Autor Wątek: Kochani mozecie polecic jakis zespol z Jaworzna lub okolic?  (Przeczytany 11678 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mary_83

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.08.2009
Jezeli ktos cos moze polecic bede wdzieczna za odpowiedz. Wprawdzie slub dopiero w przyszle wakacje, ale chyba juz czas sie zaczac rozgladac;)Z gory dzieki i milego dnia :)
« Ostatnia zmiana: 27 Kwietnia 2008, 21:54 wysłana przez mary_83 »

Offline MELODYJKA

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 323
  • data ślubu: oj dawnoo;)
Odp: Kochani mozecie polecic jakis zespol z Jaworzna lub okolic?
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Kwietnia 2008, 10:28 »
wysylam na privka ,adresik moich dobrych znajomych
prawdziwy przyjeciel wie o Tobie wszystko ...a mimo to nadal Cię lubi...

Offline mary_83

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.08.2009
Odp: Kochani mozecie polecic jakis zespol z Jaworzna lub okolic?
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Kwietnia 2008, 18:05 »
Dzieki melodyjka :D Juz wyslalam do nich maila:)

Offline villou
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.08.2009r.
Odp: Kochani mozecie polecic jakis zespol z Jaworzna lub okolic?
« Odpowiedź #3 dnia: 1 Maja 2008, 09:49 »
a czy ja tez mogę prosic o namiar bo szukam szukam i narazie nic znaleśc nie mozemy

Offline mary_83

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.08.2009
Odp: Kochani mozecie polecic jakis zespol z Jaworzna lub okolic?
« Odpowiedź #4 dnia: 2 Maja 2008, 00:45 »
a czy ja tez mogę prosic o namiar bo szukam szukam i narazie nic znaleśc nie mozemy
Wyslalam na priv :D pozdrawiam

Offline arecki1987
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • data ślubu: 2.06.2007
Odp: Kochani mozecie polecic jakis zespol z Jaworzna lub okolic?
« Odpowiedź #5 dnia: 4 Maja 2008, 19:55 »
majkband u mnie grał i super
 

Offline kasia_83
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.08.2008
Odp: Kochani mozecie polecic jakis zespol z Jaworzna lub okolic?
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Maja 2008, 10:34 »
Witaj mary_83 , nie wiem czy słyszałas o Złotych Saxach..sa naprawde super, mnie tez polecono ten zespół, naprawde super graja,  graja na żywo, bez podkładu, jak niektóre zespoły, i wiem ze super bawia gości, bo moja kolezanka miała ich na swoim slubie, a inna z kolei na Sylwestrze, także polecam
pozdrawiam ;*

Offline mary_83

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.08.2009
Odp: Kochani mozecie polecic jakis zespol z Jaworzna lub okolic?
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Maja 2008, 11:02 »
Kasiu nie slyszalam o nich :) Na szczescie juz znalazlam zespol i mam nadzieje ze to dobry wybor :D Pozdrawiam serdecznie :D

Offline nipac
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 19.04.2008
Odp: Kochani mozecie polecic jakis zespol z Jaworzna lub okolic?
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Lutego 2009, 01:35 »
Ja w każdym bądź razie odradzam zespół Takton Band.  Muzycy dobrzy, ale oprócz umiejętności potrzeba jeszcze chęci do grania, a tego im przypisać nie można.  Nawet koncert Madonny byłby słaby, jeśli trwałby zbyt krótko.  Niestety, przekonaliśmy się o tym na własnej skórze.  Uczcie się na błędach innych. . .  A do tego późniejsza rozmowa reklamacyjna utrzymana w bardzo niemiłym tonie. 

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Kochani mozecie polecic jakis zespol z Jaworzna lub okolic?
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Kwietnia 2009, 11:37 »
Czy mam rozumieć, że robili długie przerwy i mało grali?

Offline nikola/23

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6889
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 4.10.2008
Odp: Kochani mozecie polecic jakis zespol z Jaworzna lub okolic?
« Odpowiedź #10 dnia: 4 Maja 2009, 22:21 »
A u nas grali Takton band i bylismy i my jak i goscie bardzo zadowoleni!

Grali na żywo, żadnych długi przerw nie było, nikt z nich sie nie spił (bo i słyszałam takie opienie) wszytsko było profesjonalne z ich strony.

