajcie.  Mnie suknia wyniosła taniej ok 200-300 zł. Więcej informacji po zapytaniu na maila: sumik-83@o2. pl

Offline Panna_Młoda

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.09.2010
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #33 dnia: 26 Lutego 2010, 10:21 »
Bylam wczoraj w Justynie,
przy pierwszym spotkaniu Panie były bardzo mile i umowily mnie na późniejszą przymiarkę,
gdy pojawiłam sie na tej przymiarce babeczka dała mi 30min na cala przymiarkę zarzucając na mnie kolejno 9 sukien ślubnych.
masakra! ciagle jeszcze bylam poganiania i tłumaczyla mi to tym ze ma jakąś suknie do dokonczenia i ogólnie maja za duzo klientów jak na ich mozliwości-babki są tylko dwie a salonik taki malutki ze max 4 osoby sie tam zmieszczą.
uzbroiłam sie mimo wszystko w cierpliwość,gdyż wiem że mogł jej sie trafić stresujący,ciężki dzień,
ale gdy zapytalam czy kolejna przymiarka mogłaby potrwać chociaż 45 min i że przyjde w dogodnym dla nich terminie,
usłyszałam ze nie maja czasu na tak długie przymiarki!
poza tym chwalą sie tym że suknie można u nich wypozyczać od 300zł do 1 400zl,
a w efekcie końcowym miałam same za 1200zl do wypozyczenia!
gdy zapytalam po 15 min czy moglabym zobaczyc równiez te tańsze uslyszałam że za późno mowie :)
w efekcie końcowym-bardzo dobre wrażenie zrobili na mnie umawiając mnie na przymiarkę,potem wszystko pękło jak bańka mydlana.


Offline stokrota86

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1491
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #34 dnia: 26 Lutego 2010, 13:59 »
Panna_Młoda powiem Ci, że ja też odniosłam wrażenie, że wszystko się tam dzieje w błyskawicznym tempie, nawet nie miałam czasu się zastanowić nad swoim wyglądem. Oczywiście można było robić zdjęcia żeby zastanowić się w domu ale to nie to samo co na żywo poczuć jak się w sukni człowiek czuje i przemyśleć to. ponad to sukienki wydawały mi się ładne, ale potem jak poszłam do innego salonu, bez porównania, od razu widać, że to nie ta jakość. w dodatku wszystko jakby robione na jedno kopyto. a co do tych tanich sukien to cóż, widziałam taką jedną, nie pamiętam ceny ale na pewno poniżej 1000zł, może nawet ok 500, po prostu koszmar, jakaś halka zrobiona z zasłony i złoty gorset osobny do tego, który nie nadawał się nawet na imprezę karnawałową a co dopiero na ślub i wesele. ostatecznie oferowano mi suknie powyżej 1400zł a w innym salonie kupiłam o niebo lepszą i w dodatku taniej. no i ta ciasnota :/



Offline lolalola

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6788
  • data ślubu: 02.10.10
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #35 dnia: 6 Marca 2010, 13:15 »
Ja tez dam swoja opinie.

Ciasno strasznie to fakt, ale na umówione spotkanie, na przymiarkę panie przygotowały parę sukien dla mojej siostry. Poprzymierzała, porobiłyśmy fotki i ok. Na 2 już konkretnej przymiarce przygotowały następnych parę sukien i wtedy już zapadła decyzja o wyborze.
Nie zakazały robić fotek, co ważne, momentami miałam wrażenie,że wciskały modele na siłę, nie były wcale uśmiechnięte, robiły wszystko mechanicznie bez zaangażowania. Ogólnie może to dla nich rutyna, ale moja siostra była wtedy w ciąży, więc mogły być choć ciut uśmiechnięte. Siostra w miarę zadowolona,ale to pewnie ze względu na jej stan ówczesny:)
Szczerze, ja nie poszłabym tam po suknię ślubną.

Offline green_shoes

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.09.2010
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #36 dnia: 9 Marca 2010, 15:10 »
na początku witam Was wszystkie serdecznie.

