e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Kosmetyki bez których nie potrafię żyć  (Przeczytany 1458312 razy)

Online Nika

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
A ten szampon na łupież też jest ok?
Kupiłam te rybki  złote i niebieskie. Póki co raz zrobiłam złotą i raz niebieską, jak narazie nic mnie nie zapchało.
Od jakiegoś czasu miałam ogromne problemy ze skórą. Wytypowało mnie od.linii rzuchwy na szyi i dekolcie. Makabra. Próbowałam wszystkiego i przy okazji szukałam dobrego dermatologa. Przez przypadek trafiłam na info o maści benzacne (jako nastolatka jej używałam i sądziłam że już jej nie ma w sprzedaży).  Kupiłam 10% i po dwóch dniach wszystkie wypryski zniknęły. Rewelacja.

Offline Caipirania

• Przyjaciele
  • uzależniony
  • data ślubu: 01.03.2001
KAsia, sprobuj szamponu bez SLS (sodium lauryl sulfate). Wiekszosc normalnie dostepnych szamponow zawiera SLS zeby sie ladnie pienilo. Osoby z  wrazliwa skora maja z tym czesto problem (u mnie zaczerwienia sie nawet skora na czole, jesli myje wlosy takim szamponem).

W douglasie bardzo fajny (ale drogi) jest shampon Alterna Bamboo Luminous Shine Shampoo (na amazonie kosztuje jakies 16 Euro za 250ml), pachnie cudnie, troche jak zielona herbata. W sklepach Bio dostaniesz tez czesto szampony Lavery czy Alverdy czy jakies inne bez SLS. Albo poszukaj online. Sprobowac nie zaszkodzi. Uprzedzam tylko ze one naprawde mniej sie pienia i ja z reguly masuje glowe przez 3 minuty albo myje 2x.

Offline malgosiask Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 10 czerwca 2009r.
Ja już swój szampon z sls wyrzuciłam. Myję tymczasowo medycznym przeciw wypadaniu.
Znacie firmę Davines? https://glamlook.pl/pol_m_Marki_Davines-996.html
« Ostatnia zmiana: 14 lipca 2017, 13:24 wysłana przez malgosiask »

Offline Caipirania

• Przyjaciele
  • uzależniony
  • data ślubu: 01.03.2001
Mialam ich dry texturizer, suchy spray. Dziala dobrze, ale mial zbyt intensywny zapach jak dla mnie i w miare uzytkowania tez wywolywal swedzenie. A szkoda.

Offline .caril.

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22.08.2009
Też przetestowałam mnóstwo szamponów bez sls, silikonów i innego syfu. Droższych, tańszych, aptecznych. Skórę na głowie mam bardzo wrażliwą, do tego cienkie i delikatne włosy.

Mój faworyt to: https://www.aleeko.pl/produkt/7919-szampon-do-wlosow-zwiekszajacy-objetosc-skarb-sri-lanki-280-ml-organic-shop.html?utm_source=ceneo.pl&utm_medium=feed&utm_campaign=ogolna

Zamawiam przy okazji zakupu mleka Matyldy, ale stacjonarnie można też kupić w eko sklepach. Są różne wersje.

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Też przetestowałam mnóstwo szamponów bez sls, silikonów i innego syfu. Droższych, tańszych, aptecznych. Skórę na głowie mam bardzo wrażliwą, do tego cienkie i delikatne włosy.

Mój faworyt to: https://www.aleeko.pl/produkt/7919-szampon-do-wlosow-zwiekszajacy-objetosc-skarb-sri-lanki-280-ml-organic-shop.html?utm_source=ceneo.pl&utm_medium=feed&utm_campaign=ogolna

Zamawiam przy okazji zakupu mleka Matyldy, ale stacjonarnie można też kupić w eko sklepach. Są różne wersje.

U nas mozna cala serie kupic tych kosmetyków w Inmedio :P
Mam odżywkę, ale mi nie przypasowała.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline .caril.

