e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Ślubowanie w inny dzień niż sobota ...  (Przeczytany 7790 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline klementyna Kobieta

• nowicjusz
Nie koniecznie jest to zły dzień widziałam ślub w środę i wszyscy goście dopisali nawet Ci przylatujący z innych stron swiata, wszyscy super sie bawli, moze korki większe sa i trudniej sie przebić to jedyny minus, jezeli mamy wzystko dobrze zorganizowane to w inny dzien nie jest to roblemem a gości zaprasza sie zawsze odrobine wcześniej i Ci którzy mają przyjść, przyjechać, przyleciec to czy w sobotę czy w inny dzień zdają sobie sprawę ze muszą wziąśc wolne czy jakos tak sie poustawiac inaczej z obowiązkami  :)
« Ostatnia zmiana: 26 września 2009, 23:03 wysłana przez liliann »

Offline obserwator

• maniak
  • data ślubu: trochę czasu minęło
W środę? , a nastepny dzień nie był dniem wolnym ustawowo? ;)

Offline malgosiask Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 10 czerwca 2009r.
Ja miałam w środę, w czerwcu tego roku. Większość gości się trochę dziwiło, że to środa, dopiero gdy dowiedzieli się że na nast. dzień jest Boże Ciało od razu potwierdzali przybycie. Dodam, że wszyscy się stawili.
Z załatwieniem wszystkiego nie było żadnego problemu! Ponownie bym się zdecydowała na ten dzień :)

Offline milcia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 08.08.2008
U nas też wszyscy dopisali mimo że był to piątek. Ale później w sobotę po weselu dziękowali, że mieliśmy tak fantastyczny pomysł bo oni  mają jeszcze cały weekend żeby dojść do siebie :)

Offline obserwator

• maniak
malgosiask, tak właśnie myslałem ;)

Offline klementyna Kobieta

• nowicjusz
no niestety nie było to Boze Ciało lecz zwykły tydzień a goscie dopisali , a teraz mamy w niedzielę13.09.2009 i tez jak sie orientowałam jest juz komplat gości zaproszonych

Offline NowaAnn Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 16.01.2010
Witajcie,
Wy tu tak o innych dniach tygodnia a ja chcialam slub (cywilny) w sobote i mialam z tym problem :D bo urzad jest nieczynny w soboty :D no ale po rozmowie z Burmistrzem udalo sie i mamy slub w sobote i to poza U. S. C.

Offline obserwator

• maniak
Poza USC? :D Fajnie, a tak dokładniej gdzie mieliście ślub?

Offline NowaAnn Kobieta

• nowicjusz
Jesli chodzi o slub poza U. S. C.  to dopiero on sie odbedzie - w Palacyku Branickich (podlaskie).  Strasznie sie ciesze z tego powodu, nie wyobrazalam sobie slubu innym miejscu :)

Offline lolalola

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.10.10
Jak dla mnie to cywilny kiedykolwiek. . .  Jednak jeśli chodzi o kościelny, to jakos tak tradycyjnie podchodze do sprawy i wole sobotę.

Offline NowaAnn Kobieta

• nowicjusz
A cywilny Twoim zdaniem to jakis inny czy gorszy? slub to slub i goscie zwykle sa nastawieni na weekend (lub inny dzien ale przed dniem wolnym ustawowo).   :)

Offline lolalola

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.10.10
NowaAnn, cywilny ślub oczywiście nie jest gorszy!!To kwestia indywidualnego wyboru, jaka chcemy mieć cereonię. Miałam na myśli to,ze ślub cywilny mogłabym wziąć w piatek czy też w poniedziałek, bo ze wzgledów poglądowych, religijnych jest dla mnie mniej ważny... Ale apsolutnie nie jest gorszy!!!

Offline julia25 Kobieta

• nowicjusz
co to za różnica sobota,czy niedziela

Offline Agata1981 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 18-06-2010
 A ja będę miała z moim PM ślub w piątek, a to dla tego, że płaci się mniej w restauracji i to aż 15 zł od osoby, a jak sami musimy zapłacić za połowę wesela to chyba zrozumiałe 

Offline Koozaa Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 30.05.2013 ( Boże Ciało)
Odp: Ślubowanie w inny dzień niż sobota ...
16 października 2012, 11:57
A my w czwartek :D Boże ciało więc i tak wolne , a na piątek goście będą mieli dobry powód żeby brać wolne :D a potem 2 dni na wyleczenie kaca :) idealnie :)