Autor Wątek: Zniszcz moje marzenie!  (Przeczytany 45123 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline julenka

  • * * * * *
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3592
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zniszcz moje marzenie!
« Odpowiedź #60 dnia: 11 Lipca 2009, 12:47 »
Ojej zapomniałam o marzeniu  ;D A przecież mam ich wiele, ale jedno z nich to..

Marzę o tym, żeby zima w tym roku była taka prawdziwa zimą, z padającym śnieżkiem i lekkim mrozem :) A nie chlapą..

A odpowiedź do Natalixp: 3 godziny doba?? Coś Ty, czas tak szybko by uciekał, ludzie szybko by się starzeli.. nie zdąrzyłabyś zrobić tego wszystkiego co planowałaś, a poza tym gdzie tu czas na sen  ;D

Offline nataliaxp
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6573
Odp: Zniszcz moje marzenie!
« Odpowiedź #61 dnia: 11 Lipca 2009, 16:24 »
Heheh mialam napisac 30 godzin, ale nie bedzie 3  :P :P

Jaka zmia ??????
Zadnej zimy !!!!!!
Ciezko by sie jechalo autem, trzeba by bylo nosic dlugasne kozaki, zmino by bylo od tego mrozu - brrrrrrr  :P

Chcialabym miec piekny jacht  ;D ;D ;D



Offline *Ewcia*
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7539
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.05.2008
Odp: Zniszcz moje marzenie!
« Odpowiedź #62 dnia: 13 Lipca 2009, 15:07 »
Ja też bym chciała  8) Ale...

Wiesz ile to obowiązków? A ile wysiłku w dbanie, chuchanie i dmuchanie, renowacja pochłonie cały majątek itp.  ;) Poza tym co z tym robić zimą? Nieużytek a jaki kosztowny  :P Gdzie to trzymać?  :drapanie: No i nie wszędzie tym "dojedziesz"  ;)

Chciałabym mieć swój własny mały biznesik   ;)


Offline Anjuschka

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 10267
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.05.2010
Odp: Zniszcz moje marzenie!
« Odpowiedź #63 dnia: 13 Lipca 2009, 15:37 »
O kochana, swój własny mały biznesik to nic fajnego, co chwila ktoś coś od Ciebie chce, urzędy się czepiają, nie może chorować, iść na zwolnienie bo Ci to się zupełnie nie opłaca. A już urodzić dziecko mając własną działalność gosp. - masakra.
No i te problemy z pracownikami - o ile jakichś byś zatrudniła, Ci wszyscy upierdliwi ludzie, którzy tylko myślą, że chcesz ich oszukać i naciągnąć. No i ciągły stres, jak będzie za miesiąc.

A teraz przebijcie mnie...

Chciałabym, aby mój mąż poszedł do pracy...

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Odp: Zniszcz moje marzenie!
« Odpowiedź #64 dnia: 13 Lipca 2009, 16:53 »
a po kij Ci męża do pracy wysyłać.
Jeszcze jaką laskę tam poderwie, tylko poroblem sobie przed rozwiązaniem zrobisz. Niech siedzi w domu obiady gotuje, sprząta i w ogóle...dba o Ciebie. Niech się uczy jak zmieniać pieluchy...
Co najwyżej niech chałupniczo robi na drutach. Nie umie? Nauczy się. Ślepe babki robią a młody chłop se nie da rady??? otóż da...


Chciałabym, żeby był już listopaad 2010...końcówka...
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

JoanMo
  • Gość
Odp: Zniszcz moje marzenie!
« Odpowiedź #65 dnia: 17 Lipca 2009, 13:44 »
Phi, listopad: zimno, mokro, wietrznie, ni to zima, ni to jesień, jedna wielka rozklapicha :P I do świąt daleko, a do lata tyyyyle czasu, nawet się urlopu nie chce wtedy wziąć ;)

A'propos urlopu, ja już bym bardzo chciała żeby był sierpień i żebym już jechała w Bieszczady, a w tym czasie żeby szef ustanowił podwyżkę i dodatkowe 2 tyg. urlopu :D

