Autor Wątek: WEDDING PLANNER  (Przeczytany 12736 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 19mimi87
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
WEDDING PLANNER
« dnia: 9 Października 2012, 21:49 »
Witam!
wraz z narzeczonym zastanawiamy się nad zatrudnieniem konsultanta ślubnego.  jakie macie doświadczenia?? czy warto???ile to kosztuje?

Offline dpc
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.08.2015
Odp: WEDDING PLANNER
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Grudnia 2012, 21:57 »
wg mnie to zbędne, jeśli ktoś jest w miarę ogarnięty i jest w stanie sobie wszystko samemu ustalić i utrzymać w ryzach
poza tym z tego co wiem, to wcale tanie nie jest. . .  ;)

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Odp: WEDDING PLANNER
« Odpowiedź #2 dnia: 2 Stycznia 2013, 11:47 »
Jeśli sami nie macie na to czasu to świetny pomysł.
Podejrzewam jednak, że wydatek niemały


Offline boomba
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 50
  • Płeć: Kobieta
Odp: WEDDING PLANNER
« Odpowiedź #3 dnia: 7 Lutego 2013, 19:40 »
A masz już kogoś na oku? Ja na razie korzystam z pomocy i doświadczeń siostry, mamy i przyszłej teściowej, chociaż czasami przypomina mi to starcie trzech tytanów. Opanowują się dopiero,jak tupię nogą i mówię, że to moje wesele. Konsultant pewnie byłby wygodny, ale naprawdę chcesz oddać w ręce kogoś obcego frajdę związaną z przygotowaniami?

Offline Martaa66
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2.02.2012
Odp: WEDDING PLANNER
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Lutego 2013, 00:21 »
Ja uważam ze warto wziąć takiego konsultanta ślubnego.  Zero stresów.  A konsultant wam dużo pomorze doradzi.  
« Ostatnia zmiana: 17 Lutego 2013, 11:01 wysłana przez liliann »

Offline Michcia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Ślub w: Polska
Odp: WEDDING PLANNER
« Odpowiedź #5 dnia: 4 Października 2018, 17:07 »
Postanowiłam wynająć konsultantkę ślubną! Dziewczyny, o co powinnam ją zapytać? ??? ??? Co powinnam umieścić w umowie? Doradźcie!!  :-*

Offline Biały Inżynier
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Skąd:: Szczecin
Odp: WEDDING PLANNER
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Stycznia 2019, 09:08 »
Witam serdecznie!
Zapraszam wszystkich Narzeczonych na darmowe konsultacje z Biały Inżynier – Wedding Planner, które odbędą się w samym sercu Szczecina!
Będzie to indywidualne spotkanie z konsultantem ślubnym, na którym poruszymy temat wybrany przez Narzeczonych.

Warunkiem skorzystania z wydarzenia jest kontakt z Białym Inżynierem w celu rezerwacji godziny spotkania.

« Ostatnia zmiana: 19 Stycznia 2019, 23:34 wysłana przez zibi »

Offline Michał997
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • data ślubu: 15-05-2016
  • Skąd:: Warszawa
  • Ślub w: Lublin
Odp: WEDDING PLANNER
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Września 2019, 11:13 »
Zdecydowanie warto, a koszty można narzucić że tak powiem z góry. My zatrudniliśmy Pracownię Artis, z która na wstępie ustaliliśmy że poza 30 tys. nie chcemy wychodzić, udało się ze wszystkim (sala, muzyka, kwiaty etc.) zmieścić w kwocie niższej więc jak najbardziej ok.

Offline domino79
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: WEDDING PLANNER
« Odpowiedź #8 dnia: 3 Stycznia 2020, 16:19 »
Nie no moim zdaniem to strata pieniędzy... wystarczy dobry papierowy wedding planner i da się radę :)

Offline landrynkowa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: WEDDING PLANNER
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Stycznia 2020, 10:34 »
to juz indywidualna kwestia mysle.. ja sie nie zdecydowalam poniewaz chcialam wszystko zrobic sama :) zajac sie cala organizacja :) najwazniejsza moim zdaniem sala, bez tego wesela nie bedzie :P my wybralismy Karczme Kujawska w Inowroclawiu, od razu nam sie spodobala i nie mylilismy sie, impreza udana, organizacja na wysokim poziomie, obsluga super

Offline moniaka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
Odp: WEDDING PLANNER
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Listopada 2021, 14:09 »
Myślę, że ten dodadkowy wydatek się zwróci w postaci zaoszczędzonego czasu i stresu. Warto skorzystac z pomocy kogoś doświadczonego kto organizuje piękne śluby, choć to tylko jeden przykład. Ja jestem za  ale wiem, ze jest wśród was duże grono osób które będą organizowały same i trzeba to uszanować. Każdy robi co chce :-)
« Ostatnia zmiana: 10 Listopada 2021, 16:56 wysłana przez zibi »