Autor Wątek: Foto Studio Jachowicz z Będzina, pilnie proszę o sugestie!  (Przeczytany 2523 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ineeze

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 601
  • Płeć: Kobieta
  • Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest....
  • data ślubu: 2o.o6.2oo9[
Witam
Bardzo prosze o waze opinie na temat foto video Jachowicz z Będzina na Syberce, czy warto im pozostawić oprawę foto-video uroczystości? bardzo prosze o pomoc osoby, które już miały wcześniej kontakt z tym studiem.  Jakie były wrażenia, czy podobały Wam się fotki, gdyż ja tymi zamieszczonymi a ich stronie www nie jestem zachwycona.  Proszę o opinie:)

Offline ckasia86

  • Kasia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.06.2008
Odp: Foto Studio Jachowicz z Będzina, pilnie proszę o sugestie!
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Kwietnia 2008, 21:39 »
Witaj my aktualnie bedziemy korzystać z ich usług na naszym weselu ale o efektach moge poinformowac dopiero po ceremoni hehehe a tak jesli ktos miał juz do czynienia z tym Panem to prosze o opinie pozdrawiam

Offline novalijka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 105
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.06.2009
Odp: Foto Studio Jachowicz z Będzina, pilnie proszę o sugestie!
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Kwietnia 2008, 07:57 »
fotki na stronie faktycznie nie zachwycają... byłam na targach w Spodku i dostałam płytkę z pokazowymi zdjęciami i było niewiele lepiej, o ile w ogóle... :/

nie miałam w sumie styczności z gotowymi pracami, ale jeśli takie są zdjęcia najlepsze (bo zakładam, że takie się daje na płytkę do pokazania), to ja się jednak z narzeczonym zdecydowałam na kogoś innego :]

Offline katarzyna_84

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4767
  • Płeć: Kobieta
  • Razem od 2-8-2000
  • data ślubu: 2.8.2008
Odp: Foto Studio Jachowicz z Będzina, pilnie proszę o sugestie!
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Kwietnia 2008, 08:43 »
Ja po dwóch spotkaniach na targach z tą firmą odniosłam takie samo wrażenie jak novalijka. Raczej kiepsko oceniam ich pracę, nie widzę w tym profesjonalizmu.

Offline sunflowerka83

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 235
Odp: Foto Studio Jachowicz z Będzina, pilnie proszę o sugestie!
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Kwietnia 2008, 09:35 »
O pamiętam tego pana z podstawówki. Robił nam klasowe zdjęcie - najgorsze ze wszystkich jakie mam, cześć osob ma opuszczone glowy lub patrzy w innym kierunku, no super po prostu :(
Dajcie sobie  spokoj dzieczyny z tym gosciem i dajcie szanse mlodym zdolnym, ktorzy wiedza co to PS i nie boją sie go uzywać, maja ciekawe pomysły i dobry sprzęt.
Tak wiem wiem, nie PS stanowi o jakosci zdjecia ani nie super canon, ale chyba zadna z was nie chce miec widocznych pryszczow na zdjęciach slubnych i nie ostrych zdjęć?

Offline slonk

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Płeć: Kobieta
  • ... iść ciągle iść w stonę słońca...
  • data ślubu: 23,08,2008  17.00 parafia Św. Barbary w DG
Odp: Foto Studio Jachowicz z Będzina, pilnie proszę o sugestie!
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Kwietnia 2008, 14:05 »
tego pana i jego twórczości nie znam
natomiast moge polecić studio  malinowskich w bedzinie

Offline ckasia86

  • Kasia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.06.2008
Odp: Foto Studio Jachowicz z Będzina, pilnie proszę o sugestie!
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Kwietnia 2008, 19:13 »
JA I MÓJ NARZECZONY ZDECYDOWALIŚMY SIĘ NA USŁUGI TEGO PANA GDYŻ WIDZIELIŚMY JEGO ZDJĘCIA W STUDIO I BYŁY NAPRAWDE SUPER I Z POMYSŁEM. POZATYM MACIE RACJE PŁYTKA TAKA SOBIE ALE ZDJĘCIA W STUDIO SUPER, CHOC TO RZECZ GUSTU  ;)