Autor Wątek: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU  (Przeczytany 77115 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mantylka1
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.12.2010
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #150 dnia: 11 Października 2010, 14:41 »
Moja sukienka zostanie uszyta w salonie Pani Ireny.  W zasadzie wybrała ją za mnie ;) Mam tylko nadzieję, że wszystko będzie ok.  Mnie się jej podejście do klientki bardzo podobało, no ale ja w zasadzie nie wiedziałam czego chcę więc potrzebowałam silnej ręki, która mnie poprowadzi  ;D

Offline Dima

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #151 dnia: 5 Listopada 2010, 00:30 »
Dziewczyny czy macie jakieś informacje o salonie na Warszawskiej? Chodzi o ten salon "Oto ona". 

Widziałam, że w postach pojawił się salon "Julia" na Mireckiego.  Byłam tam niedawno bo upatrzyłam sobie sukienkę i chciałam przymierzyć a okazało się, że salon został przeniesiony do DG. 

Offline polemika_schola

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.10.11r.
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #152 dnia: 6 Listopada 2010, 12:59 »
Dziewczyny czy macie jakieś informacje o salonie na Warszawskiej? Chodzi o ten salon "Oto ona". 

hmmm poza tym że jest w bramie, mają swoją strone www z katalogiem i cenami i że też się tam niedługo wybieram, to niewiele  :D

Offline czarna kotka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.09.2011 Anmark
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #153 dnia: 7 Listopada 2010, 15:50 »
Hej witam :)
Ja niedawno byłam na małym maratonie po salonach w Sosnowcu.... i cóż mogę powiedzieć:
Sophie - przemiła,  pani bardzo wesoła i pomocna, sukienki okey ale typowo mojego typu nie było, ale świetne dodatki: buty rękawiczki, wysokie ceny
Madamme- cudowne suknie, mimo tego że salon mały duży wybór, suknie róznorodne. Panie sympatyczne, ceny możliwe
Zakład krawiecki na Targowej- panie nie pozwoliła przymierzyć sukni bo powiedziała że to nie ma mój wzrost uszyta ..... ale to że jest przeceniona to potrafiła powiedzieć /dno / jak dla mnie.... to co ze, za długa ... to po co są podesty ;/
Diana- okey ale suknie takie sobie, jedna mi się podobała, ceny różne
Tylko ona- miła pani, bardzo rozmowna suknie niezłe ale nie w moim typie :)
Irena- suknie w sumie zbyt rozłożyste jak dla mnie ale 2 modele mi się podobały, z przymiarkami nie bylo problemu :) ceny dość wysokie

jak pojade na dalsze wojaże .... to będe opisywała

Offline dagma
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.2011
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #154 dnia: 10 Listopada 2010, 15:50 »
witajcie dziewczyny!
powiedzcie jak sie teraz wahaj ceny sukien ślubnych? ja zaczynam sie tym interesowac tylko jestem za granica wiec sprawe mam utrudniona.  niewiem ile czasu wystarczy mi na kupno sukni (badz wypozyczenie, nie jestem jeszcze zdecydowana).

Offline polemika_schola

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.10.11r.
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #155 dnia: 10 Listopada 2010, 16:47 »
z moich obserwacji wynika że suknia to wydatek: 1 000 - 11 000 zł
z babskich plotek natomiast wynika że najchetniej kupowane są za 2 500 - 5 000 zł

Offline czarna kotka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.09.2011 Anmark
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #156 dnia: 10 Listopada 2010, 17:29 »
Po moim maratonie w poszukiwaniu sukni .... uważam że do 3000 kupi się śliczną suknię, a nawet za dużo dużo mniej.
Bo to zależy czy bedzie szyta czy też z ekspozycji i tylko przerabiana :)

Dla mnie jest  tylko wybór nie za łatwy bo.... większość mi sie podoba, a myslałam że będzie inaczej :)

Offline Scholla

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: luty 2011
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #157 dnia: 11 Listopada 2010, 12:15 »
Obecnie jest sporo wyprzedaży i sukienki z wystawy można kupić dość tanio już od 1000 zł. Sama prawie się zdecydowałam na taką z wystawy, była w bardzo dobrym stanie i sądzę, że po wypraniu jej wyglądałaby na nową.  :)
Za uszycie sukni, tak jak pisały poprzedniczki 2000 zł i więcej.

