e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: czym jadą świadkowie?  (Przeczytany 23139 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wioleta Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 14 czerwca 2008
czym jadą świadkowie?
10 kwietnia 2008, 10:12
Powiedzcie mi czy świadkowie jadą z parą młodą w aucie czy jadną osobnym np. za młodymi aby w razie bramy świadek wódeczke mógł dać?
Jakoś nie wyobrażam sobie że w aucie osobowym - nie mówie o limuzynach- pani młoda gniezdziła się w sukni ze świadkową:/
Doradzcie bo nie wiem co zrobić ???

Offline Olcia27 Kobieta

• uzależniony
    • w moim obiektywie
  • data ślubu: 06-09-2008
Odp: czym jadą świadkowie?
10 kwietnia 2008, 10:17
to peqwnie zależy od samochodu, my jedziemy jednym samochodem świadka , więc świadkowie bedą jechać z przodu a my z tyłu

Offline Wioleta Kobieta

• forumowicz
10 kwietnia 2008, 10:24
takkkk tylko przy wynajmowaniu samochodu autko prowadzi jego wlasciciel wiec świadek siedzi z przodu a świadkowa z młodymi... o taki wariant mi chodziło...
my chcemy jechać Chryslerem PT Cruiserem a to małe autko więc staram się wymyśleć jakieś sensowne wyjście ???

Offline Olcia27 Kobieta

• uzależniony
    • w moim obiektywie
  • data ślubu: 06-09-2008
10 kwietnia 2008, 10:33
a to zmienia postać rzeczy , fakt może być ciasno, a świadkowie z rodzicami w samochodzie??

Offline Wioleta Kobieta

• forumowicz
10 kwietnia 2008, 10:43
z dodatkowym autem problemu nie będzie tylko czy moze być takie rozwiązanie że świadkowie jadą innym autem niż młodzi ???

rybkawiedenka

• Gość
10 kwietnia 2008, 14:46
U nas swiadkowie OSOBNO przyjechali na ślub, ze swoimi partnerami, spotkali sie z nami dopiero przed USC a potem przed kościolem (mielismy osobno), u wielu naszych przyjaciol tak wlasnie bylo, nikogo nie interesuje gdzie jada swiadkowie, najwazniejsza jest mloda para.

Offline Wioleta Kobieta

• forumowicz
10 kwietnia 2008, 14:51
Też jestem tego zdania ale mój Misiek tego nie może zrozumieć ::) ::)

rybkawiedenka

• Gość
10 kwietnia 2008, 21:47
To go zapytaj czy nie ma wiekszych zmartwien podczas organizacji wlasnego slubu jak to czym przyjada siwadkowie
(czego nikt nie zauwazy).

Offline uleule Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 28.06.2008
21 kwietnia 2008, 21:32
Zgadzam sie z Toba, to wasz SLUB i wam ma byc wygodnie a swiadkow uprzedz ze jedziecie sami
Poniewaz my jedziemy swoim samochodem, moj przyszly maz bedzie prowadzil a ja bede siedziec na przednim siedzeniu
a tyl autka bedzie przeznaczony na kwiaty i prezenty jakie otrzymamy

Offline Wioleta Kobieta

• forumowicz
22 kwietnia 2008, 08:50
Dziewczyny... udało mi się go przekonać!!! ;D ;D ;D

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
19 maja 2009, 16:09
odswiezam

tez właśnie sie zastanawiam jak to rozwiazac ,zeby wlasnie nie gneisc sie z tylu  w 3

Offline MAJK Mężczyzna

• nowicjusz
  • data ślubu: 2000-06-17
31 maja 2009, 13:47
bardzo prosto . . . .  żeby jechać jednym autem ze świadkami to tylko limuzyna. . .  ale co zabawy przy wsiadaniu i wysiadaniu po kolei na bramach ;) to już wasze. . . .  proponuje inaczej. . .  normalne lub wypozyczone auto. .  i tylko Wy we dwoje i kierowca. . .  świadkowie jada za wami drugim autem i proste. . .  ewentualnie dopusiciłbym świadkowa do auta z młodymi ale obok kierowcy. . . .  nieludźcie się że mloda z suknia na duzym kole i obok jeszcze dwie osoby to katorga i niewykonalne. . .  to ma być Wasz dzień i po to wynajmujecie piękne auta.

Offline gosiaczek3074 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 02.10.2009
5 lipca 2009, 18:48
podpowiedzcie mi  czy swiadkowie maja jechac z mlodymi ???jedziemy dluuuuga limuzyną.

Offline ziarno_chaosu

• nowicjusz
5 lipca 2009, 18:56
Jak dłuuugą limuzyną to jak najbardziej  ;)
U moich znajomych jednym takim autkiem jechała Para Młoda i świadkowie ze swoimi parami + kierowca  ;D

Offline sylwia85 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 26.09.2009
9 lipca 2009, 12:09
moim zdaniem, świadkowie powinni jechac osobno, a nie gnieśc się razem z mlodą parą w aucie.  przejazd z kościoła do restauracji to najmniej ważny element całej uroczystości, którym nikt, z gości, się specjalnie nie ekscytuje. . .

