Autor Wątek: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU  (Przeczytany 76976 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ily

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 98
  • Płeć: Kobieta
SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« dnia: 12 Marca 2008, 17:00 »
Wątek salony ślubne w Dąbrowie Górniczej już powstał.  A jakie są Wasze opinie o salonach ślubnych w Sosnowcu? Z własnych doświadczeń lub opinii znajomych?

Offline margolka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3579
  • Płeć: Kobieta
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Lipca 2008, 16:30 »
Hej! Piszę w tym temacie, choć widzę, że nie cieszył się on jak do tej pory powodzeniem. Ale innego, bardziej odpowiedniego nie znalazłam. Mam do was prośbę i liczę, że pomożecie  :) A mianowicie gdzie są salony z sukniami ślubnymi w Sosnowcu ? Ja wiem tylko o 2 na Modrzejowskiej ( taki jeden na piętrze jakiegoś budynku i drugi naprzeciwko kina) Objechałam już salony w Będzinie i Dąbrowie i teraz wyruszam na Sosnowiec  ;) Ktoś mi pomoże ?


Offline dorka_9

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 sierpnia 2008
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Lipca 2008, 16:33 »
W ktorejś bramie na Modrzejewskiej są aż 2 salony wiec warto tam isc bo w jednym maja nawet  ladne sukienki.

Offline margolka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3579
  • Płeć: Kobieta
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Lipca 2008, 16:40 »
Czyli na Modrzejowskiej byłyby aż 4  :) fajnie  :D dorka_9 dzięki  :)


Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Lipca 2008, 16:45 »
- 2 w bramie - będzie szyld więc bedziesz widzieć
- jeden w tym budynku co drogeria natura tylko ze na górze
- jeden na przeciwko heliosa  ;)
i jeszcze jeden jest na Mireckiego i z tym salonem współpracują te panie które maja słynny salon na Okrzei w Dg  ;)



Offline margolka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3579
  • Płeć: Kobieta
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Lipca 2008, 16:56 »
Justyś dzięki, o tym na Mireckiego nie wiedziałam. Wydaje mi się, że w S-cu jest jeszcze więcej tych salonów  :D Tak mi się kojarzy, że widziałam gdzieś z autobusu, ale gdzie to nie pamiętam  ???


Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Lipca 2008, 17:04 »
Bo chyba był jeszcze koło muzy albo tam gdzies w okolicach szpitala na 3 maja tak mi sie coś kojarzy, wiec całkiem mozliwe ze widziałas go z autobusu  ;) ale juz go nie ma  ;)


A pwoiedz mi jak byłas w Będzinie w salonach to w tym Powiedz Tak tez kobieta zapytała Ci sie po co teraz ogladasz jak ślub w przyszłym roku ??  ;D ;D ;D



Offline margolka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3579
  • Płeć: Kobieta
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Lipca 2008, 17:21 »
Nie wiem który to "powiedz tak" bo jakoś na nazwy nie zwracałam uwagi  ;) ale ja w każdym mówię od razu, że ślub za rok, ale we wrześniu wyjeżdżam za granice. No i się nie czepiają - a nawet mówią, że wiele jest takich dziewczyn  ;)


Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Lipca 2008, 17:31 »
yhy  ;D ;D ;D



Offline ily

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 98
  • Płeć: Kobieta
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Lipca 2008, 17:50 »
koło szpital salon już dawno został zlikwidowany. Jest jeszcze jeden salon w Scu- oprócz wymienionych -  na ul. Sienkiewicza tzn. prawie na przeciwko Plazy (pomalowany na zielono i nazywa się chyba salon Irena);

Offline margolka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3579
  • Płeć: Kobieta
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Lipca 2008, 17:59 »
dziękuję Ci ily  :) to już mam 6 salonów do odwiedzenia  ;D jak jeszcze ktoś sobie o jakimś przypomni to piszcie  ;D


Offline evelaz

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2991
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Lipca 2008, 22:12 »
jest jeszcze salon jak centrum Europa ... -na przeciwko Plazy :P Na Pogoni są 2- jeden na ul. Mireckiego a drugi tuż koło przystanku w stronę centrum ,ale to jest tej samej właścicielki ,co na ul. Sienkiewicza(czyli salon "Irena")
Powiem Wam, że moja koleżanka zamówiła suknię w Będzinie 500zł mniej ,niż ona kosztowała w salonie "Irena",a model był identyczny...  Oczywiście usłyszałyśmy, że oni jedyni mają takie wzory.... ( Już przynajmniej by nie kłamała...  >:()
Ponadto,jak byłyśmy we trzy w salonie, to pytała ,która z nas jest Panną Młodą i pierwsza ma wesele. Jednej pozwoliła przymierzyć,a nam, choć obie mamy wesele w przyszłym roku już nie. Stwierdziła, że jest jeszcze dużo czasu i będą inne suknie... Wkurzyłyśmy się, bo ewidentnie się jej nie chciało.... ;/

Offline margolka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3579
  • Płeć: Kobieta
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Lipca 2008, 22:22 »
A nie ma czasem żadnego salonu na Roweckiego ? Czy sobie go wymyśliłam  ???