Offline dagma
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.2011
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #158 dnia: 11 Listopada 2010, 18:31 »
dzwięki wielkie! 5 tys to dla mnie troche drogo. . . ale skoro mowicie ze za mniej niz 3 tys znajdzie sie piekna kiecuszke to super 8)

Offline polemika_schola

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.10.11r.
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #159 dnia: 13 Listopada 2010, 14:34 »
zrobiłam sobie dzisiaj spacer po salonach w Sosnowcu 8)

- Tylko Ona Warszawska 6c - miły pan, ale nie było ani jednej sukienki z katalogu którą chciałam przymierzyć :( (dosłownie było tam 15-20  sukienek i żadna mi się nie podobała)
- Salon - krawiectwo Alicji Łakomy Modrzejowska 20 - bardzo miła starsza pani i 1 prześliczna sukienka (na wzór z Madonny) za 1800zł, wszystko szyte ze zdjęc od klientek wiec na ekspozycji było może 6 szt.
- Diana Modrzejowska 20 - ekspedientka była zajeta i nawet jej nie widziałam, nic mi nie przypadło do gustu (mały wybór)
- Sophia Modrzejowska 32 - miła ekpedientka, widziałam 3 całkiem ładne sukienki za ok. 2400zł (duży wybór)
- Elis Orląt Lwowsich 59 - miła obsługa, 1 fajna krótka suknia za 1200zł, 1 fajna długa za ok 2500zł (duży wybór)
- Krawiectwo  Sophie Wojska Polskiego 102 - fajna babeczka, szyją wszystko 800 - 1600zł, ok. 20-30 sukien do przymierzania na wzór

aha solon na 3-go Maja 32 też już kiedyś odwiedzałam - przyszło niedawno pare nowych sukien całkiem ładnych

widziałam też że na rogu Orlej/Żeromskiego coś się otworzyła - był ktoś? (na wystawie widziałam suknie Fulara-Żywczyk)

Offline Dima

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #160 dnia: 24 Listopada 2010, 17:27 »
Mój spacer po salonach

- Zakład krawiecki na Targowej - Szyją sukienki z katalogów i ze zdjęć.  Ceny od 1000 do 1800.
- Salon na Orlej - Bardzo sympatyczna kobieta.  Doradziła fason, kolor itp.  Do stycznia mają zniżki na szycie.  Dość duży wybór.
- Sophia Modrzejowska 32 - Ile razy tam byłam tyle różnych ekspedientek widziałam :P Panie są miłe, wszystko tłumaczą.  Robią 4 przymiarki ostatnia jest kiedy się odbiera suknie lub tuż przed.  Duży wybór ale mi jakoś nic nie przypadło do gustu.  Ceny za nową kolekcję w granicach 2000.
- Krawiectwo  Sophie Wojska Polskiego 102 - Duży wybór sukienek w atrakcyjnych cenach.  Za większość sukienek do szycia pani mówiła 1300. 
- Tylko ona - weszłam obejrzałam wyszłam bo nie było nic co by mi przypadło do gustu.  Mają ładne suknie ale do zamówienia a nie w salonie.
- Salon na 3 Maja - Ładne sukienki w cenach około 2000. 
- Madame - Duży wybór sukien i bardzo ładne
- Agana na Ordonówny - Tam właśnie zamówiłam :) Sympatyczna pani.  Szeroki wybór, nawet takie niespotykane wzory widziałam.  Sukienki ładne w cenach zazwyczaj 1800. 

Nigdzie nie miałam problemów z przymierzaniem.  Jedne panie mniej gadatliwe inne bardziej.  Warto pochodzić. 
Jest jeszcze salon na Targowej jak się idzie w stronę Małachowskiego po lewej stronie w bramie. 