Offline Anjuschka Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 15.05.2010
19 lipca 2009, 16:28
Jak Młodzi jadą długą limuzyną, to moim zdaniem, jak najbardziej mogą jechać z nimi świadkowie - na pewno się zmieszczą i nie będą się gnieść.
A jak jest to jakieś mniejsze auto, to wtedy Młodzi powinni jechać sami... Bo 4 ludzi + ewentualny kierowca, to już dużo osób.

Offline klementyna Kobieta

• nowicjusz
20 lipca 2009, 12:16
u nas zawsze młodzi i swiadkowie razem jechali jeszcze nie spotakałam sie by jechali osobno a jest to warszawa wiec nie ma kilku metrów a wsztscy sie mieszcza i w kazdej innej osobówce rowniez

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
20 lipca 2009, 12:19
Dobrze jest, jak w aucie jadą 4 osoby - Młodzi+świadkowie. Jak byłam świadkową to ja ze świadkiem jechaliśmy z przodu (on prowadził), a Młodzi z tyłu i myślę że to było dobre rozwiązanie.

Offline katrishja Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 18.09.2009
20 lipca 2009, 12:30
Dobre rozwiązaniem jest na pewno to co pisze Maja- zapewne najlepszym ale jeśli ma się kierowcę to sprawa się komplikuje- my właśnie ejsteśmy w takiej sytuacji i postanowiliśmy (a raczej ja mój PM się poddał) że jedzie z nami świadkowa a świadek jakoś sobie poradzi- jeśli nie będzie miał auta to pojedzie z rodzicami lub autokarem i tyle  :)

Offline Anjuschka Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 15.05.2010
20 lipca 2009, 15:09
Jak kierowcą jest świadek, to jak najbardziej można jechać jednym autkiem :) 2 osoby z przodu, 2 osoby z tyłu :)

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
20 lipca 2009, 15:15
Różnie bywa, kuzyn miał sportowe autko i sam prowadził -żona z boku, a świadkowie jechali razem osobnym autem

Offline sylwia85 Kobieta

• nowicjusz
20 lipca 2009, 15:16
Jak kierowcą jest świadek, to jak najbardziej można jechać jednym autkiem :) 2 osoby z przodu, 2 osoby z tyłu :)
właśnie

Offline angel Kobieta

• forumowicz
23 lipca 2009, 10:50
nasi swiadkowie jechali razem z nami  ;)
z tylu nie bylo az tak ciasno, a mielismy prawie 30 km od kosciola do sali
 swiadkowa pomagala mi non stop wpiac welon bo sie odpinal
A swiadek wysiadal i wyciagal wodeczki jak byla brama  ;D

Offline planetka Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 01.08.2009
21 sierpnia 2009, 16:08
chyba troche przesadzacie... to jak wielkie suknie macie, ze sie nie pomiescicie? my mielismy 6-osobowy(cadillac eldorado- polecam bo robi wrazenie:) ) samochod swiadkowie wiec siedzieli z przodu razem z szoferem, ale jak bralam slub cywilny tez mialam suknie(tylko, ze nie biala) a do tego bylam wysoko w ciazy i spokojnie sie wszyscy pomiescilismy w trojke z tylu(a wlasciwie to w 4:) )

Offline cherry Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 31.07.2010
22 sierpnia 2009, 10:25
U mnie praktykuje się tak, że świadkowie jada samochodem z młodymi;)

Offline sylwia85 Kobieta

• nowicjusz
25 sierpnia 2009, 10:54
:) różnie bywa; najważniejsze żeby dojechac bezpiecznie i tyle;)

Offline ismenka1986 Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 17.10.2009
7 września 2009, 23:15
W dniu mojego ślubu świadkowie będą jechali razem z nami autkiem:)

Offline obserwator

• maniak
  • data ślubu: trochę czasu minęło
17 września 2009, 14:35
Nie przesadzajcie. Z przodu jedzie kierowca i świadek, z tyłu Młodzi i świadkowa.  :D

Offline madziara07 Kobieta

• uzależniony
20 października 2009, 20:28
Nie przesadzajcie. Z przodu jedzie kierowca i świadek, z tyłu Młodzi i świadkowa.  :D
nie no sorry ale nie wyobrażam sobie żeby w zwykłym samochodzie siedzieć w trójkę z tyłu kiedy masz szeroką sukienkę i trzeba na nią uważać,i mówię to o zwykłej sukience a co tu mowa jak ktoś ma na jakichś halkach itp

rybkawiedenka

• Gość
20 października 2009, 20:31
Ja uważam że świadkowie powinni jechać sami, sporo wczesniej przed parą młodą, sprawdzą czy wszystko jest na miejscu, czy gotowe.