e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: e-weselne mamusie, czyli pogadajmy o naszych dzieciaczkach  (Przeczytany 971143 razy)

Offline .caril.

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22.08.2009
Pod Aniołem jest zaraz koło Kubusia, jak coś.
Ceny mają porównywalne.

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.09.2006
jak na oferowane menu to Nord nie wychodzi tak drogo - choć  to kwestia względna  ;)
Kubuś ma bardzo dobre opinie jeśli chodzi o jedzenie, obecna właścicielka bardzo kontaktowa - i jesli to uroczystość na ok 30 osob to zdecydowanie polecam tą osobna salę kameralną , jest też kącik dla dzieci, otoczenie tez zmienia sie na plus (jesli będzie już cieplo to mozna skorzystać )

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Wygooogluje Caril  :-*
Monia a w środku nie jest szaro i ponuro?
Fotki.maja fatalne ns stronie :/

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
no faktycznie fotki takie sobie  :P ale na żywo o wiele lepiej, zwłaszcza ta mniejsza sala jest taka przytulna (jej chyba w ogóle tam nie zamieścili...) Pod aniołem też brałam pod uwage, ale mnie poinformowano, ze tam jest tylko duża sala i jesli jest tak do 30 osób, to wtedy dziela parawanami i są  imprezy równolegle (przynajmniej w tych terminach komunijnych obleganych, nie wiem, jak z chrzcinami  ) - w sumie jak juz tam bedziesz, to lokale  sa praktycznie obok siebie i możesz ocenić oba

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
Najbardziej kminie.nad Nordem.
No.indzis lub jutro sami.swoi mi odpowiedzą.  Też mają swoją salke osobna

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
z tego, co pamiętam, to mają  nawet dwie takie osobne sale plus restauracyjno-barową, nam akurat najbardziej pasowała kominkowa i bardzo żaluję, ze terminy majowe były na 2017  dawno pozajmowane...także z tych 3 opcji Nord zdecydowanie najlepszy (moim skromnym zdaniem  ;) )

Offline vonka

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
podczytuje Was o wyborze lokalu i z ciekawości sprawdziłam komunie mojego dziecka, zawsze mamy 3 maja i za 4 lata wypada w sobotę  :P
niby nic gdyby nie to, że znajomi którzy mają lokal mają już zarezerwowane terminy na komunie waśnie na 2021 rok   :szczeka:

Offline agu-s Kobieta

• Chuck Norris
Sylwia, moja kuzynka, która urządzała te chrzciny zastanawiała się jeszcze nad Trattorią, mają na piętrze osobną salę na takie uroczystości.

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
Tratoria toscsna ma na górze coś???
Ale nie nie.. nie zachwyca mnie ten lokal na tyle ;))

Dzis powinnam dostać wycenę z sami swoi
I powinnam max w weekend podjąć decyzję..
Różnica w cenie między Kubusiem a Nordem ogromną.. na osobie 35zl. Przy 25 osobach to jest dość dużo:(

Offline agu-s Kobieta

• Chuck Norris
Sylwia, no właśnie okazuje się, że mają salę na górze. Też nie wiedziałam  ;D

Offline dmonik44 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19.06.2010
Jesli można spytać jaka jest u was cena komunii/chrzcin?
Natalka 4.11.2012

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
Sylwia jak na 25 osób to naprawde zobacz sobie tą kameralną sale w Kubusiu - moim zdaniem na taką liczbe idealna  :)
Monika cena w dużej mierze zalezy od miejsca i proponowanego menu oraz jak liczone sa dzieci - ja przykladowo będe miała wersję rozszerzoną  ;) czyli obiad z zimnymi przekaskami , ciastami, napojami i owocami, czas trwania 6 godzin i wtedy cena to 110 zł za osobe dorosłą, dzieci do 5 lat gratis, 5-12 lat 50%, candy bar gratis  :) (to opcja komunijna )
co do rezerwacji z duzym wyprzedzeniem, to ja się nie dziwię, zwłaszcza, jak lokal jest sprawdzony i oblegany - u nas niestety terminy komunijne są bardzo zmienne i tak fartem udało mi sie zarezerwować ta osobna salę....

