e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: e-weselne mamusie, czyli pogadajmy o naszych dzieciaczkach  (Przeczytany 971151 razy)

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
To ja wam coś opowiem. Byłam dziś ze starszą córką w Biedronce. Szybkie zakupy.
Przy kasie zerkam na nią - jakaś kolorowa na twarzy.
Gdy ja wrzucałam towary do wózka, ona zdążyła wykonać makijaż na dziale kosmetycznym  :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Offline monijane Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 29.08.2009
A nasza Agatka ma jelitówkę... Już czuje się lepiej, ale nie wiadomo co będzie z nami, a w niedzielę chrzcimy Tomcia...
Moje Szczęścia:
Dawid 2011
Agata 2015
Tomasz 2017

Offline vonka

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
Gdy ja wrzucałam towary do wózka, ona zdążyła wykonać makijaż na dziale kosmetycznym  :hahaha: :hahaha: :hahaha:

niezła agentka  :skacza:

Offline anka332 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009-09-05
:)

Offline anka332 Kobieta

• Chuck Norris
zna ktos kogos pracujacego w sadzie na prawobrzezu w szczecinie?

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09
"Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie" Ania o ten sąd Ci chodzi? ale on nie jest na prawobrzeżu tylko na placu Żołnierza Polskiego 16 w centrum, na rejon prawobrzeże.

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy, to im się zbiera :-D

Offline andzelika Kobieta

• Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem, a mąż nad sobą.
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 19.09.09
Kochane.MogeWas prosic o udastepnienie, przekazanie dalej o modlitwę i wsparcie dla Kubusia
https://www.siepomaga.pl/ratujmykubusia
Dodam tylko ze Osobiscie Kuby nie poznalam, poznalam jego mame Kasie.Poznalam ją przez grupe na facebooku.Ja szukalam ksiazek dla Kacpra a Ona zamiescila ogloszenie ze sprzedaje zabawki i ksiazki syna gdyz dzieki temu chce pomoc mu w uzbieraniu pieniążków na wymarzonego uaza.I dzieki temu spelnic jego marzenie.

Offline anka332 Kobieta

• Chuck Norris
"Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie" Ania o ten sąd Ci chodzi? ale on nie jest na prawobrzeżu tylko na placu Żołnierza Polskiego 16 w centrum, na rejon prawobrzeże.

Tak o ten.

Ja sie nie znam  na szczecinkich sadach ale juz wiem ze Te jest wyjatkowo niewydolny
« Ostatnia zmiana: 22 kwietnia 2017, 08:34 wysłana przez anka332 »

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline BOZENA28 Kobieta

• Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje....
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.09
Andzelika, to taki smutne... czytając o tym chlopcu poplakalam się. życie jest takie niesprawiedliwe.

Offline kurczaczek83 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.12.04
Vivka czy dobrze kojarzę że pisałaś że można w domu sprawdzić zum?

Offline vonka

• Chuck Norris
dziewczyny młody mi wszedł w etap - boje się wszystkiego, nigdzie na dłużej niż 5 min nie zostanie sam
też tak miałyście? ile to może potrwać
nie ukrywam, że zaczyna brakować mi cierpliwości
jak był mały to nie było z nim takich problemów, wszędzie szedł ze mną ale zajął się czymkolwiek a teraz chodzi i jęczy bo mu się nudzi
sam nie zostanie u siebie w pokoju i spać z nim trzeba  :P
jak zaśnie to uciekam do swojego łóżka ale w nocy potrafi się obudzić i woła mnie z przerażeniem w głosie

Offline maggi-80 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19-06-2010
Ja dziś usłyszałam ważne pytanie od mojego 5,5 latka - Mama a jak umarniesz to zastawisz mi wszystkie swoje pieniążki?  ::)

Offline monijane Kobieta

• maniak
Ja dziś usłyszałam ważne pytanie od mojego 5,5 latka - Mama a jak umarniesz to zastawisz mi wszystkie swoje pieniążki?  ::)