Offline Kobietkaa
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.08.2008
Odp: Zniszcz moje marzenie!
« Odpowiedź #66 dnia: 27 Lipca 2009, 23:02 »
A po co Ci podwyżka, potem trzeba zaiwania żeby to odrobić, nie wiesz że nie ma nic za darmo, a urlop i to jeszcze w górach, przecież to istna męczarnia,człowiek tylko chodzi i szczyty zdobywa jakby to komu było potrzebne :D

a ja chciałabym mieć szczęśliwą rodzinkę

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Zniszcz moje marzenie!
« Odpowiedź #67 dnia: 29 Grudnia 2009, 14:16 »
Każda rodzina puści C ię z torbami. Tylko czekają żeby Ci się noga powinęła. Najlepiej jakbyś umarła i zostawiła spadek po sobie, żeby Oni mogli go później wydać, a na Twoim grobie zrobili balangę. Najgorsze jest jeszcze to, że się budzisz, straszny sen mija, który Ci opisałem i widzisz swoją teściową, która się nad Tobą pochyla i która jest niestety Twoją rodziną.

Chciałbym wygrać w Lotto grube miliony i objechać cały świat wokoło.

Offline *Ewcia*
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7539
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.05.2008
Odp: Zniszcz moje marzenie!
« Odpowiedź #68 dnia: 9 Stycznia 2010, 19:53 »
Daj spokój! Świat wtedy nie miałyby przed Tobą tajemnic i stałby się nudny! Poza tym wcale nie doceniałbyś tego co zdobyłeś/zobaczyłeś. Lepsze są wczasy z własnych, ciężko uciułanych groszy i to maksymalnie w terminie dwóch tygodni, bo więcej nikt Ci w pracy nie da ;) Takie zwiedzanie to jest to!  :P

Chciałabym, aby był koniec sesji i abym miała wszystko pięknie pozaliczane na 5  ;D


Offline justyna85

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8439
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.08.2009
Odp: Zniszcz moje marzenie!
« Odpowiedź #69 dnia: 12 Stycznia 2010, 19:16 »
Ewa no co 5 i zeby cie od kujonow wyzywali ???, żeby miec 5 musisz siedziec i sie uczyc , nie mozesz siedziec na forum , isc ze znajomymi na kawe nie nie nie to bez sensu :P lepiej miec 4,5:)

a ja chciałabym znać już perfekcyjnie norweski



Offline marta082008

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14122
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.08.2008
  • Skąd:: Szczecin
Odp: Zniszcz moje marzenie!
« Odpowiedź #70 dnia: 20 Kwietnia 2010, 17:55 »
Po co Ci norweski, przeciez na świecie to może z 5 norwegów jest, lepiej ucz sie chińskiego, przynajmniej bedziesz miała do kogo usta otworzyć  ;)

Chciałabym odkryć piramidę



Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Zniszcz moje marzenie!
« Odpowiedź #71 dnia: 20 Kwietnia 2010, 18:24 »
Wcześniej czy później odkryjesz swoją piramidę. Będzie Twoją i tylko Twoją.  Potomni nazwią ją Twoim grobowcem na którym napiszą Twoje imię i nazwisko oraz datę Twojego stałego meldunku. P piramida to nic innego jak grobowiec. ;D

Chciałbym wyjechać na wakację i byczyć się cały czas przy zimnym kuflu piwa :D

Offline marta082008

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14122
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.08.2008
  • Skąd:: Szczecin
Odp: Zniszcz moje marzenie!
« Odpowiedź #72 dnia: 20 Kwietnia 2010, 18:37 »
Ale mi dowaliłeś :)

Napiłesz się piwa, zasnąłeś na słońcu - bo Cie piwko zmożyło- spaliłeś się na buraka, dostanieś poparzeń 3-go stopnia,  musieli Cię operować. Operacja trwała 36 godzin, a w związku z tajfunem który akurat przeszedł nad wyspą na której wypoczywałeś, wysiadł prąd, nie było światła więc pozszywali Cie jak umieli, a do tego w niektórych miejscach niestety przypadkiem wszyli Ci skóre krokodyla, w związku z tym że przed cała operacja napiłeś się piwa, nie mogli podac Ci znieczulenia, a dodatkowo za cała operacje bedziesz musiał zapłacic z własnej kieszeni, bo sam jestes sobie winny. Na tym oczywiście sie nie skończyło, poniewaz z tajfunem z głębin morskich przybyła straszna ryba głębinowa, która żywi się krokodylami, musisz uciekać z wyspy, ale niestety wulkan z Islandii zatrzymał wszelki ruch powietrzny i co teraz?