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
Monika ja za chrziny placilam 100 zł od osoby - obiad ( 2 szt mięsa /os) , zimna płyta - ale mega duza, napoje  i kawa herbata bez ograniczeń, ciepła kolacja.
Dzieci od 5 roku życia 50 zł, miały na obiad frytki i nugettsy.
Bez ograniczenia czasowego.

Offline kurczaczek83 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.12.04
Dziewczyny napiszcie ile Wasze dzieci ważyły jak miały 4 miesiace skończone?
CZy przy zapaleniu pęcherza czy układu moczowego jest wysoka gorączka?
czy dziecko płacze przy oddaniu moczu czy nie?

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
Łucja 4 m 2 tyg 5700g.
I dotad przybrała fajnie. Później juz kiepsko. Na pol roku miała 6500 g. A teraz tak ok 7000g . Muszę się wybrać z nią właśnie na pomiary i badania....
Juz widzę powtórkę z rozrywki.

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: maj 2014
Kurczaczek to różnie bywa z tym ZUM.

Julia jak była młodsza jak miała ZUM to nie płakała przy siusianiu, miała tylko podwyższoną temp ale mocz miał nieprzyjemny zapach.

Teraz za to jak miała to już płakała przy siusianiu i przewijaniu.

Offline emm-a Kobieta

• Chuck Norris
U Klary jedynym objawem zapalenia pęcherza była właśnie wysoka gorączka, poza tym zero objawów, na własną rękę zrobilam badanie moczu i wyszlo zapalenie, bo pediatra nie wiedziala co jej jest...:-p
a co do wagi to chyba bardzo różnie moze być, zależy od wagi urodzeniowej też sporo... moje dziewczyny obie bardzo chętne na mleko mamy ;-)Dominika urodziła sie 3600, a teraz ma 7 i pol tygodnia i przybrała juz 2kg
Moje Laleczki :-)
Klara 2014r.
Dominika 2017r.

Offline kurczaczek83 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.12.04
Dziękuję dziewczyny.
Ja wlasnie dzos robilam krew i mocz.
Zapachu moczu nie czuje bo mam nos zatkany....

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
U nas przy ZUM to też tylko gorączka była.

I u nas jak u Emmy, Filip urodzony 3460 na 7 tygodni w szpitalu miał 5500 a tylko na KP.
Teraz waży już niecałe 7kg...

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09
a u nas przy zum zero objawów, gorączki też nie było

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy, to im się zbiera :-D

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.10.2007
U nas za komunie koleżanka paci 170 zł/os. Jak dla mnie kosmos. My za 3 lata mamy i planuje w domu robić z kateringiem. Na  kwienia planuje podwójne uodiny to może sprawdzę miejscowy

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
Netula to 170 zł to może z poprawinami komunijnymi  :P

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
miśka28 bez poprawin.. po prostu w okolicy dużo komunistów a lokali mało

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
Netula to był żart....chyba jeszcze ludzie nie upadli na glowę, żeby robić komunię z tzw.poprawinami  ;D

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
miśka28 już w latach osiemdziesiątych jak szłam do komunii modne było robienie komunii z poprawinami i nadal z tym się u siebi spotykam

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
no co Ty, serio?? pierwszy raz o tym słyszę.....chyba, że masz na myśli przyjezdną rodzinke i jak się robilo w domu, to wtedy wiadomo, ze gościna 2-3 dni

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
w latach 80 robiło się u nas poprawiny w domu tak ja i komunię ale teraz robi się często w lokalu komunię i poprawiny..

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
My mamy 3 menu do wyboru: 130, 150 i 170zł. Wybieramy to środkowe. Ale za dzieci płacimy inaczej - jest cennik poszczególnych dań i np. rosół 8zł, drugie danie 25 i jakis deser to nawet nie wyjdzie 50%. Nie będę dla dzieci zamawiała przekąsek bo i tak na pewno nie będą tego jeść, jedynie ciasta chyba wezmę więcej.

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
Ja juz tez wybór knajpy mam za soba.
Dostałam rewelacyjna oferte z Sami Swoi.
Bylismy tam na 4 imorezach zamknietych plus ze 3 razy od tak na niedzielny obiad i jedzenie bardzo dobre.
A jak zobaczylam ich propozycje to juz w ogole zwariowalam ze szczescia ;)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
Popieram - Sami Swoi są pyyyyyyszni!