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Kochani mozecie polecic jakis zespol z Jaworzna lub okolic?
« Odpowiedź #11 dnia: 5 Maja 2009, 09:04 »
Niektórzy chcą aby zespół grał non stop. Dla takich przerwa 10 minutowa jest za długa. Nawt jak zespół gra blok muzyczny, trwajacy 1 godz. okazuje sie, że też nie pasuje bo powinien być dłuższy. Najlepiej byłoby, żeby zespół w ogóle nie miał przerw. Wtedy niektórzy malkontenci byliby zadowoleni. :D

Offline Gosia-oosta

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3322
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.06.2007
Odp: Kochani mozecie polecic jakis zespol z Jaworzna lub okolic?
« Odpowiedź #12 dnia: 5 Maja 2009, 09:08 »
Takton Band...hmmm..muzycy dobrzy...ale straszni bajkopisarze i bardzo gwiazdorzą...tego nie lubię...


Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Kochani mozecie polecic jakis zespol z Jaworzna lub okolic?
« Odpowiedź #13 dnia: 3 Czerwca 2009, 14:02 »
Zawsze uważałem i uważam , że kapela oprócz dobrego grania powinna być widoczna. Zachowanie członków zespołu winno być wyzywające, rzucające się w oczy, ale w sposób radosny, żartobliwy i przede wszystki kulturalny. Jak stoi kilku grających gentelmenów bez żadnego ruchu i gestu to sprawiają wrażenie panów stojących nad grobem, mocno sfrustowanych. Przecież nie o to chodzi. Nie rozumiem co masz na myśli pisząc, że "bardzo gwiazdorzą". Proszę, rozwiń swoją myśl :)

Offline miśka77456
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23-05-2009
Odp: Kochani mozecie polecic jakis zespol z Jaworzna lub okolic?
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Września 2009, 22:42 »
U nas grał Takton Band i byli wszyscy goście pod wielkim wrażeniem, nie wiem dlaczego tak sądzisz że gwiazdorzą, że są bajkopisarze? widocznie mało przebywasz w świecie artystycznym, zapewne ich nie znasz na tyle by móc coś takiego wypisywać.  Znamy ich bardzo dobrze a najważniejsze jest to że poznaliśmy ich w stolicy a jesteśmy z Sosnowca:-) Grają naprawdę ciekawe imprezy na których osobiście uczestniczyliśmy na bankiecie firmy mojego męża i stwierdzamy że jest to kapela na bardzo wysokim poziomie.  Z chwilą gdy usłyszeliśmy ten zespół w hotelu J. III Sobieski w Wawie nie wyobrażaliśmy sobie, by inny zespół nam grał, są rewelacyjni, na bardzo wysokim poziomie i zawsze będę ich bronić przed złośliwymi ludźmi, jak i z czystym sumieniem zawsze będziemy polecać bo nasze wesele było najcudowniejszą chwilą w naszym życiu i właśnie dzięki Takton band!

Offline Madziulka83

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2881
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.09.2009
Odp: Kochani mozecie polecic jakis zespol z Jaworzna lub okolic?
« Odpowiedź #15 dnia: 9 Grudnia 2009, 12:28 »
miśka77456   napiszę tylko tyle, że Gosia-oosta raczej wie co pisze, bo ten zespół grał u niej na weselu...

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Kochani mozecie polecic jakis zespol z Jaworzna lub okolic?
« Odpowiedź #16 dnia: 9 Grudnia 2009, 13:20 »
Najważniejsze, żeby dobrze grali , dużo grali i dobrze bawili gości, a, że "gwiazdorzą" to rzecz względna :D

Offline miśka77456
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23-05-2009
Odp: Kochani mozecie polecic jakis zespol z Jaworzna lub okolic?
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Grudnia 2009, 14:57 »
Madziulka83, uważam że nie ma sensu  się rozpisywać jak i pożywiać tematem, którego tak naprawdę raczej nie znasz i nie wiesz o co tutaj się rozchodzi, jednak zabierasz głos, czy kręcą Cię takie tematy?odpowiedz sobie sama na to pytanie, bo czegoś tutaj nie rozumię. .  myślę że Gosia-oosta nie potrzebuje sekretarki a sama nie redaguje mego wpisu. . . .  Często powstaje nowe forum przez ludzi dla zabicia czasu, nie wiedząc raczej o co się rozbiega, lecz to zazwyczaj sprawia ogromną frajdę tego typu ludziom, jednak bardziej proponuję coś stworzyć niż zajmować się plotkami, może, np.  zacząć pisać wiersze? :-)
Bardzo mądre słowa napisał obserwator: "Najważniejsze, żeby dobrze grali , dużo grali i dobrze bawili gości"  i właśnie o to tutaj chodzi a każdy ma prawo do własnego wyboru zespołu.  Takton Band to cudowny zespół i z czystym sumieniem polecamy ich każdemu, gdyż my możemy się wypowiedzieć na temat tego zespołu! Jeśli komuś nie podoba się ich gwiazdorstwo zawsze można wybrać zespół składający się np.  ze starszych panów którzy będą smutnie przygrywać do kotleta:-) Proszę przestańcie zachowywać się jak dzieci, iż za chwilę zabraknię Wam pomysłu na nowy temat, tematy i zaczniecie pisać że nie podoba się Wam np.  zegarek gitarzysty :-)
Życzę Wszystkim Zrowych, Spokojnych, Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!!!

