Autor Wątek: Restauracja MAXIM w Dąbrowie Górniczej - proszę o opinie  (Przeczytany 6560 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Carisma
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05/09/2009
Witam,
może któraś z Was była już na weselu w restauracji Maxim w DG? Albo słyszała coś na jej temat? Byłabym wdzięczna za opinie! Pozdrawiam!  :)

Offline mamba_m
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.09.2010r.
Odp: Restauracja MAXIM w Dąbrowie Górniczej - proszę o opinie
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Marca 2008, 12:47 »
Witaj :)

Byłam tam na weselu syna właścicielki tej restauracji, więc ta opinia może być mało obiektywna.
Wystrój był piękny, jedzenia pełne stoły, aż uginały się od ciężaru, wszystko ładnie przyozdobione.  Na dole było powitanie i  obiad, na górze był stół dla gości i sala taneczna.  Wszystko dopięte do ostatniego guzika.  Jedyny mankament jaki zauważyłam to troszkę mało miejsca dla gości usytuowanych na końcu stołu.  Plusem był dla mnie zestaw wypoczynkowy na dole, gdzie można było w spokoju wypocząć kilka minut.  Ogólna moja opinia jest jak najbardziej pozytywna :)

Offline sternalka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.09.2008
Odp: Restauracja MAXIM w Dąbrowie Górniczej - proszę o opinie
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Marca 2008, 12:57 »
Czy orientujecie sie jaki jest teraz koszt za 1 osobe w tej restauracji??
Pozdrawiam

Offline mamba_m
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.09.2010r.
Odp: Restauracja MAXIM w Dąbrowie Górniczej - proszę o opinie
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Marca 2008, 13:00 »
Cytat: mamba_m link=topic=10141. msg520560#msg520560 date=1205754462
Witaj :)

Byłam tam na weselu syna właścicielki tej restauracji, więc ta opinia może być mało obiektywna. 
Wystrój był piękny, jedzenia pełne stoły, aż uginały się od ciężaru, wszystko ładnie przyozdobione.   Na dole było powitanie i  obiad, na górze był stół dla gości i sala taneczna.   Wszystko dopięte do ostatniego guzika.   Jedyny mankament jaki zauważyłam to troszkę mało miejsca dla gości usytuowanych na końcu stołu.   Plusem był dla mnie zestaw wypoczynkowy na dole, gdzie można było w spokoju wypocząć kilka minut.   Ogólna moja opinia jest jak najbardziej pozytywna :)

Właśnie pokapowałam się, że teraz to nazywa się BEA. . . bo wcześniej był MAXIM, ehhh, jest to sala obok targowiska miejskiego. . .

Offline Carisma
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05/09/2009
Odp: Restauracja MAXIM w Dąbrowie Górniczej - proszę o opinie
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Marca 2008, 13:27 »
Hej,
nie, to nie jest na 100% BEA, Maxim jest na Łęknicach w DG, a BEA w centrum. 
No rzeczywiście mało obiektywna ocena  :) ale może to też jest jakaś informacja, dzięki.

Offline gulinek85

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.09.2009
Odp: Restauracja MAXIM w Dąbrowie Górniczej - proszę o opinie
« Odpowiedź #5 dnia: 9 Listopada 2008, 22:23 »
hej :) ja mam mieć tam wesele i też się zastanawiam jak to będzie... bo nam osobiście sala się podoba bardzo i jest blisko :) więc jeżeli ktoś był już tam na weselu to byłabym bardzo wdzięczna za opinie...
Pozdrawiam,
Aga

Offline mietowka
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 663
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.06.2009r
Odp: Restauracja MAXIM w Dąbrowie Górniczej - proszę o opinie
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Listopada 2008, 10:55 »
Witam was serdecznie :)
Byłam tam na weselu u znajomych tego roku. Wystroju sali nie mieli ale myślę że nawet tego co niektórzy nie zauważyli. Jedynie mieli wystrój swojego miejsca. Jeżeli chodzi o jedzenie to rzeczywiście było dobre a nawet bardzo dobre.Wszystko było takie ze smakiem. Jedyne zastrzeżenia to że nie dopilnowali tego aby wódka była schłodzona i w sumie dopiero jak goście weszli na salę to dopiero się tym zainteresowali a my na początek piliśmy ciepłą wódeczkę. Wesele było dość spore ok 100 osób może trochę więcej- klimatyzacja nie dawała rady. Jest tylko na środku parkietu i tam było jedyne chłodne miejsce. Można by się jeszcze trochę do obsługi doczepiać że nie działali sprawnie jeżeli chodzi o wymianę talerzy no ale prawda jest taka że każdy patrzy na coś innego i tyle ile jest ludzi tyle będzie opinii na temat sal weselnych. Każdy ma inne gusta.
Ale ogólnie wszystko było na plus + i można polecić salę