Skoro Tobie i tak już nie będą potrzebne te pieniążki  :P
Po śmierci mojego teścia Dawid zaczął zadawać mi pytania dotyczące śmierci, duszy, cmentarza, nieba, piekła, aniołów i w ogóle. Czasem zupełnie nie miałam pojęcia jak mu odpowiedzieć. On np. myśli, że w niebie dusze sobie leżą głowami w kierunku ziemi i obserwują co się tu dzieje. Już zapowiedział, że po śmierci jego dusza będzie leżała obok duszy dziadka Jurka  8)

vonka, Dawid ma teraz etap 'nudzi mi się' a ja mu wtedy muszę wymyślać jakieś zajęcia.  I faktycznie czasem słyszę, że się czegoś boi, ale nie ma problemu, żeby był sam w pokoju. W nocy przychodzi do nas baaardzo rzadko. Ponieważ ostatnio ma niespokojny sen, tzn. rzuca się po łóżku, muszę mu zrobić badania w kierunku pasożytów  :-\

Moje dziecko powiedziało dziś do mnie przez zamknięte drzwi 'spadaj', bo myślał, że tego nie słyszę. Gdy kazałam mu powtórzyć, to się popłakał, powiedział, że nie powtórzy i woli dostać karę...
Moje Szczęścia:
Dawid 2011
Agata 2015
Tomasz 2017

Offline maggi-80 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19-06-2010

Skoro Tobie i tak już nie będą potrzebne te pieniążki  :P
Po śmierci mojego teścia Dawid zaczął zadawać mi pytania dotyczące śmierci, duszy, cmentarza, nieba, piekła, aniołów i w ogóle. Czasem zupełnie nie miałam pojęcia jak mu odpowiedzieć. On np. myśli, że w niebie dusze sobie leżą głowami w kierunku ziemi i obserwują co się tu dzieje. Już zapowiedział, że po śmierci jego dusza będzie leżała obok duszy dziadka Jurka 
U nas nikt nie umarł, wiec nie wiem skad mu sie to wzielo. Wczesniej prowadzil ze mna rozmowe do ktorego momentu w zyciu bede mu potrzebna :)

Offline monijane Kobieta

• maniak
Dawid ciągle myśli, że jak rodzice żyją, to trzeba ich słuchać i tak np. jeśli na coś mu nie pozwalam to on do mnie mówi 'bo powiem Twojej mamie'  ;D
Dzieci w ogóle mają fajny sposób myślenia, czasem można się nieźle uśmiać. Gdy urodziła się Agata, Dawid stwierdził, że się z nią ożeni, no bo tata się przecież z mamą ożenił. Potem małżeństwo proponował babci - jej mąż poszedł do nieba, więc jest wolna  ;D Ostatecznie kandydatki na żonę szukał wśród koleżanek z przedszkola i jedna się zgodziła, więc potencjalna synowa na horyzoncie już jest  8)
« Ostatnia zmiana: 23 kwietnia 2017, 07:50 wysłana przez monijane »
Moje Szczęścia:
Dawid 2011
Agata 2015
Tomasz 2017

Offline MARTKA Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.08.2008.
Zbieraja może Wasze dzieci naklejki do albumu LEGO Nexo Knights?
Mojemu już tylko 18 brakuje, a trafiają się same powtórki w saszetkach.

Offline joannaM Kobieta

• Chuck Norris
W piatek kupilam ten album. Macie już prawie caly?! A ja myślałam  że to dopiero weszło
On 2011
Ona 2013

Offline MARTKA Kobieta

• Chuck Norris
Dopiero weszło. We wtorek kupiliśmy album i całe pudełko - 50 saszetek- naklejek.

