e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Dlaczego na tym forum wszyscy sa tacy slodcy?  (Przeczytany 9676 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nie-popowa

• nowicjusz
Znaczna wiekszosc dziewczyn nie uzywa normalnych slow, tylko zdorbnien (grzywczka, avatarek, Mirus etc), a o swoich chlopakach mowia per "moje sloneczko najdrozsze", "moj misiaczek".  Pod kazdym zdjeciem komentarze w stylu "przesliczne zdjecia, a Ty wygladalas przecudownie", a po nich pietnascie wykrzyknikow? Nie mozna do tego podejsc w troche mniej egzaltowany sposob? Az mdli od tych infantylnych slodkosci.
PS.  Nie wspomniajac juz o potwornych bledach ortograficznych. . . .

Offline Anjuschka Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 15.05.2010
Ja poradzę Ci tylko jedno:

Jak Ci to przeszkadza (wszystko to, co opisałaś powyżej), to nie czytaj forum... bo nikogo tym postem nie zmienisz, a tylko wprowadzisz nerwową sytuację.

Offline ika3w Kobieta

• Ilona
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 23.08.2008r
Wiesz nic na siłe, jak ci atmosera nie odpowiada to zmień forum. My tu płakac nie będziemy.

Offline gosiaczekk Kobieta

• Chuck Norris
Jeśli o mnie chodzi to nigdy w życiu nie powiedziałabym, że coś jest super i mi się podoba gdyby tak nie było. Zresztą w wielu przypadkach można zauważyć negatywne opinie, w sensie że nie w moim stylu i guście wielu osób.  A jeśli coś cię irytuje, to olej to, omiń to, nie zwracaj uwagi. Z resztą na forum wiele dziewczyn sie zaprzyjaźniło poza forum i utrzymują kontakty nie tylko internetowe i to, że widać, że ktoś kogoś bardzo lubi to coś złego??

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
Proponuje forum dla morderców lub psychopatów...tam gwarantuję, drażniącego Cie słownictwa nie będzie....

Offline Antalis

• Chuck Norris
SLICZNIE DZIEWCZYNKI :)
A jesli Tobie sie nie podoba to delikatnie mówiac ... TAM SĄ DZWI -----> Proponuje Ci zamknac je z drugiej strony skoro tutaj tak Ci zle.
P.S.Skoro tak denerwuje Cię ortografia to nie zapominaj o polskich literach  ;D

Offline Lea Kobieta

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
o.....uwaga Antalis świetna!!
Gdzie są polskie litery???? ;D ;D ;D
Życie jest jak gra planszowa...czasem ktoś stoi na twoim polu.

Offline jagodka24 Kobieta

• Chuck Norris
to nie jest forum dla polonistów
a po drugie to wiele dziewczyn zna sie w realu i może sobie słodzić ile im sie żywnie podoba
aż do mdłości

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
aj tam zaraz tylko na tym...

kazde forum slubne to 'dzióbdziusiowanie", "kochaniowanie, "misiaczkowanie" i inne tego typu pitu pitu.. normalne.. tak specyfika takich fotów...

ale jesli zyczysz sobie innych klimatów  i  stakania sobie do gardeł to polecam  inne forum slubne  (na g) i zawarty tam w dział pomyje.. zobacz  jak wygląda tamtejsze zycie..

ja zdecydowanie cenie sobie spokój a nie opluwanie ...

Offline Olcia27 Kobieta

• uzależniony
    • w moim obiektywie
  • data ślubu: 06-09-2008
Dziewczyny dajcie sobie spokój kobietka napisała posta żeby wywołać zamieszanie i poszła sobie nie warto zawracać sobie głowy.

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
...no....poszła na to forum dla psychopatów....jak radziłam...

Offline Olcia27 Kobieta

• uzależniony
    • w moim obiektywie
...no....poszła na to forum dla psychopatów....jak radziłam...

i jest w swoim żywiole :bond:

Offline asia Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 10.09.2005r.
 :hahaha: dziefffczynki moje kofffane - uwielbiam Was!  :-*

Offline megan Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
:hahaha: dziefffczynki moje kofffane - uwielbiam Was!  :-*

hehe no z ust mi wyjelas kochana  ;) ;) ;)

Offline Ninka Kobieta

• Chuck Norris
nie-popowa no to masz problem rzeczywiście :!: Tylko się nie załam, że jesteś I użytkowniczką tego forum w kierunku której nie padło żadne SŁODKIE słowo.

Pozdrawiam Cię zwyczajnie. Nie cieplutko, czy serdecznie, a najzwyczajniej na świecie i życzę więcej wyrozumiałości. Ninka bez słodkości po prostu Nina.

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
śliczniusio moje kochaniutkie to wszyściusieńko ujełyście :) :) :).

Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline met Kobieta

• Młoda Żonka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: [size=
Nie-popowa buziaczki, papatki i ciasteczka.

Offline Kasia-Wrocław Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 16.06.2007
Dlaczego na tym forum wszyscy są tacy słodcy?

Bo "e-wesele" to nasz kryptonim, tak naprawdę jest to forum cukierników...

Offline Antalis

• Chuck Norris
Kasiu a mialas nikomu nie mówic  :P

Offline merkunek Kobieta

• Chuck Norris
Kaśka, no byłabym się kawą opluła, padłam ze smiechu ;D ;D ;D

Offline jagodka24 Kobieta

• Chuck Norris
kaśka kocham cie  :brawo_2: :hahahaha:

Offline Anjuschka Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 15.05.2010

I o to właśnie chodzi :)

Offline Antalis

• Chuck Norris
Nie -popowa i cza Ci sie było oddzywac ??  ;D

Offline dziubasek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
bożesz aż monitor ze śmiechu oplułam....  ;D ;D ;D

Offline ela Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.08.2005
:serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce:
:serce: Jestescie super , extra , świetne wy moje cukiereczki :)                            :serce:               
:serce: Miodzio , koffam Was za ten humorek :)                                                    :serce:
:serce: Aj lowju was wszytskie moje skarbki :)                                                      :serce:
:serce:                                                                                                                     :serce:
:serce: Nie ma to jak od poniedziałeczku z raneczka poprawka humoreczku  :-*    :serce:
:serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce:
« Ostatnia zmiana: 14 kwietnia 2008, 10:40 wysłana przez ela »
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline gosiaczekk Kobieta

• Chuck Norris

:serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce:
:serce: Jestescie super , extra , świetne wy moje cukiereczki :)                                 :serce:               
:serce: Miodzio , koffam Was za ten humorek :)                                                         :serce:
:serce: Aj lowju was wszytskie moje skarbki :)                                                           :serce:
:serce:                                                                                                                         :serce:
:serce: Nie ma to jak od poniedziałeczku z raneczka poprawka humoreczku  :-*       :serce:
:serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce:
też Cię kocham Eluniu  :serce: :serce:

Offline kamyczek Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 28.12.2006
ANCYMONEK :)

Offline Olcia27 Kobieta

• uzależniony
    • w moim obiektywie
aż zaczyna mnie mdlić moje kochaniutkie forumeczki, forumusie ;D

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
 ;D ;D ;D milusie jesteście :oops:
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline SaTine Kobieta

• ღ KM ღ
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 21.06.2008
ale tu się fajniusio zrobiło  ;D ;D