Offline agikar
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29-10-2009
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #161 dnia: 24 Listopada 2010, 18:32 »
ja brałam slub rok temu, musiałam wypożyczyć suknię i niestety natrafiłam na salon ślubny IRENA SOSNOWIEC to jest  ulica Sienkiewicza koło Lukas Banku, dziewczyny odradzam z całego serca, ani tam wypożyczać ani kupować.  Otóż wybrałam sobie sukienkę pani powiedziała że wypozyczenie 1000 zł więc ok, tata zapytał czemu tak drogo pani - chyba właścicielka koło 55-60 lat powiedziała że w tym są dodatki, przeróbki oraz pranie bo przecież po mnie trzeba będzie sukienkę wyprać, była bardzo miła aż nie podpisaliśmy umowy, potem okazało się, że sukienki mi nie przerobi- była na mnie zbyt długa- kazała mi sobie ją podwinąć, na moją prośbę o chociaż zszycie jej w pasie powiedziała że potem nikt jej nie założy, druga sprawa, jej pomocnica młoda dziewczyna, na moje pytanie o dodatki powiedziała, że może pani sobie w cenie wybrać jakie pani chce byleby tylko były dostępne, przy odbiorze sukienki okazało się że mam zapłacić 1700 zł, pani kazała mi dopłacić połowę ceny za każdy pożyczoną rzecz, za bolerko, wisiorek itd, dopiero jak powiedziałam (a to było 2 dni przed moim slubem) że mnie oszukała i że wychodzę, powiedziała że niech straci może był to 1000 zł, problem był też przy oddaniu sukienki, kazała mi  płacić 100 zł za czyszczenie (wczesniej tacie powiedziała że czyszczenie też jest w cenie) i zabrałą mi umowę, nie chciała jej oddać, była bardzo nieuprzejma, okazała się oszustką a na tą sukienkę patrzeć nie mogłam bo zamiast ślubu przypomina mi awanturę. 

Offline heartache

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2011
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #162 dnia: 25 Listopada 2010, 21:15 »
No i trafiło na mnie... zdecydowałam się na usługi w Sophii... Obleciałam wszystkie salony w Sosnowcu, ale tylko tam trafiłam na sukienkę w której czułam się pięknie :)
Zanim zdecydowałam się na podpisanie umowy byłam tam dwa razy na tzw. rekonesansie. Za każdym razem zostałam miło obsłużona i od samego wejścia powitanie oraz zainteresowanie. Nawet jak obsługiwały inną klientkę zaproponowały żeby usiąść lub się rozejrzeć. Także klient nie czuł się pozostawiony sam sobie.
Pani bez żadnego grymasu ściągały z manekina sukienki te które chciało się przymierzyć. Nie był to dla nich żaden problem.
I co mnie miło zaskoczyło to to, że w tym salonie jako jedynym Pani oprócz sukienki sama proponowała przymierzenie welonu, przypinki do włosów, rękawiczek i bolerka. Bardzo mi to pomogło, gdyż w miałam okazję zobaczyć jak się komponuje sukienka z dodatkami. W innych salonach nawet nie padła taka propozycja.
Także na chwilę obecną odczucia bardzo pozytywne. Mam nadzieję, że będzie tak również w czasie przymiarek no i efekt końcowy będzie oszałamiający :)
A wszystko to przez pomyłkę ... :)


Offline sonia1986
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #163 dnia: 16 Stycznia 2011, 22:33 »
Cytat: żania link=topic=10115. msg1027803#msg1027803 date=1253168052
Tez miałam dobre zdanie o Irenie dopóki kolezanka nie zamówila u nich suknii,miała byc nowa szyta na miare a w efekcie koncowych okazało sie ze to ta z ekspozycji zakurzona ,wymierzona . Szefowa usiłowała nam wmówic ze to nowa szyta i dziwnym trafem tego samego modelu juz nie bylo na salonie,z niej to niezła handlara jest,jak twierdzi wszystkie suknie ma ładne i w kazdej kolezance było pieknie!!sprawa skonczyla sie zwrotem zaliczki . Kupiłysmy suknie w innym salonie. hmmna chwile obecną nie polecam

To na pewno nieprawda, ja jak przymierzałam to w każdej sukni było mi ładnie i Pani Irena potrafiła to dostrzec.  Jest bardzo pomocna bo mówi którą suknie powinnam kupić.  I przy tym nie wybiera do przymierzania jakichś brzydkich i tanich tylko najładniejsze.
Swoją zamówiłam bardzo tanio w porównaniu do Katowic za niecałe 3000 i wiem że będe zadowolona bo pani Irena mówiła że ślicznie w niej wyglądam. 

Offline Marthaa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • data ślubu: 6.8.11
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #164 dnia: 7 Lutego 2011, 18:09 »
dziewczyny polećcie salon z którego byłyście zadowolone gdzie szyłyście swoją suknie ślubna, ja mam tak mało czasu i w oczach przerażenie a musze coś wybrać do max 2 tyg, bo ślub już w sierpniu tego roku;( PROSZĘ O POMOC W WYBORZE SALONU!