Offline gulinek85

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.09.2009
Odp: Restauracja MAXIM w Dąbrowie Górniczej - proszę o opinie
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Listopada 2008, 12:57 »
dzięki wielkie za opinię :) teraz będziemy wiedzieli przynajmniej na co zwrócić uwagę, bo przy podpisywaniu umowy to wszystko pięknie wyglądało ;) a prawda jest taka, że nikomu się nigdy nie dogodzi jeśli chodzi o gości :) najważniejsze żeby jedzenie było dobrze, orkiestra fajnie bawiła gości i alkoholu nie brakło :) jeszcze raz wielkie dzięki za informację, pozdrawiam

Offline oloolo
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2010
Odp: Restauracja MAXIM w Dąbrowie Górniczej - proszę o opinie
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Stycznia 2011, 13:36 »
chciałam napisac opinie o restauracji maxim w dąbrowie górniczej, bo jestem to winna włascicielce za to,ze zorganizowała mi super wesele.  zaczne od tego,ze wybrałam ta sale ze wzgledu na jej wygląd-jest nowa, ładna, okrągłe stoły tez robią na mnie wrażenie, a po drugie dlatego,ze sala byla juz sprawdzona przez siostre i znajomych.  Jesli chodzi o menu to jest do wyboru z ewentualnymi zmianami i propozycjami młodej pary, wszystko jest do dogadania i uzgodnienia.  w roku 2010 cena byla 200 zł z 3gorcymi posiłkami,ciastami, tortem, kwiatmi, owocamii,w kwestii młodych zostaje tylko alkohol.  nic nie moge złego powiedziec o sali, jedzeniu, obsłudze -wszystko profeska i super organizacja.  poza włascicielką jest pan.  który sie tez wszystkim zajmuje, pomoze, doradzi i jest strasznie sympatyczny.  polecam ta sale z czystym sumieniem.  wlascicielka nie jest pazerna, wszyscy starają sie doradzic co, kiedy i jak zeby bylo OK.  My i nasi goscie wyszli zadowoleni i uslyszelismy same superlatywy o weselu.  
reni1983@o2. pl

Offline martinno
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 15-09-2012
Odp: Restauracja MAXIM w Dąbrowie Górniczej - proszę o opinie
« Odpowiedź #9 dnia: 5 Października 2011, 10:52 »
hej, czy ktoś może napisać opinie z tego sezonu weselnego ? :)

Offline Madzik27

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.08.2012
Odp: Restauracja MAXIM w Dąbrowie Górniczej - proszę o opinie
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Października 2011, 20:41 »
Witam :) Czy któraś z Was miała wesele w tym roku w Maximie?Ja mam dopiero za rok, sali już nie będę zmieniać ale chciałam się dowiedzieć czy dalej jest tak fajnie jak wszyscy piszą :)

Offline kiniadg

  • http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=21353.0
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 684
  • Płeć: Kobieta
  • razem od 25.10.2002
  • data ślubu: 03.07.2010 Maxim
Odp: Restauracja MAXIM w Dąbrowie Górniczej - proszę o opinie
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Października 2011, 10:58 »
Ja miałam może nie w tym roku, tylko rok temu :) ale mogę w 100 % polecić tą salę. Zdecydowanie przychylam sie do opini oloolo :) właścicielka jest przemiłą osobą :) cały czas jest podczas wesele wraz z mężem na zapleczu i pilnuja, żeby wszystko było w jak najlepszym porządku :) Jedzenie jest pyszne, kelnerzy bardzo mili i pomocni :)
W przygotowaniach można śmiało kierować się radami głównego kelnera i właścicieli :) Oni mają sprawdzone różne opcje i wiedzą najlepiej co się wprawdza. Zarówno jesli chodzi o ustawienie stołów, jak i układanie menu :)
Myślę, że w tym roku nic się nie zmieniło, bo właściciele są ci sami :)
Teraz jeszcze otworzyli w centrum fajnu, przytulny pub :) zaraz przy pałacu kultury :)

Offline gulinek85

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.09.2009
Odp: Restauracja MAXIM w Dąbrowie Górniczej - proszę o opinie
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Października 2011, 19:24 »
Ja miałam 2 lata temu i z czystym sercem mogę polecić :) w tym roku koleżanka miała tam wesele i z tego co mi wiadomo wszystko wyszło super :) więc nie masz się czego bać :) Pozdrawiam

Offline gosiaczek72
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
Odp: Restauracja MAXIM w Dąbrowie Górniczej - proszę o opinie
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Listopada 2011, 18:08 »
ja jestem omówiona na wstępna rozmowę w sprawie rezerwacji sali wiec zobaczymy co to będzie :)