Moim marzeniem jest kupić sobie drugiego psa


Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Zniszcz moje marzenie!
« Odpowiedź #73 dnia: 20 Kwietnia 2010, 18:56 »
Ojej, Ty mi też dokopałaś :D

Kupując drugiego psa nie wiedziałaś, że w pobliżu Twojego zamieszkania przebywa mój przyjaciel, który jest hyclem. Tym razem zabierając Ci go sprzed nosa nie usypia bidaka, ale karmi go w odosobnionym miejscu w sposób specyficzny, polegający na szybkim karmieniu i szybkim wzroście pieska. Po tygodniu karmienia wysyła go do Islandii w celu przekształcenia go w Pegaza na którym wrócę do naszego ukochanego kraju. Po powrocie piesek z powrotem wraca do swojej poprzedniej postury i zagryza wszystkie kundle wałęsające się w okolicy. Na końcu zakrada się do Twojego domu i ...... . Wolę nie kończyć :D

Chciałbym być kierowcą wyścigowym Formuły I :)

Offline marta082008

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14122
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.08.2008
  • Skąd:: Szczecin
Odp: Zniszcz moje marzenie!
« Odpowiedź #74 dnia: 20 Kwietnia 2010, 19:29 »
Kierowca formuły 1, niestety nasuwa mi się jedno skojarzenie, jednakże spróbuje cos wykrzesać, hmmm...

Jesteś kierowcą formuły 1, wszystko układa się cudownie, wygrywasz kolejne wyscigi, pniesz się w góre w rankingach, za każdym razem stajesz na podium, hektolitry szampana leja się... zarabiasz mnóstwo pieniędzy, coraz szerszy wianuszek pieknych pań Cie otacza, jestes teraz kimś, jestes celebrytą, masz wszystko czego dusza zapragnie.
Zakochujesz sie w pieknej dziewczynie - Zochna jej na imię. Na poczatku nie zwraca na Ciebie uwagi, gra niedostępną, ale ty wiesz że to tylko pozory, ona tez Cię kocha, a z reszta ty zawsze dostajesz to czego chcesz, prawda?
Jestescie razem, juz chyba niczego ci więcej nie trzeba, nawet o niczym juz nie marzysz (wczułes się? ) ale dobrą passę przerywa awaria twojego bolida, jego piekny czerwony lakier zaczyna się łuszczyć, o nie... czujesz że cos nie gra, zaczynasz przegrywać, Zochna zachowuje się dziwnie, wkrótce odkrywasz, że ma romans z mechanikiem  :o jestes zdruzgotany, przegrywasz kazdy wyścig, Zochna cie zostawia, sąd zarżadza ogromne alimenty, tracisz całe piniądze. Brukowce rozpisuja sie o Twoim upadku, ludzie wytykaja Cie palcami, nic Ci nie zostało... lepiej uważać o czym się marzy  ;)



Chce się nauczyc latac na kite'ach


Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Zniszcz moje marzenie!
« Odpowiedź #75 dnia: 20 Kwietnia 2010, 19:57 »
Ostatni raz moja wyobraźnia będzie sięgać mrocznych stron :D

Wypożyczasz na razie (potem sobie kupisz) sprzęt czołowej firmy Cabrinha i zapisujesz się do licencjonowanej szkoły. Idąc na pierwszą lekcję jesteś tak podniecona, że nie zauważasz małej dziurki w latawcu. Zobaczysz ją dopiero jak będziesz w powietrzu, kiedy wiatr zepchnie Cie w stronę koralowych raf (bo przecież jesteś w tropikach).Spadając zauważysz, że Twoja deska odpięła się i w tedy zrozumiesz, że jest to Twoja pierwsza i ostatnia lekcja latania na kite'ach.


Lubię porę letnią, więc chciałbym aby było cieplutko i zielono.

Offline KAHA

  • Przyjaciele
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5295
  • Płeć: Kobieta
  • Denique non omnes eadem mirantur amantque
  • data ślubu: 11.09.1999
Odp: Zniszcz moje marzenie!
« Odpowiedź #76 dnia: 22 Kwietnia 2010, 14:18 »
...hmmm....a Świąt Bożego Narodzenia i klimatycznej zimy też nie będzie....