Offline mesitini

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.05.2010
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #165 dnia: 13 Lutego 2011, 10:17 »
Ja, podobnie jak Dima, miałam suknię z salonu Agana. Suknia wyszła pięknie, nic nie mogę zarzucić, a należę niestety do tych co "lubią" się czepiać. Polecam.
   

Offline ewelinkaaa

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 lipca 2011
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #166 dnia: 13 Lutego 2011, 15:33 »
Dziewczyny a co powiecie na temat sukni uszytych w salonie sukni maja w Sosnowcu na ul. jedności??

Offline atabe
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 czerwca 2011
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #167 dnia: 19 Maja 2011, 19:10 »
no i niestety ja przylączam się do zawiedzionych na pseudo salonie irena.  to jest oszustka, znajzwyklejsza oszustka.  i kiepska w tym fachu.  juz opowiadam moja historie. . . suknie zamowilam w salonie irena we wrzesniu zeszlego roku.  moja wymarzona - ms moda model oliwia.  szukajac oszczednosci postanowilam ze kupie suknie z wystawy.  umowa spisana, pani baaaaardzo mila.  jedyne co mnie wtedy zastanowilo to informacja od pani ze salon sophia niedlugo zostanie zamkniety bo splajtowal.  co oczywiscie pozniej okazalo sie wierutna bzdura i klamstwem. . . ( ku wyjasnieniu- tam wczesniej zamowilam suknie ale gdy pani irena zaoferowala mi suknie taniej- zrezygnowalam z uslug sophii- i to byl moj najwiekszy blad.  ale juz naprawiony).  no wiec suknia zamowiona, w pazdzierniku przyszlam do ireny ponownie obejrzec buty i przy okazji zobaczylam ze moja suknia jest nadal na wystawie.  zapytalam dlaczego: a oto odpowiedz: "moja kochana my ci nowa sukienke uszyjemy.  ta na wystawie to tylko model do mierzenia.  bedziesz miala nowa suknie i bolerko gratis. . . . " a cala szczesliwa ze taka okazja mi sie trafila i taka cudowna kobieta. . . "bo ja kocham mlodych. . . . " jak to szanowna p.  irenka lubi mawiac. . . . za chwile ciAG DALSZY BO NIE WIEM ILE LIMIT SLOW WYNOSI:P

Offline atabe
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 czerwca 2011
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #168 dnia: 19 Maja 2011, 19:19 »
no wiec uspokojona wrocilam do wybierania butow.  na szczescie wybralam w innym salonie:).  i bylam spokojna do momentu gdy zobaczylam to forum i niepochlebne opinie na temat tego salonu.  pomyslalam wtedy ze trzeba miec oczy i uszy otwarte, ale wiary tak do konca w ten salon nie stracilam.  w koncu dla mnie bylo wszystko ok.  ale watpliwosci naszly mnie pod koniec kwietnia. a wczesniej jeszce odstawiony byl caly teatrzyk z pobieraniem miary ale juz mniejsza z tym. . . .  no wiec po swietach udalam sie do salonu obejrzec jeszcze raz moj model no i caly czas wisial.  korzystajac z nieopbecnosci wlascicielki poogladalam ja ze wszystkich stron i znalazlam pewien feler- na tasmie z koralikami na plecach brakowalo dosc sporo ozdob i wisialy nitki po nich. . .  pomijajac fakt ze przez ten  caly czas suknia nie byla czysczczona , po prostu byla brudna.  zapytalam sie pani sprzedajacej czy moja suknia jest szyta bo wkrotce pierwsza przymiarka (10 maja). Pani nie wiedziala co odpowiedziec, no ale w sumie to nie u niej zamawialam tylko u szefowej.  zapytalam gdzie  sa szyte te suknie, pani odpowiedziala wymijajaco ze no chyba w chorzowie ale nie jest pewna. . . . ????????? super. . . .  cdn.

