Autor Wątek: till band music bedzin  (Przeczytany 3997 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misiorro

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.08.2008
till band music bedzin
« dnia: 7 Maja 2008, 23:54 »
Witajcie, mam pytanie odnosnie zespolu till band music z bedzina:-) jak graja?? bede wdzieczna za informacje:-)) pozdrawiam!!!! ;)
[/img]

Offline pwisnia83
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • data ślubu: 15.08.2009
Odp: till band music bedzin
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Listopada 2008, 00:03 »
Cześć ja mam to samo pytanie co ty.  Widzę, że już jesteście po ślubie czy może aby mieliście Till band na weselu??? Jeśli tak to bardzo proszę napiszcie coś o nich.  Bo ja mam mieć ten zespół na weselu i sam nie do końca wiem jacy oni są.  Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź

Offline omosia
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2012
Odp: till band music bedzin
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Września 2010, 14:13 »
no i cisza w temacie, a szkoda bo chcialam sie czegos dowiedziec na temat tego zespołu

Offline PiR
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2010-09-04
Odp: till band music bedzin
« Odpowiedź #3 dnia: 1 Listopada 2010, 14:28 »
heya wszystkim,
mielismy wesele we wrześniu tego roku, i tez długo zastanawialiśmy się jaki zespół wybrać, bo wiadomo jest ich multum na necie, zdecydowalismy się na Till Band Music.  Trafilismy na nich przez przypadek jak jeszcze mieli swoją starą stronę. . .  po przesłuchaniu ich demo, które nie było nagrane w studio, tylko bezpośrednio z wesela,stwierdzilismy, że to jest TO!
Bez problemu udało nam się umówic na spotkanie, na którym zobaczylismy video z kilku wesel, co nas jeszcze bardziej utwierdziło w wyborze.
Mimo tych plusów nie spodziewaliśmy się, że tak dobrze zagrają i poprowadzą nasze wesele.  Nie jest to jedynie nasza opinia - goście weselni byli ciekawi gdzie znaleźlismy taki zespół, który nie tylko znakomicie gra, ale także świetnie prowadzi zabawy i konkursy.  Osobiście nie spotkaliśmy jeszcze zespołu, który grałby z takim pałerem.
Szczerze polecamy
Renia i Piotrek