e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Lekarz w Krakowie?  (Przeczytany 1680 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lara_Croft Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
Lekarz w Krakowie?
30 marca 2008, 19:54
może nie do końca temat zbliżony z weselem i ślubem, ale potrzebuje pomocy

szukam lekarza (DOBREGO) ginekologa, wszystko jedno czy pan czy pani, ale pracującego w szpitalu Żeromskiego w Krakowie.
Znalazłam dobre opinie na temat dr Marszała, ale on już nie pracuje w Żeromskim :(

pomocy  :blagam: :buu:
"dobrze, iż rodzicielstwo to jest coś nieznanego tak do końca, bo gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017

rybkawiedenka

• Gość
Odp: Lekarz w Krakowie?
30 marca 2008, 20:14
Lara a moze to wątek do Bebikowa - tam dziewczyny mają rozeznanie w ginekologach. Mogę go przenieśc

• maniak
30 marca 2008, 20:19
rybka, nie wiedziałam gdzie umieścić, to wpisałam do Krakowa, ale jak uważasz, że tam będą wiedzieć, to przenieś :)
"dobrze, iż rodzicielstwo to jest coś nieznanego tak do końca, bo gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017

rybkawiedenka

• Gość
30 marca 2008, 20:29
Lara nie mam pewnosci....

Offline AndziaK Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23.06.2007 r.
31 marca 2008, 13:24
Kurde niby jestem z okolic, ale przykro mi... z Żeromskiego nikogo nie znam.....

Offline Vall Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 07.07.2007 :smile:
11 kwietnia 2008, 13:38
Lara a sprawdz na e-mamie, tam jest regionam,i podzielone i sporo dziewczyn rodziło, zamierza rodzic, zna lekarzy wlansie z Zeroma..jest topic kgoo polecaja itd :)

• maniak
11 kwietnia 2008, 13:46
no właśnie tam co chwilę patrzę i znalazłam tylko jednego lekarza, tylko namiarów zdobyć nie mogę

o lekarzach z Żeromskiego można znaleźć na polki.pl, ale tam tez na ma namiarów :(

Marcel - 8.01.2017

Offline Vall Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 07.07.2007 :smile:
11 kwietnia 2008, 13:55
hmmm....
jak się czegos dowiem to dam znać!