Autor Wątek: SALA - max. 80 osób, okolice Będzin, Czeladź, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza  (Przeczytany 13080 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mamba_m
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.09.2010r.
Proszę Was o pomoc, wiem, że wielokrotnie był poruszany ten wątek, ale mimo wszystko nie orientuję się w temacie.  Poszukuję sali na maksymalnie 80 osób w okolicach:Będzin, Czeladź, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza.  Chcielibyśmy urządzić wesele w 2009r.  Sierpień lub wrzesień, ale z tego co orientowałam się na stronach internetowych, to wszystko już jest zarezerwowane w tych miesiącach.  Ostatecznie rok 2010 wchodzi w rachubę.  Doradźcie mi kiedy najlepiej rezerwować sale, jak i również jakie sale polecacie.  Ja zastanawiałam się nad Cataramanem i Shumą, ale z tego co wyczytałam, to w Shumie zaczynają się wesela od 120os.  (40 os.  więcej niż ja planuję :/).  Catamaran-podoba mi się tam, ale jak byłam tam jako klient, to jedna z dziewczyn była nie miła, wręcz bezczelna, więc szczerze powiem-odstraszyło mnie jej zachowanie.  P-O-M-O-C-Y !!!

Offline ckasia86

  • Kasia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.06.2008
Ja ci polecam salę w której będe miec wesele w tym roku w czerwcu nie jest bardzo droga pozatym powinny być jeszcze terminy sala znajduje sie w sosnowcu zagórzu w zajezdni autobusowej jest to zwykła sala gimnastyczna ale kobietka która ją wynajmuje zajmuje sie cateringiem i przystraja ją na wesele wiec polecam jeszcze raz jak jakies pytania to podam adres www na meila

Offline myszkasc

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3074
  • Płeć: Kobieta
  • Moje niebo na ziemi...
Kasiu mówisz o sali na DORATO?? ja o niej złe opinie słyszałam, a głównie co do kuchni, że jedzenie mało smaczone i zimne od znajomej co była tam rok temu na weselu.

Mamba_m ja mam wesele w Shumie, ale w niedziele, bo w sobotę faktycznie robią na 120 osób a w niedziele czy piątek na ile chcesz, co do Catamaranu też byłam tam z  Moim jako gość:] i powiem tak jedzonko bardzo dobre i bardzo dużo, (podobnie zrobiliśmy z Shumą) tylko my stwierdziliśmy, że ta sala jest za mała na 80osób i ten spadzisty dach nad parkietem :/ gdzie tam orkiestre postawić i gości do tańca :/ i strasznie nam się krzesła i stoły nie podobały, ale menager (nie kompetentny- dał nam popisane menu i jeszcze z pretensjami, że czemu chcemy wydrukowane jak jest w internecie:/ ) poinformował nas, że stoły i krzesła mają być zmieniane. A co do obsługi w Catamaranie to nas obsługiwała taka młoda dziewczyna i starała się i naprawde dobre jedzonko nam poleciłą.

Różana Dolina jest fajna, ale tam obsługa nas do internetu również odesłała :]


Offline lorelaiNRF

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 180
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.08.08
Ja mam przyjęcie weselne w Leśnej - Sosnowiec K.G Mają dwie sale jedna większą drugą mniejszą. O kobiecie chodzą różne pogłoski, ale u nas na dzień dzisiejszy wszystko jest oki (tfu-tfu) nie zapeszając ;D. Mają stronę internetową możesz sobie zobaczyć i jest namiar na nich. Lokal znajduje się w pięknym parku wiec plener miałabyś na miejscu. ;)
Ilcia

Offline ckasia86

  • Kasia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.06.2008
miałam na myśli inną salę która jest na zajezdni autobusowej jakies 10 minut drogi od dorado.  cENA JEST FAJNA A JAK UDEKORUJĄ SAE TO SUPER WYGLADA uważam ze dorado ma za duzą sale jak na 100 osób.  pozdrawiam ;)

Offline myszkasc

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3074
  • Płeć: Kobieta
  • Moje niebo na ziemi...
Leśna jest restauracją rodziców znajomej i faktycznie lokalizacja świetna, ale te 2 wesela na raz :/ to był dla mnie minus niestety :(


Offline Andrzej_bedzin
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
restauracja Takie info przekazujemy na PRIVA! warto  zajrzeć mają jeszcze wolne terminy
« Ostatnia zmiana: 17 Marca 2008, 17:16 wysłana przez rybkawiedenka »

Offline ania8731

  • ania8731
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20,06,2009
restauracja Takie info przekazujemy na PRIVA! warto  zajrzeć mają jeszcze wolne terminy
Możesz mi wysłać namiary na ta sale

Offline beatrisss

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 139
  • Płeć: Kobieta
  • Oddaję Ci mą duszę a wraz z nią miłość bez granic
  • data ślubu: 08.08.2009
Andrzej ja tez prosze namiary na ta sale :)

Offline ania8731

  • ania8731
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20,06,2009
mozecie mi podac namiary na ta restauracje?????????

