e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: e-weselne mamusie, czyli pogadajmy o naszych dzieciaczkach  (Przeczytany 972310 razy)

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Anulla, ja niestety nie pomogę :(

Moja też uwielbia Kicię Kocię :)

A ja z innym pytaniem - czy jak idą zęby to może pojawić się katar? Nina dziś wstała z lejącym się, przezroczystym katarem z nosa. I nie wiem czy coś z przedszkola już zdążyła przytargać czy to wychodzące piątki (a ewidentnie teraz jej wychodzą, ślini się na potęgę).

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09
Kicia jest super

Tak, przy zębach jak najbardziej może być katar.

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy, to im się zbiera :-D

Offline mon_ka98 Kobieta

• Chuck Norris
U nas też problem żw jak coś nie wychodzi to jest płacz aczkolwiek dzięki przedszkolu jest dużo lepiej.
Postarzamy że na spokojnie, że jeszcze raz spróbować itp ale mam wrażenie że moje dziecko słyszy ale nie słucha ;) Franek uwielbia Tupcia Chrupcia i tam jest jakaś książeczka że warto próbować

Najlepiej widzę, kiedy zamknę oczy...

Offline vonka

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
u nas żaden tupcio chrupcio, bajki i powtarzanie na spokojnie, że trzeba próbować nie pomagają a przecież Patryk ma już 6 lat
z tym, że u nas focha nie ma - jest płacz i agresja (rzucanie tym co mu się akurat nie udało zrobić)

na dzień dzisiejszy wygląda to tak - liczę do dziesięciu żeby nabrać cierpliwości i akurat w tym momencie młody ma czas żeby się wyszaleć bo wkraczanie od razu przynosiło odwrotny skutek,
tłumacze, proszę i postęp mamy jak już posprząta to co rozwalił lub przyniesie to czym rzucił i znowu dwa głębokie wdechy i próbujemy razem

u nas ciężko jest ale mam nadzieje że kiedyś w końcu załapie, że nie wolno poddawać się po pierwszej porażce

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
Czyli bez wizyty u genetyka ciągle nic nie wiadomo? A dieta daje jakąś poprawę w tej kwestii?

Juz Sama nie  wiem,  niby  troche  urosl  ale  to narazie w jego normie,  mysle ze potrzeba czasu  jeszcze
Chyba  bedziemy powtarzac testy ,  pod koniec pazdziernika mamy  wizyte u endo....   

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
anulla kurcze pamiętam ten odcinek tomka, jak zauważę to dam znać.

nasz Kuba to samo, jedna próba i koniec ;) ale ma to po mamusi chyba  ;D

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
Wciągu tego roku bardzo się poprawiło. Pozytywny wpływ ma na to z pewnością jej przyjaciółka. Bardzo rezolutna dziewczynka, która ma w domu 2 młodszych braci więc to nie ona jest dzidziusiem i musi sobie radzić.

Vonka odkąd moja młoda się urodziła mam niewyczerpalne pokłady cierpliwości ;D tylko wiesz jak jest, za 5 ósma przed szkołą to nie czas na płacze. Jak już słyszę, że coś się zaczyna dziać to krzyczę z innego pomieszczenia czy jej pomóc. Często już przez łzy odpowiada, że tak, że pomóc i udaje mi się wkroczyć przed apogeum. Nie zawsze ale coraz częściej. Dużo daje też powtarzane do znudzenia: "przyjdź do mnie, zrobimy razem"

Ciri super, jak Ci wpadnie w oko pamiętaj o mnie. Rany ile ja się tego już na szukałam i jak kamień w wodę.

Franek uwielbia Tupcia Chrupcia i tam jest jakaś książeczka że warto próbować
Pamiętasz tytuł albo jak jest okładka? Ja Tupcia Chrupcia kompletnie nie kojarzę.

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy, to im się zbiera :-D

Offline madzia_n Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
Grunt to dużo tłumaczyć i rozmawiać z dzieckiem że nie warto się poddawać, że na pewno da radę itd... Do skutku :)

"Dzień w którym powiem sobie dość, będzie karą za Twój błąd... Nie zatrzymasz mnie..."