Offline atabe
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 czerwca 2011
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #169 dnia: 19 Maja 2011, 19:28 »
poszlam wiec do domu i spokojnie czekalam na 10 maja. przyjechalam przed 16ta a p. irena na to ze to juz za pozno bo "krawcowe" sa tylko do 15tej wiec zamowi specjalnie jedna dla mnie na nastepny wtorek(17 maja). no wiec przyjechalam a tu niespodzianka- ta "krawcowa" to ta pani ktora nie wiedziala gdzie sa szyte suknie.... ale to nie wszystko. pierwsze moje spojrzenie to na wystawe i brak mojego modelu, jak do tej pory spokojnie tam sobie wisial i brudzil sie i niszczyl. pani irena ktora specjalnie dla mnie przyjechala z dzialki serdecznym gestem zaprasza mnie do przymierzalni iiiiiii...................... wisi moja suknia:):):) tylko jak sie okazalo nie byla to uszyta suknia jak mi to powiedziano tylko ten zniszczony model z wystawy. z nadal zniszczona tasma z ozdobami, nie wyczyszczona, nawet klamstwa nie probowaly zatuszowac . no wiec zapytalam sie czy to jest moja nowa uszyta suknia a pani irenka ze tak oczywiscie. ja na to ze to nieprawda i pokazalam jej dowod na to. pani ierna zaczela dzwonic na orla ze to na pewno jakas pomylka i moja suknie przez przypadek sie dostala do innego salonu!!!!!. powiedzialsa miz e za tydzien bede miala nowa uszyta sukienke ale ja powiedzilam ze z oszustka nie bede zalatwiac wiecej spraw i o dziwo oddala  mi zaliczke..... a na pytanie mojej mamy gdzie jest model sukni skoro ta wiszaca do przymiarki to niby nowa: " bo my sie wymieniamy modelami miedzy salonami...." smiechu warte.

Offline atabe
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 czerwca 2011
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #170 dnia: 19 Maja 2011, 19:36 »
no wiec ta niby nowo uszyta za tydzien suknia okazalaby sie po prostu podmienonym modelem z drugiego salonu. gdzies na orlej ale ja nie wiem gdzie nigdy tam nie bylam. i tak oto pozegnalam sie z suknia moich marzen. po drugie- jesli ktos zamawia suknie z modelu to ona powinna zniknac z wystawy i nie wisiec tam nadal i niszczec poprzez przymierzanie jej przez kolejne osoby..... po trzecie- pierwsze slysze ze na pierwszej przymierce jest juz gotowa suknia. takze klamstwo na klamstwie. moze w innych przypadkach staraja sie chociaz zatuszowac to ze sa to stare suknie, tzn czyszcza je i wprowadzaja poprawki- u mnie nawet tego nie zrobily. nie wiem-m liczyly na to ze jestem slepa? nie rozumiem tego. konie c koncem zamowilam inna suknie w salonie sophia i dzis jestenm po pierwszej przymiarce i nie jest to juz suknia tylko dopiero forma:). panie bardzo mile widzac w jakim jestem stanie zgodzily mi sie uszyc suknie w tempie ekspresowym:) kolejne przymiarki 7go i 14go czerwca:) takze dziewczyny  NIE DAJCIE SIE NABRAC NA SZTUCZKI  PANI IRENKI. JEST DOBRA W MYDLENIU OCZU I SADZE ZE NIE JEDNA DALA SIE JEJ OSZUKAC. JA OSTRZEGAM. ufff ale sie rozpisalam:)

Offline heartache

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2011
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #171 dnia: 19 Maja 2011, 19:43 »
Jeśli chodzi o salon Sophia możesz być spokojna. Ja tam uszyłam swoją. Mają cudowną krawcową z którą można się dogadać i fajnie doradza.
No i duży plus,że uczestniczysz w każdym etapie powstawania sukni i zawsze możesz zgłosić swoje uwagi i propozycje.
A wszystko to przez pomyłkę ... :)


Offline atabe
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 czerwca 2011
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #172 dnia: 19 Maja 2011, 19:49 »
dzieki twoja opinia dodatkowo mnie uspokaja:)

