e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ...a od września dzwonek wesoły zaprosi nasze urwisy do SZKOŁY...  (Przeczytany 86428 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline buraczek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27.06.2009
ja myślałam o kubku termicznym, ale ostatecznie kupiliśmy termosik z disneya
bałam się, że jak picie będzie za ciepłe w kubku to córka się poparzy, a przy termosie najpierw nalewa sobie do kubeczka i może sprawdzić temperaturę herbaty

Offline aadaa Kobieta

• Ada
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06/09/2008
Właśnie termos dla dziecka do szkoły. Zastanawiam się  ale jaki wybrać. Macie sprawdzone modele?
B .: 02/06-2010    K.: 20/06-2012

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6703192900

Polecam ten termos. Ola dostała od Gwiazdora. Mały, zgrabny. Podoba jej się :)

Offline mon_ka98 Kobieta

• Chuck Norris
Ten sam kupiłam w auchan za 19 zł  :P

Najlepiej widzę, kiedy zamknę oczy...

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.07.2010
Ja mam ten termos z Tesco tez za 19,90 ale on nie trzyma jakiś długo ciepła  ::)

Offline izulek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.08.2008
Ja miałam taki z intermarche do wody na mm dla syna na spacery :) nie potrzebowałam wrzątku więc był ok. No i właśnie mały, zgrabny

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
W czwartek zrobiłam herbatę do termosu ok. 6 rano. Ok. 13.30 herbata nadal była ciepła. Wiadomo, nie była wrzątkiem, ale w sam raz do picia dla dziecka.

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Biję się z myślami.
Zielona Szkoła.
Temat poruszony we wrześniu. Zuza decyduje, że nie jedzie bo "Agata nie jedzie" - jej przyjaciółka. Nie jadą też najbliższe koleżanki, które po prawdzie stają się Zuzi już dalsze bo niezbyt już lubi sie z nimi bawić, a to znajomość z przedszkola.
Jadą inne koleżanki, koledzy ok. pół klasy bez wychpowawcy od Zuzi ( ale to na plus, bo akurat Ona nie powinna się dziecmi opiekowac - długa historia). Jedzie jedna z ulubionych Pań Zuzi ( czesto maja z nia zastepstwa, prowadzi zimowiska w szkole itp).

No i kilka dni temu Zuza przychodzi z wiadomoscia, ze pani Basia powiedziala ze sa jeszcze wolne miejsca i moze jechac i ona chce bardzo.
Mówie jej (rozmawialam z mama Agaty), ze pojedzie bez Agaty, że jej mama nie ma pieniedzy itp czy jest swiadoma.
Ona twierdzi, ze tak. Ze mimo wszystko cche jechac.
Dzis bede rozmawiac z panią Basią i nie wiem jaką podjąć decyzję.
Puszczać ja na 2 tyg czy nie?
Z jednej stronmy bardzo bym chciala bo wiem, że ona się mimo wszystko odnajdzie...z drugiej strony boje się, że bez Agaty bedzie sie czuła nieswojo. Aczkolwiek jak byly razem na koloniach, to Agata wyla i Zuzi sie udzielało...ale na koniec znalazła sobie inne koleżanki i nie chciala wracac a Agata bardzo....
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline amuszta Kobieta

• bywalec
Ja bym wrocila do tej rozmowy z corka za kilka dni. Jezeli dalej będzie chciala i Ty wiesz ze da sobie rade to ja bym puscila.

Offline izulek Kobieta

• Chuck Norris

Offline izulek Kobieta

• Chuck Norris
Na 6 lat pytałam lekarza czy mamy bilans,  lekarz powiedział że dopiero jak dostanę jakieś papiery z przedszkola to tak. Rok minął,  Szymek skończył 7 lat.  Pytam o bilans.  A to nie dali nic w przedszkolu???  No nie dali.  No więc mam wziąć kartę bilansu od pielęgniarki, zanieść do przedszkola tam pani wychowawczyni ma wypełnić i z tym do lekarza dopiero...

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Puściłabym na pewno jeśli córka chciałaby jechać.

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Wroc jeszcze do rozmowy za kilka dni.
Mysle ze jesli procz Agaty ma kilka innych koleżanek  z ktorymi jest zwiazana ale mniej niz Agata to sie odnajdzie.
Na takich wyjazdach czas jest zapelniony na Maxa, nie zdazy zatesknix.
Daleko to zimowisko?

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Wroc jeszcze do rozmowy za kilka dni.
Mysle ze jesli procz Agaty ma kilka innych koleżanek  z ktorymi jest zwiazana ale mniej niz Agata to sie odnajdzie.
Na takich wyjazdach czas jest zapelniony na Maxa, nie zdazy zatesknix.
Daleko to zimowisko?

Zielona szkoła - w maju ;) nad morzem wiec jak bedzie ryczeć to kawał drogi :P

Offline buraczek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27.06.2009
dziewczyny gdzie kupię dla mojej 7,5 letniej corki fajną torebkę? taką już bardziej dorosłą? oglądałam dzisiaj w smyku, h&m, reserved i nic specjalnego... jedna mi się podobała ale nie miała regulacji długości paska...

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris