e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: pomocy-nie wiem co na 80 ur dziadka  (Przeczytany 3094 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
pomocy-nie wiem co na 80 ur dziadka
14 kwietnia 2008, 20:26
wiatm
prosze pomozcie mi wymyslic co kupic dziadkowi na 80ur ma je 2 maja wiec tak z czasem troche srednio bede wdzieczna za pomysly

rybkawiedenka

• Gość
My naszemu zamówiliśmy taki wielki kosz z dobrociami... Byla tam kawa, czekoladki, likier - koniak, cukierki itd. Kosz był duży i zamowiony w sklepie więc wyglądał bardzo reprezentacyjnie!

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Widzę, że mamy dziadków w tym samym wieku - mój w listopadzie skończy 80 ;D i sama się zastanawiam.
Propozycja Rybki ciekawa pod warunkiem, że dziadek nie ma diety ;) mój ma ale się nie stosuje :D poza tym wydaje mi się, że coś związanego z zaiteresowaniami (mój namiętnie jeździ na rowerze), może jakieś szachy czy - jeśli ma kolekcję - monety, znaczki ... :drapanie:

rybkawiedenka

• Gość
Maju my mojemu ten kosz daliśmy na 85 urodziny bo on już poza odpoczywaniem nie ma zainteresowań a to co miał to wykorzystujemy na gwiazdke :)

Offline Antalis

• Chuck Norris
Justyna a moze rodzinny portret ?
Na Allegro widzialam ze maluja portrety rodzinne - Ty wysylasz zdjecia czlownkow rodziny a Oni to razem komponuja.

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Ja mam zamiar takie coś zrobić moim dziadkom na ich 60 rocznicę ślubu

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
no rodzinny portret robi juz moja ciotka (jego cora) ,a  co do zainteresowan to wlasnie nie ma czegos takiego, dlatego tez jest trudniej ale pomysl tego kosza to tez jest wyjsciem tylko bede musiala pomyslec co bytam zameiscic , bo slodyczy to tak nie bardzo bo dziadek ma cukrzyce wiec jak widzicie same, nie jest to łatwe zadanie

Offline Antalis

• Chuck Norris
To moze kosz owoców ?
Niby tez cukier ale za to "zdrowszy" :)

Offline tylunia Kobieta

• You are my person brand of heroine
  • Chuck Norris
o moja babcia ma w tym roku 79 lat dokladnie dzis  ;D ;D ;D a za rok bedzie impreza a 24 chyba beda mieli 59 lat po slubie to za rok podwojna impreza i juz widze pomysl z portretem EXTRA  ;D ;D ;D ;D
My dziadkowi w zeszlym roku na 80 lat kupilismy tort ze swieczkami  ;D ;D ;D ;D i dmuchal....mial odspiewane uroczyscie 100lat i badzo sie cieszyl  ;D ;D ;D

Offline anikaa Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 2.08.2008
Na 85 - te urodziny Dziadka kupiliśmy mu elegancki pasek do spodni  :)