Offline Madziulka83

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2881
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.09.2009
Odp: Kochani mozecie polecic jakis zespol z Jaworzna lub okolic?
« Odpowiedź #18 dnia: 20 Grudnia 2009, 15:21 »
miśka77456 nie chce mi się za bardzo rozpisywać na ten temat... jak sama widzisz Gosia na forum już chyba nie bywa, więc nie napisałą na ten temat już nic......
P.S. Każdy ma prawo do własnego zdania na ten temat- Gosia ma inne niż Ty...Ty byłaś z nich zadowolona, ona nie...

Offline Madziulka83

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2881
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.09.2009
Odp: Kochani mozecie polecic jakis zespol z Jaworzna lub okolic?
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Grudnia 2009, 15:37 »
źle napisałam- miało być: ona(Gosia) być może nie była zadowolona do końca...

Offline miśka77456
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23-05-2009
Odp: Kochani mozecie polecic jakis zespol z Jaworzna lub okolic?
« Odpowiedź #20 dnia: 20 Grudnia 2009, 22:16 »
Madziulka83 i znowu podpuszczasz, tylko po co to robisz, do czego zmierzasz? ni piszę złośliwie, lecz z czystej mej ciekawości.
Dobrze że chociaż sprostowałaś swój ostatni wpis, cyt.  (Gosia) być może nie była zadowolona do końca. . .   Aczkolwiek przeczytaj co Gosia-oosta napisała o zespole który grał u nich, jeśli nie wiesz to Ci podpowiem:
(Wątek: Wymarzony mąż, wyśniony ślub, niezapomniane wesele - relacja oosty) a napisała tak:
(podziękowania dla naszej kapeli Takton Band, która nawet zatwardziałych przeciwników weselnych pląsów poderwała do tańca)
Masz rację, każdy ma prawo do własnego zdania, lecz zadam Tobie kolejne pytanie, jakie masz podstawy by podejmować dyskusję w tym temacie, czy masz jakiś problem co do tego zespołu, czy są Tobie coś winni?pytam iż w dalszym ciągu czegos nie rozumiem.  Tak jak napisałam powyżej, poprostu podpuszczasz osoby które nie są w temacie a lubią zabierać głos, którzy żyją aferami, plotkami. . .  Zgadzam się w 100% z Tobą, każdy ma prawo do własnego zdania, ale pod warunkiem że jest w temacie i tutaj myślę że Gosia-oosta może się wypowiedzieć, napisać jeśli coś ma do zespołu, lecz zapewne nie potrzebuję do tego pośredników:-) Nadmienię również że od dłuższego czasu czytam te wszystkie fora i stwierdzam że nie jest to żadna pomoc, lecz jedna wielka zawiść, plotkarstwo itp. . Poprostu jedna wielka porażka.  Masz rację, nie ma sensu się rozpisywać. . . Powodzenia!

