Autor Wątek: Jubiler polecam  (Przeczytany 3963 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nicolette
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.01.2008
Jubiler polecam
« dnia: 10 Kwietnia 2008, 22:41 »
Witam serdecznie :D
Za dwa dni minie 3 miesiace od naszego cudownego dnia slubu  ;D
Po pierścionek zaręczynowy wybralismy się z polecenia naszych dobrych przyjaciół na plac Kościuszki do p. Waldemara Matkowskiego, wybralismy  taki z małym brylancikiem i do tej pory jest w idealnym stanie a noszę go juz dwa lata.
Byłam zadowolona z usług tego jubilera(zmniejszył mi nawet bezpłatnie pierścionek) ale po przeczytaniu kilku postów szczerze mówiąc zaczęłam sie zastanawiac nad innym salonem, w koncu obraczki to pamiatka na całe życie.  Jednak po porównaniu innych ofert , okazało się, że w tym salonie jest najkorzystniejsza.  Zdecydowaliśmy się zamówic u p. Matkowskiego (ma ponad 1000 wzorów).  Wybralismy piekne obraczki z żółtego złota z dodatkiem białego w bardzo dobrej cenie. 
Jestesmy zadowoloni.  Polecam.  Dlatego postanowiłam zamiescic ten post.

Offline JustynkaK
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.04.2008
Odp: Jubiler polecam
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Kwietnia 2008, 14:59 »
Ja też polecam.  Wprawdzie do naszego wielkiego dnia jeszcze kilka dni pozostało ale nasze obrączki już leża w pudełeczku czekają na  swoją wielka chwilę.  My wybraliśmy z brylancikiem, całe żółte i także dostaliśmy rabat , choć i bez rabatu była różnica w cenie w porównaniu z innymi salonami. 

Offline merkunek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9817
  • Płeć: Kobieta
Odp: Jubiler polecam
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Kwietnia 2008, 15:16 »
Wydaje mi się mocno podejrzane, ze dóch nowych Użytkowników z 1 postem akurat tu trafiło i napisało takie posty...tak sobie myśle, że jeszcze jeden taki wpis i wątek powędruje do archiwum, to tak informacyjnie.

Offline nicolette
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.01.2008
Odp: Jubiler polecam
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Kwietnia 2008, 19:33 »
Nie obchodzi mnie to czy wątek trafi do archium czy nie, chciałam tylko wyrazic swoja opinie bo przecież po to jest tu forum, a tak apropo przed slubem pisałam z innego konta takze nie trafiłam tu przypadkiem. 

Offline Zuzia_123
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.06.2008
Odp: Jubiler polecam
« Odpowiedź #4 dnia: 6 Stycznia 2009, 15:26 »
Ten post to chyba autoreklama tego Pana.
Znajomi zmówili u niego obrączki.  Oddał im je miesiąc po terminie, a wyglądału tak, że pozal sie Boże.  Oddali mu je i na gwałt robili obrączki u innego złotnika.  Sama też oglądałam obrączki u tego Pana ale nie spodobało mi się, że trzeba odrazu zapłacić całość nie widząc jak są zrobione.  Rozumiem jakąś zaliczkę ale nie całość.  Szczerze powiem, że nie polecam tego Pana.

Offline k8libby

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 244
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.07.2010
Odp: Jubiler polecam
« Odpowiedź #5 dnia: 7 Września 2009, 22:46 »
są inne ciekawe komentarze na temat tego Pana, wynika z nich, że to złodziej i oszust.

Offline martpl
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 5 wrzesień 2009
Odp: Jubiler polecam
« Odpowiedź #6 dnia: 7 Września 2009, 23:23 »
Cytat: nicolette link=topic=10411. msg545122#msg545122 date=1207860101
Witam serdecznie :D
Za dwa dni minie 3 miesiace od naszego cudownego dnia slubu  ;D
Po pierścionek zaręczynowy wybralismy się z polecenia naszych dobrych przyjaciół na plac Kościuszki do p.  Waldemara Matkowskiego, wybralismy  taki z małym brylancikiem i do tej pory jest w idealnym stanie a noszę go juz dwa lata. 
Byłam zadowolona z usług tego jubilera(zmniejszył mi nawet bezpłatnie pierścionek) ale po przeczytaniu kilku postów szczerze mówiąc zaczęłam sie zastanawiac nad innym salonem, w koncu obraczki to pamiatka na całe życie.   Jednak po porównaniu innych ofert , okazało się, że w tym salonie jest najkorzystniejsza.   Zdecydowaliśmy się zamówic u p.  Matkowskiego (ma ponad 1000 wzorów).   Wybralismy piekne obraczki z żółtego złota z dodatkiem białego w bardzo dobrej cenie.  
Jestesmy zadowoloni.   Polecam.   Dlatego postanowiłam zamiescic ten post. 

wyglada na to ze jest pani jedyna zadowalona z tego jubilera. .  a moze pani jest corka Matkowskiego hee?? ;)

Ja tego jubilera nie polecam.  Jak sie bierze 100 procent zaliczki to powinno sie wykonac dana usluge rzetelnie i na czas. 
Ten Pan pobral takie zaliczki od conajmiej kilkunastu osob po czym kazdemu odwleka termin odbioru, a inaczej mowiac cos kreci. . .  Mam nadzieje ze policja sie nim zajmie.

Offline MISIEK

  • Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 544
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jubiler polecam
« Odpowiedź #7 dnia: 8 Września 2009, 07:27 »
Wydaje mi się mocno podejrzane, ze dóch nowych Użytkowników z 1 postem akurat tu trafiło i napisało takie posty...tak sobie myśle, że jeszcze jeden taki wpis i wątek powędruje do archiwum, to tak informacyjnie.

Nikogo nie mam zamiaru bronić , ani szkalować , ale bądźmy sprawiedliwi: jak były posty negatywne nikt nie straszył że watek pójdzie do archiwum , jak pojawiły sie pozytywne posty na temat tego Pana  - od razu kontra i do archiwum ?
Powtarzam jeszcze raz - Nikogo nie bronię i tak samo jak Wy chcę wyjaśnienia tej sprawy, dla dobra nas wszystkich , ale nasze prawo przewiduje tzw. domniemanie niewinności , to po pierwsze , a po drugie mamy wolność słowa i i cenzurę wytępiono za komuny , tak że prośba - nie wydawajmy wyroków za nim one nie zapadną w odpowiedniej instytucji.

Kryptoreklama na forum  - NIE, wolność wypowiedzi - TAK
pozdrawiam