Offline vonka

• Chuck Norris
u mnie próby pomocy nie wnoszą nic dobrego, wścieka się jeszcze bardziej
dopiero po minucie wkraczam do akcji i wtedy jest to sytuacja do opanowania

może mam w domu egzemplarz taki a nie inny  ::)

kiedyś nam się uda bez fochów i agresji ;D

Offline anka332 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009-09-05
Jejciu a jyz myślałam ze tylko ja mam taki egzemplarz :( u mnie narazie działa nieodpuszczanie. Mimo darcia i histerii nie odpuszczam i proszę żeby jeszcze raz i kolejny raz spróbował. Wyryczy sue i okazuje sie ze umie, a jak nie umie to probohe w jakiś inny sposób mu wytłumaczyć jak na robic a jak i tak nie wychodzi to mu pomagam. Nie robię za niego tylko pomagam a potem mowie żeby sam zrobil jeszcze raz. Przeraza mnie szkola

Offline mon_ka98 Kobieta

• Chuck Norris
Anulla_p akurat nie mam jak zerknąć bo wszystkie Tupcie zabrał ze sobą do teściowej. Postaram się pamiętać i jak wróci to Ci napiszę

Najlepiej widzę, kiedy zamknę oczy...

Offline anka332 Kobieta

• Chuck Norris
Dzisiaj widziała odcinek króliczka binga o próbowaniu jwzdzil ba deskirolce

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.07.2010
Bing jest cudowny,  uwielbiam go  :D

Offline anka332 Kobieta

• Chuck Norris
Bing jest cudowny,  uwielbiam go  :D
Tez lubię :)

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
Moja Liwia tez uwielbia. Wszystkie odcinki mamy nagrane :) my z moim P. też chętnie Binga oglądamy. To bardzo mądra bajka.

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
Chciałbym mieć cierpliwość Floopa  ;)

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
Mysia dzięki, dzięki, dzięki ;D

Mon_ka spoko nie pali się, poczekam ;-)

Offline Asiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.06.2013
Chciałbym mieć cierpliwość Floopa  ;)
hah ja też. Moja panienka też lubi tego paskuda :)

Offline anka332 Kobieta

• Chuck Norris
Zastanawiam sie tylko jak w oryginale brzmi ostatnie zdanie z bajki bo .... To wielka rzecz nie zawsze pasuje :p

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.10.2007
a ne jest to "Tupcio Chrupcio kapryśna myszka"?

Offline beta80 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.07.2009
U nas bing tez " na tapecie" :-) fajna bajka

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: maj 2014
Julia też bardzo lubi Binga :)

Offline madzia_n Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
dziecko mi się starzeje chyba, bo nie mam pojęcia o czym Wy mówicie :P ;)

"Dzień w którym powiem sobie dość, będzie karą za Twój błąd... Nie zatrzymasz mnie..."

Offline Asiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.06.2013
Prędzej stawiała bym na Tupcia Chrupcio "ja sie nie boję". Tam próbował z basenem.

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
Dziewczyny jak to jest z tą narkoza ??? Bo ja wymiotowalam zawsze tuż po a Łucja dziś w nocy zaczęła. Siostra mi mówi że jej syn też dzień po. Jak to było u Was?
Łucja wczoraj miała usuwany 3 migdał. Do tej nocy to było nieźle. A teraz już nie wiem co jej podać żeby było dobrze :-\

Offline vonka

• Chuck Norris
mnie po narkozie zajeb... przez dwa dni bolały oczy,
najczęściej słyszy się właśnie o wymiotach
u mnie teściowa wymiotowała i ratowała się sposobami tak jak przy zatruciu

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Mimo, że jesteśmy po 7 narkozach żadnych rewelacji nie było wiec nie pomogę, ale może ona wymiotuje z innego względu?
Jestes w szpitalu czy w domu?
Zadzwon na oddział jak w domu.

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
W domu,  już wczoraj o 15 wyszlismy.
Ale za dziećmi nie trafisz. Wstała rzeska, zjadła Zosi parówki i narzeka,  że głodna. A miałam zrobić jakieś lekkie śniadanie

Anulla apropos nie podawania się to jest taka piosenka malutki pajączek po rynnie  szedł i tam jest wstawka nie poddawaj się. Tylko musisz zerknąć na baju baju na yt albo na smoka Edzio. On nawet mówi,  że to polska wersja jakiejś angielskiej wersji.
« Ostatnia zmiana: 23 sierpnia 2017, 09:08 wysłana przez elemelka »

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
Moja Liwia tez po żadnej narkozie nie wymiotowała, miała za to bardzo opuchnięte oczka. Kazde dziecko pewnie inaczej. Zadzwoń moze do lekarza i zapytaj.