• Chuck Norris

O widzisz  :)  W Tesco też mi się udało kiedyś kupić.Odżywek nie używam w ogóle, ale szampon polecam.

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
Teraz używam wlasnie bez sls i szlag mnue trafia bo ani ulgi ani piany.
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Ja nie używam bez sls, beznadziejne są ;)

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 05.07.2008
Moje wlosy tez preferuja sls, inaczej mam siano na glowie :)

Offline Zoya Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2010 r.
Ja uwielbiam serię raindance z artego. Bez sls i parabenow. Swietnie nawilza i w ogóle  jest super  ;D i pieni się wg mnie. Tak mi sie wydaje  ???
Mam taki wielki z pompką  ;D uwielbiam kosmetyki z pompką  :D

Offline .caril.

• Chuck Norris
Ten mój też się pieni i ładnie pachnie  ;)
W połączeniu z tym spray'em zestaw idealny.

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Ja mam z insight i też pachnie ładnie i pieni się, bo dla mnie niepieniacy się szampon to niedobrze bo go za dużo używam wtedy :D

Offline vonka

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
Jak mi się szampon nie pieni na głowie to wydaje mi się, że włosy nadal są nieumyte  :P

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
Ten insight mam na liscie :)

Trzeba testować, moje włosy uwielbiają Joico :)

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Wiem, że tu mowa o kosmetykach, ale po wakacjach mam tak brudna skórę, że wczoraj zamówiłam domowe urządzenie do mikrodermabrazji. Koleżanka ma i mówi, że super :) zobaczymy więc...
Niby jest poprawa po tej mojej kuracji i zmianie kosmetyków ale teraz mam takie małe wypryski jakby krostki. To chyba zatkane pory są więc mikrodermabrazja powinna pomóc. Zobaczymy.

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Na krostki bałabym się mikro, że rozsieją się po całej twarzy..

I mikrodermabrazja dopiero jesienią jak słońce będzie słabsze  :)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
Zgadzam się z Mysia. Poszłabym najpierw do dermatologa.

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
a co polecacie na swedzenie skory glowy- ja non stop sie drapie. Pozbylam sie lupierzu ale glowa po bokach swedzi nadal.

Gosiu kupilam ale bialy- taki mi doradzili w aptece. Używałam dwa razy i juz jest lepiej:-)

zielony szampon z Pharmaceris H :) jest świetny! z wszystkiego wyleczy:)
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Zrobilam ta mikro i jestem mega zdziwiona jaka mam gladka skore po tym! :D

Szukam podkladu dobrze kryjacego... polecicie cos?

Online Asiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.06.2013
Patka, a jakie masz urządzenie?
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
Po 6 dniach zachwytu nad tym podkładem Loreal infallible 24 h mat ... z podkulonym ogonkiem powrocilam dziś True match ...

Ten infallible zbyt wysuszał mi cerę, do tego widać pod nim było każdą skórkę, czy inne niedoskonałości. Mnie on nie pasuje. 

Offline malgosiask Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 10 czerwca 2009r.
« Ostatnia zmiana: 25 lipca 2017, 12:38 wysłana przez malgosiask »

Offline Zoya Kobieta

• Chuck Norris
Revlon color stay  :serce:
Color na prawdę stay ;)

Online Asiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.06.2013
Revlon color stay  :serce:
Color na prawdę stay ;)

ale straszliwie zapycha i zawsze mnie po nim wysypuje.
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Zoya Kobieta

• Chuck Norris
O widzisz, nawet bym nie pomyślała, bo akurat mi służy.

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
O revlonie wlasnie czytalam duzo opinii, ze zapycha. Wiec ja poki co wzbraniam sie przed nim ;)
wlasnie robie kolejne zamowienie olejkow do twarzy i kremu na dzien. uwielbiam oleje na noc stosowac, rano mam zupelnie inna, lepsza skore :D

Offline vonka

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
_patka_ ja też lubię i ten moment w którym masuje twarz olejkiem  8)