Offline John
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 07-08-1999
Odp: Kochani mozecie polecic jakis zespol z Jaworzna lub okolic?
« Odpowiedź #21 dnia: 21 Grudnia 2009, 09:38 »
Jak czytam te wszystkie wpisy to faktycznie stwierdzam że fora są tylko po to by tworzył się zamęt i tutaj przyznaję Tobie rację miśka77456, natomiast Ty Madziulka83 faktycznie troszkę podchodzisz nie fair do sprawy, skoro nie Ciebie dotyczy ta sprawa a jednak udzielasz się a po co?sprawia Ci to jakąś radość? ciekawe jaka reakcja Twoja by była gdyby np to zespół o którym mowa, zaczął pisać na Twój temat jakies tam brednie, wiesz pisać o kimś można dużo, natomiast uważam że troszkę gorzej się czyta jakieś bzdury na swój temat. . Dlatego też proszę WAS jeśli nie macie konkretnych argumentów pozostawcie ludzi w spokoju.
Czy to chodzi o zespół, kamerzystę, fotografa, czy też lokal-catering, wszędzie, na każdym forum jest to samo:-( Przestańcie się przegadywać, takie portale mają służyć jako pomoc a jeśli chcemy faktycznie z tego skorzystać to  ręce opadają bo zamiast konkretów to tylko plotki i kłótnie pomiędzy sobą. . . 
Mądre słowa napisał obserwator w tym temacie: Najważniejsze, żeby dobrze grali , dużo grali i dobrze bawili gości, a, że "gwiazdorzą" to rzecz względna :D Na zakończenie napiszę że osobiście znam ten zespół (Takton band) od trzech lat i stwierdzam że jest to kapela na bardzo wysokim poziomie.

Offline Madziulka83

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2881
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.09.2009
Odp: Kochani mozecie polecic jakis zespol z Jaworzna lub okolic?
« Odpowiedź #22 dnia: 21 Grudnia 2009, 13:50 »
Jeżeli ktoś się poczuł urażony to sorki :-\
natomiast- ja nadal uważam, że każdy ma prawo do własnego zdania...i tyle na ten temat...

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Kochani mozecie polecic jakis zespol z Jaworzna lub okolic?
« Odpowiedź #23 dnia: 21 Grudnia 2009, 14:52 »
Nie ma się o co kłócić :D. Każdy dobry zespół obroni się sam grając dobrze, dużo i bawiąc ludzi. Zawsze znajdą się malkontenci, którym się coś nie podoba,  :Dale i tacy muszą być. Gdyby to Forum było takie słodkie, zgodne to by aż mdłiło, a tak to przynajmniej tętni życiem. Pozdrawiam skłóconych. :D

Offline mary_83

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.08.2009
Odp: Kochani mozecie polecic jakis zespol z Jaworzna lub okolic?
« Odpowiedź #24 dnia: 8 Kwietnia 2010, 12:01 »
Witam :) Dawno tu nie zagladalam, bo juz po slubie nie ma takiej potrzeby. Ale dla zainteresowanych napisze, ze my zdecydowalismy sie wlasnie na zespol Takton Band z Libiąza. I to byl strzal w 10. Po przeczytaniu niektorych komentarzy na temat tego zespolu, mialam wielkie obawy.... A teraz moge smialo powiedziec, ze dzieki nim ten dzien byl wspanialy. Byli zaje.... Super grali, zadnego gwiazdorzenia nie bylo, a goscie byli tak zachwyceni ze wielu z nich ( a nawet kelnerki obslugujace wesele) braly numer telefonu do nich. U mnie na weselu na parkiecie przez caly czas bylo ok 90% gosci. Sama w to nie moglam uwierzyc :D
Dodam tylko ze rozmawialam z nimi po weselu troszke na ich temat, i dowiedzialam sie ze kiedys grali w innym skladzie, a potem zespol rozpadl sie i 2 zespoly i obydwa graly pod ta sama nazwa, czyli Takton Band. I a zla opinia poszla tez na nich, a to byl inny zespol. Ale do rzeczy...
Balam sie bardzo, a teraz nie zaluje i nie zamienilabym ich na zaden inny! Pozdrawiam ;)

Offline Madziulka83

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2881
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.09.2009
Odp: Kochani mozecie polecic jakis zespol z Jaworzna lub okolic?
« Odpowiedź #25 dnia: 8 Kwietnia 2010, 14:47 »
O qrcze, to mozę ja te złe opinie o tym drugim zespole słyszałam... nawet nie wiedziałąm że się rozpadli...

Offline nikola/23

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6889
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 4.10.2008
Odp: Kochani mozecie polecic jakis zespol z Jaworzna lub okolic?
« Odpowiedź #26 dnia: 8 Kwietnia 2010, 22:08 »
Ja idę na wesele mojej siostry w sobote i tez będą grali na nim oni  ;D, byli na moim weselu i dla mnie byli naprawde rewelacyjni. ;)


Offline nikola/23

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6889
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 4.10.2008
Odp: Kochani mozecie polecic jakis zespol z Jaworzna lub okolic?
« Odpowiedź #27 dnia: 13 Kwietnia 2010, 09:15 »
Noi muszę się powtórzyć są zejebiści  ;D, zespół mega profesjonalny, mily, i ogolnie super.