Debiutuję na forum dopiero teraz, mimo że od pewnego czasy zaglądam na forum w poszukiwaniu dobrych rad.
Zaniepokoiły mnie ostatnie wpisy o salonie Justyna.  Zamierzałam tam uszyć moją suknię ślubną, ale teraz zaczęłam się zastanawiać nad rozejrzeniem się za inną krawcową.
Znacie jakąś superkrawcową  ze Szczecina, kto podoła temu zadaniu? :)

Offline hany81

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7960
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.08.2008
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #37 dnia: 10 Marca 2010, 11:16 »
hmm kiedy ja szukałam swojej sukni ślubnej to też tam zajrzałam. Panie były bardzo miłe, uśmiechnięte. Przymierzałam sporo sukien i w każdej pstrykały mi fotki ;). Dostałam mnóstwo gadżetów : gazetki, spineczki, diadem itp. a wcale am sukni nie zamawiałam. Ogólnie byłam zadowolona choć nie znalazłam tam mojej sukni.  Polecam Centrum  Mody ślubnej. Tam, też Ci uszyja co sobie tylko chcesz

Offline Myszuś

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2011
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #38 dnia: 10 Marca 2010, 14:02 »
green_shoes

ja wczoraj byłam u krawcowej - bardzo miła pani
fakt salonik jest maciupki i ta pani nie miała zbyt wiele czasu, ale ona szyje alby do komunii i teraz jest bardzo zajęta. ale to mi już powiedziała jak tam dzwoniłam żeby się z nią umówić. mimo to 30 minut mi poświęciła żeby się zorientować jaką suknie chcę. pokazała kilka katalogów, doradziła, robiła propozycje i umówiła sie ze mną na maj bo wtedy będzie już po komuniach i na spokojnie wszystko ustalimy. w między czasie poszuka jeszcze dlaszych propozycji dla mnie.
ja tam napewno dam uszyć moją suknie



Offline green_shoes

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.09.2010
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #39 dnia: 10 Marca 2010, 15:30 »
Dziewczyny dzięki za porady:)

Może na początek zajrzę do CMS - mam bliżej.
Poza tym pewnie chmara moich psiapsiół zaciągnie mnie do każdego salonu w Szczecinie, co na długo zapadnie w pamięci zarówno mi jak i paniom z salonów  ;D

Offline olenka83
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 289
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #40 dnia: 10 Marca 2010, 15:31 »
ehheheheheh - u mnie było tak samo! Ubaw był przedni, nie wszyscy podołali :D

Offline pauluśka19

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2010
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #41 dnia: 10 Marca 2010, 20:33 »
to może ja też się wypowiem :)
dwa lata temu byłam w Justynie z moją przyszłą szwagierką i wtedy wyszłyśmy stamtąd bardzo zadowolone. teraz sama szukam sukni i najpierw trafiłam do Anny, było naprawdę profesjonalnie, panie dobierały sukienki do mojej figury, słuchały czego oczekuję od sukienki. znalazłam naprawdę śliczny komplet, po prostu się zakochałam. na drugi dzień poszłam do Justyny i myślałam, że upadnę. Tak jak piszecie dziewczyny, panie zabiegane, w ogóle nic się nie odzywają. w mojej głowie było tylko jedno "te panie chcą żebym już stąd poszła!" na moje pytanie czy do tego gorsetu można dobrać inną spódnicę usłyszałam tylko, że mogę sobie to zrobić w domu jak oglądnę zdjęcia! żadnego konkretnego przykładu! jednym słowem porażka. naprawdę zawiodłam się na tym salonie. Dodam jeszcze ze w Justynie sukienki zaczynały się od 1200 (oczywiście wypożyczenie) i wcale nie były cudowne, wręcz powiem że biel była szara, i sukienki pachniały stęchlizną (ja rozumiem, że nie sposób ciągle ich czyścić, ale jako tako powinny wyglądać). a w Annie za mój cudowny komplet 1000!