Offline werci

  • Zawsze razem...
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 158
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29 sierpień 2009
Witam,

poszukuje sali na lato 2009 na ok.  100 osób.  Strasznie podoba mi się Różana Dolina - ale już brak terminów- dlatego szukam czegoś o podobnym klimacie. . .  Dokładna data zależy od sali. . .  nie wiedziałam, że będzie aż tak trudno :(
<a href="http://www.swadba.pl" border="0">[img width= height= alt=swadba.pl]http://www.swadba.pl/suwaczki/000131010a31323531343936383030.jpg[/img][/url]

        

rybkawiedenka
  • Gość
Zajrzyj do bazy danych i szukaj! Powodzenia!

Offline mamba_m
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.09.2010r.
ZREDUKOWALIŚMY LICZBĘ GOŚCI DO ---> 55 osób, nadal szukam czegoś ciekawego, miłego i przytulnego miejsca, dobrze byłoby, gdyby był jakiś zielony skwer, jakieś oczko wodne, aby sala była połączona z parkietem. Cumulus - w sumie mógłby być, ale jakoś nie do końca jestem przekonana...duży minus - brak zieleni. Łania - zdyskwalifikowana za cenę, tak samo "zielone oczko". Czytałam jeszcze o La Cantinie, ale...jest ale...już nie mam pomysłów. Może coś jest w Siewierzu ciekawego...może gdzieś w okolicach jeszcze...POMOCY

rybkawiedenka
  • Gość
Marysin dwór, Villa Rossa.

Offline myszkasc

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3074
  • Płeć: Kobieta
  • Moje niebo na ziemi...
A CAtamaran na Pogorii??


Offline mamba_m
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.09.2010r.
Catamaran - BRAK TERMINÓW :( to było moje małe marzenie, ale niestety najbliższy termin w 2009 to październik, więc podziękowałam... :'(

Offline SAbina

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 178
Polecam Balaton. Ja mam tam wesele 13.06.2009. Moge wysłać namiary
Byłam tez na weselu w Atenia- ładna sala ale na osiedlu

Offline martadu
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 101
Ja o Balatonie słyszałam bardzo złe opinie....
Jak my szukaliśmy sali weselnej zrobiłam sobie taką liste z nazwami, adresami i nr telefonu - jezeli chcecie moge podac

Offline mamba_m
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.09.2010r.
PROSZĘ NA PRIV  :blagam: :blagam: :blagam:

Offline mamba_m
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.09.2010r.
Polecam Balaton. Ja mam tam wesele 13.06.2009. Moge wysłać namiary
Byłam tez na weselu w Atenia- ładna sala ale na osiedlu

GDZIE JEST BALATON??!!

Offline martadu
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 101
Balaton jest w Sosnowcu - na trasie między Zagórzem a Maczkami (w telegraficznym skrócie)

Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
może tak : balaton jest jak się jedzie z klimontowa ,potem juliusz , cały czas proto i po prawej stronie jest balaton, pozniej w prawo tp droga na maczki a w lewo na ostrowy  :D



Offline SAbina

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 178
zaczynająć od Klimontowa jedziesz cały czas prosto tak jak droga prowadzi, dopiero za torami kolejowymi ( bez przejazdu ze stopem)przejeżdżasz przez pierwszy przejazd kolejowy koło dworca i za następnym ( tym ze stopem) skręcasz w prawo, jest tablica, jedziesz cały czas prosto i wyjeżdżasz pod sama salą

Offline mamba_m
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.09.2010r.
dziękuję za informacje! Kochane jesteście...na zdjęciach wygląda super :D ale...mój M. stwierdził, że nie chce mieć wesela w Sosnowcu...ehhh :-\ jest rodowitym "hanysem" i mogę zapomnieć o Sosnowcu... :(

rybkawiedenka
  • Gość
mamba_m u nas było to samo. Prawie do ślubu nie doszło jak się dowiedział że wybrałam USC w Będzinie w Pałacyku...

Offline mamba_m
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.09.2010r.
Tradycja, rodzina - wszyscy ze Śląska to i tak cud, że mnie zaakceptowali ---> przecież to taki mezalians  :P

Powiedz mi kochana jak cenowo wygląda menu + ewentualne wydatki w Villi???

*P*O*Z*D*R*A*W*I*A*M*

rybkawiedenka
  • Gość
Niestety w przypadku wesela to nie wiem jakie ceny ma Villa.

na śląsku przeszłam wesela w Sky Barze - własne,
 w Parke Hotel Diament
 w Zielonym Oczku.

Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
A np Bombaj Tandori troche w innym klimacie ale wydaje mi sie  ze oki ... menu na wesleu jest polskie ;)
Dla mnie minusem było otoczenie i za mała sala, chociaż pani mówiła ze ma powstawać jakaś większa  i w lipcu miała byc gotowa, albo od lipca mieli przyjmowac na nia rezerwacje... nie pamiętam  ;D a cena w porządku  :ok:



Offline mamba_m
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.09.2010r.
Bombaj... ponoć syf, kiła i mogiła...na odbywające się tam wesele dodali stolik, przy którym jakiś gościu obchodził urodziny :o

Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
Bombaj... ponoć syf, kiła i mogiła...na odbywające się tam wesele dodali stolik, przy którym jakiś gościu obchodził urodziny :o


OOO no to rzeczywiście nie fajnie  :-[