Chciałabym być szczęśliwa :D ;D

Offline marta082008

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14122
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.08.2008
  • Skąd:: Szczecin
Odp: Zniszcz moje marzenie!
« Odpowiedź #77 dnia: 22 Kwietnia 2010, 14:37 »
Ale nie bedziesz, bo nie zasługujesz ;)

Chciałabym gwiazdkę z nieba


Offline izulek
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5931
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.08.2008
Odp: Zniszcz moje marzenie!
« Odpowiedź #78 dnia: 22 Kwietnia 2010, 23:32 »
Marta, gwiazdke? i co bedziesz ją w słoiku trzymać?? nie bedziesz mogla spać w nocy od tego światła a juz na pewno będą chcieli ci ją ukraść, więc przyda ci sie ochrona do niej, najlepiej 24h na dobe, wiec zapomnij o prywatności w życiu.

Chciała bym co roku zwiedzać jakieś fajne miejsce :)


Offline mikoala

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3534
Odp: Zniszcz moje marzenie!
« Odpowiedź #79 dnia: 23 Kwietnia 2010, 12:26 »
Zawiedzać fajne miajsca - a po co Ci to?
Podróżując możesz zginąć w katastrofie lotniczej, utknąć na innym kontynencie z powodu pyłów wulkanicznych.

Chciała bym aby teściowa wyprowadziła sie na drugi koniec Polski

Offline marta082008

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14122
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.08.2008
  • Skąd:: Szczecin
Odp: Zniszcz moje marzenie!
« Odpowiedź #80 dnia: 27 Kwietnia 2010, 10:31 »
Tak, wyprowadziłaby się i co bys z tego miała? Kilka razy do roku wielka podróż, zmarnowany urlop, toboły, męczarnia kilkunastogodzinna w samochodzie, a jak juz będziesz na miejscu to zero prywatności, bo to przeciez oczywiste, że mamusia z synkiem bedzie chciała każdą wolną chwile spędzić. A jak jej się zachce wnuczęta odwiedzić to tez ją bedziesz miała na karku i to nie od czasu do czasu tylko calutki czas, bo przeciez u kogo się zatrzyma?- u Ciebie, a może nawet postanowi zostacna miesiąc, bo mąż słabo je, a Ty nie umiesz sprzątać...

Chciałabym zacząć doktorat


Offline aneta_81

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3666
  • Płeć: Kobieta
  • Szczęśliwa, spełniona..
  • data ślubu: 22.07.2006
Odp: Zniszcz moje marzenie!
« Odpowiedź #81 dnia: 27 Kwietnia 2010, 11:44 »
Doktorat? przynajmniej 5 lat ciężkiej pracy..
5 lat wycięte z życia na nauke? i co z tego będziesz miała.. 200,00 zł więcej do wypłaty?
daj sobie spokój..

a ja bym chciała oddać komuś połowę moich papierów w pracy..
czyli o połowę pracy mniej :D

JoanMo
  • Gość
Odp: Zniszcz moje marzenie!
« Odpowiedź #82 dnia: 5 Maja 2010, 11:26 »
Tak, a jak szef zauważy, że masz mniej pracy, to Ci jej dołoży trzy razy więcej, a pochwały i tak zbierze osoba, która te papiery od Ciebie przejęła. I to ona, a nie Ty, dostanie premię, lepsze biurko i urlop w terminie, który Ty sobie wybrałaś. A Ty będziesz siedzieć po godzinach i modlić się, żeby tamta połowa papierów do Ciebie wróciła :D

A ja bym chciała, żeby przyszedł lipiec, czyli żeby było po Pikniku nad Odrą, po konferencji, po szkoleniu i żeby szefowie pojechali na urlop, a ja będę miała święty spokój i będę mogła siedzieć na forum ;D

Offline justyna85

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8439
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.08.2009
Odp: Zniszcz moje marzenie!
« Odpowiedź #83 dnia: 23 Maja 2010, 17:32 »
jaki lipiec? jaki piknik ? jaki spokój?
w lipcu ma padać więc po co ma już byc? no i jak bedzie padać to i tak piknik nie wypali , no a spokój po co ci? bedziesz o głupotach myśleć, będziesz z nudów jesć , przytyjesz, wiec to się nie opłaca bo po co ci to? :P

ja to bym chiała zdać egzamin z poziomu 2  z norweskiego , który będzie 31 maja :)