Offline magosiak11
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2011
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #173 dnia: 14 Czerwca 2011, 10:14 »
ja chciałam podzielić się opinią o salonie sukien w Sosnowcu przy ul.  Targowej (tam również sprzedają wina).  Prowadzi go Pani Alicja.  Można tam niedrogo uszyć suknię, ale trzeba być upartm i mieć swoje zdanie, bo Pani Alicja potrafi wszystko wmówić.  Generalnie ona proponuje rozwiązania, które dla niej są wygodne! Troche zmofyfikowała mój wzór sukni, bo miało lepiej wyglądać.  Ale chodziło o to, że łatwiej będzie jej to uszyć.  Suknia nie była dopracowana w szczegółach - wiszące nitki, przykurzona koronka.  Ponieważ suknie nie szyją się na miejscu w Sosnowcu (tylko gdzieś pod Krakowem), więc troche to trwa - bo ona przywozi je 1-2 razy w tygodniu do miary i jak jest jakaś poprawka, to na kolejną przymiarkę czeka się około tygodnia.  Jeśli ktoś zdecyduje się tam szyć suknię, to musi mieć naprawdę swoje zdanie i się przy nim upierać! Ona potrafi wmówić, że szara koronka jest biała, albo że nie da się zrobić podpięcia trenu bez sterczącego na pupie guzika. . . .  :)

Offline Jane

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.08.2012
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #174 dnia: 20 Czerwca 2011, 14:56 »
Ja osobiście chciałam szyć sukienkę w salonie Irena, ale coraz częściej widzę na forum opinie, które mnie odstraszają.  Szczerze mówiąc 3 lata temu szyłam tam sukienkę na studniówkę, a rok temu moja siostra szyła.  Zanosiłam własny projekt i wszystko było zrobione tak jak chciałam, jedyne z czym byłam zła to że tak późno sukienka była gotowa.  Ale w rezultacie było wszystko dobrze.  Teraz muszę się zastanowić bo jednak suknia ślubna to trochę inna sprawa. 

Offline Scholla

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: luty 2011
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #175 dnia: 21 Czerwca 2011, 10:29 »
Widzę, że salon IRENA wzbudza wiele kontrowersji. Ja swoją suknię ślubną kupiłam w tym salonie, nie będę ani polecać ani odradzać. Po przeczytaniu opinii na forum zaczęłam się zastanawiać, czy suknia, którą zamówiłam na pewno będzie nowa - uszyta na mnie, czy może zdjęta z wystawy i tylko oczyszczona. Bardzo się tym martwiłam, ale koniec końców doszłam do wniosku, że nie jestem w stanie zweryfikować (a tym bardziej udowodnić), czy suknia którą mam na sobie jest nowa czy nie. Była czysta, nie miałam jakiś wad, zabrudzeń.
Powiem nieskromnie - w dniu ślubu wyglądałam ślicznie, suknia budziła powszechny zachwyt. Jeden duży plus - mimo swej delikatności wytrzymała całe wesele, a była wielokrotnie przydeptywana, szarpana itp. Po zdjęciu jej zauważyłam na dole sukni, że naderwał się kawałek muślinu - co było niewielką szkodą biorąc pod uwagę co przeszła podczas wesela ;)

Offline polemika_schola

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.10.11r.
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #176 dnia: 21 Czerwca 2011, 10:47 »
przyznaje że do Ireny nawet nie poszłam oglądać sukien
po przeanalizowaniu opini mam wrażenie że tam jest OK dopóki panna młoda nie zaczyna pytać o rabaty bo wtedy pani robi zniżkę ale jednocześnie cos kręci żeby na tym nie stracić
wszystkie dziewczyny które miały miec coś taniej lub welon gratis sa niezadowolone

Offline atabe
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 czerwca 2011
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #177 dnia: 22 Czerwca 2011, 22:19 »
tylko że ja się o żadne rabaty ani gratisy nie prosiłam, nawet o to nie pytałam.... Pani Irena sama zaproponowała mi welon gratis i zniżkę bo, jak już wspomniałam, kocha młodych.... Więc nie jest tak jak mówisz do końca.... A swoją suknię już mam w domu:):):) i wszystko jest ok i naprawdę cieszę się że zrezygnowałam z usług Ireny.

Offline Nikratka

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 162
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.07.2011
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #178 dnia: 6 Lipca 2011, 16:19 »
Ja szyłam sukienkę w Pracowni Ślubnej na Targowej w bramie u Pani Sylwii i jestem super zadowolona :)


Offline polemika_schola

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.10.11r.
Odp: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU
« Odpowiedź #179 dnia: 18 Sierpnia 2011, 12:44 »
ktoś może wie jakiej marki buty ślubne sprzedaja w salonie Elis na Orląt Lwowskich?