Offline green_shoes

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.09.2010
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #42 dnia: 11 Marca 2010, 11:15 »
pauluśka19


Anna?? A który to salon?? (Jaką małą wiedzę jeszcze posiadam :)

Offline pauluśka19

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2010
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #43 dnia: 12 Marca 2010, 07:02 »
ten salon jest na ul. Orzeszkowej, to jest Niebuszewo, końcowy tramwajów 2 i 12. Naprawdę polecam :)

Offline oleandro

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: sierpień 2010
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #44 dnia: 20 Marca 2010, 19:53 »
moja sukienka sie wlasnie szyje w salonie Justyna i mimo tego co piszecie wyzej  mam nadzieje, ze Panie beda mialy dla mnie czas podczas przymiarek....  :D

ja podczas pierwszych rozmow z Pania Sylwia (krawcowa) odnioslam wrazenie ze "zna sie na tym co robi" i podobalo mi sie jej podejscie do klienta czyli "klient nasz Pan"  Mam nadzieje, ze moja dalsza wspolpraca z nimi bedzie pozytywna i juz po odbiorze sukni nadal bede miala pozytywna opinie o tym salonie  ;D

Jesli chodzi o ceny w Justynie to wydaje mi sie ze sa tylko odrobine tansze niz w innych salonach, moja suknia bedzie kosztowala ponad 2600zl wiec chyba jest to normalna cena.

W Annie rowniez bylam, ale nie zrobil na mnie wrazenie album ze zdjeciami sukienek szytych przez ten salon.  Byly dosc pospolite, ale oczywiscie na zyczenia pewnie krawcowe moga uszyc wszystko  :D

Offline green_shoes

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.09.2010
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #45 dnia: 23 Marca 2010, 17:07 »
No dziewzyny,


w ostatnią sobotę odbyłam minirudnkę po szczecińskich salonach.

Na pierwszy ogień poszły: Nikol, CMŚ i Marietta.

W Nikol było bardzo miło, Pani cierpliwa, przetrzepała cały salon w poszukiwaniu czegoś odpowiedniego dla mnie, a nie było łatwo bo moje towarzyszki chciały mnie ubrać w sukienkę- księżniczkę, ja chciałam cos prostego.  Eh, 11 sukienek, łzy dziewczyn przy jednej, ale żadna sukienka nie powaliła mnie na kolana.  (Choć muszę przyznać, że jak pierwszy raz zobaczyłam się w sukni ślubnej zrobiło mi się duszno, gorąco, słabo,  znów gorąco i dopiero wtedy dotarło do mnie, że wychodzę za mąż!!! :) :D )

CMŚ - salon i panie nie zrobiły dla mnie dobrego wrażenia, trochę wyniosłe, z nosem do góry, nie było mi sympatycznie, o nie.  Sukienki takie sobie, prawie wszystkie takie same, pani usilnie ubierała mnie w wielgachne księżniczkowe monstra.  Już sama nie wiedziałam co tam robię.  Odradzam

Marietta - do tego salonu  wcale nie chciało mi się wchodzić.  Dziewczyny zaciągnęły mnie prawie siłą.  I okazało się, że panie są przemiłe, konkretne, dokładnie wyczuwają, o jaką sukienkę chodzi.  Nie narzucają swojego zdania , popatrzą, doradzą (trafnie!).

Przyszłam do salonu ze zdjęciem sukienki wydrukowanym z internetu.  Od razu dostałam podobną suknię  z propozycją przerobienia góry (dół sukienki identyczny jak ten z mojej wymarzonej).  I chyba zdecyduję się kupić tam sukienkę, która uszyją mi dokładnie tak jak sobie wybrałam  :jupi:


Do justyny nie dotarłam, ale nie żałuję.

Offline oleandro

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: sierpień 2010
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #46 dnia: 23 Marca 2010, 20:12 »
Co prawda to watek o salonie Justyna  ;) ale ja rowniez musze przyznac ze w salonie Marietta zostalam wspaniale obsluzona! Panie byly baaardzo mile i moglam mierzyc wszystko na co mialam ochote, byly rowniez otwarte na wszelkie zmiany w sukience. 