Offline evelaz

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2991
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Lipca 2008, 22:42 »
na Roweckiego to jest właśnie ta filia salonu "Irena" koło przystanku...  dobrze kojarzysz ;D

Offline margolka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3579
  • Płeć: Kobieta
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #14 dnia: 10 Lipca 2008, 22:59 »
to zrobię małe podsumowanko  :)
1. salon w bramie na Modrzejowskiej
2. salon w bramie na Modrzejowskiej
3. salon na przeciwko heliosa
4. salon na górze drogerii natura
5. salon k/centrum Europa naprzeciwko Plaza
6. salon "Irena " ul Sienkiewicza
7. salon na Roweckiego - filia "Ireny"
8. salon na Mireckiego
 :)
to tyle chyba za jednym zamachem się nie uda odwiedzić  :)


Offline evelaz

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2991
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #15 dnia: 10 Lipca 2008, 23:04 »
to schodzi czasowo,także nie wiem, czy uda Ci się wszystko obejść za jednym razem....

Offline margolka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3579
  • Płeć: Kobieta
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #16 dnia: 10 Lipca 2008, 23:07 »
no pewnie nie uda... ale dziękuję za pomoc  :D


Offline evelaz

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2991
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Lipca 2008, 23:33 »
nie ma za co ;) czekam na relację i opinię odwiedzonych salonów ;)

Offline margolka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3579
  • Płeć: Kobieta
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Lipca 2008, 20:16 »
Co by wam tu napisać  :drapanie: dziś byłam w kilku salonach Sosnowca, w 4 na Modrzejowskiej, w "Irenie" i jeszcze w 1 na Targowej. Na Targowej to taki "salon " od razu z krawcową, więc nie wiem czy można go nazwać salonem  ;) Salon w centrum Europa był dziś zamknięty, a na Pogoń już nie pojechałam. Zdjęć z dzisiejszej wycieczki nie mam, bo przymierzałam tylko 3 sukienki w jednym salonie, a tam mi nie pozwolono się obfotografować ( niestety  :( ) W innych salonach nic nie przymierzałam, bo było mniej więcej to samo co w Dąbrowie i Będzinie, więc już miałam pojęcie jak w tym wyglądam. Jeśli chodzi o obsługę, to nie odczułam jakiejś nieżyczliwości, wszystkie panie były miłe i żadna mnie nie ponaglała do zamawiania.
W ogóle 1 pani jak powiedziałam ze wyjeżdżam za granicę, to powiedziała, że nie ma sensu teraz zamawiać, tylko dopiero jak wrócę, nawet jeśli to będzie tydzień przed ślubem . Powiedziała, że wtedy się mnie wymierzy i suknia będzie gotowa w tydzień lub kilka dni! no nie wiem, chyba bym się  tak nie zdecydowała :roll: Inne panie z innych salonów proponują mi się wymierzyć przed wyjazdem i potem przyjechać na przymiarkę. Jak na razie ten pomysł wydaje mi się lepszy.
Do pozostałych 3 salonów chciałabym się wybrać w przyszłym tygodniu  :)


Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Lipca 2008, 22:46 »
margolka a byłaś w salonie Sophia tym nad drogeria?? jakie masz stamtad wrazenia ?? ;)



Offline margolka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3579
  • Płeć: Kobieta
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Lipca 2008, 07:59 »
Justys851 tak byłam  :) Z tym,ze w tym salonie byłam naprawdę krótko. Weszłam, porozglądałam się, chwilę porozmawiałam i wyszłam. Nie zwróciłam szczególnej uwagi na żadną z sukienek, to i nie widziałam sensu, żeby coś przymierzać. W salonie były dwie panie, no i właściwie więcej o tym salonie nie mam co powiedzieć  :)