Offline joannaM Kobieta

• Chuck Norris
To jak będę  miała coś na wymianę to się zglosze do Ciebie. Na razie mamy tylko 1 powtórkę
On 2011
Ona 2013

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 09.06.2012
Moje dziecko też ostatnio często mówi, że mu się nudzi i zauważyłam, że coraz więcej chcę żebyśmy się z nim bawili...
czas na rodzeństwo ::) :D

Offline malgosiask Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 10 czerwca 2009r.
Haha, ale to minie jakieś 2 lata jak dziecko będzie mogło swobodnie bawić się ze starszym rodzeństwem. Wtedy syn już nie będzie chciał ;D I będzie powtórka z rozrywki 8)
« Ostatnia zmiana: 23 kwietnia 2017, 11:23 wysłana przez malgosiask »

Offline mon_ka98 Kobieta

• Chuck Norris
Ja swojemu powiedziałam że inteligentne dzieci się nie nudzą i już tak nie mówi ;) nawet instrukcję składania grilla przysposobił sobie jako kokorowankę :) za to ostatnio każe mi pilnować zabawek jak on będzie w przedszkolu żeby żaden złodziej mu nie zabrał

Najlepiej widzę, kiedy zamknę oczy...

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 09.06.2012
mój zostawia swoje zabawki żeby pilnowały czegoś :D innych zabawek również ;)

Offline MARTKA Kobieta

• Chuck Norris
To jak będę  miała coś na wymianę to się zglosze do Ciebie. Na razie mamy tylko 1 powtórkę

Świetnie :-)

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09
Mama a jak umarniesz to zastawisz mi wszystkie swoje pieniążki?  ::)
Oczywiście, że zostawisz. Do trumny ich nie zabierzesz ;D Proste pytanie prosta odpowiedz. Skąd mu się bierze? Z przedszkola mu się bierze czy tam ze szkoły. Może ktoś tam komuś w przedszkolu zmarł. Dziadek, wujek, ktokolwiek, niekoniecznie w Waszej rodzinie i dzieci przenoszą rozmowy dorosłych do swojego świata. To naturalne. Natomiast dorośli w trakcie rozmów między sobą zapominają często, że dzieci głuche nie są i zawsze, zawsze cos tam usłyszą.
Ostatnio w czwartek byłam na wycieczce z klasą mojej młodej i co się nasłuchałam to moje. Dzieciaki mają takie rozkminy w tym wieku, że szok. Od zwykłej awantury czy Peppa jest fajna czy nie do pytań skierowanych w stronę mojej córki w stylu: -Hania czy Ty masz dziecko? ;D ;D Chodziło oczywiście o młodsze rodzeństwo. Wiem jednak, że pytająca posiada takowe więc rozumiem jej ciekawość.

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy, to im się zbiera :-D

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Laski, jak wyczyscic zamszowe papcie? Zrobilam blad i zamowilam dla Niny papcie, ktore okazaly sie zamszowe. Zamiast odeslac to machnelam reka. Niestety nie moge patrzec na to jak wygladaja... Nina ma je z miesiac, a wygladaja potwornie. Mysle zeby zamowic kolejne, ale skorzane normalne a nie zamszowe...

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
gumką do mazania

Offline monijane Kobieta

• maniak
A ja po przejściach z butami zamszowymi obiecałam sobie, że nigdy już takich nie kupię :P
Moje Szczęścia:
Dawid 2011
Agata 2015
Tomasz 2017

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.09.2006
w ccc jest i specjalna szczoteczka i preperat do czyszczenia własnie zamszu, ja jeszcze z czasów dzieciństwa pamietam, ze czyściło sie skórką od chleba  ;D (ale takiego prawdziwego, pieczonego najczęściej w domu, obecna nie wiem, czy by dała radę )

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Kobitki!
Zostawilam wlaczony na full podgrzewacz do butelek.
Woda na bank wyparuje a w srodku butelka z moim mlekiem.. ::)
Mleko wyleje z zalem bo wiem ze 100st to zabojstwo dla niego..
Nue zjaram chaty prawda?
Z godzine to bedzie stalo ..