Offline green_shoes

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.09.2010
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #47 dnia: 24 Marca 2010, 08:51 »
Oleandro - przeciez na końcu dodałam małe co nie co o Justynie :P

Offline Panna_Młoda

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.09.2010
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #48 dnia: 15 Kwietnia 2010, 14:04 »
Ja tak jak pisalam odradzam Justyne na maxa.  
Za to sama kupilam,podkreślam KUPIŁAM suknie w salonie LADIES na ul. Kaszubskiej.   (tj. koło Medicusa) i zaplaciłam za NOWĄ suknie 700zł.  
a babki tam sa tak miłe że mimo iż było już po zamknięciu sklepu a ja bylam już zdecydowana ze ją wezmę,to nawet mnie nie wyganialy :) to bardziej ja już chciałam iść do domu a one siedzialy i  gadaly i cieszyły się że mi się podoba :)
ogólnie to daja na przymiarke ok. 1,5 godz czasu. bo po JUSTYNIE umawiając sie na przymiarke do każdego innego salonu pytalam wnerwiona ile mi czasu dadzą! :)
Kobitki w salonie sa jak siostry, a właścicielka tak miła i spokojna że mialam wrażenie że przeżywa to jak moja własna matka :)
na dodatek dostalam podwiązkę na szczęście :)
POLECAM LAIDES !!!

KOLEŻANKO PRZECZYTAJ REGULAMIN !!!!!!!!!!!!!!!
« Ostatnia zmiana: 15 Kwietnia 2010, 18:33 wysłana przez ela »

Offline alinka692

  • "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4115
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.08.2010
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #49 dnia: 15 Kwietnia 2010, 14:56 »
hmmm...krypto-reklama??

Offline Panna_Młoda

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.09.2010
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #50 dnia: 15 Kwietnia 2010, 15:02 »
hehe,
tak myslałam ze moze to zostac tak odebrane (jako kryptoreklama),
ale nie o to chodzi :)
bylam bardzo zadowolona i ze szczerymi intencjami polecam ten salon.
nic poza tym.
pozdrawiam.

Offline stokrota86

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1491
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #51 dnia: 15 Kwietnia 2010, 18:02 »
Panna_Młoda może wkleisz nam zdjęcie sukni, którą kupiłaś? ;)



Offline Panna_Młoda

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.09.2010
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #52 dnia: 16 Kwietnia 2010, 11:27 »
jakos marnie mi wychodzi wysylanie wiadomości z załacznikami,
a zmniejszyłam zdjęcia do minimum :(
ktos wie jaki to moze byc problem ??

Offline stokrota86

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1491
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #53 dnia: 16 Kwietnia 2010, 13:19 »
wchodzisz na imageshack.us ładujesz foto, kopiujesz któryś link, najlepiej jak jest napisane,że to typ na forum i wklejasz bezpośrednio do swojego posta.



Offline Panna_Młoda

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.09.2010
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #54 dnia: 16 Kwietnia 2010, 13:49 »
http://img683.imageshack.us/gal.php?g=p1010650.jpg
dzieki za szybki instruktaż :)
mam nadzieje, że wszystko ok
sorki ale początkująca jestem :D

Offline Panna_Młoda

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.09.2010
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #55 dnia: 16 Kwietnia 2010, 13:54 »
suknia jest bardzo nietypowa,
szczerze mówiąc to własnie takiej szukalam :)
sorki za jakość zdjęć ale to jest zdjęcie zdjęcia dlatego tak marnie wygląda.

Offline Panna_Młoda

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.09.2010

Offline oleandro

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: sierpień 2010
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #57 dnia: 16 Kwietnia 2010, 18:20 »
Pomogę  ;)





sukienka rzeczywiście bardzo ładna, aż ciężko uwierzyć że tak tanio.

Offline Panna_Młoda

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.09.2010
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #58 dnia: 16 Kwietnia 2010, 23:19 »
dzięki-
początkująca jestem ;/

Offline ellie
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 99
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wypożyczalnia i pracownia sukien ślubnych-Justyna (Szczecin)
« Odpowiedź #59 dnia: 6 Maja 2010, 16:29 »
byłam w tym saloniku,malutki,tyciuni,dużo sukienek ,pani bardzo  miła,niestety nie było niczego co by mi wpadło w  oko,  zanim  jednak dokonam wyboru czekają mnie jeszcze rundki po Szczecinie,a salonów  mamy sporo:)