e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ZABIEGI Z ALG  (Przeczytany 1696 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
ZABIEGI Z ALG
8 marca 2008, 21:29
czy ktos uzywal zabiegow wyszczuplajacych z alg w domu badz w salonie? jakie byly efekty oplaca sie wydac troszke kasy na to?

Online agu-s Kobieta

• Chuck Norris
Odp: ZABIEGI Z ALG
18 marca 2008, 22:23
ja robiłam w salonie- zabieg wyszczuplający, ujędrniający i guam- wszystko na bazie alg- dwa pierwsze śmierdziały rybami, guam pachniał ładnie ale za to piekła skóra- no ale tak ma być  ;) z tym że ja byłam w spa i przez jakieś 10 dni miałam codziennie jakiś zabieg- tzn nakładaną maskę, później siedziałam w łaźni błotnej i po zmyciu wmasowywanie róźnych żeli pojędrniających. Prócz tego masaż ud maszyną jakąś- ogólnie było widać poprawę na skórze- poprawiła sie jędrność.
Warto jest kupić np na allegro guam kilogramowy i w domu robić- dużo bardziej się opłaca, chociaż oczywiscie zabiegi w salonie są duzo bardziej przyjemne ;)

Online justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
20 marca 2008, 08:39
no wlasnie sie zastanawiam nad kupnem z allegro tam 1kg kosztuje tak ok 200zl myslisz ze po uzyciu takiego opakowania beda jakeis efekty?

Online agu-s Kobieta

• Chuck Norris
20 marca 2008, 09:46
na pewno będą ;)

Offline Sylvia78 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: grudzień 2013
19 września 2012, 19:47
Ja mam efekty po "Neodermie": hxxp: www. feelbeauty. eu/treatments/show/id/84/neoderma. html, po nim naprawdę widać efekty, on jest całkowicie naturalny, w sposób widoczny odmłodził skórę, skóra mi się już nie świeci, jest taka gładziuteńka  ;)