Offline aneta_81

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3666
  • Płeć: Kobieta
  • Szczęśliwa, spełniona..
  • data ślubu: 22.07.2006
Odp: Zniszcz moje marzenie!
« Odpowiedź #84 dnia: 24 Maja 2010, 10:59 »
i co, zdasz 2 poziom i bedziesz musiała uczyc sie na 3 poziom.. strata czasu..
a poza tym.. po co uczyc sie norweskiego, jak większość mówi po angielsku?

a ja bym chciała mieć sprzątaczke i kucharkę w domu :)

Offline marta082008

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14122
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.08.2008
  • Skąd:: Szczecin
Odp: Zniszcz moje marzenie!
« Odpowiedź #85 dnia: 24 Maja 2010, 11:28 »
Jak bym miała sprzątaczke i kucharkę to bym sie martwiła, czy mężowi sie któras za nadto nie spodoba... wenezuelskie telenowele...

Chciałabym żeby juz były wakacje...


Offline Izunia

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1051
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.07
Odp: Zniszcz moje marzenie!
« Odpowiedź #86 dnia: 24 Maja 2010, 22:34 »
Wakacje? Gorąco duszno komary gryzą, człowiek musi najpierw wyskoczyć na solarium aby nie razić innych białym ciałkiem na plaży. Jak co roku okaże się że twoje ciało nie jest idealnie i trochę kiepsko wypadniesz na tle 19-tek które to jak na złość będą rozkładać swoje kocyki obok ciebie. Twój mąż oczywiście będzie udawał że ich nie widzi ;)
Kurcze aż sama się przeraziłam  :shock: :mdleje:

Chciałabym aby ceny domów były dużo niższe!  :)
Natalia   10.10.2008  
David      15.06.2013  

Offline anusia_118

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Kobieta
  • ...mała czarna budzi mnie każdego ranka:-)
  • data ślubu: 18.05.2013
Odp: Zniszcz moje marzenie!
« Odpowiedź #87 dnia: 9 Lipca 2010, 17:59 »
 Ot!!! Ceny mieszkań niższe?????
A na cholere?!?! ??? ??? ???

Niższe ceny domów- kupicie sobie jeden- no tak OK- wszystko ładnie pięknie, tylko zastanów się - zaczniecie kupować jedno, drugie (a bo to tanio, a bo to dzieciom się zostawi, a bo okazja była itp) a później okaże się, że :
- w jednym to pomieszkuje jakaś blondi sex bomba - pewno przyjaciółka męża potrzebująca pomocy
- a w kolejnym to młodziutka  laseczka co to niby nawet nie wiedziła,że "misio właściciel" to żonaty i trójkę dzieciaków ma
- a najgorsze jak się okarze, że tym potrzebującym pomocy i pocieszenia jest najlepszy jego kumpel co to kocha inaczej  ;D ;D ;D

o rany- ludzka wyobraźnia nie ma granic .... :o :o :o

A ja to marzę o tym, żeby wkońcu skończyć tą szkołę i się obronić (co by nie pozostać wieczną studentką ;) a nie powiem, nie powiem już mogę kandydować na to stanowisko  ;D ;D ;D
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.       
                                                Antoine de Saint-Exupéry

Offline MAŃKA100
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.07.2010r
Odp: Zniszcz moje marzenie!
« Odpowiedź #88 dnia: 5 Sierpnia 2010, 09:18 »
No chyba żartujesz!!! Nowy telefon ? i znowu nie będziesz miała wymówki że bateria siadła , że znikły wszystkie numery i nie mogłaś zawiadomić o późniejszym powrocie /bo wiadomo że nie pamiętasz numerów na pamięć/ i cały czas będziesz pod kontrolą faceta bo wypada odebrać jak dzwoni. . . brrrr :o a gdzie twoja wolność?
Ja to mam marzenie  ??? ??? ??? chcę poznać swoją przyszłość !

Offline Anjuschka

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 10267
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.05.2010
Odp: Zniszcz moje marzenie!
« Odpowiedź #89 dnia: 5 Sierpnia 2010, 09:41 »
MAŃKA100 - odpowiedziałaś na pytanie z ostatniego postu na pierwszej stronie, a są 3 strony! :)