Offline Honey

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 252
  • Płeć: Kobieta
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Lipca 2008, 00:14 »
Oj do sophii w sosnowcu to wszlam kiedys tam zoabczyc jakie maja sukienki i powiem tyle sukienki ladne ale smiac mi sie chcialo z pań sprzedawczyn bo po haśle "moża mieszac gore z dołem z rózych sukienek coś pani doradzimy" bo panie sprzedawczynie swoim wygladem  raczej pokazywaly ze to one potrzebuaj szybkiej pomocy ktorejkowiek z przszlych mezatek odwiedzających salon, słowem wzieli dziewczynki z jakiejs najgorszej dzielnicy po zawodowce wiek ok 18-20lat za najnizsza krajowa pewnie tylko chyba nikt nie pomyslal ze salon slubny procz ladnych sukienke musi miec odpowiednio wygladajace sprzedawczynie choc nie powiem byly mile ale pierwsze wrazenie to za ciekawe nie bylo jak je zobaczyłam, ja swoja suknie wymazona pierwszy raz zobaczylm w gazecie po czym szybko pomknelam do salonu ja przymierzyc i w razie potrzeby (beznadziejny moj wyglad) zaczac szukac innej wymarzonej :) suknia na szczescie super i ja w niej tez czekac tylko konca roku zeby rezerwowac (szycie 5 miesiecy) a panie sprzedzwczynie mile sypatyczne pomogly zalozyc przyniosly butki natepna przyleciala z welonem choc nic nie mowilam :) potem wszytko opowiedziala wytlumaczyla :)a bylo to w Katowicach Evita chyba :)

Offline margolka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3579
  • Płeć: Kobieta
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #22 dnia: 15 Lipca 2008, 08:35 »
Honey jeśli Sophia to ten salon nad drogerią ( bo ja nie zwracam jakoś uwagi na nazwy), to teraz były panie na pewno po 20... i po 30 też  ;)


Offline Aga_85
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.09.2008
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #23 dnia: 15 Lipca 2008, 15:22 »
A ja byłm w tym pięnym salonie mody slubnej "Only You" w Dabrowie Gorniczej  dowiedzialam sie od bardzo milej Pani ze otworzy sie juz wkróce nowy Salon w SosnowcU, Pani nie wiedziala dokłdnie kiedy.
ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z REGULAMINEM
« Ostatnia zmiana: 15 Lipca 2008, 22:25 wysłana przez rybkawiedenka »

Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #24 dnia: 15 Lipca 2008, 15:47 »
Honey  co do tych pań w Sohi to masz racje, one są z zawodówek na praktykach  ;D
Chociaż jak byłam raz to była taka starsza pani od nich i ona była swietnie zorientowane, bo te młode laski to  nie kumaja co gdzie i jak  ;)



Offline margolka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3579
  • Płeć: Kobieta
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Lipca 2008, 16:52 »
no to ja nie spotkałam żadnej "praktykantki "  ;)
Aga_85 dzięki za info o tym nowym salonie  :)
to chyba odłożę na przyszły tydzień resztę salonów w Sosnowcu... miałam jechać jutro , ale jak w sobotę otwarcie tego nowego to się jeszcze wstrzymam  :D


Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #26 dnia: 15 Lipca 2008, 17:22 »
margolka bo sa wakacje  ;D ;D ;D

ja tam byłam ol marca i spodobała mi sie jedna sukienka, ale pani ta starsza powiedziała zeby spokojnie przyjsc pdo konic roku bo wtedy te kiecki sa w promocyjnych cenach, tzn te ze starej kolekcji  ;)



Offline margolka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3579
  • Płeć: Kobieta
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #27 dnia: 15 Lipca 2008, 17:26 »
aha wakacje  ;D no tak  ;D nie pomyślałam  ;D


Offline ily

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 98
  • Płeć: Kobieta
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #28 dnia: 15 Lipca 2008, 22:19 »
hmm Aga_85 tylko 5 postów i wszystkie na temat salonów sukien ślubnych ... ciekawe dlaczego   ???  ;)

Offline margolka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3579
  • Płeć: Kobieta
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #29 dnia: 22 Lipca 2008, 11:00 »
Dziś wybieram się do kolejnych salonów w Sosnowcu : na Mireckiego, Roweckiego, do centrum "Europa" i do tego, co go niby mieli otworzyć , jeśli go znajdę  :P Aga_85 napisała chyba dokładny adres, ale został usunięty  ;) Pamiętam tylko, że na Modrzejowskiej , dobrze myślę ? Aga_85 jesteś tu ? może mi podpowiesz ?  ;D oczywiście na priva  ;)